fersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel elspec fc elspec OPEN TEXT Receptionist(e) bij Volvo dealer Heemskerk Mulder Assistent Keuken Van Ginkel f)AC 21 OKTOBER 2000 SE- cis een middelgrote handels neming in elektrotechnische li/erkmaterialen en compo neren een breed assortiment en kabel, aansluit-, isolatie-, lieids- en telefoonlijnbeveili- materialen en netwerkproduk- c levert zowel eigen producten i groot aantal merkartikelen, issl ontwikkelen wij in werking met afnemer en dj int, exclusieve producten voor imende doeleinden. nen wij hoge kwaliteit leve- cede service en advies bieden wc een succesvol bedrijf. Wij vesligd in De Kwakel, tussen eer en Uithoorn in, en hebben medewerkenden. 21 de kwakel Technisch Adviseur (M/V) Ispec jus 1144 BC AALSMEER ald|oon 0297 330300 ax 0297 325508 .elspec.com Itf Functie: Na een gedegen inwerkperiode leg en onderhoud je contacten met bestaande en potentiële afnemers, zowel telefonisch als d.m.v. persoonlijk bezoek. De nadruk ligt met name op de verkoop van speciaalkabel op klanten specificatie. Verder zorg je voor het uitbrengen van offertes, het opstellen van calculaties en de verdere introductie van het leveringsprogramma. Nodig zijn: communicatieve vaardigheden; klantgerichte instelling; probleemoplossend en adviserend optreden; minimaal MTS-E of commerciële techniek. Verder zoeken wij een enthousiaste Sales Promotor (M/V) Functie: Na een gedegen inwerkperiode leggen van contacten met potentiële afnemers. De nadruk ligt op het geven van productvoorlichting en het uitbreiden van naamsbekendheid. Activiteiten vinden zowel plaats door telefonische acquisitie als ook het persoonlijk bezoeken van afnemers. Nodig zijn: initiatief en doorzettingsvermogen; contactuele eigenschappen; kennis van techniek door opleiding en ervaring. Wij zijn ook op zoek naar een: Commercieel Medewerk(st)er Binnendienst Functie: na een gedegen inwerkperiode telefonisch te woord staan van afnemers; de taken zijn verder gericht op verkoop en inkoop. Nodig zijn: initiatief, enthousiasme en doorzettingsvermogen; contactuele eigenschappen met het vermogen op verschillende niveaus te onder handelen; capaciteiten om probleemoplossend en adviserend op te treden; kennis van techniek door opleiding of ervaring. Wij bieden voor bovenstaande functies: een zelfstandige functie in een gerenommeerd bedrijf, dat klantgericht kwaliteit wil leveren. Een functie waarin je je capaciteiten en initiatieven volledig kwijt kunt. Uitstekende arbeidsvoorwaarden en een representatieve auto voor de buitendienstfuncties. Ha l/>A/nl//-\l Wij zoeken, wegens uitbreiding van de werkzaamheden, op de Telematica afdeling een enthousiaste, resultaatgerichte de kwakel Buitendienst Medewerkende (m/v) om onze relaties binnen het segment telecom en providers te bezoeken en van advies te voorzien over elektrotechnische en telematica producten. Na een gedegen introductieperiode ga je zelfstandig aan de slag met het nog samen met u op te stellen marktetingplan. De divisie Telematica verkoopt en adviseert op het gebied van gebouwbekabelings- systemen, glasvezeloplossingen, coax-connectoren, baluns en panelen. De divisie Elektrotechniek verkoopt en geeft advies over kabel en draad, hoogspan ningstesters, kabelrupsen en merkers en bundelbanden. Installateurs, adviesbure aus, overheid, KPN, overige telecom bedrijven, installateurs, elektriticiteitsbedrijven en de Industrie vormen de klantenkring. De functie opstellen en uitvoeren van het nog op te stellen marketingplan adviseren en verkopen voorbereiden en opvolgen van offertes het volgen van ontwikkelingen in de markt, het signaleren van mogelijkheden en het