Personeel Personeel Personeel Rdvin Jij zoekt: een afwisselende baan, een dynamische branche, jonge en enthousiaste collega's en een goed salaris. Wij zoeken jou! Onze nieuwe: verkoopmedewerker binnendienst (m/v) Vinden wij elkaar? ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 Hoek I Zuiderduin C°(//VTaNTS Wij zijn een accountantskantoor met name werkzaam ten behoeve van kleine en middelgrote ondernemingen. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een ERVAREN ASSISTENT-ACCOUNTANT De functie omvat o.a. de volgende werkzaamheden: Het samenstellen en controleren van jaarrekeningen Het verstrekken van financiële en fiscale adviezen Het verzorgen van belastingaangiften etc. ten behoeve van particulieren en ondernemers Functie-ëisen: Minimaal in het bezit zijnde van het SPD- of HEAO-diploma en de bereidheid tot het volgen van verdere vakgerichte studies (A.A./R.A./F.B.) Ruime ervaring op een accountantskantoor Goede sociale vaardigheden Accuraat en zelfstandig kunnen werken Wij bieden: Een goede salariëring Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden De mogelijkheid tot het volgen van vakgerichte studies Een gezellige collegiale sfeer Bij gebleken geschiktheid behoort toetreding tot de maatschap op termijn tot de mogelijkheden. Indien u interesse heeft voor deze functie dan verzoeken wij u uw sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan ons kantoor, per adres Postbus 140, 2220 AC Katwijk ZH. GLI (Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten getest en ge certificeerd voor onder meer Amerika. Europa en Afrika. Door het internationale karakter van hel bedrijf bestaat de mogelijkheid om naar deze landen te rei sen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek n Test Engineer Functie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit automaten; vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische nonnen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers. uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring Mogelijkheid tot reizen Gevraagd: Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde beheersing van de Engelse taal. beheersing van de Spaanse taal is een pre Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar: GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com toeristische route werk (filevrij) Eén van de vele prettige eigenschappen van Veiling ZON is dat het gevestigd is in het prachtige, bourgondische Limburg. Die rust, die ruimte en die frisse lucht krijgt u er zomaar bij. Waarbij? Bij één van de boeiende commerciële functies die Veiling ZON te bieden heeft. Noodzakelijke versterking, want Veiling ZON is permanent op zoek naar vooruitgang en ontwikkeling. Groei die de 2500 tuinbouwondernemers in Zuidoost-Nederland én de ruim 1000 wereldwijd verspreide afnemers vragen en krijgen. Dynamisch carrièreklimaat Salesmanager Kamer- en Tuinplanten Importmanager Accountmanager Grote Klanten In- en Verkoper Boomkwekerijproducten B Product- Relatiemanager Voedingetuinbouw bij ZON Verkoopdiensten B.V.. Vijf intermediaire functies die vraag en aanbod van afnemer en producent inventariseren en bij elkaar brengen. Ervaring en kennis van zaken is gevraagd en ontwikkelingsruimte, dynamiek en zelfstandigheid kenmerken het werk. Met 500 vakgerichte collega's werkt u in een dynamische markt aan de groei van een vers product en de groei van onze omzet, die nu rond de 680 miljoen per jaar ligt Primaire interesse? Serieuze gegadigden nodigen wij graag een weekendje uit om kennis te maken met Veiling ZON in Grubbenvorst. En natuurlijk om de secundaire arbeidsvoorwaarden met eigen ogen te aanschouwen. De primaire