Personeel Personeel Teamleider |S| a Technag. Een uitdagende baan... in een gezellig team v/m 80 - 100% administratief-/verkoopmedewerker m/v parttime verkoopmedewerker m/v All-round monteur Personen- en Bedrijfs wagenpark Leiden "Rottink |/n Leerkracht m/v voor groep Manager financieel en personeel ZA I cKUAü Z\ vjl\ I UbtK ^UUU De Geestgronden is de nieuwe orga nisatie voor geestelijke gezondheids zorg in het zuidelijke deel van Noord- Holland. Vanuit diverse locaties bieden ruim 1400 medewerkers zorg en behandeling aan mensen met psy chische en psychiatrische problemen. Mét de cliënt - en zo mogelijk de mensen in zijn omgeving - stellen ze een passend zorgplan samen uit de vele therapeutische mogelijkheden van de organisatie, variërend van gesprekstherapie en medicatie, bege leiding thuis, cursussen en dagactivi teiten tot 'bemoeizorg* en tijdelijke opname. De Geestgronden staat voor respect, veelzijdigheid, professionaliteit en kwaliteit De Geestgronden opereert in zowel de regio Zuid-Kennemerland als de regio Amstelland en de Meerlanden. ■EÏG Het Rehabilitatiecircuit Zuid-Kenne- merland biedt ambulante, deeltijd en klinische zorg aan volwassen, die langdurig van psychiatrische zorg afhankelijk zijn. De klinische afdelingen zijn gesitueerd in Bennebroek. Het Team Integrale Zorg is gelokaliseerd in Haarlem. Op dit moment bevindt ons circuit zich in een fase van verdere ont wikkeling. Binnen het Rehabilitatie circuit Zuid-Kennemerland is een vacature ontstaan van: Teamleider v/m 80-100% Als teamleider geeft u leiding werkt u zelf mee aan het multi disciplinaire behandelteam. U draagt, met inachtneming vai professionele verantwoordelijkheid van de leden van het team, zorg voor het bewaken en afstemmen van het behandelbeleid. U draagt zorg voor de uitvoering van het personeelsbeleid van het team en bevordert de goede samenwerking binnen het team, waarbij u leiding ontvangt van het Hoofd Algemene Zaken. Binnen het circuit is een uit gebreid scholingsaanbod aanwezig. We maken gebruik van de door on ontwikkelde en landelijk erkende methodieken: de zorgvraag-, de zorgaanbodschaal en signalerings- de DE I GEESTGRONDEN 1 Instelling voor geestelijke gezondheidszorg plannen. Het beleidsplan voor de komende drie jaar wordt geschreven. We voeren de discussie over de visie op langdurende klinische zorg in samenhang tot een (verdere) transmuralisering van de zorg. Functie-eisen U heeft een B verpleegkundige opleiding en functioneert aantoon baar op HBO niveau. U heeft lei dinggevende ervaring en u wilt o.a. uw coachende capaciteiten verder ontwikkelen. Daarnaast beschikt u over goede sociale vaardigheden. We stellen humor en enthousiasme erg op prijs. Bovendien bent u stressbestendig. Inschaling vindt plaats in FWG 50. De Geestgronden kent een regeling voor kinderopvang. U zal gaan deelnemen aan de management- leergang. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer A. Vendrig (Hoofd Algemene Zaken) telefoonnummer (023) 583 23 40. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken, na het verschijnen van deze advertentie, richten aan De Geestgronden, Dienst Sóciale Zaken en Ontwikkeling, t.a.v. mevrouw J. Alkemade, Postbus 5, 2120 BA Bennebroek. Als onderdeel van de selectie procedure wordt gebruik gemaakt van een rollenspel. Colijn Meubelen is een familiebedrijf met een gevarieerde collectie meubelen in een showroom die regelmatig veranderd, waar vele consumenten uit de gehele regio zich thuis voelen. Een zaak met een open bedrijfscultuur, een team van mensen die met recht loyaal samenwerken. Kortom, wij zijn een inspirerend bedrijf voor een (fulltime/parttime) (±16 uur) Wij zoeken dan ook iemand die op zijn/haar beurt ons Inspireert, een enthousiaste collega met vakkennis uit de meubelbranche en praktijkervaring. Affiniteit met het voeren van een in- en verkoopadministratie is een pré en u vindt het een uitdaging om met uw mensenkennis probleemoplossend te denken en te werken. Dat u onze klanten vriendelijk en deskundig adviseert is voor u en ons vanzelfsprekend. Ziet u zichzelf als geschikte kandidaat, richt dan uw schriftelijke reactie binnen twee weken aan: Colijn Meubelen T.a.v. mevr. KJ. Colijn Verdamstraat 6 2313 PN Leiden RENTEX DIEBEN b.v. Rentex Dieben B.V. is een industriële wasserij/linnenverhuurder die is gespecialiseerd in de behandeling van wasgoed uit de zogenaamde "verblijfsgezondheidszorg". Dit betekent dat alle textiel van een instelling, van het laken op het bed tot het colbert van de bewoner door ons