Top Personeel Personeel Personeel Carrières bij StarJöb tempo-team uitzendbureau Medewerker commerciële binnendienst MONTEURS EUROMASTE De top 0 ABN AMRO De bank Hart voor educatie en service? ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 Werving, Selec Uitzending e Detachering v office functies Het Starjob bedrijfsprincipe: Secretaresse - Communicator Een toonaangevend internationaal trainingsbureau. Gespecialiseerd in Coaching en Consulting van N^anagement, Communicatie/ Sales en Client Relations. Op zoek naar een fulltime secretaresse met een kritisch oog voor detail. Naast de algemene secretariële taken ben je onder andere verantwoordelijk voor de coördinatie, planning en voorbereiding van diverse trainings-, coachings-, en consultingtrajecten. |e kunt 's avonds terugkijken op een dag vol diversiteit. Binnen deze organisatie worden eigen initiatieven en ideeën gestimuleerd middels intensieve coaching on the job en een persoonlijk ontwikkelingsplan. Wil jij in een professionele werkomgeving jezelf ontplooien en stel jij hoge eisen aan kwaliteit? Maak dan een afspraak met ons. Secretaresse - Veelzijdig Talent Internationaal cosmeticaconcem met ca. 250 300 werknemers Jouw kern taken zijn: het verzorgen van reizen, boeken van hotels, verzorgen/controleren van abonnementen en de interne roulering hiervan. Tevens vervang je je collega bij afwezigheid. Het betreft hier een nieuwe functie dus een nieuwe uitdaging die je zelf kuht uitbouwen! Initiatief nemen en het bijsturen van de managers en als dat nodig is hen werk uit handen nemen is jouw tweede natuur Daar krijg je veel waardering voor Een groeifunctle vooreen sterke persoonlijkheid. Je communiceert zowel in het Engels als in het Frans. Excel Is voor pu geen feerd? Neem dan contact met ons op. i Tijdelijk, vast ol gedetacheerd. Moot ottiid He* b Zeker Noast deze bonen hebben <vJf nog vele Starlobs openstaan. Bel voor een afspraak - ook ol ben niet per direct beschikbaar' Starfoth Leiden Stille Mare 11 - UJTei: (071)514 OS 91, lelden&starjob.nl starjob Voor de volgende stap in jouw carrière verwelkomen we je graag op onze stand tijdens de Ruim Baan Beurs in de Groenoordhallen op 28 en 29 oktober a.s.H! Als je na je inschrijving voor ons gaat werken ontvang je van ons een verwenarrangement! Antoine Petit is een organisatie, onderdeel van Albron Foodservice, met tientallen horecashops, oorspronkelijk in ziekenhuizen, nu ook op andere markten thuis. Sfeer en service zijn onze kracht. Niet alleen gasten, maar ook onze medewerkers treffen een dynamische en afwisselende omgeving bij ons aan. Voor onze in Haarlem zoeken wij enthousiaste HORECAVERKOOPAAEDEWERKERS (zowel fulltime als parttime) Daarnaast zijn wij op zoek r i assistent manager! Wij vragen: Verkopen van ons assortiment horecaprodukten; het bereiden van sandwiches, broodjes en maaltijden volgens de hoogste kwaliteits- en HACCP-normen; het opruimen en schoonmaken; maar vooral ook het omgaan met mensen maken ons vak afwisselend en plezierig. Wij bieden: een goede sfeer, flexibele werktijden in wisseldiensten (ook op zon- en feestdagen); een goede inwerkbegeleiding, zelfstandigheid, opleiding en loopbaanperspectieven aan, naast een goed salaris op basis van de Horeca-CAO en een aantal extra's. Interesse? Bel dan 's ochtends naar Agnes de Goede voor meer informatie (023- 5294866). Schriftelijk solliciteren kan ook, schrijf naar: Albron Catering T.a.v. Jobcenter Postbus 70 3454 ZH De Meern Albron. Symbool voor gastvrijheid. eer informatie onze internetsite op h ttpJ/www.albron.nl. Calculator m/v op HBO-niveau U rapporteert aan de commercieel adiunctdirecteur en bent in deze functie eindverantwoordelijk voor offerte calculatie en ordercalculatie, tot aan de overdracht aan de ordermanager. U bent binnen het bedrijf de expert op het gebied van het vinden van de meest efficiënte productiemethode. Verder bent u verantwoordelijk voor de offerteaanvraag en adviseur voor de te kiezen pro ductiemethode voor werk van derden. Wij bieden u een zelfstandige baan, enthousiaste collega's en bij deze functie passende arbeidsvoorwaar den binnen één van de meest inspirerende en sucesvólle grafische bedrijven van Nederland. Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer J. Kwerreveld (Commercieel Adjunct-Directeur), tel. 023-5319329. