Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel eve PARTTIME ASSISTENT INKOOP M/V LEERLING OPERATORS M/V Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V. le en 2e monteurs Monteur Express Service Service-adviseur HOOFDANALIST MICROBIOLOGIE Ml ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 916 Afnemers uit heel Europa weten hun weg te vinden naar CVG, die houtvrij ongestreken witpapier maakt voor industriële toepassingen. Of het nu gaat om etiketten, optisch leesbare papieren of grafische soorten, papier is een onmisbaar onderdeel van het dagelijks leven. De afnemers bestaan uit converters die het papier verder bewerken en uit drukkerijen en groothandels. Door permanent te investeren in de twee moderne papiermachines neemt CVG een concurrerende positie in op de dynamische papiermarkt. Ook in mensen blijft CVG investeren: zij bepalen met hun know-how in hoge mate de slagkracht van de onderneming. CVG zoekt voor de afdeling inkoop een de functie: U bent bereid de functie op parttime basis uit te voeren en wel op woensdag, donderdag en vrij dag. Als assistent bij de inkoop afdeling dient u een commerciële instelling te hebben. Uw werkzaam heden bestaan voornamelijk uit het bestellen/afroepen van voorraad en andere artikelen bij bepaalde leveranciers, zodanig dat deze volgens gemaakte afspraken ter beschikking komen. Tevens dient u secretariaatswerkzaamheden te verrichten t.b.v. de afdeling inkoop. uw profiel: Een opleiding op MBO niveau, waarbij u praktische kennis van de Engelse en Duitse taal heeft. Tevens bent u bereid om een MIL cursus te volgen. U heeft een dienstverlenende instelling en bent flexibel en stressbestendig. Kennis van Word en Excel is een pré. uw perspectief: U heeft een afwisselende functie met vele interne en externe contacten. Vanzelfsprekend staan er opleidingsfaciliteiten ter beschikking. De CVG-CAO biedt eer breed en flexibel pakket aan arbeidsvoorwaarden. Op de afdeling productie is plaatsingsmogelijkheid voor enkele de functie: U heeft een betaalde baan voor een periode van circa 2 jaar en doet praktijkervaring op in de procesindustrie. Tevens volgt u een opleiding via het leerlingstelsel van de VAPRO-B (1 dag per week) en wordt hierbij begeleid door onze afdeling opleidingen. uw profiel: Een MAVO- of LBO diploma, beide met wis- en natuurkunde (minimaal D- niveau) of een VAPRO-A diploma. U heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. U bent minimaal 18 jaar en bent bereid tot het lopen in de 5-ploegendienst. uw perspectief: U kunt een erkend vakdiploma voor de procesindustrie behalen. Bij gebleken geschiktheid heeft u kans op een vaste baan. De CVG-CAO biedt een breed en flexibel pakket aan arbeidsvoor waarden. Bent u geïnteresseerd Schrijf uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Crown Van Gelder Papierfabrieken N.V., Postbus 30, 1950 AA Velsen-Noord t.a.v. de heer R. Feenstra, P&O functionaris. Nadere informatie: telefoonnummer 0251-262311 Kamsteeg Auto Plaza, met vestigingen In Voorschoten, Alphen aan den Rijn en Katwijk, groeit maar door. Waar er na de nieuwbouw in Voorschoten en Alphen een paar jaar geleden ruimte zat leek te zijn, iu al weer een aparte werkplaats betrokken voor de aflevering van nieuwe auto's. Hierdoor is in de reguliere service- en onderhoudswerkplaatsen ruimte ontstaan. Ruimte, die hard nodig om wachttijden voor de klant terug te dringen. Maar ook ruimte, waarin nieuwe mo in het werk kunnen. Kamsteeg Auto Plaza zoekt dan ook die ook aan hun eigen carrière willen sleutelen Monteurs bij Kamsteeg zijn mensen die gericht zijn op service en kwaliteit. Zij komen hun afspraken na en zijn niet tevreden als het werk niet voor 100% in orde is. Collegialiteit, teamspirit, energie en een opgewekt humeur zijn - naast vakkennis en diploma's - onontbeerlijk om het bij Kamsteeg