benutten van kansen verantwoordelijk voor de resultaten binnen de telecom en providers markt met daarop afgestemde producten iona 's een middelgrote 9* onderneming in echnische en net- lerialen en compo- afges o iren een breed nent draad en kabel, isolatie-, veilig- m telefoonlijnbeveili- üerialen en net- iducten levert zowel eigen en als een groot merkartikelen, ast ontwikkelen wij merking met afne- labrikant, exclusie- lucten voor verschil- <eleinden. ie/? wij hoge kwa sten, goede service is bieden is Elspec ces vol bedrijf. Wij estigd in De Kwa len Aalsmeer en in, en hebben ruim ewerkenden. JII44 CAALSMEER In 0297 330300 10297 325508 lspec.com Wij vragen enthousiasme, inzet en een collegiale instelling zelfstandigheid maar ook binnen een team te kunnen werken opleiding op het niveau van een voortgezette elektrotechnische studie met kennis van marketing principes het vermogen om relaties op en uit te bouwen en om te zetten in goede commerciële resultaten een adviserende houding en een verkoopgerichte instelling de bereidheid om onder druk te presteren en werk af te maken dat je Engels (en Duits) kunt spreken en lezen Wij bieden een baan in een gezond bedrijf met enthousiaste collega's en een ongedwongen, prettige werksfeer verscheidenheid aan werkzaamheden binnen een klein verkoopteam een goede beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden een snelle start en de mogelijkheid om verdere opleidingen te volgen de beschikking over een representatieve auto bv Elspec is een onderneming van de NV Twentsche Kabel Holding. Als je denkt dat je die collega bent met de gevraagde kwaliteiten, schrijf dan een briefje met je CV en/of werkervaring naar bv Elspec, Postbus 1144, 1430 BC AALSMEER, onder vermelding op de enveloppe van ,,Bud Telecom". Voor nadere informatie over de functie kun je contact opnemen met de heer R. van Roosmalen, divisie Telematica. Je kunt ons ook vinden op internet: www.elspec.com Wij zoeken op korte termijn voor onze nieuw te openen slagerij in de versstraat van Sligro Leiden een Gemotiveerde chefslager, slager en leerling slager Slagerijen Kaldenberg S 0418-581995 Importeur van Boesch Motorboote Zwitserland VERKOOP - SERVICE - ONDERHOUD - STALLING zoekt voor de restauratie, reparatie en onderhoud van Boesch en Riva boten een SCHEEPSTIMMERMAN/ JACHTHAVENMEDEWERKER Wij zoeken iemand met een opleiding in lijn houtbewerking ol scheepstimmerbouw die enthousiast is om deze klassiekers weer te laten schitteren. Wij bieden afwisselend werk in de werkplaats en in de jachthaven, een goed salaris en een vierdaagse werkweek is bespreekbaar. Stuur je reaktie en persoonlijke gegevens naar Boesch Nederland T.a.v. dhr. R. van Asselt Julianalaan 55b 2159 LD Kaag 0252-544222 www.boesch.nl Open Text International B.V., gevestigd in Hoofddorp, is de Nederlandse dochter van Open Text Corporation in Canada. Open Text levert innovatieve intranet, extranet en e-business oplossingen voor prestigeuze klanten in 31 lan den. Vanuit de vestiging in Hoofddorp bestrijken wij de Benelux en Scandinavië. ASSISTENT CONTROLLER M/V Functie omschrijving: - assisteren bij het maandelijks afsluiten van de administratie - assisteren bij interne financiële projecten - assisteren bij het optimaliseren van de administratieve organisatie - debiteurenbeheer Functie eisen: - minimaal MEAO of MBA niveau - kennis van Excel of Word - redelijke kennis van de Engelse baal Wij bieden: - een afwisselende functie bij een internationaal bedrijf - goed salaris en commissieplan - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: de heer M. C. P. Homan, telefoon 023-5652333 of bezoek onze website www.opentext.coni Open