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de heer F.C. Verboom, Directeur Personeel Organisatie van de Brouwer Groep, postbus 42, 3730 AA De Bilt. U kunt ook reageren per e-mail: fverboom@brouwer.nl. Boom Planeta de Grafische Behorend tot de Brouwer Groep KANTOOR Studenten m/v voor een onderzoeksbureau en verschillende helpdesken bij bedrijven in Leiden. Ben je communicatief vaardig, vind je het een uitdaging om gegevens te verzamelen of informatie te geven, dan zijn deze functies geschikt voor jou. Dus als je behulpzaam en klantgericht bent ingesteld en je wilt naast je studie een aantal dagdelen werken, kom dan even langs op de vestiging. Informatie:(071512 06 88, Michelle de Koning Leiden, Stationsplein 212 Office manager m/v voor een wetenschappelijke uitgeverij in het centrum van Leiden. In deze functie houd je agenda's en dossiers bij, je coördineert reizen en publiciteitsmateriaal en je wilt in ieder geval vier dagen in de week aan de slag. Voor deze administratieve functie heb je een hbo-oplei- ding achter de rug of daarmee vergelijkbare ervaring. Als je naast Nederlands ook Engels en nog een vreemde taal beheerst en kennis hebt van Word en Excel, stap dan zeker even binnen op de vestiging. Informatie:(071) 512 06 88, Michelle de Koning Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING Medewerkers bediening m/v voor een congrescentrum in Noordwijkerhout. Er zijn bij dit congrescentrum diverse mogelijkheden in de bediening. Uiteenlopend van ontbi|tmedewerker tot bar keeper. Je bent gastvriendelijk, gemotiveerd en in het bezit van zwart-wit kleding. Je hebt de mogelijkheid om I of meerdere dagen of avonden per week te werken. Geïnteresseerd? Kom dan snel even langs. Informatie:(07l) 513 27 43, Tahja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 Herintreders m/v voor cateringwerkzaamheden op diverse locaties in Leiden en omgeving. De werkzaamheden bestaan uit het voorbereiden, klaarmaken en afruimen van het buffet, simpel kassawerk en de werkomgeving schoonhouden. Je bent gemotiveerd om weer in dienst te treden en je bent daarnaast flexibel, klantvriendelijk en in het bezit van zwart-wit kleding.Voor deze functie is ervaring niet noodzakelijk. De werktijden variëren van 8.30 t/m 15.00 uur. Er zijn zowel full- als parttime mogelijkheden. Zelfs I dag in de week is bij ons mogelijk. Informatie:(071513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 4DUSTRIE Productiemedewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving. We zoeken mensen die fulltime beschikbaar zijn. Ben je niet bang om Je handen uit je mouwen te steken en ben je per direct beschikbaar, meld je dan aan bij Tempo Team. Informatie:(07l) 512 64 43, Irma vanWensem Leiden, Stationsplein 212 Magazijnmedewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Leiden en omgeving. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit laden, lossen en orderpicken. Ben |e fulltime beschikbaar, gemotiveerd en houd je van aanpakken meld je dan aan bij Tempo tempo-team ALL STARS /ensem w.tempo-team.nl MET TEMPO-TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER UIT. ABN AMRO behoort met meer dan 3500 kantoren in ruim 70 landen tot de acht grootste banken ter wereld en tot de top 5 van Europa. Nederland kent ABN AMRO als 0e bank. Overal aanwezig Breed georiënteerd. En met een veelzijdig pakket bank en verzekeringsdiensten voor zowel de zakelijke als de particuliere markt. ABN AMRO is hierdoor een vooraanstaande bank van internationale stan ding en reputatie. Oe kracht van de bank wordt op de eerste plaats bepaald door de mensen die er werken. Vanuit die visie creëert ABN AMRO een omgeving waarin medewerkers zich kunnen ontwikkelen Zowel professioneel als persoonlijk. ABN AMRO stimuleert ondernemingszin en eigen initiatief. Het verleggen van grenzen is een gezamenlijke ambi tie van de bank en haar werknemers. Teamgeest en een open werkklimaat zijn daarbij onontbeerlijk. Je werkomgeving: rayon Leiden, Voor de kantoren in en rond Leiden is ABN AMRO op zoek naar commerciële talenten met een mbo-oplciding voor de functie van medewerker commerciële binnendienst, voor 24 tot 36 uur per week. Een functie met een uitdagend karakter. Als medewerker commerciële binnendienst ben je de rechterhand van het accountmana gement. Je cliënten behoren óf tot de particuliere sector óf tot de zakelijke markt. Je bent verantwoordelijk voor de voorbereiding van kredietaanvragen en -revisies én voor het beantwoorden van binnenkomende vragen van cliënten. Bovendien ben je alert op moge lijke verkoopkansen en signalen. Daarnaast zul je (potentiële) klanten benaderen en informeren over producten Je professionele bagage. Een eerste vereiste is datje beschikt over een mbo- of havo-niveau in combinatie met ruime werkervaring. Je bagage zal verder bestaan uit affiniteit met het bankwezen en uitstekende mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden. Ook belangrijk is datje ervaring hebt met Windows of Word en datje het leuk vindt om in teamverband te werken. Als dé man of vrouw voor deze baan weetje bovendien klant- en verkoopgericht op te treden, kun je goed organiseren en ben je zelfstandig, accuraat en stressbestendig. Ook met herintreders maken we graag kennis. 