worden behandeld. Wij zoeken ter versterking van ons productieteam: Gemotiveerde full- en parttime productie medewerkers m/v met een goede beheersing van de Nederlandse taal, voor verschillende werkzaamheden. Inlichtingen en sollicitaties: 071-5143871 Zoeterwoudsesingel 23 2313 AZ Leiden De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De dienst Milieu en Beheer beschikt over een zeer gevarieerd wagen- en machinepark. Dit bestaat uit vracht en bestelwagens, personenauto's, mobiele kranen, shovels etc. en worden in onze garage onderhouden. Ook de "packers" van het zeer geavanceerde MSTS inzamelingssysteem zijn bij ons in onderhoud. Voor iemand die op zoek is naar afwis seling en een uitdaging zoekt in een zeer gevarieerd wagenbeheer hebben In verband met de openingstijden van de garage wordt verwacht dat u bereid bent om af en toe in de avonden en weekenden te werken. U moet ook bereid zijn om in het geval van glad heidbestrijding als storingsmonteur op te treden. Wij vragen van u: - opleiding motorvoertuigentechniek (bij voorkeur le monteur); - het vijs B :rmogen o i teamverband t (met doorgroeimogelijkheden) Uw functie bestaat uit de volgende onderdelen: - het onderhouden en repareren van het wagen- en machinepark; - het doen van constructiewerkzaam heden (modificatie) aan het - herstel van kleine schades aan de - voorbereiding van APK-keuringen. Deze functie is een groeifunctie: het ligt in de bedoeling dat u door het opdoen van ervaring in combinatie met aan vullende cursussen op het vlak van hydraulica, pneumatiek en elektronische besturingssystemen uit zult groeien tot technisch specialist. In deze functie zult u met name verantwoordelijk worden voor het onderhoud van ons geavanceerde materieel. Dienst Milieu en Beheer ieel; a werken; - goede contactuele eigenschappen; - improvisatievermogen en flexibiliteit; - dat u in Leiden of in de omgeving Wij bieden u: - een 36 urige werkweek; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - een goede werksfeer; - het salaris bedraagt (afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring) maximaal 4.194,- bruto per maand. Tevens wordt er een toeslag van 377,- bruto per maand gegeven. Informatie over de functie: kunt u krijgen bij de heer J. Leupe, chef garage, telefoon 071 - 516 77 88. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers bevorderen, daarom wordt u in algemene dienst aangesteld. Om een zo goed mogelijke afspiegeling in haar personeelsbestand te krijgen van de verschillende groepen in de samen leving, worden met name vrouwen en leden van etnische minderheden uit genodigd te solliciteren. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie dient binnen veertien dagen na verschijning, gericht worden aan de afdeling Personeel en Organisatie van de dienst Milieu en Beheer, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van vacature MB 00.34 organisatie combineren we goed vakantieadvies en scher pe tarieven met efficiënte dienstverlening. We hebben een schat aan ervaring, werken met de modernste faciltieiten en zijn voortdurend bezig met training en opleiding. Wij zoeken in Oegstgeest een JUNIOR REISADVISEUR m/v Wij bieden een uitstekende werksfeer in een ervaren team, uitstekende salariëring, bedrijfsspaarregelingen, reiskostenvergoeding, uitstekende pensioenregeling, 24 vakantiedagen en 5.75 ADV-dagen, 8% vakantietoeslag, 1 2 studiereizen per jaar, doorlopende reis- en annuleringsverzekering, gezins- en familiekortingen op reizen en verzekeringen, pc- en fietsprivé project. Rottink Reisburo Reisadviseurs hebben een HAVOA/WO- opleiding en een toeristisch vakdiploma op tenminste MBO-niveau (min. SEPR I). Zij beheersen het Nederlands en Engels en hebben ervaring met het verkopen van pakketreizen en IATA- toerisme. Ervaring met Worldspan en/of Galileo geldt als belangrijke pre, net als beheersing van Microsoft Office en bij voorkeur ervaring op een reisbureau of bij een touroperator. Heb je interesse? Stuur dan je brief met CV naar Rottink Reisburo, afd. P&O t.a.v. G. Visser, Postbus 879, 7550 AW Hengelo, of per email naar: vacature@rottinkreisburo.com Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Burggravenlaan 11 2313 HM Leiden Tel.: (071) 512 63 41 Wij zoeken op korte termijn een De Zijlwijkschool: is een P.C. school die werkt met het leerstofjaarklassensysteem is gehuisvest in een modern gebouw in een groene, kindvriendelijke omgeving aan het Schaduwpad 1 in de Leidse Merenwijk telt momenteel 236 leerlingen verdeeld over 9 groepen groep 5 heeft 28 leuke, spontane kinderen heeft 12 enthousiaste leerkrachten, een remedial teacher en een conciërge Wil je meer informatie of wil je reageren? lees verder op onze website (www. dsl.nl/zijlwijk) of bel: school privé (071)5233424 (0172)430357 Postbus 14584 1001 lb Amsterdam Triodos Bank 21 21 88 887 www.varkensinnood nl Christelijke Basisschool Joris de Witte Het bestuur van C.B.S. 