Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Be personeel tl «YAMAHA nodig? R£tD Engineer m/f Oplagemarketeer m/v Dringend Managementassistente *DE LEEUW ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 YAMAHA MOTOR EUROPE N.V. Your function: For one of our development projects we currently need to modify the software of the Yamaha controler to communicate with software from our project partners. Some of these developments take place at our own facility in Schiphol-Rijk, while others are done at several locations in Europe or at our factory in Japan. Your job will be to master the Yamaha software and to be able to understand the software of our partners so that the necessary changes can be made. In line with this, these changes need to be reported to all partners involved. Based on your knowledge of the Yamaha product you can also assist in cases of problems and after sales service. In addition to your software develop ment tasks, you will be responsible for the management this part of the pro ject and some hardware development as well. Frequent reporting about the project progress is also part of the job. The assignment will be on a yearly contract basis. Your profile: You have been educated to at least HBO level and have experience with software programming preferably in C and Linux. Knowledge of a modern CAD system, such as Pro-Engineering or CATIA, is a must. To be able to understand the function of the product, basic understanding of vehicle technology is required. You are an all-round independent engineer with a problem solving attitude. Speaking English and French is no problem for you and you don't mind to travel. You preferably left school not so long ago and have some working experience. Yamaha offers you the challenge to use your capabilities and to achieve your personal goals within an exciting work environment. An attractive remuneration package awaits the right candidate. If you are interested in this position and meet the above requirements, we invite you to send your letter of application and CV (both in English) within 14 days to Yamaha Motor Europe NV att.. Mr. B. Appeldoorn, Human Resources Manager. PO Box 75033, 1117 ZN Schiphol. Yamaha Motor Europe N.V. is responsible for the European marketing of various products as Motorcycles, Scooters, Marine Products, Power Products, Recreational Vehicles and PAS bicycles. From its headquarters at Schiphol-Rijk, where about 100 employees are based, Yamaha Motor Europe N.V. coordinates its marketing, sales and 24 countries, its manu facturing operations in 4 countries, as well as shareholdings in about 20 companies in Europe. Our REtD department, product developments for the European market, is looking for an enthusiastic engineer with a background of computer programming. Hollandse Dagbladcombinatie b.v. De Hollandse Dagbladcombinatie (HDC) met hoofdvestigingen in Alkmaar, Haarlem en Hilversum is uitgever van regionale dag- en weekbladen in Noord- en Zuidholland. Noordhollands Dagblad, De Gooi- en Eemlander, Dagblad van Almere, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en IJmuider Courant voorzien dagelijks ruim 900.0Q0 lezers van nieuws, meningen en achtergronden. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Verder behoren meerdere huis-aan-huisbladen en de vcrspreidorganisatie InterHolland Verspreiders tot de HDC. In totaal werken er ruim 1250 mensen. WIJ ZOEKEN De marketingafdeling van de Hollandse Dagbladcombinatie b.v. werkt ten behoeve van alle werkmaatschappijen. Op deze stafafdeling, met als standplaats Alkmaar, werkt een team van 6 mensen. Haar taak bestaat hoofdzakelijk uit beleidsvoorbereidende- en ondersteunende werk zaamheden t.b.v. de dagbladuitgeverijen, met o.a. als doel het bevorde ren van de betaalde oplage in de ruimste zin des woords. Op deze afdeling is een vacature voor: ring in het opzetten 1 rketing Hollandse Dagbladcombinatie Postbus 2 1800 AA Alkmaar Telefoon (072) 5 196196 (072) 5 127 811 DE FUNCTIE - het signaleren en analyseren van relevante