Straathof kan het nog Sport en Postma tonen s geen vormbehoud zendaal wint met tigepaste techniek arhuis even de gelukkigste man op aarde Groenewold staat versteld van zichzelf Reitsma neemt de leiding Judith krabbelt op Vliet Hardy Dekker biedt Sport City onverwachte tegenstand )AG 13 NOVEMBER 2000 chaatsers DSB-groep blameren zich JOHANN MAST chaatsers van het com- DSB-team zijn bii de serieuze confrontatie r aderlandse concurren- :n 1-0 achterstand ge- ostma, Jan Bos en Ma- immer faalden bij het ids kampioenschap af- I op de 1500 meter en 10' ie eerste twee wereld- istrijden. Postma ni :ich zelfs voor geen en- rldcup-afstand. Coach ïn ommer sprak van een Ik sta er versteld van. izocht, gekeken en ge- fout gegaan?" waardige feit doet zich it Pfrommer komend le bij de eerste World lerlijn slechts zijn bui- bij het publiek onbe- iryfeeën begeleidt. Dat laatste waarop hij ge- ad. „Voor het DSB- de NK-afstanden re- matisch verlopen' :r Egbert van 't Oever, ninstens zo ervaren als ,De laatste vijf, tien scherpte is er niet" jnj ime yj reek gaan de DSB-top- hun coach uitvoerig eüIrer het hoe en waarom. la, m it „We zijn misschien te laat te ruggekeerd uit Calgary", filoso feerde Pfrommer hardop. Gian ni Romme van het wel preste rende team Spaarselect wees er - zonder in zijn vuistje te willen lachen - echter op, dat zijn team zelfs later uit Calgary was teruggekeerd. „Juist daarom begrijp ik het niet", zei Pfrom mer daarom ook. Van zijn zorg vuldig uitgekiende trainingsop- bouw voor het seizoen wil hij voorlopig niet afwijken. Postma en Bos hoefden 'slechts' vorm behoud te tonen. Een plaats bij de beste acht volstond. „Zon der beschermde status had Ids sneller geschaatst", dacht Jan Bos, die zelf niet wakker zei te liggen van het missen van de 1500 meter. Postma verwees opnieuw naar zijn materiaal. De schoe nen van zijn klapschaats volde den niet en hij stapt over op zijn oude schoenen. „In Calga ry ging het fantastisch, maar hier had ik geen snelheid", zei Postma. „Dit is me nog nooit gebeurd. Het missen van de 5 kilometer had ik ingecalcu leerd, maar bij de eerste acht komen op de 1500 meter moet normaal gesproken niks voor stellen." Bob de Jong tijdens de tien kilometer. De Leimuidenaar werd tweede. Geen titel voor Bob de Jong FOTO ANP TOUSSAINT KLUITERS jsbaan van Eindhoven jen zomer van een ng voorzien. Daar- jen de schaatsers op iantse kunstijs nooit zuidwester pal op de ider wind zullen de begaafde rijders de gaan voeren. Dat ?e :rdag tijdens de vijfde jrathon door Miel Ro- evestigd. ist uit Warmenhuizen ,ich de rapste in de int. Hij finishte voor tebosch en Jan Maar- ;man. Het was de eer- noverwinning van Ro- iie in zijn loopbaan in ld Tl ne ei ns »i marathons won. jientsleider Heideman sperde een nieuwig- het peloton. Hij reed eerst op de zogeheten its, die tijdwinst moet Het bewijs daarvoor 1 leman zaterdag niet liet zich in de snelle die in 55 minuten en iden werd volbracht, nj! de voorste linies zien. 0li finale meldde Heide- voorin. „Maar toen te laat. Ik wachtte te de eindsprint. Rozen- lulzebosch begonnen erd meter voor de al met de sprint. Ik de laatste bocht vaart iet tweetal niet meer en. Het voelde alle- aan, maar de ab- rm was er niet. Mis schien moet ik mezelf nog wat tijd gunnen om aan deze schaatsen te wennen", aldus Heideman, die vorig seizoen vijftien wedstrijden won. De wedstrijd in Eindhoven kreeg geen hoog waarderings cijfer. Ontsnappingen waren er bijna niet. Het'tempo lag te hoog voor serieuze uitlooppo gingen. Bovendien beginnen de belangen voor een topklasse- ring nu al mee te spelen. De