Personeel Personeel Webasto Personeelscoördinator ascom Hoofd Commerciële Administratie ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland. Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Ter ondersteuning van de Raad van Bestuur zoeken wij voor de locatie Oegstgeest een Secretaresse Raad van Bestuur 32 uur De afdeling Bestuurs- en Managementondersteuning i.o. bestaat uit Bureau Bestuursondersteuning, Bureau Zorgontwikkeling en het Projectbureau. Het zijn ondersteunende diensten die de werkzaamheden van de Raad van Bestuur en het management faciliteren. Onder het Bureau Bestuursondersteuning vallen onder meer de secretariële en administratieve ondersteuning ten behoeve van de Raad van Bestuur. s De functie Tot uw taken behoren: - voorbereiden van diverse overlegvormen en vergaderingen met ver schillende doelstellingen: zorgdragen voor volledigheid en beschik baarheid van relevante stukken en het verzorgen van verslaglegging; - voortgangsbewaking^van diverse actiepunten; - verzorgen van uitgaande post en correspondentie; - agendabeheer van leden van de Raad van Bestuur; - uitwerken van conceptbrieven; - overige secretariële werkzaamheden. - goede contactuele eigenschappen en een goed ontwikkeld vermogen tot samenwerking; - een pro-actieve werkhouding; - heldere mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, gelet op de diversiteit aan contacten met interne en externe relaties; - grote mate van zelfstandigheid, accuratesse, gevoel voor ordelijkheid en representativiteit; - gevoel van verantwoordelijkheid voor eigen kwaliteit van het werk; - discretie: u moet goed om kunnen gaan met vertrouwelijke informatie; - ruime ervaring in een soortgelijke functie; - bij voorkeur kennis van grote organisaties. n boeiende en De werkplek is Kasteel Endegeest. De functie kent e vier dagen. i werkweek van Uw profiel Voor deze functie dient u te beschikken over een middelbare schoolopleiding op Havo/VWO niveau, aangevuld met een secretaresse opleiding. Verder zijn vereist: - een goede beheersing van Microsoft Office, inclusief Excel en PowerPoint; - vaardigheid in het notuleren van complexe vergaderingen; 'eroep Ons aanbod Wij bieden u een verantwoordelijke functie ir afwisselende werkomgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 45. Daarnaast kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Ook is er sprake van een uitgebreid opleidingsplan, gericht op deskundigheids bevordering en verbreding van de functie. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer H. Dijkema, manager BMO a.i., telefoon (071)517 92 91. Solliciteren Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 4 november a.s. onder vermelding van de vacaturecode 181000/EM. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Voorhout is een gemeente met bijna 14.000 inwoners, gelegen in de Duin- en Bollenstreek. Dankzij het eigen NS-stadon en de nabijheid van de A44 liggen de steden Amsterdam, Haarlem, Leiden en Den Haag binnen handbereik. Voorhout is aangewezen als zogenaamde VINEX-locade. Dit leidt tot een sterke uitbreiding van de gemeente, De organisade kent naast de sector Welzijn nog twee sectoren, namelijk Bouwen en Werken en Middelen en een beleidsbureau Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting en Juridische zaken. Binnen de sector Welzijn zijn wij op zoek naar een (part-time): Medewerker sector Welzijn v/m voor 25.2 uur per week Algemeen: De sector Welzijn bestaat uit enthousiaste mensen die streven naar een efficiënte en doelmatige dienstver lening aan de burger. Klantgericht werken, maatwerk en nuchter verstand zijn hierbij de sleutelbegrippen. De functie: (mede)ontwikkelen van beleid ten aanzien van welzijn met name binnen- en buitensport, jeugd- en jongerenwerk, volwasseneneducatie, kunst en cultuur; assisteren bij het opstellen en uitvoeren van het welzijnsprogramma; uitvoering van de Wet Inburgering Nieuwkomers (bewaken taakstellingen, huisvesting vluchtelingen, declaraties, jaaropgaven); afhandeling van subsidie-aanvragen; verrichten van andere voorkomende werkzaam heden op het terrein van onderwijs en sociale zaken. Uw profiel: u heeft een dienstverlenende, klantgerichte en vriendelijke instelling; u communiceert helder en doeltreffend, zowel schriftelijk als mondeling; u heeft een relevante opleiding MBO/HBO afgerond en beschikt bij voorkeur over ervaring met de genoemde werkzaamheden; u bent collegiaal en flexibel; u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; u bent bereid -incidenteel- avondvergaderingen bij te wonen. Wij bieden u: een uitdagende functie met een breed taken pakket in een prettige organisatie; afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij u een bruto maandsalaris van minimaal f. 3.758,- en maximaal f. 5.473,- (schaal 8) op basis van een 36-urig dienstverband. De functie is voorlopig gewaardeerd. goede secundaire arbeidsvoorwaarden die inspelen op huidige maatschappelijke behoeften, zoals opleidingsfaciliteiten, flexibele werktijden, spaarloon en premiespaarregeling, deeltijdarbeid, betaald ouderschapsverlof e.d. Informatie en sollicitatie: Wilt u meer informatie over de vacature, dan belt u met de heer J.P. Augustinus, sectorhoofd Welzijn, tel. (0252) 265640, of de heer D. de Liefde, beleids medewerker Welzijn, tel. (0252) 265643. Uw sollicitatie kunt u vóór 4 november a.s. richten aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 149, 2215 ZJ Voorhout. