Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Werken aan het Spaarn GEZOCHT fM/V) technisch/ commerciële talenten een groepsleerkracht een instructeur/lesassistent m/v commercieel medewerker(st)er leergierige leerling longfunctieassister GOO MEDIA ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 908 C. van Lent Zonen B.V. is een onderdeel van Feadship. Feadship bestaat uit 3 jacht werven, een tekenbureau en 3 verkoopkantoren. Wij zijn een jachtwerf die gespeciali seerd is in het bouwen van zeewaardige luxe jachten, die klantgespecificeerd worden gebouwd voor een wereldwijde klantenkring. Voor de schildersafdeling SCHILDERS SPUITERS INDUSTRIEEL LAKVERWERKER LEERLING SCHILDERS Wij zijn op zoek naar schilders en leerling schilders voor het afwerken van onze jachten. De werkzaamheden bestaan uit: afplakken, schuren, plamuren, schoonmaken en aflakken. Van Lent zoekt naar jonge enthousiaste net afgestudeerde LBO'ers (niv. B/C) of Mavo (niv. C) of medewerkers met een praktische instelling en goed met hun handen kunnen werken. Ook zijn wij op zoek naar werknemers die al een opleiding hebben gevolgd en enige ervaring hebben als huisschilder, spuiter of industrieel lakverwerker. Het is mogelijk om bij Van Lent intern de opleiding jachtschilder te volgen. Deze opleiding zorgt ervoor dat u opgeleid wordt tot vakman. Bent u geïnteresseerd stuur dan een sollicitatiebrief naar Peter van der Geest. Voor meer informatie kunt u bellen naar Peter van der Geest tel.nr. 0252-547123. Jacht- en Scheepswerf C. van Lent Zonen B.V. Julianalaan 3, 2159 LA Kaag. Tel. nr. 0252-547123. ISODES BV Isodes is een dynamisch projectinrichter, gespecialiseerd in vloer- en raamafwerking en behoort inmiddels tot de grootste vloerenbedrijven in Nederland. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn voor de functie van (ass.) projectleider. De werkzaamheden omvatten het complete traject van acquisitie tot oplevering. Wij bieden een uitdagende en veelzijdige functie in een informele organisatie met voldoende opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Uiteraard met een aantrekkelijk salaris, een auto van de zaak en diverse andere emolumenten. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, reageert u dan snel. Sollicitaties, liefst schriftelijk, graag richten aan: Isodes B.V., Postbus 3103. 2220 CC Katwijk t.a.v. de heer P.H.J. van Rijn (tel.nr. 071-4022600) HET BESTUUR VAN DE STICHTING SPECIAAL ONDERWIJS KATWIJK EN OMGEVING vraagt met ingang van zo spoedig voor "De Windvang" Christelijke school voor Speciaal Basisonderwijs, Van Lierestraat 6, 2221 SC te Katwijk voor ziektevervanging in een onderbouwgroep (15 leerlingen in de leeftijd van 8 jaar) op di woensdag, donderdag en vrijdag. De benoeming is op tijdelijke basis. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden; de PC-identiteit van de school kunnen onderschrijven; kunnen functioneren binnen een multidisciplinair team; goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen bezitten; affiniteit hebben met het werken met kinderen die zich anders ontwikkelen dan gemidde Voor inlichtingen kunt u terecht bij de locatiedirecteur van "De Windvang" Dhr. K. van der Meij, tel. 071 -4030222 (school) of 071 -4025552 (privé). Uw schriftelijke reactie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie rii aan: dhr. K. van der Meij, Koningin Julianalaan 39, 2231 VA Rijnsburg. emilie knappert postbus ese scholengemeenschap a»» ar leiden c 071 - 5393355 De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden School voor Middelbaar Beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk voor de duur van een zwangerschapsvervanging voor de opleiding apothekersassistent 60-100% voor de afdeling Gezondheidszorg. Taken: - assisteert de docent bij de lesgevende taak. - assisteert de docent bij de begeleiding van leerlingen. - voert het beheer over praktijkruimten en apparatuur. - zelfstandig begeleiden van kleine groepen bij het aanleren van praktische vaardigheden. Functie-eisen: diploma Apothekersassistent en ruime praktijkervaring vereist. Salariëring: functieniveau 5-7 met maximum f 4.764,- bij een volledige betrekking, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen bij mevrouw H. van Wezel-Veroude, directeur afdeling Gezondheidszorg, telefoon 071-5353323. Sollicitaties vóór 28 oktober a.s. naar Dhr. H. Vis, directeur Postbus 656 2300 AR Leiden De school maakt deel uit van WflSt het Regionaal Opleidingencentrum (voor 24 - 32 uur per week) Binnen de zorgeenheid longgeneeskunde van ons ziekenhuis is op de afdl longfunctie plaats voor een De beide vestigingen van het regionale interconfessionele Spaarne Ziekenhuis staan k aan de oever van het Spaarne. In Heemstede en Haarlem. Dat verklaart onze naam, maar er zit