schaatsers houden liever hun directe tegenstander in de ga ten, dan dat zij op avontuur gaan. Rozendaal sprong in Eindho ven uiterst zuinig met zijn krachten om. „Ik wilde me niet forceren. Ik gokte vandaag op de massasprint. Ik wist dat ik die zou kunnen winnen. Want Heideman schaatste minder hard dan vorige week." Rozendaal 'heeft dit seizoen zijn schaatsslag geperfectio neerd. Hij trainde afgelopen zo mer op het kunstijs van Ham ar en Dronten. „Heideman klopte ons» vorig jaar allemaal op z'n techniek. Daar heb ik van ge leerd. Vandaar dat ik mijn slag heb aangepast", aldus Rozen daal. Bij de vrouwen schreef Jenita Huizebosch-Smit voor het eerst dit seizoen een wedstrijd op haar naam. Zij versloeg Petra de Boer-Grimbergen en haar zus" Gretha Smit in de eindsprint. Huizebosch-Smit was vorig jaar lange tijd onverslaanbaar, tot dat zij in december haar enkel brak. Jeroen Straathof verraste vriend en vijand door tijdens de Nederlandse afstandskampioenschappen twee bron zen plakken weg te kapen. En had de Leidse schaatser minder fouten gemaakt op zijn favoriete 1500 meter, dan had de ervaren pupil van coach Ingrid Paul niet twee, maar drie startbewijzen voor de wereldbekerwedstrijden van dit najaar bemachtigd. Afgelopen vrijdag zette Straathof de eerste opmerkelij ke stappen in de goede richting. Tot verbazing van velen, maar niet van hemzelf, veroverde hij brons op de 500 meter. De sprintkanonnen Erben Wenne- mars en Jan Bos stonden naast hem op het podium. Een et maal later bevolkte hetzelfde trio het ereschavot van de dub bele sprintafstand. „Dit kwam niet uit de lucht vallen. Ik rijd op dit moment zo hard, omdat ik wist dat ik er hier moest staan. Het is voor mij belangrijk te weten dat. het met mijn ba sissnelheid goed zit. Seoel is over vier weken. Maar ik ga me niet ineens op een andere af stand richten. Ik weet waar ik op internationaal niveau wel en niet thuishoor. Zo kan ik me niet meten met de mondiale sprinttop op de 500 meter. De Zaterdag wordt Jeroen Straat hof 28 jaar. Voor topsporters is het dé leeftijd om tot grootse prestaties te komen. Maar som migen hadden de wereldaf- standskampioen van Hamar (1996) al afgeschreven. De Leid se schaatser is echter niet vat baar voor wat 'men' roept. „Het gaat erom wat ik nog steeds op het ijs voel. Dat is soms onbe schrijflijk en het geeft me de be nodigde motivatie. Ook hebben kenners laten weten dat ik in druk heb gemaakt. Ik weet dat er meer in mij zit. Dat wil ik in Salt Lake City laten zien." De weg naar de Olympische Spelen is echter nog lang, zo realiseert ook Straathof zich. „Daarom leef ik vandaag en zie ik wel wat er morgen komt. De korte ter mijn is voor mij belangrijk." 1500 blijft mijn afstand. Daarop behoor ik nog steeds tot de bes ten van de wereld." Straathof had gisteren de kroon op zijn NK kunnen zet ten door naast zijn startbewij zen voor Seoel en Nagano (bei de 500 en 1000 meter) tevens kwalificatie voor de World Cups in Berlijn en Heerenveen af te dwingen. Maar die missie werd niet volbracht. „Ik heb te veel missers gemaakt", concludeer de de nummer vijf van de 1500 meter. „Die foutjes zitten er bij mij eigenlijk altijd in. Daar ben ik aan gewend en het beïn vloedt mijn rijden niet eens zo zeer. Maar die laatste bocht liep ik echt slecht. Ik kwam zelfs he lemaal omhoog. Gebeurt dat niet, dan plaats ik me gewoon wel. Want zo'n tweede ronde als ik vandaag reed, kunnen maar weinig schaatsers laten zien. Dat geeft dan ook veel ver trouwen. Conditioneel ben ik top. Het gaat nu om technische zaken, kleine aandachtspunten. Ingrid is heel goed in die de