Hl carrière versnelling Zet je in een hogere ascom nira De Raad VASTGOED PERSONEEL GEZOCHT CHAUFFEURS/BESTELLERS VDS B.V. Onderhoudsmonteur (m/v) Wij hebben er plezie in om onze klanten tevreden te stellen. Jij ook? HEUMANS ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 De Raad Vastgoed B. V. gevestigd te Katwijk is een modern en innovatief vastgoedbedrijf, dat zich bezig houdt met de exploitatie van bedrijfsgebouwen en woningen. Daarnaast verzorgt zij de finan ciële administratie van diverse vennootschappen, waaronder De Raad Bouw B. V. De Raad Bouw B.V. is zeer actiefin het realiseren van bouwprojecten in het westen van het land. FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER interne controle en servicekosten De functie: U bewaakt de volledigheid en tijdigheid van de huuropbrengsten en de voorschotten gas, energie, water en servicekosten door middel van standenregisters en cijferbeoordelingen. U draagt zorg voor de correcte afrekening van de werkelijke kosten GEW en servicekosten naar de huurders toe, waarbij u gebruik maakt van Microsoft Excel en Word. U assisteert het Hoofd Financiële Adminis tratie bij het vervaardigen van specificaties ten behoeve van de directierapportage en de verschil lende jaarrekeningen. Gevraagd wordt: een flexibel, initiatiefrijk en zelfstandig persoon; ervaring op een soortgelijke functie, bijvoorbeeld op een accountantskantoor; goede kennis van Excel en Word; een goed denk- en werkniveau; opleiding op MEAO-administratief niveau en of MBA. De Raad Vastgoed biedt: Een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen. Volop ruimte om initatieven te ontplooien en ontwikkelen. Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden De Raad Vastgoed B.V. T.a.v. de directie Postbus 171 2230 AD RIJNSBURG Voor telefonische informatie over deze functie en De Raad met de heer M. J. M. Kraan op telefoonnummer 071-4051416. Vastgoed B.V. kunt u contact opnemen Nutricia Drinks BV zoekt voor de regio Haarlem REGIONAAL ACCOUNT MANAGER HORECA (M/V) Je bouwt sterke A-merken uit in een functie voor echte ondernemers met kansen om jezelf te ontplooien in een succesvolle onderneming Als Regionaal Account Manager werk je zelfstandig en draag je veel verant woordelijkheid. Je werkt met sterke A-merken; Chocomel, Fristi, Extran sport voeding en Nutroma koffiemelk. Je weet wat er in de markt speelt, ziet zelf kansen en denkt na over manieren om extra omzet te genereren. Je bezoekt regelmatig bestaande klanten, bouwt een uitstekende relatie met ze op en geeft eerlijke en goede adviezen. Met behulp van kwaliteitsproducten en pro fessioneel point-of-sale materiaal zorg je voor een optimale distributie en presentatie. Nutricia Dnnks bedient zowel de horeca en benzinestations, als de retail (supermarkten). De regionaal accountmanager die we zoeken zal in de horeca werkzaam zijn en dient bij voorkeur woonachtig te zijn in de regio. Een leuke, maar veeleisende baan. Nutricia Drinks zoekt daarom jonge, ondernemende HBO'ers/MBO'ers met overtuigingskracht. Zelfstandige, gestructureerd werkende mensen met een commerciële instelling, die de 'drive' hebben om een gesteld doel te bereiken en geen 'negen-tot-vijf - instelling hebben. Nutricia Drinks verlangt nogal wat Daar staat wel het werken met sterke A-merken, in dynamische markten tegenover. Een goed salaris en dito arbeidsvoorwaarden spreken daarom vanzelf. Net als de auto van de zaak. Verder kun je rekenen op trainingen en persoonlijke begeleiding door je District Manager. Daarnaast zijn er goede opleidingsfaciliteiten. Kortom, alle voorwaarden om je carrière in een hogere versnelling te zetten, zijn aanwezig Nutricia Drinks behoort tot de Nutricia Dairy Drinks Groep, onderdeel van Koninklijke Numico NV. Een multinationale onderneming, gespecialiseerd in voedingen met een hoge