arbeidsvoorwaarden zijn overigens met minder aantrekkelijk. Voor een eerste prettige kennismaking en meer informatie over de vacatures verwijzen wij u naar onze www.veilingzon.nl Voor een ontmoeting kunt u bellen met Veiling ZON. Voor Salesmanager Kamer- en Tuinplanten met Henk Weys. tel. 077-3239710, voor Importmanager met Frank de Groot, tel. 077-3239928, Accountmanager Grote Klanten bij Peter Koene, tel. 077-3239507, voor In- en Verkoper Boomkwekerijproducten met Kai Jenssen, tel. 077-3961155 en voor Product- Relatiemanager Voed ingstu in bouw met Jac Jeurissen, tel. 077-3235824. VEILING ZON ALS DIENSTVERLENEN JE TWEEDE NATUUR IS Deze uitdagende functie ontstaat wegens groei van de activiteiten van de verkoopafdeling. In deze afwisselende baan werk je samen met je collega's aan het behalen van de omzetdoelstellingen. functie-omschrijving Wij zoeken iemand die samen met nog twee personen de steun en toeverlaat is van de verkoopafdeling, je bent de spil van deze drukke afdeling. Het is de bedoeling dat je voorstellen uitwerkt en opties nabelt. Ook onderhoud je tele fonisch contact met onze bestaande klanten: media- en reclamebureaus en adverteerders. Daarnaast behoort het schriftelijk en mondeling verstrekken van informatie aan nieuwe klanten tot je werkzaamheden, functie-eisen - MBO/HAVO/VWO denk- en werkniveau - Leeftijd: tussen 18 en 30 jaar - Commerciële instelling - Prettige telefoonstem - Probleemloos kunnen werken met Word en Excel for Windows Wij bieden je een veelzijdige functie in een jong en dynamisch bedrijf, laris is gedeeltelijk afhankelijk van je vooropleiding en ervaring. Tevi den wij je goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De datum van ind ding wordt in overleg bepaald. Heb je interesse? Stuur dan voor 1 november je brief en curriculum' attentie van Jan Tijl.Ook voor vragen kan je bellen met Jan, telefc 5157343. e-mail: iantiil@hillenaar.nl Advin 8.V. is een groep van jongegoed gekwalificeerde adviseurs en ingenieurs. De ruim 200 enthousiaste medewerkers zijn door het hele land werkzaam. We heb ben vestigingen in Hoofddorp, Steenwijk, Oss, Eindhoven en IJmuiden. Samen zijn we deskundig op het gebied van civiele techniek, geodesie, elektrotechniek, DI RECTIE- SECRETRRESSE verkeer en vervoer, milieu techniek, bouwkunde, project-management ruimtelijke ontwik- keling en werktuig bouwkunde. Advin kenmerkt2k door de veie jonge medewerkers, korte communicatielijnen door de platte organisatiestructuur en de informele werksfeer. Spreekt dit alles u aan? U bent de eerstverantwoordelijke voor de werkza Dan willen we graag met u praten over onze vacature en heden die op het secretariaat worden verricht en hetgeen we mogelijk voor elkaar kunnen betekenen. valt rechtstreeks onder de directie. Voor onze vestiging in Hoofddorp - Capellalaan 21 - zijn we op zoek naar een Directie Secretaresse Onze directie is op zoek naar Een vlotte, initiatiefrijke persoon die in samenwerking met een collega alle voorkomende secretariaats werkzaamheden voor de twee directeuren in Hoofddorp verricht. Heeft u een zelfstandige en actieve instelling, een zuivere beheersing van de Nederlandse taal en bent u communicatief en sociaal vaardig? Zijn al deze ken merken onderbouwd met een relevante opleiding op minstens MBO-niveau, aangevuld met een secretariële opleiding, relevante werkervaring en praktijkervaring op het gebied van het gebruik van de computer, dan bent u de nieuwe collega die we zoeken. Uw takenpakket zal bestaan uit: alle voorkomende secretariaatswerkzaamheden voor de twee directieleden; B het uitwerken en behandelen van de in- en uitgaande post, w.o. correspondentie en