tails." Martin Hersman stelde giste ren met een tijd van 1.53,02 wel tickets veilig voor aanstaande zaterdag (1500 meter in Berlijn) en het daarop volgende week einde (Heerenveen). De Lisse- naar had zijn vierde plaats me de te danken aan het teleurstel lende optreden van de DSB-rij- ders Ids Postma en Jan Bos, die respectievelijk negende en tien de werden. ,,It was close, but I'll be there", zo zei hij tegen zijn ploeggenoot bij TVM, de Ame rikaan KC Boutiette. Naast Her sman, die eerder op de 1000 meter (tiende) en vijf kilometer (zesde) niet kon overtuigen, is Bob de Jong de enige andere re gionaal die acte de présence geeft tijdens de World Cups in november. De Leimuidenaar won vrijdag al brons op de 5000 meter en kreeg op de slotdag zilver omgehangen. Carl Verheijen was sneller op de tien kilometer. „Ik dacht: je moet gewoon op het baanre cord weggaan. Dat schema reed ik, maar vijf ronden voor het einde liep het niet meer. Dan blijkt dat je de omstandigheden verkeerd hebt ingeschat. Het is dan vijf ronden overleven, op karakter verder. Het heeft pijn en moeite gekost. Maar de vorm is er nog niet om echt diep te kunnen gaan", aldus De Jong. SCHAATSEN Den Haag. NK afstanden. Vrouwen 1000 m: 1 Nuyt 1.20,69 (baanrecord), 2. De Jong 1.20,87, 3. Timmer 1.20,92, 4. Cramer 1.21,22, 5. Groenewold 1.21,45, 6. Thomas 1.21,80, 7. Heins 1.21,84, 8. Oonk 1.22,14, 9. 't Hart 1.22,65, 10. Wijsman 1.23,00 1500 m: 1. Groenewold 2.04,41, 2. De Loor 2.04,63, 3. De Jong 2.04,75, 4. Cra mer 2.05,41, 5. Straathof 2.05,64, 6. Thomas 2.06,01, 7. Timmer 2.06,51, 8. 't Hart 2.06,98, 9. Wijsman 2.07,09, 10. Nuyt 2.07,17. 3000 m: 1, Groenewold 4.19,16, 2. De Jong4.19,74, 3. De Loor 4.21,78, 4. Cra mer 4.21,90, 5. Vis 4.22,49, 6. Kleibeu- ker 4.26,24, 7. Thomas 4.27,27, 8. Oos- tmg 4.27,86, 9. Ankoné 4.28,51, 10 Straathof 4.28,71. 5000 m: 1. Vis 7.28,34 (baanrecord), 2. Groenewold 7.33,33, 3. Cramer 7.34,95, 4. De Loor 7.35,66, 5. Kleibeuker 7.38,64, 6. Oosting 7.43,94, 7 Van Goozen 7.44,97, 8 Ankoné 7.50,08. Mannen 1000 m. 1. Wennemars 1.12,61 (baanre cord), 2. Bos 1.13,07, 3. Straathof 1.13,58, 4. Tuitert 1.13,69, 5. Hairwas- sers 1.14,05, 6. Leeuwangh 1.14,07, 7. De Jager 1.14,38, 8. Postma 1.14,42, 9. Coenen 1.14,61, 10. Hersman 1.14,69. 1500 m 1. Romme 1.51,72 (baanrecord) 2. Tuitert 1.52,12, 3. Wennemars 1.52,16, 4. Hersman 1.53,02, 5. Straat hof. Ritsma 1.53,42, 7. Janmaat 1.53,50, 8. Leeuwangh 1.53,70, 9. Post ma 1.54,30, 10. Bos 1.54,37. 10.000 m: 1 Verheijen 14.08,76, 2. De Jong 14.12,28-, 3. Uytdehaage 14.14,49, 4. Brigt Rykkje 14.15,42, 5 Helling 14.21,13, 6. Van der Gun 14.44,69, 7. Solinger 14.53,21, 8. Meijer 14.57,34. Cup-team stelt ultimatum over opvolging Schapers ;I]| rhuis voelde zich gis- Lyon de gelukkigste aarde. De Eindhove- gde de vijftigste dub- in zijn erelijst toe. Hij net zijn Australische andon Stolle het toer- Lyon op zijn naam. irste geplaatste koppel i Kroaat Ivan Ljubicic merikaan Jack Waite •7 7-6. t moment ben ik de te man op aarde. Er iar een paar puntjes ^en ongelooflijk slecht de teleurstelling bij in Waite, maar ik ben Sandon en mij, dat we eerste toernooi heb- nnen." is en Stolle behaalden zeven keer een fina listen die geen van al- nd af te sluiten. Dit het wel. Haarhuis l |n grootste successen n! ubbel met Jacco El- in 1998 zijn loopbaan e- Het duo won alle and Slams. ig( 's. overweegt aan het eeI dit jaar een punt ach- /aJ arrière te zetten. De m het Davis Cup-team lSt f de Brabander na zijn eI Michiel Schapers op- jjg jondscoach. 