socio- demografische ontwikkelingen in het verschijningsgebied - het mede ontwikkelen van een marketing-informatiesysteem ten behoeve van de oplagemarkt - het koppelen van databases en het analyseren van deze informatie - het toegankelijk maken van deze informatie voor de werkmaatschappijen - verlenen van specifieke informatieservice - het intensief onderhouden van contacten met en service verlenen aan de werkmaatschappijen - het leggen van contacten met relevante organisaties WIJ BIEDEN Wij bieden u een boeiende functie, waarin u met alle aspecten van de marketing te maken hebt, met vanzelfsprekend een uitstekend pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. WIJ VRAGEN - HBO niveau (HEAO-CE, Informatica of NIMA B of gelijkwaardig) - ervaring in werken met PC-software (o.a. databases, spreadsheets) - kennis van analyses met behulp van databases, alsmede praktijkervaring - markt- en servicegerichte mentaliteit - het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden - doelgerichte instelling NADERE INFORMATIE Nadere informatie kan worden verkregen bij de heer P.L.A. Bluijs, hoofd marketing, telefoon (072) 5196497. UW REACTIE Enthousiaste mensen die zich aangetrokken voelen tot de dynamiek van de dagbladwereld, kunnen hun belangstelling voor hierboven genoemde functie kenbaar maken door, vóór 4 november a.s een schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer C354 te richten aan de Hollandse Dagbladcombinatie B V. t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. Postbus 2, 1800 AA Alkmaar of per e-mail: personeel.organisatie@hdc.nl. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Het ArbeidsbureauICVVI biedt a dé gelegenheid een breed publiek te presenteren! In het weekend van 28 en 29 oktober vindt in de Groenoord- hallen in Leiden weer de jaarlijkse banenmarkt 'Ruim Baan' plaats. De Arbeidsbureaus/Centra voor Werk Inkomen in de regio's Leiden, Lisse en Alphen aan den Rijn doen met een profi mee aan deze beurs. CWI .ionele stand Via moderne 'vacaturezuilen' zullen wij alle vacatures nadrukkelijk promoten bij baanveranderaars en andere werkzoekenden. Een interessante mogelijkheid om uw vacatures - zonder kosten - gericht onder de aandacht te brengen van een grote groep mensen die op zoek zijn naar (ander) werk! Meld uw vacatures dus zo spoedig mogelijk (liefst per fax of e-mail) aan bij het Arbeidsbureau/C Wl in uw regio. e kandidaat die u zocht onder de bezoekers van Arbeidsbureau/Centrum Werk Inkomen Leiden: Oosterkerkstraat 1, tel. 071-5354242, fax 071-5354141 Lisse: Heereweg 306, tel. 0252-419018, fax 0252-419572 Katwijk: Groen van Prinstererweg 61, tel. 071-4097111, fax 071-4097110 Alphen aan den Rijn: Prins Bernhardlaan 20, tel. 0172-487171, fax 0172-494146 Gouda: Büchnerweg 7, tel. 0182-569300, fax 0182-571210 E-mail: Ab.AlphenadRijn@arbeidsbureau.nl ArbeidsWïï Bureau Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden Tel.: 071 -5123744 De Stichting Dienstverlening Leiden biedt thuiswonende kwetsbare ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking en hun omgeving dienstverlening op maat met ais doel de zelfredzaamheid en zelfstandigheid zo lang mogelijk te waarborgen. De concrete dienstverlening betreft producten als alarmering, maaltijdvoorziening, vei informatie en advies etc. Tevens levert de stichting een bijdrage aan het ontwikkelen en uitvoeren vormen van hulpverlening voor ouderen en mensen met een handicap in samenwerking met derden. In verband met langdurige deelname aan externe projecten van een van de beide zitteno functionarissen belast met de ontwikkel- en ondersteuningsfunctie, zijn we voor de voortzetting van een deel van de huidige werkzaamheden op zoek naar een Ontwikkelings- en ondersteuningsfunctionaris voor 20 tot 24 uur per week voor een periode van 2 jaar (tot januari 2003) Functie-inhoud: Het ontwikkelen en ondersteunen van bestaande en nieuwe voorzieningen/ vormen van dienstverlening t.b.v. de doelgroep. In dit kader het verrichten van de volgende werkzaamheden: Het verzamelen