toegevoegde waarde, met wereldwijd 28.500 medewerkers. De Nutricia Dairy Drinks Groep heeft vestigingen in zes Europese landen en streeft naar een leidende positie op het gebied van zuiveldranken in Europa. Marktleiders als Chocomel, Fristi, Extran en Nutroma worden met forse budgetten ondersteund. Nutricia Drinks is een professioneel bedrijf met een open, informele cultuur. De marketing-/verkooporganisatie telt 75 medewerkers. Stuur binnen zeven dagen een bnef met c.v, onder vermelding van vacature nummer 10, aan Nutncia Drinks BV, ter attentie van de heer H.lh. Borst Personeelszaken, Postbus 12700 MA Zoetermeer. NUTRICIA Drinks In verband met grote drukte zijn wij op zoek naar twee representatieve Het werk bestaat o.a uit: het afleveren van drukwerk bij onze bezorgers, het ophalen van drukwerk bij klanten, het klaarmaken van materiaal voor onze bezorgers. Het betreft een fulltime functie. U dient in het bezit te zijn van Rijbewijs B. Salaris conform CAO beroepsgoede- renvervoer. Interesse? ReklamedlCASt Bel dan naar: 2e Poellaan 30 2161 CJ LISSE Telefoonnummer: 0252 419042 Haagse Hogeschool De Haagse Hogeschool is uitgegroeid tot een van de grootste instellingen voor hoger beroepsonderwijs in Nederland, met bijna 16.000 studenten en 1.200 medewerkers. De hogeschool verzorgt 30 opleidingen, waarvan er 26 in voltijd worden aangeboden, 20 In deeltijd en 12 als duale opleiding. Daarnaast hebben drie opleidingen een begin gemaakt met teleleren: leren op afstand, via de computer. Een aantal opleidingen is uniek in Nederland. Naast dit aanbod bieden we ook cursussen en opleidingen op post- hbo-niveau. Persoonlijke aandacht voor de studenten staat centraal in onze aanpak. We verzorgen opleidingen op het gebied van: Economie Management Gezondheidszorg, Gedrag Maatschappij Informatica Onderwijs, Sport en Talen Techniek Alle opleidingen zijn gehuisvest In het hoofd gebouw van de Haagse Hogeschool aan het Johanna Westerdijkplein 75, pal naast NS-station Hollands Spoor. Alleen de Opleiding tot Leraar Lichamelijke Oefening (HALO) bevindt zich op een andere locatie in Den Haag. www.haagsehogeschooln I De Sector Informatica van de Haagse Hogeschool verzorgt de voor Nederland unieke opleiding Informatica en Informatie kunde. Deze opleiding wordt zowel in voltijd als deeltijd aan geboden. De sector omvat 2.800 studenten en 220 medewerkers. Bij de Sector Informatica zijn wij op zoek naar een medewerker studentenadministratie m/v 4 of 5 dagen per week Functie-inhoud Je werk op de studentenadministratie bestaat voor een belang rijk deel uit baliewerkzaamheden. Studenten vragen om allerlei informatie aan de balie. Ook het personeel vraagt om informatie en daarnaast om ondersteuning op administratief gebied. Diverse administratieve werkzaamheden, zoals het invoeren van studentgegevens en archiefwerkzaamheden behoren ook tot je taken. Natuurlijk maak je hierbij gebruik van hulpmiddelen zoals computer, fax en telefoon (inclusief een kleine centrale). Functie-eisen Wij zoeken iemand met een opleiding op mavo/havo-niveau. Een dienstverlenende instelling en goede contactuele eigen schappen vinden wij echter zeker zo belangrijk als je opleiding. Verder moet onze nieuwe collega een voldoende mate van eigen initiatief hebben en bestand zijn tegen afwisselend drukke en rustige periodèn. Werktijden De eerste tijd zijn de werkzaamheden overdag. Nadat je ingewerkt bent, ga je ook één avond per week werken (12.30 - 21.00 uur). De avond wordt in overleg vastgesteld. Arbeidsvoorwaarden Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-hbo. Je salaris bedraagt maximaal 4.052,- bruto per maand bij een volledige werkweek (exclusief 8% vakantietoeslag). Inschaling vindt plaats op basis van leeftijd, opleiding en ervaring. Informatie Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met