3I1S derlandse tennissers ib, if verder met bonds- Üchiel Schapers. Zij de Koninklijke Lawn Peter Reitsma blijft zijn palma res spekken. De ervaren Hille- gommer won ook de vierde wedstrijd in de veldritcompeti- tie van RTV De Bollenstreek. Hij versloeg gisterochtend in Lisse onder anderen Leidenaar Ro bert Rutgerink (tweede) en Thijs Dirksen uit Leimuiden. Suzanne de Goede presteerde afgelopen zaterdag sterk in Nu- mansdorp. Het jeugdige talent van de Leidse wielervereniging Swift schreef daar de vierde wedstrijd in de interclubcom- petitie op haar naam. Reitsma nam door zijn zege in het tussenklassement de lei ding over van dorpsgenoot Ger- ben van de Reep. Hij heeft nu 75 punten bijeen gereden, vijf meer dan de in Voorhout wo nende ex-prof Martin Schalkers (afgelopen seizoen leider van de competitieploeg van De Bol lenstreek). Ook de nummer DEN HAAG PETER VAN DER HULST Renate Groenewold, Tonny de Jong en het aanstormende ta lent Wieteke Cramer zijn tijdens de Nederlandse afstandskampi oenschappen in Den Haag uit gegroeid tot 'grootverdieners'. Ze mogen op vier disciplines - de 500 meter uitgezonderd - deelnemen aan de wereldbe kercyclus. Groenewold verkeer de door de zware trainingsar- beid van de afgelopen weken nog niet in allergrootste vorm, maar won desondanks haar eerste nationale titels op de 1500 en 3000 meter. Renate Groenewold groeide het afgelopen jaar uit tot de 'leading lady' van het Neder landse schaatsen. Ze loste Ton ny de Jong af, die een zeer te leurstellend seizoen meemaak te. In Hamar was Groenewold de enige Nederlandse die tij dens de EK allround de Duitse vrouwen Anni Friesinger en Gunda Niemann kon bedrei gen. Daarmee beleefde ze haar piek. Enkele weken later moest Groenewold passen tijdens de strijd om de wereldtitel. Dit jaar moet dat anders in de ogen van de 24-jarige schaats ster. Een belangrijk nationaal ti- teltoernooi als de NK afstanden past, zo vroeg in het seizoen, niet in een opbouw die er op gericht is om in januari en fe bruari te kunnen pieken. „Ik verwachtte niet dat ik hier zo goed zou rijden. Ik was vrij on zeker. Als ik uitgerust ben, kan ik veel dieper zitten. Nu voel den de benen absoluut niet goed aan." Het zegt alles over de kracht van Groenewold. Ze stond de afgelopen weken nog op het ijs, waar haar ploegge noten afhaakten. „Het was af en toe best wel moeilijk om als enige bezig te zijn." Groenewold toonde haar su prematie op de 1500 en 3000 meter. Op de 5000 meter moest ze de zege aan Marja Vis laten, terwijl een slechte wissel een hoge klassering op de 1000 me ter in de weg stond. Deson danks was haar vijfde plaats voldoende voor een startbewijs voor Seoel. Het was voor Groe newold het bewijs dat ze met name op de kortere afstanden explosiever opereert dan in an dere jaren. Dat belooft veel voor het allroundschaatsen. Wellicht dat ze op de 500 meter het gat ten opzichte van de Duitse concurrentie kan ver kleinen. Toch laat Groenewold een extra 'trainingsmogelijkheid' - de wereldbeker sprint in Seoel - aan zich voorbij gaan, zoals ook Tonny de Jong en Wieteke Cra mer afhaken voor die 1000 me ter. Een verre trip past niet in de voorbereidingen op de grote allroundtoernooien later in het jaar. Annamarie Thomas, Christine Heins en Frouke Oonk zullen waarschijnlijk als vervangers worden aangewe zen. Zeker voor Wieteke Cramer vormde de beslissing over Seoel een luxeprobleem. Haar doel stelling vooraf luidde: plaatsing afdwingen voor de wereldbe kerwedstrijden. Dat zij uitein delijk met Groenewold en De Jong de meeste plekken - vier in totaal - zou opeisen, was ook voor de rijdster uit Lemmer een verrassing. Het vraagt om nieu we uitdagingen. Cramer