van relevante gegevens en het doen van onderzoek daarvoor, Het doen van plan- en beleidsontwikkeling Het fungeren als tijdelijk projectleider voor (nieuwe) werkzaamheden/dienstverlening Het ondersteunen van initiatieven met derden in de vorm van het verzorgen van proje leiderschap, voorzitterschap, secretariaat van commissie, samenwerkingsverbanden! Het leggen en onderhouden van contacten met andere Wij vragen: Minimaal HBO-niveau in een sociale- of zorg richting, Affiniteit met de doelgroep: kwetsbare ouderen, mensen met e mantelzorgers, Op de hoogte is van recente ontwikkelingen op het gebied van mensen met een handicap, Creatief denkvermogen, Zelfstandig en projectmatig kunnen werken, Heldere schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid, Goede contractuele vaardigheden; communicatieve instelling, 'n Netwerker Resultaat gerichtheid. Arbeidsvoorwaarden: Rechtspositie en salariëring conform de CAO Welzijnswerk, schalen 26-36 waarbij e to maximumsalaris van f 5744,- Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw G.M.G. Snelder (adjunct-directeur), foon 071 - 5123744. Sollicitaties kunt u binnen 2 weken richten aan de sollicitatiecomi ontwikkelingsfunctionaris op bovengenoemd adres. Tel: (071) 301 07 09 Ter versterking van ons team zoeken wij een leerling loodgieter - cv monteur met enthousiasme en plezier in het werk. Voor telefonische informatie kunt u vragen naar R. Molenaars tel. 071-3010709. Chiropraciie van Beelen Wegens het vertrek van één van onze medewerkers zijn wij per direct op zoek naar een Enthousiaste collega voor tenminste 14 uur per week. Gevraagd: - Goede contactuele eigenschappen - Flexibiliteit en collegialiteit - Representatief - Enige ervaring met computers Wij bieden: - Leuke zelfstandige baan - Salaris in overeenstemming met het gebodene - Werken in een leuk team en prettige werkomgeving Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Chiropractie van Beelen Geverstraat 75a 2341 GD Oegstgeest t.a.v. Els Hendriks (Full-time) voor het directie-secretariaat die samen met haar collega's het hol van de leeuw" wil bewaken. De Leeuw Adviesgroep B.V. Je kent ons bedrijf ongetwijfeld van de borden "Te Koop". Wij verkopen tenslotte zo'n 1100 woningen per jaar. Maar wat je vermoedelijk niet weet, is dat ons bedrijf met ruim 110 medewerkers en 10 vestigingen ook op het gebied van verzekeringen, hypotheken en pensioenen onbetwist marktleider binnen de regio is. Wat kun je van ons verwachten De Leeuw Adviesgroep B.V. is groot genoeg om zeer professioneel te zijn en nog forse ambities te hebben, maar klein genoeg om elkaar nog persoonlijk te kennen. Kortom, een prettige werksfeer, waar collegialiteit en het werken in teamverband kenmerkend zijn. Ontwikkeling van medewerkers staat bij ons hoog in het vaandel en uiteraard bieden wij een zeer uitgebreid arbeidsvoorwaardenpakket en een marktconform salaris. Wil je meer van ons weten? Neem dan een kijkje op onze website: www.deleeuw.nl. Wat mogen wij van jou verwachten Dat je in deze afwisselende, zelfstandige baan in een groeiende organisatie verantwoordelijk bent voor de secretariële ondersteuning van onze vier directieleden. Je taken zullen onder meer bestaan uit: agendabeheer, het verzorgen van managementinformatie, correspondentie, voorbereiden en notuleren van vergaderingen en het incidenteel vervangen van de receptioniste. Dus Ben je tussen de 20 en 30 jaar en in het bezit van een HAVO-diploma aangevuld met een opleiding secretaresse/management assistente en heb je relevante werkervaring En ben je: flexibel, stressbestendig, accuraat en in staat zelfstandig te werken Dan nodigen wij je graag uit te solliciteren Stuur je schriftelijke sollicitatie met C.V. en pasfoto naar: De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg t.a.v. Afdeling P 0, Wendy Lampo. e-mailen kan ook naar: directie@deleeuw.nl. De Leeuw Adviesgroep B.V., Postbus 27, 2230 AA Rijnsburg De Grootste in de regio is verrassend persoonlijk! 17

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42