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voorhout... prettig werken, leuk leven! WebastoHollandia International BV te Haarlem is producent van auto- schuifdaken. De onderneming maakt deel uit van een wereldwijd opererend concern en kan als marktleider en trendsetter in de betreffende branche worden aangemerkt. Voortdurende innovatie, oog voor design, de modernste technologie en een breëd en diep assortiment zorgen ervoor dat dit bedrijf een toppositie blijft innemen. De wereldwijde marke ting en de export naar meer dan 35 landen wordt vanuit het Nederlandse hoofdkantoor gestuurd en gecoördineerd. De onderneming bedient zich van verschillende verkoopkanalen, zoals de autofabrikanten en -importeurs, distributeurs, gespecialiseerde inbouwstations en groothandel. Hollandia NAMENS DE DIRECTIE VAN WEBASTOHOLLANDIA INTERNATIONAL BV ZOEKT HWS MANAGEMENT SEARCH EEN (met gevoel voor 'people' en 'business') U wordt verantwoordelijk voor de ontwikkeling en coördinatie van het personeelsbeleid binnen de Nederlandse organisatie. Daarnaast speelt u binnen het hoofdkantoor te Haarlem belangrijke rollen als vertrouwenspersoon, overlegpartner en adviseur van de directie. MEER SPECIFIEK HOUDT DEZE FUNCTIE ONDER MEER IN: het adviseren van de directie alsmede het uitvoeren en coördineren met betrekking personele en sociale zaken (HRM); het signaleren en vertalen van trends en ontwikkelingen ter zake van arbeidsmarkt e sociale wetgeving; het complete personeelsbeheer en het toezien op de realisatie van optimale arbeids omstandigheden; het onderhouden van diverse interne en externe relaties. U rapporteert aan de financieel directeur. UW PROFIEL: relevante opleiding op HBO-niveau; circa drie tot vijf jaar ervaring in het P&O-vakgebied; mmm goede communicatieve vaardigheden, betrouwbaar en discreet, empathie in combinatie met zakelijkheid, cultuurdrager willen en kunnen zijn, beleidsmatig (mee)denken; beheersing van de Engelse en Duitse taal (Webasto is een Duits bedrijf met het Engels als voertaal). De bedrijfscultuur van WebastoHollandia laat zich typeren als: informeel qua omgang, korte beslissingslijnen, veel ruimte voor eigen initiatief en individuele ontplooiing, een hechte teamgeest. Ascom Zarti B.V. Is een gerenommeerde handelsonderneming op het gebied van postverwerking. Als werkmaatschappij van het grote Zwitser elektronica- en communicatieconcern Ascom wordt een uitgebreid assortiment postkamerapparatuur op de markt gebracht in combM i met een scaia aan producten voor de Inrichting van postkamers. Een van de bekendste producten van Ascom Zarti rijn trankeermaohioi er Bezien tiet grote belangvaneenadequate verwerking van de post stelt Ascom Zarli hoge eisen aan het produkt dat zij aan haar klanten (en i en is de service- en klantgerichtheid groot 0e organisatie werkt vanuit Zoeterwoude-Rijndijk en heeft 33 medewerkers, waarvan ruim de ia i in de servicedienst de andere helft in de verkoopbuitendienst en op het kantoor werkzaam zijn. De sfeer waarin gewerkt wordt is Moras en ontspannen. Veel aandacht wordt besteed aan service en dienstverlening van de klant. In verband met uitbreiding van de organisatie wij namens Ascom Zarli op zoek naar kandidaten voor de nieuwe functie van uitdaging voor ambitieuze man/vrouw met klantgerichte attitude DE FUNCTIE Binnen de organisatie wordt u het primaire aanspreekpunt voor de klanten van Ascom Zarli als het gaat om het behandelen van aanvragen met betrekking tot de administratieve serviceverlening. In nauwe samenwerking met twee collega's aan wie u leiding geeft, voert u op adequate wijze de nodige administratieve han delingen uit die volgen op de gestelde vragen. Een andere activiteit wordt gevormd door het behandelen van offertes die aangevraagd wor den door klanten of door de commerciële mede werkers in de buitendienst. U heeft nauwe con tacten intern met de financiële administratie die verantwoordelijk is voor facturering en extern met de locale PTT-organisatie. Deze functie kenmerkt zich door een grote mate van afwisseling in het werk en door het gegeven dat het een nieuwe functie betreft waqraan u deels een eigen invul ling kunt geven. U rapporteert rechtstreeks aan de directeur. GEVRAAGD Enthousiaste, positief in; man of vrouw met een klantgerichte instelling. Opleiding in administratieve richting, minimaal op MEAO-niveau. Aantal jaren werkervaring met administratieve processen binnen een commer ciële onderneming. Woonachtig op aanvaardba re reisafstand van Zoeterwoude-Rijndijk. Leeftijd tussen ongeveer 28 en 35 jaar. Ervaring in werken met MS-office. GEBODEN Tegenover deze fulltime-functie sta een goed vast salaris, mede afhankelijk van ervaring. Prettige werkomgeving met een goe informele sfeer. Bij ambitie en geschiktheid doo groeimogelijkheden. INTERESSE IN DEZE FUNCTIE? Dan ontvang wij graag uw brief met c.v. onder vermelding ref.nr. 96.02929U aan: Mercuri Urval B.V., Hardwareweg 6,3821 BM Amersfoort. Tel. 033- 450 14 90 E-mail: sol.aft@mercuriurval.nl Kennismakingsgesprekken zullen plaatsvind r( op de vestiging van Mercuri Urval in Den Haai

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 24