Het grootste ultifunctionel sportcomplex van Europa HljYn'f'ffïYï WORDT PEDICURE ICT trainingen Italia bellissima! Nova. Contract Opleiding Training In november starten de cursussen: Windows Word Excel PowerPoint Internet op verschillende avonden in Beverwijk, Santpoort- Noord, Haarlem-Noord, Haarlem-Centrum en Hoofddorp. Autocad (release 14) 10 maandagavonden aan de Laurens Baecklaan 23/25 te Beverwijk Logistiek Management European Junior Logistician (Europees erkend) 4x 10 dinsdagavonden aan de Roos en Beeklaan 4, Santpoort-Noord Informatie over de cursussen kan telefonisch worden aangevraagd bij: Nova Contract (023)5482680 COLLEGE DE PARIS Laan van Meerdervoort 368, Den Haag Met tram 3 en 12 slechts 15 minuten van N.S. Station Bel nu: 07Q - 363 21 88 per E-mail novae of door het invulle n van de antwoordstrook. Opsturen naar: Antwoordnummer 1257, 2000 VH Haarlem Het mooiste wonen op z'n Italiaans ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 -0UTD00RSP0RTCEHTER DER I Als slaapkamerspecialisten nemen wij geen halve maatregelen als u ons om een goed en gezond bed vraagt. Daarvoor hebben wij de ERGOSLEEP-computer in onze showrooms staan. Een computergestuurd lattenbodem- systeem die precies analyseert hoe ligt. Of u nu op uw zij of op uw rug slaapt Elk drukpunt geeft een reactie op de ERGOSLEEP- computer, tevens rekeninghoudend met uw gewicht. Middels deze analyse weten wij en u exact hoe uw nieuwe lattenbodem ideaal ingesteld moet gorden Als specialisten op het gebied van natuur lijke en gezonde nachtrust, bieden wij u zo'n persoon lijke analyse met de ERGOSLEEP-computer uiteraard geheel kosteloos aan. Daar zijn wij tenslotte experts voor. Waarmee wij graag aantonen dat verantwoord slapen vooral een kwestie is van binnenlopen in de juiste slaapkamerspeciaalzaak In- outdoor sportcenter d Jithof in Den Haag is grond verbouwd en uitgebreid tot I grootste multifunctionele sportcomplex van Europa. Hi kunnen sporten worden als schaatsen, ski fietsen, snowboarden, karte fitnessen (binnenkort), klimmen en kanoën. Naast deze acties zijn er nog vele andere faciliteiten, zoals een kinderdagverblijf en een crèche (binnenkort). En ook het zakenleven is niet vergeten. Er zijn in het concept uitstekende vergader- en symposiafaciliteiten meegenomei bijvoorbeeld in combinatie met sp( en horeca-arrangementen. Ook d individuele sporter kan zich uitstel» vermaken in een van de diverse horecagelegenheden, die de Uith rijk is. In het complex tref je tevei een tweetal specialistische winke aan, zoals Snowdome Store en Oomssport. Kortom, er kan met recht gesproken worden van een totaalconcept. Nu caffettiera van tot cappuccino espresso apparaat gratis uw aankoop vanaf 500 Bij Oase krijgt u van onze slaapadviseurs een persoonlijk advies ondersteunt door een computeranalyse

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 6