beseft dat selectie voor de EK en WK allround nu ook tot de moge lijkheden behoort. Tijdens de wereldbekerwedstrijden van Berlijn en Heerenveen kan ze op de 1500, 3000 en 5000 meter de nodige internationale erva ring opdoen. „Ik heb nu mijn doel bereikt en dan moet ik de lat hoger leggen." drie, Bob Jonkheer uit Noord- wijkerhout, heeft nu zeventig punten. Hij wordt gevolgd door Van de Reep (61 punten). De Noordwijkerhouters Gerard Looyestein en Klaas van Hage waren in Lisse respectievelijk de sterkste veteraan en de beste nieuweling. De Goede (16) ondervond opnieuw de meeste tegenstand van Anja Reinders, lid van Ex celsior. Het tweetal reed al di rect na de start weg uit het klei ne deelnemersveld, dat in Nu- mansdorp van start ging. Een beoordelingsfout van Reinders bezorgde de Zoeterwoudse de winst. „In het stuk strand zat een kuil. Ik stapte steeds af, An ja reed elke keer gewoon door. In de laatste ronde kwam ik daar als eerste aan. Zij stuurde te veel naar links en sloeg over de kop." Piet Smits uit Hazers- woude werd vijfde in de A-klas- se, Voorhouter Jan van der Tang vierde in de B-klasse. Judith Straathof herstelt snel van de knieoperatie die ze in mei van dit jaar onderging. Hoe goed de 23-jarige Zoeterwoudse er voor staat, bleek' gisteren op de slotdag van de Nederlandse af standskampioenschappen in Den Haag. Ze liet op de 1500 me ter verrassend de vijfde tijd klokken. Net niet genoeg voor plaat sing voor de eerste World Cups. „Ik heb hier een supergevoel aan overgehouden", glunderde Straathof na haar gewonnen rit tegen Andrea Nuyt. „Ik had me ingeschat op 2.07/2.08, de trainer dacht dat 2.06 mogelijk moest zijn. En dan rijd je 2.05." Annamarie Thomas (zesde in 2.06,01) was reeds aangewezen voor de eerste twee wereldbekerwed strijden. De Utrechtse hoefde alleen maar vorm te tonen door bij de eerste acht te eindigen. Straathof, lid van de opleidings- ploeg langebaan van de KNSB, liep daardoor een startbewijs mis. ,,Ik had nergens op gerekend, maar ook niets uitgesloten. Dat ik nu al zo dicht bij de rest zit, geeft me vertrouwen." In december 1999 beschadigde Straathof de meniscus in haar rechterknie bij een misstap tijdens een krachttraining in Inzeil. „Tijdens de operatie hebben ze een nieuwe kruisband geplaatst. Die was ik al twee jaar kwijt. Het herstel zou acht maanden gaan duren, maar ik heb de krukken eerder weggedaan. Ik heb zoveel mogelijk gefietst en begin september ben ik in Dronten weer op bet ijs gestapt. Gisteren had ik op de 1500 meter moeite met de overgang van de start naar het schaatsen. Voor de drie kilome ter maakt dat niet zoveel uit. Conditioneel zit het goed door het fietsen. Toch had ik op die afstand moeite om het tempo vast te houden. Soms heb ik nog het gevoel dat ik met de kop in de knie rijd." Advies Incasso Gerechtsdeurwaarders Partners in financieel beheer en juridische ondersteuning Schuttersveld 9 Postbus 953 2300 AZ Leiden Tel.: (071) 568 58 58 Fax: (071) 522 51 51 E-mail: vliet.hardy@planet.nl Paul Haarhuis won zijn 50ste dubbeltitel en moet bondscoach worden. Tennisbond (KNLTB) in een brief gevraagd Tjerk Borgstra, oud-trainer van Jan Siemerink, als interim-coach aan te stellen. De tennissers willen dat de KNLTB voor 9 december uit- sluitel geeft over de opvolging van Schapers. De sectie topten- nis van de KNLTB bespreekt de komende dagen het ultimatum dat Richard Krajicek namens de andere Davis Cup-spelers in de brief heeft gesteld. „We nemen de wensen van de spelers ui terst serieus", aldus Lodewijk Kallenberg, bestuurslid topten- nis. „We gaan het schrijven de