offertes; het notuleren van vergaderingen en zorgdragen voor de follow-up; het coördineren van de werkzaamheden en de bezetting van de telefooncentrale, de receptie, de schoonmaak, de interne dienst en het bedrijfsrestaurant. Wij bieden: een zelfstandige functie in een moderne en prei werkomgeving met eigen parkeergelegenheid een goed pakket primaire en secundaire arbeids waarden w.o. 41 verlofdagen, een eigen pensii en vroegpensioenvoorziening, reiskostenvergoe en uitgebreide opleidingsmogelijkheden; S een fulltime baan, werktijden van 08:30 uur to: 17:00 uur (eventueel in overleg flexibel in te vul Voor meer informatie over de functie kunt u belle met Mieke G.A.J. Lemmens, hoofd personeelszak! of Jan J.E.S. Colaris, directeur. Zij zijn te bereiken onder nummer 023 - 568 01 00. Uw sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten Advin West B.V., Postbus 403, 2130 AK Hoofddorp of per e-mail: mieke.lemmens@advin.nl enne Aovin 4 Advin West B.V., Hoofddorp. Telefoon (023) 5680 Advin C&E B.V., Hoofddorp. Telefoon (023) 56801 Advin Noord B.V., Steenwijk. Telefoon (0521) 535 Advin Zuid B.V., Oss. Telefoon (0412) 693 3 Advin Eindhoven B.V., Eindhoven. Telefoon (040) 265 11 60. Advin IJmond B.V., IJmuiden. Telefoon (0255) 521 750. www.advin.nl OP Jelzijns organisatie De Leidse Welzijnsorganisatie (LWO) is een brede, lokale welzijnsorganisatie. Aanbod en uitvoering zijn afgestemd op actuele vragen. Het beleid volgt de maatschappelijke ontwikkelingen op de voet en pastd werkwijze daar op aan. De organisatie is ingedeeld in vier stadsdelen; Noord, Midden, Zuid en West. Daarr zijn er de Stedelijke Activiteiten (waaronder jongerenwerk) en is er een Facilitair Bureau. De LWO voert het jeugd- en jongerenwerk.uit in een aantal omliggende gemeenten. In totaal zijn er ongeveer 220 medewerkers werkzaam. Ten behoeve van het facilitair bureau zien wij met belangstelling uit naar een Secretariaatsmedewerker m/v Voor gemiddeld 20 uur per week. Uw taken Verwerken van concepten voor brieven, rapporten, verslagen, statistische tabellen en begrotingsstukken. Hic zijn nauwkeurigheid, zorgvuldigheid en vormgevend vermogen vereist. Verder verspreidt u en archived u de binnengekomen post alsmede het registreren,verzenden en archiveren van uitgaande post. U verric I eenvoudig documentatiewerk en stelt brieven van eenvoudige aard op. Het verrichten van lichte notulee werkzaamheden, het aannemen van de telefoon, kopiëren, het verwerken van mutaties in diverse bestarv en het vervangen van de telefoniste/receptioniste bij afwezigheid behoren tot de taken. U werkt onder lek van het hoofd secretariaat. Functie-profiel U beschikt over een relevante, op de functie afgestemde opleiding. Ruime ervaring met WP 7.0. In staa i zijn nauwkeurig te werken. U heeft een dienstverlenende instelling en u beschikt over een goed vormgevend vermogen. Wij bieden Op de functie is de CAO-Welzijnswerk van toepassing. Het salaris bedraagt minimaal 3.001,- en maxim 3.919,- bruto per maand bij een volledige werkweek. De Leidse Welzijnsorganisatie streeft naar een evenwichtige samenstelling van haar personeelsbestand. Kandidaten van allochtone afkomst worden daa' met name uitgenodigd om te solliciteren. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie en/of een taak-functieomschrijving kunt u zich wenden tot de heer H.G.A. Wit. n personeelsfunctionaris, telefoon (071) 516 81 68. Uw schriftelijke reactie kunt vóór 2 november richtei Q aan de Leidse Welzijnsorganisatie, ter attentie van mevrouw M. Mondon, Breestraat 117, 2311 CL Leidc onder vermelding van 'Soil. Secretariaat'. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32