'Joris de Witte' zoekt m.i.v. 1 januari 2001 wtf. 1 Het betreft een nieuw op te starten groep die wordt geformeerd doonfci breiding van de school. Het is de derde instroomgroep waarin de jongs i kinderen van de school worden geplaatst. De Christelijke Basisschool "Joris de Witte" is een snel groeiende s in de nieuwbouw Haaswijk/Morsebeipoider. De school is gehuisvest een modern gebouw. We werken met moderne leermiddelen en haute i.l hel leerstofjaarklasserlsysteem. Het geven van adaptief onderwijs et ontwikkelen van ICT zijn speerpunten van ons beleid. De school word. zocht door ruim 370 kinderen, die verdeeld zijn over 14 groepen., schoolteam bestaal uit 23 enthousiaste leerkrachten, waaronder een r leerkracht voor gymnastiek en een leerkracht voor R. T. We verwachten van onze nieuwe collega dat hij/zij - bewust kiest voor het Christelijk onderwijs - volledig bevoegd is - bereid is om in alle groepen van de school les te geven - zorgverbreding en individuele aandacht voor dé kinderen belangrijk vindt - binnen ons team wil meedenken en werken aan de verdere ontwikkeling van onze schooi - veel belang hecht aan een goede samenwerking met collega's en ouders 4" De sollicitaties kunnen binnen tien dagen na verschijnen van deze adC't tentie worden gericht aan de secretaris van het schoolbestuur i A. Kooij, p/a Jan Wolkerslaan 16, 2343 BK Oegstgeest. Informatie 0 deze vacature wordt verstrekt door dhr. P. J. Moolenaar (directf" tel. 071-5175410 (school), 071-3619716 (privé) en door dhr. J. J. C.t (adj. directeur) tel. 071-5175410 (school), 0172-425429. Technag b.v. is importeur van GEDORE handgereedschappen.Toonaangevend merk voor de professionele markt, zoals de automobiel-, de industrie- en de bouwsector. Daarnaast voeren wij nog een aantal andere productlijnen zoals de HABERO hameriijn, het RAHSOL momentsleutel programma en BALDUR poelietrekkers. Technag is marktleider in diverse sectoren. Ons bedrijf bestaat ruim 40 jaar. Om aan de groeiende vraag te kunnen blijven voldoen hebben wij in 1999 een geheel nieuw pand te Alphen a/d Rijn betrokken op industrieterrein "Molenwetering". Binnen het managementteam van ImporteurTechnag b.v. zal binnenkort een vacature vrij gaan komen. Daarom zoeken wij met spoed een Als manager financieel en personeel heeft u veel verantwoordelijkheden en een uitdagende, afwis selende functie. U werkt nauw samen met de directie en geeft zelf leiding over de afdeling debiteurenadmir Functie-eisen: - MBA-niveau, eventueel aangevuld met eer personeelsmanagementopleiding; - ervaring met een financiële administratie; - kennis van geautomatiseerde financiële administratie; - kennis van belasting- en sociale wetten; - goede kennis van de Duitse taal zowel in woord als in geschrift; - zelfstandigheid en leidinggevende capaciteiten; - goede contactuele eigenschappen en manage mentvaardigheden. :js kv - zelfstandig uitvoeren van de complete financiële 'P°É administratie m.u.v. de debiteuren- en de salaró administratie welke zijn het sturen en controleren van de debiteuren-w de salarisadministratie; - het bepalen van de maandelijks af te dragen 0.B ien? i de kasadministratie; het samenstellen en aan de directie presenteren van de maandcijfers; het opstellen van de conceptjaarrekening. Bent u tussen de 30 en 50 jaar en herkent u zich* Da^ zelf in bovenstaande criteria, dan bieden wij u e uitstekend salaris, aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, een moderne werkplek en e team om in te werken. Voor meer informatie kunt u bellen met de heer J. van Nispen, telefoonnummer 0172 - 42 73 30. De werkzaamheden bestaan voornamelijk uit: Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken contacten onderhouden met de gecertificeerde arbodienst, het GAK, de externe accountant: de belastingdienst en banken; contacten onderhouden met uitzendbureaus; het interviewen van kandidaten Acquisitie v richten aan: Technag b.v. t.a.v. de heer J. van Nispen Postbus 488 2400 AL Alphen a/d Rijn deze functie en/of met deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. '-eur

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38