text International BV t.a.v. de heer M. C. P. Homan Postbus 204 2130 AE Hoofddorp Het bestuur van de Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel" te Nieuw-Vennep zoekt: De Stichting R K Basisonderwijs 'De Schakel' - waarvan hel bestuur wordt gevormd door vrijwilligers voorgedragen door de scholen - beheert 6 basisscholen in haar verzorgingsgebied. Dal zijn in Nieuw-Vennep de Op Dreef school, Bommelstem en de Antoniusschool (die 2 locaties telt). In Lisserbroek De Reiger, in Zwanenburg de Meerbrug en in Halfweg de Jozefschool. Met ingang van hel schooljaar 1999-2000 is een full-time bovenschools manager aangesteld. De verdeling van laken verantwoordelijkheden tussen bestuur, bovenschools manager, locatie-directeuren en teams en medezeggenschapsraden is binnen 'De Schakel' geregeld in een directiestatuut. Op aanvraag zenden wij u graag de informatiebrochure van het bestuur toe. de schakel voor R.K. Basisschool Antonius in Nieuw-Vennep een leerkracht voor groep 1/2 (m/v) wtf 0,5663, eventueel uit te breiden tot 1,000 met ingang van 1 december 2000 De school heeft twee locaties en telt op dit moment ongeveer 360 leerlingen. Het team bestaat uit 22 gemotiveerde en leuke (full-time en part-time) collega's. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer J. Schrama, directeur, bereikbaar via school of 's avonds van 19.00-20.00 uur. v 0252-672705 of 674039 (school), 0252-673707 (privé) voor R.K. Basisschool Op Dreef in Nieuw-Vennep een leerkracht (m/v) voor één of twee dagen De school is gehuisvest in een vriendelijk 'patio'-gebouw en telt op dit moment ongeveer 130 leerlingen. Het team bestaat uit 8 enthousiaste (full-time en part-time) collega's. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer P. Hoogewerf, adjuct-directeur, bereikbaar via school of 's avonds van 19.00-20.00 uur.0252-672125 (school). 0252-418331 (privé) voor R.K. Basisschool De Meerbrug in Zwanenburg een leerkracht voor groep 3 en 3/4 (m/v) op woensdag én donderdag Ook deze school is gehuisvest in een vriendelijk 'patio'-gebouw en telt op dit moment ongeveer 110 leerlingen. Het team bestaat uit 6 fijne (full-time en part-time) collega's. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer B. Buis, directeur, bereikbaar via school of 's avonds van 19.00-20.00 uur. rt 020-4973970 (school). 020-4976634 (privé) Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., en naar welke functie u solliciteert, kunt u richten aan het bestuur van de stichting R.K. Basisonderwijs "De Schakel", Postbus 88, 2150 AB Nieuw-Vennep. Uw sollicitatie dient uiterlijk 3 november 2000 in ons bezit te zijn. Eigentijds onderwijs in vertrouwde handen De Volvo-dealer vervult een sleutelrol in de bijzondere uitstraling van het merk Volvo. Juist hier wordt inhoud gegeven aan de klasse waar iedere Volvo voor staat. Het spreekt immers vanzelf, dat Volvo deze belofte behalve op productieniveau eveneens op het brede gebied van advisering en dienstverlening wil waarmaken. Ook het respect voor mens en milieu, een kenmerkend Volvo-principe, draagt bij aan de hoge verwachtingen, die Volvo schept. Verwachtingen, waarvan de bevestiging begint bi) de Volvo-dealer. z'k :J ;oo:' Autobedrijf Heemskerk Mulder in Rijnsburg en Wim Heemskerk in U verzorgt de plunning van onderhouds-, reparatie- en andere alspra- Lissc zijn autobedrijven met een Volvo dealcrschap voor de Duin en c wcrkplaalsrcceptic mei astrcek. Binnenkort realiseren wij een nieuwbouw in Hillegom- u jc Spü hij de ontvangst van o i Uiteraard stellen wij u Zuid. Voor onze vestiging in Rijnsburg zoeken wij een rcceptionist(c). Binnen onze onderneming vervult de rcccptionist(e) een belangrijke, centrale