komende dagen daarom zorg vuldig bespreken. De afgelopen weken hebben we al met een ARCHIEFFOTO ANP aantal spelers een onderhoud gehad. We streven er naar eind deze maand duidelijkheid te geven over de situatie rond Schapers", aldus de Leiderdor per. Schapers heeft zijn functie nog altijd niet opgegeven. „Ik sta aan de zijlijn. Ik moet af wachten wat de bond beslist." SQUASH PETER KLEIN De mannen van Sport City stuitten in de streekderby bij en tegen Dekker Warmond op pit tige weerstand. Pas op een 1-1 stand in games in de vierde en laatste partij kon Gilles Hoek van Dijke doordrukken tot de benodigde 3-1 individuele zege op Jaap de Zwart. De Leidse ploeg won zo toch nog met 4-1. Hein Braaksma, invaller voor de geblesseerde Ton Creighton, opende voor Dekker Warmond met een fraaie 3-0 overwinning op de nummer vier van Sport City, Theo Genee. Voor de Lei- denaars scoorde Mark Minnee de gelijkmaker door met 3-1 Meindert van der Poel voor te blijven. Het treffen tussen de beide kopmannen, Fred van Dijke en de in de competitie nog ongeslagen Marcus van Duin, liep de eerste vier games geheel gelijk op. „Ik speelde goed", vertelde Van Dijke na af loop. „Maar ik speel liever slecht, als ik daarmee ook win. Nu stortte ik in de vijfde en laatste game in." De nederlaag van de veteraan bracht Sport City op een 2-1 voorsprong, maar met het voor de Leidenaars ongunstig game- saldo van 6-6. Elke zege van De Zwart zou Dekker het bonus- punt en de totaalzege bezorgen. Hoek van Dijke dacht er echter totaal anders over. De reserves van Sport City klopten Victoria 6 eveneens met 4-1. Rob Schouten (3-1), Frans Schijf (3-2) en Joep Barenbrug (3-1) bogen de 0-3 nederlaag van Bams Abila naar een posi tieve eindstand om. Bij de wou wen kwam het tweede team ook al tot een 4-1 overwinning. Natasja Bovee, enkele weken afwezig wegens een hoogtesta ge, met 3-2, de weer langzaam in vorm komende Marjolein Pronk met 3-1 en invaller Ma rieke van Dam met liefst 3-0, poetsten het verlies van kop- vrouwe Lien van Eeghem weg. Het derde team boekte haar eerste zege. Op eigen baan werd Haagsche SRC met 3-2 verslagen. Cocky de Wolf en Anne-Marie de Koning legden met 3-0 de basis. Willemijn Va der zorgde voor de belangrijke game, die het bonuspunt ople verde. Susanne Lange moest na drie games feliciteren. De mannen en wouwen van Hill Safety/SRC Alphen liepen in de tweede, respectievelijk eerste divisie tegen een 5-0 ne derlaag op. Ferdi Captein op single twee kwam tegen zijn opponent van Squash Delft in de derde game op matchpoint, maar ging in vijf games toch ten onder. Jeroen van der Zwan, Patrick Cicuttini en invaller Rolf Rademaker leden 0-3 verlies. Bij de wouwen was het de Al- phense nummer 1, Marjolein Vertogen, die na een gelijkop- gaande strijd in de beslissende vijfde game moest buigen. SRC Breda Tiet Sannie Bombeeck op een game en Vivienne Aalders en .Andrea Steffes op nul staan. Arthur Smit was de enige van het kwartet mannen bij Steijn Sports, die tegen Squash Utrecht 2 een game kon maken. Marco Wiesehahn, Tom Tro- well en Marco van der Berg scoorden 0-3. Het laatste twee tal haalde met de reserves tegen de Leyens wel het volle pond binnen. Andrea Toni volgde dit voorbeeld. Bart Albers stond maar vier punten af. ESA/Estec won het duel bij Squash Delft na gametelling. Andreas Mau- roschat en Chris Jewell pakten zes games en alleen Jewell stond er een af. De twee games van Lothar Winzer waren ge noeg voor het bonuspunt. Ber nard Lefranc hoefde niets meer toe te voegen en deed dat met 0-3 ook niet.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25