mevrouw R. Fisher, hoofd van de studentenadministratie, telefoon 070 - 445 84 oi. Sollicitatie Een brief met curriculum vitae kun je binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie richten aan de Haagse Hogeschool, Sector Informatica, t.a.v. Hoofd Personeelszaken, Postbus 19070,2500 CB Den Haag. Wij zijn een internationale handelsonderneming in chemische basisstoffen en zoeken voor spoedige indiensttreding een t.b.v. de afdeling Productie Techniek De functie: - het onderhouden van de technische en procesinstallaties (o.a. afvulinstallaties, tankpark), productiemiddelen en interne transportmiddelen - het initiëren en controleren van onderhoudswerkzaamheden die door externe onderhouds- en/of reparatiebedrijven worden uitgevoerd - het signaleren en melden van onveilige situaties en tekortkomingen aan installaties en middelen aan het Hoofd Opslag Productie - het in overleg met, of in opdracht van het Hoofd Productie Techniek voorbereiden en uitvoeren /laten uitvoeren van modificaties aan bestaande installaties - het in samenwerking met, of in opdracht van het Hoofd Productie Techniek ontwikkelen van nieuwe projecten en helpen met de engineering - het verzorgen van de administratie van de uitgevoerde onderhoudswerkzaamheden m.b.v. een geautomatiseerd onderhoudsbeheerssysteem - het verzorgen van de aanvragen van complexe bestellingen t.b.v. het onderhoud - het beheren van de magazijnvoorraad t.b.v. het onderhoud Wij vragen: - opleiding min. MTS-werktuigbouw (of gelijkwaardig) - bekendheid met PLC besturing, hydroliek, pneumatiek en elektrotechniek - opleiding controle elektrische apparaten (NEN 3140) - werkervaring in het onderhouden en afstellen van de afvullijnen - een goede inzet, flexibiliteit, technisch inzicht en verantwoordelijkheids gevoel (de werktijden voor bovenstaande functie zijn van 07.00-15.30 uur Wij bieden: - een afwisselende, fulltime baan in teamverband - een goede salariëring en goede ontplooiingskansen - ruimte voor inbreng van uw persoonlijke visie en creativiteit - een prettige werksfeer Indien u geïnteresseerd bent, kunt u uw sollicitatie inclusief CV - onder vermelding van de functie - binnen 10 dagen richten aan VOS B.V., Postbus 160, 2400 AD Alphen a.d. Rijn, ter attentie van mevr. T. Galjaard, hfd. P&O. e-mail: tgaljaard@vos-chemicals.nl Werkadres: Hoorn 75, Alphen a.d. Rijn. Voor inlichtingen: 0172-431601. Ascom Nira ontwikkelt telecommunicatie-, brand- en beveiliging: systemen voor de Nederlandse markt. Onze systemen kenmerker zich door de eenvoud in bediening en technische perfectie. Wij streven altijd naar tevreden klanten. Daar doen we alles voa Ben jij de Servicetechnicus die met ons mee doet? Jouw taken Als Servicetechnicus binnen de Service Area Branddetectiesysterm of binnen de Service Area Communicatiesystemen ben je verantwoordelijk voor het technisch beheer van de door ons geleverde systemen in de regio Zuid-Holland. Je gaat nieuwe systemen installeren en inspecteren en gemelde storingen oploss Ook voer je preventieve onderhoudswerkzaamheden uit. Alle verrichte werkzaamheden leg je vast, evenals gebruikte materialen. Constateer je afwijkingen ten opzichte van de bij he. systeem aangetroffen documentatie, dan doe je hiervan verslag aan de Service Area Manager. Jouw profiel Voor deze functie heb je de opleiding MTS-E met succes voltooid en heb je enige ervaring in een vergelijkbare werkomgeving. Daarnaast weet je het nodige van NEN-normen en besturings systemen als MS-DOS en Windows. Je bent klantgericht en communicatief. Je kunt zowel zelfstand^ als in teamverband werken en bent in het bezit van een rijbewj Je woont in de regio Den Haag, Rotterdam of Leiden. Reageren Voor meer informatie neem je contact op met Ivo Groten, telefoon (030) 2409160, e-mail ivo.groten@ascomnira.nl Je CV, inclusief korte