nog meer achter. Een rivier is vol leven, voortdurend vernieuwend, stromend door een steeds veranderend landschap. Precies wat wij als eigen tijdse zorginstelling met zo'n 25 specialismen ook proberen te doen. Samen werkend zorg op maat verlenen, gebruikmakend van de meest actuele kennis en ervaring. Het aanbod daarbij afstemmend op de vraag. De inzet van elke medewerker is daarbij essentieel, ledereen levert vanuit zijn/haar functie een bijdrage aan de geïn tegreerde zorgverlening. Waar nodig ondersteund door kwaliteits-opleidingen. Samen moeten we het doen. Dankzij de ongedwongen sfeer in het Spaarne Ziekenhuis is de communica tie direct en open. Zo is een professio nele en goed geoutilleerde werkom geving ontstaan met betrokken en gemotiveerde collega's die je met open armen ontvangen. De arbeidsvoorwaarden zijn uiter aard volgens de CAO Zieken huizen, er is een regeling kin deropvang en ook op andere manieren bieden we extra's, zoals bijvoorbeeld het PC- Privéproject, fietsenplan en spaarloonregeling. Zo is wer ken in de gezondheidszorg ook voor jou gezond. En de ontwikkelingen gaan door. In 2003 verhuizen we naar een compleet nieuw ziekenhuis in Hoofddorp met Heemstede als buitenpoliklinische locatie. wij bieden je een interessante functie met ruimte voor eigen initiatief op moderne afdeling met geavanceerde apparatuur. Er werken vijf long: en zes assistenten. Je assisteert onder meer bij bronchoscopieën, longvolumebepalingen, inspannings- en allergologisch onderzoek. Tegelijkertijd volg je een driejarige HBO inservice-opleiding, die afges wordt met een landelijk examen. Desgewenst kun je (voorlopig) in oi eigen personeelsflat wonen. jij bent een ambitieuze schoolverlater (HAVO/VWO of MBO) met interes techniek. Je gaat graag met mensen om, bent accuraat en vooral leei Meer informatie krijg je van Jan Fijn, longfunctieassistent, telefoon (023) 514 21 18. Je schriftelijke sollicitatie met cv onder nummer BD/0033/LT kun je tot 31 oktober a.s. richten aan Lourens Touwen, personeelsfunctionaris van de stafafdeling Personeel, Organisatie Opleiding van het Spaarne Ziekenhuis, Postbus 354, 2100 AJ Heemstede. Spaarne Ziekenhuis Specialisten in mensenwerk Goo Media te Katwijk maakt magazines in opdracht van diverse organisaties. Wij zoeken op korte termijn een: In deze functie assisteer je de verkoopafdeling. Je werkzaamheden bestaan voornamelijk uit telemarketing en databasebeheer. Heb je ervaring met soortgelijke werkzaamheden, werk je graag in team verband en ben je op zoek naar een part-time functie die je kunt afstem men op je eigen werktijden? Dan is deze baan echt iets voor je. Wij bie den je per direct een interessante baan in een groeiend bedrijf met een informele werksfeer, aantrekkelijk salaris en gunstige secundaire arbeids voorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur zo snel mogelijk een korte brief met CV naar: GOO MEDIA bv, t.a.v. de heer E. Delfos, Postbus 109, 2230 AC Rijnsburg. Telefoon 071 - 40 73 000. E-mail: e.delfos@goomedia.nl Heineken behoort al meer dan loo jaar tot de grootste en meest gerespec teerde bierbrouwerijen ter wereld. Dat is het gevolg v; een uitgekiende combinatie van traditie en technologie. Van een sterk concept, een zorgvuldige strategie en een heldere visie op de toekomst. Het distributieproces naar de Nederlandse distributiecentra (retail en horeca) is de verantwoordelijkheid van onze afdeling Customer Suppot Control, evenals het landelijk voorraadbeheer. Wij zijn op zoek naar een Accuraat en alert, dat is de wijze waarop u de orders in ontvangst neemt en in het systeef Het is ook de manier waarop u omgaat met het opstellen van de ritplanning, met het ve voorraden over diverse voorraadpunten, en met het begeleiden en afstemmen v acties. Uw communicatieve kwaliteiten en gevoel voor service zet u volledig in bij de con! onze afnemers en bij het afhandelen van eventuele klachten. Tot slot neemt u ook de: en facturering van de transportkosten voor uw rekening. U houdt van aanpakken, u bert en altijd klantgericht, en teamwork bevalt u uitstekend. Besluitvaardigheid, stressbei heid en het tonen van initiatief zijn enkele van uw andere sterke eigenschappö opleidingsniveau denken wij aan MBO, bij voorkeur aangevuld met één tot dru i logistieke ervaring. Enige ervaring met computertoepassingen is gewenst. Onze| maire en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Meer informatie word u graag gegeven door de heer M. van der Lee. telefoon (071) 545 68 70. of kunt u vinden op www.jobs.heineken.nl. Om te solliciteren stuurt u een brief met c.v. naar mevrouw C.E.C. Lensen, P&O DCS, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude, e-mail mw._c.e.c._lensen@heineken.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30