rol. Hij/zij is de eerste gesprekspartner van onze klanten en bezoekers. Anders dan u bij het woord rcccptionist(c) misschien denkt, uw taak. Uw opleiding ligt op MBO niveau, mei hel accent op com merciële en administratieve vakken. Vanzelfsprekend bent u represen tatief en beschikt u over innemende contactuele eigenschappen in slaat regelmatig cursussen en trainingen te volgen. Een nieuwe uitdaging Ziet u in deze baan een nieuwe uildaging, bent u minimaal 18 jaar en woont u in de Duin- en Bollenstreek, zend ons dun een sollicitatiebrief met een kort en bondige motivatie en uw pasfoto aan Autobedrijf Heemskerk Mulder, t.a.v dc heer W. Heemskerk Postbus 149. 2160 AC Lisse Een nieuwe uitdaging begint bij de Volvo-dealer AUTOBEDRIJF HEEMSKERK MULDER BV RIJNSBURGERWEG 88, RIJNSBURG, TEL: 071 - 4092030. AUTOBEDRIJF WIM HEEMSKERK B.V. HEEREWEG 245 - 247, LISSE, TEL: 0252 - 410650 (voor 36 uur per week) Willem v-vLcL^ylu. /cf.e.i-4LL*v£ tot tt<Ll toXc*. tio^co. van den Bergh iysteefl te' illem van den Bergh is een christelijke organisatie voor luning en begeleiding aan mensen met een elijke beperking. inl 11 het Facilitair Bedrijf zijn wij ten behoeve van het ngsbedrijf en dan specifiek de Afdeling Centrale Keuken, naar een Assistent Keuken m/v. Onze^ ie wor .8 70, in zullen bestaan uit alle voorkomende werkzaamheden ïuken. De werktijden zijn wisselend en er dient ook itig in het weekend gewerkt te worden. 'sHeerenLoo «V Zorggroep Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Salaris Salariëring is conform de CAO Gehandicaptenzorg. Inlichtingen Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer D.A. Ouwehand, hoofd Cateringsbedrijf, toestelnummer 761 /267. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mevrouw J.W. Dijkstra, assistent Personeelsconsulent. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org Van Ginkel zorgt ervoor Van Ginkel bestaat inmiddels bijna 100 jaar en is uitgegroeid tot een bedrijf met 95 medewerkers. Van Ginkel verzorgt de aanleg en onderhoud van klein- en groot schalige objecten in opdracht van (semi)-overheden, instellingen, bedrijven en particulieren. Van Ginkel heeft zich gespecialiseerd in natuurontwikkeling, daktuinen (Optima-systeem), boomverzorging (franchisenemer Pius Floris) en aan gepast tuinieren t.b.v. minder validen. Van Ginkel is gecertificeerd volgens nonnen EN-ISO 9001, V.C.A.** en B.R.L. 5007. Van Ginkel heeft vestigingen in Veenendaal, Wassenaar en Leiderdorp. Wegens sterk uitbreidende activiteiten in zowel aanleg, onderhoud als het realiseren van daktuinen zijn we voor onze vestiging te Leiderdorp op zoek naar een Voorman aanleg Voorman onderhoud Tuin- en plantsoenaanleg Als voorman ben je verantwoordelijk voor je eigen team waarmee je geheel zelfstandig een project realiseert. Je hebt direct contact met de klant en weet deze zonodig vakkundig te adviseren. Je coördineert de werkzaamheden en bewaakt het toegewezen budget. Je hebt goede sociale vaardigheden en weet mensen te motiveren. Je bent in staat op te treden als het "gezicht" van Van Ginkel. Je bezit de vakdiploma's of beschikt over een goede relevante ervaring waarmee je inhoud kunt geven aan deze baan. Een prima werksfeer met goede opleidingsmogelijkheden Salariëring naar leeftijd, opleiding, ervaring en inzet Bedrijfsspaarloonregeling Bedrijfskleding Doorgroeimogelijkheden en continuiteit in werk Sollicitaties kunt u schriftelijk richten aan de directie van Van Ginkel West-Nederland bv., Postbus 189, 2350 AD LEIDERDORP. Voor eventuele vragen kunt u bellen met Johan van Wijck (vestigingsleider) tel. 06 5110 9956

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 31