motivatie, stuur je naar Ascom Nira B.V., Postbus 40242, 3504 AA Utrecht, ter attentie van Gerard Wassin Personeelsmanager. Mailen kan ook: sollicitatie@ascomnira.nl Communicatie en Beveiliging Heijmans Bouw Vastgoedontwikkeiir De verkooporganisatie woningbouw is een afdeling van Heijmans Boiwi Vastgoedontwikkeling, waar alle activiteiten met betrekking tot de verko begeleiding van onze'klanten worden verricht. De verkooporganisatie is aanspreekpunt van onze klanten. Door een sterke groei van onze activite in West-Nederland zijn we voor ons regiokantoor in Leiderdorp op zoek naar enthousiaste en gedreven collega's (m/v). een enthousiaste en stressbestendige secretaresse Het secretariaat is een belangrijke spil binnen de verkoop organisatie. Ze levert zowel in- als extern een optimale sen en ondersteunt het team van verkoopmedewerkers. Uiteraard weet je uit ervaring welke werkzaamheden op hel secretariaat worden verricht. Jij kan met jouw kennis en eiv onze afdeling versterken. Bijzonderheden en details overö functie en onze organisatie komen tijdens het gesprek aan Je beschikt minimaal over een opleiding op MBO-niveau en daarnaast enige jaren relevante werkervaring als secretaress Je vindt werken in een commerciële omgeving prettig. Jel een echte teamplayer, die zich makkelijk kan aanpassen. Verder beschik je over goede communicatieve en schriftel? vaardigheden. Vanzelfsprekend heb je een servicegerichte instelling. Accuraat en onder druk kunnen werken behoren eveneens tot je kwaliteiten. een commercieel ingestelde verkoopmedewerker Onze eisen Binnen het team van de verkooporganisatie ben je het aanspreekpunt van de klanten van een aantal van onze nieuwbouwprojecten. Je begeleidt de klant vanaf het morr waarop hij interesse toont voor onze woningen tot aan hel moment, dat de sleutel van de woning wordt overhandigd Daarnaast heb je een adviserende rol bij de ontwikkeling nieuwe projecten. De begeleiding omvat een aantal taken, zowel op een communicatieve als administratieve wijze rm worden uitgevoerd. Je bent in ieder geval een teamplayer hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Je hebt een opleiding gevolgd op MBO-niveau, bij voorke richting Bouwkunde. Je bezit de juiste communicatieve en commerciële vaardigheden. Verder ben je klantvriendelijk! hebt oog voor kwaliteit. Ui(praard bezit je een grote dosis doorzettingsvermogen. Een SVM-diploma is een pré. Deze boeiende functies kunnnen de start betekenen van) carrière binnen Heijmans, een ambitieuze en snel groeiende onderneming. Bij het realiseren van jouw en onze ambitiesl st je natuurlijk de steun die je nodig hebt, maar vooral de vnjh si die je verdient. De dynamiek van Heijmans staat garant vo ic een uitdagende werkomgeving waarbij jouw inspanningen gewaardeerd worden Voor meer informatie of je telefonische sollicitatie kun je met Annette Mos, verkoopmanager, telefoon (071) 581 Algemene informatie over Heijmans en overige vacatures je op internet; www.heijmans.nl. Je schriftelijke sollicitatie, vergezeld van een curriculum vitae, kun je binnen 10 dag richten aan: Heijmans Bouw Vastgoedontwikkeling B.V t.a.v. Arjan Hamberg, personeelsmanager, Zijldijk 24a, 2350 AB Leiderdorp. Of per e-mail naar: ahamberg@heijm Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet ij prijs gesteld, n s Bouw en Vastgoedontwil n Heijmans N.V. Met ruim 70 it van circa 1,5 n d gulden) één van de toonaangeve» wnijverheid. HeljfM en Vastgoedontwikkeling bundelt alle X op het gebied van woning- en utiliteitsbouw' projectontwikkeling. Kwaliteit, milieu; heid staan bewust centraal. De regior d maken het mede mogelijk sneli h, spelen op wensen en vragen van opdrachtgi De gerealiseerde projecten bewijzen steeds lei organisatie en de kwaliteit v# ÜS ar

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34