0e waardering die je verdient. ABN AMRO weet kennis, ervaring en gedrevenheid naar waarde te schatten Dat wordt duidelijk door de ontwikkelings- en carrièremogelijkheden bij de bank. De waardering blijkt ook uit de prima voorzieningen. Naast een goed salaris mag je rekenen op arbeids voorwaarden als 8% vakantietoeslag, een 13e maand, winstdeling, een bijdragevrij pen sioen, studiefaciliteiten en korting op vele bankdiensten. Informatie en sollicitatie. Voor meer informatie kun je contact opnemen met mevrouw B R.M. Paulissen. telefoon 071-56605 52. Als je wilt, kun je ook direct solliciteren. Stuur dan binnen 10 dagen na ver schijning van deze advertentie een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar ABN AMRO Bank N.V., afdeling Personeelszaken (CA 9006), t.a.v. mevrouw I J. Steinvoord, postbus 29, 2000 MC Haarlem Of reageer per e-mail- ingeborg.steinvoordfanl.abnamro.com. Kijk op Internet voor meer informatie over ABN AMRO als werkgever: www.abnamro.nl/werken/. Gezondheid Service Rijn-,Duin en Bollenstreek (GS) is een leden organisatie die diensten ontwikkelt en aanbiedt in aanvulling op de diensten van de thuiszorginstelling Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek. Het werkgebied strekt zich uit van Wassenaar tot en met Hillegom en wordtin het oosten begrensd door Oegstgeest en Voorschoten. De diensten van GS hebben veelal een educatief of servicegericht karakter. De diensten van GS zijn exclusief voor leden. Wij zoeken zo spoedig mogelijk een Stafmedewerker cursussen en servicediensten Schimmelpenriinckstraat 10 Postbus 2039,2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 409 33 33 Internet; www.thuis-en-gezond.nl Voor 32 uur per week De stafmedewerker cursussen en servicediensten is verantwoording verschuldigd aan de manager GS. Gezien toekomstige ontwikkelingen bij GS kan de functie-inhoud wijzigen. Taken: - (ondersteunen van de servicemanager bij) het ontwikkelen en onderhouden van cursussen en thema bijeenkomsten, waaronder; - op de hoogte blijven van de ontwikkelingen in de markt; - bewaken van inhoud en kwaliteit; - overleg voeren met samenwerkingspartners en cursus-leiders; - beleidsvoorbereiding en -uitvoering m.b.t. public relations. Functie-eisen: - hbo-niveau op het gebied van gezondheidsvoorlichting; - kennis van de ontwikkelingen in de gezondheidszorg; - goede mondelinge en schriftelijke communicatieve vaardigheden; - stressbestendig, flexibel en initiatiefrijk; - goede onderhandelingsvaardigheden; - creatief denkvermogen; - organisatietalent; - didactische vaardigheden; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - het vermogen om mee te denken met betrekking tot het ontwikkelen/implementeren van de servicediensten; - inzicht van geautomatiseerde systemen. De arbeidsvoorwaarden voor deze functies zijn conform CAO Thuiszorg (schaal 8). Het salaris bedraagt maximaal fl. 5171,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband. U kunt deelnemen aan onze spaarloon- en premiespaarregeling en wij bieden een financiële bijdrage voor kinderopvang en de mogelijkheid tot het volgen van cursussen. Ook bieden wij een deelname aan collectieve verzekeringen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw M. van den Brink, manager GS, telefoonnummer (071409 32 67. Sollicitatiebrieven kunt u tot 30 oktober a.s. sturen naar Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling personeelszaken, postbus 2039, 2220 BA Katwijk. Euromaster is met 1200 vestigingen het grootste bandenservice bedrijf van Europa. Vanuit de 75 vestigingen in Nederland worden dagelijks grote hoeveelheden banden, uitlaten, akku's, schokdempers en wielen geleverd (en gemonteerd) aan fleet- owners, leasebedrijven en particulieren. Dat doet Euromaster voor vracht-, bestel- en personenauto's, bussen, en voertuigen die worden gebruikt in landbouw, wegenbouw en industrie. Voor onze vestigingen in Alphen a/d Rijn en Leiden zoeken\t MONTEURS Indien u: - in het bezit bent van rijbewijs B - houdt van afwisselend werk - een klant- en servicegerichte instelling hebt - graag werkt met moderne apparatuur - plezier heeft in verkopen en commerciële vaardigheden bezit Bieden wii: werk in prettige sfeer - interne opleidingen goede doorgroeimogelijkheden - een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u belangstelling of wenst u inlichtingen omtrent de genoemdf functie, bel dan tijdens kantoo afdeling personeelszaken ii Deventer, tel. 0570-67! U krijgt dan een solicitatieformulier toegezonden.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40