te 'maken'. En als je nog niet voldoende kennis In huls hebt, zorgt Kamsteeg uiteraard voor (bij)schollng. betekent ook r receptie. Hier is dan ook plaats dienstverlener (m/v) 'tot op het bot' Als service-adviseur ben je 'het gezicht' van Kamsteeg. Je ontvangt de klanten aan de balie en je spreekt ze via de telefoon; en altijd ben je oplossingsgericht aan het werk. Je maakt afspraken, plant onderhoudsbeur ten, regelt vervangend vervoer en zorgt ervoor dat eventuele klachten worden verholpen. Een autotechnlsche opleiding Is een pré, maar een commerciële MBO'er met technische affiniteit vindt ook zijn weg. Geïnteresseerd in een baan bij Kamsteeg? Bel André Vlaardlngenbroek (071-5794794), of schrijf naar Kamsteeg Auto Plaza, Hofweg 39, 2251 LP Voorschoten. Mallen mag natuurlijk ook;info@kamsteeQ.nl. Werken bil*»""*'9'" LMkW# Fijne eokefl Moo* toekon»* Kamsteeg Auto Plaza AVERY DENNISON Avery Dennison is als internationaal producent van zelfklevende materialen toonaangevend in de wereld. De Europese Graphics Division, heeft vestigingen in Alphen aan den Rijn en Hazerswoude. In de Alphense fabrii maken we bijvoorbeeld materiaal waarmee grafische decoraties van hoge kwaliteit worden gemaakt. In Hazerswoude worden zelfklevende materialen gemaakt die worden verwerkt tot vellen of rollen. Binnen het Ij wordt gewerkt met zelfsturende teams. Wegens groei zijn we op zoek naar de volgende nieuwe collega's: Trainer Operations De trainer, die rechtstreeks rapporteert aan de Production Manager Bulk, heeft het verspreiden en geaccepli overbrengen van bedrijfstechnische kennis als hoofddoelstelling. Tot de voornaamste taken verantwoordelijkheden behoren Het actualiseren en waarnodig opstellen van trainingstakenboeken, aan de hand waarvan operators tijdei werk worden opgeleid door de praktijktrainers. Het binnen de hoofdlijnen van de organisatie begeleiden van de productie praktijktrainers. Het (doen) certificeren van opgeleide medewerkers. Het beheren van het opleidingsbudget. Het zorgdragen voor de trainingsplanning. De minimale vereisten Een relevante afgeronde opleiding op minimaal MBO niveau, waarbij aantoonbare ervaring met het opsti van trainingsmodules en IT kennis noodzakelijk zijn. Het hebben van kennis van en ervaring met multi media middelen zoals als video- camerabewerking er relevante software zoals Corel Draw Goed en begrijpelijk kunnen communiceren op ieder niveau in de organisatie. Technisch inzicht en industriële ervaring. (Jr.) Lab Technician Tot de voornaamste taken verantwoordelijkheden behoren: Bedrukken van speciaal voor de (digitale) drukindustrie ontworpen producten Beoordelen van drukkwaliteit, inclusief interpretatie en verslaglegging. Meten van fysische eigenschappen van (bedrukte) zelfklevende constructies inclusief applicatie onderzo Uitvoeren van verouderings- en bestendigheidsproeven. IJken en calibreren van meetapparatuur. Zorgdragen voor eindrapportages naar opdrachtgevers. De minimale vereisten Een afgeronde opleiding, MLO chemisch of een grafische opleiding op mbo niveau. Affiniteit en aantoonbare ervaring met computers. Een ruime-technische belangstelling. Kennis van de Engelse taal. Hoe zit het met de arbeidsvoorwaarden Het salaris is gewoon goed. Daarnaast is er een eindejaarsuitkering van 8% van het jaarsalaris. Natuurlijk Avery Dennison een spaarloonregeling en een premiespaarloonregeling. Naast 24 vakantiedagen is er ook uitstekende ATV-regeling. De werksfeer op de rookvrije afdeling en binnen het bedrijf is informeel. Hoe solliciteren? Als een van de banen u op het lijf geschreven is, stuur dan een sollicitatiebrief met CV naar Avery Dennisor attentie van Frits de Vink (manager human resources) Rijndijk 86 te 2394 ZG Hazerswoude. Natuurlijk kan gereageerd worden middels e-mail via frits.de.vink@averydennison.com Het Haarlems Allergenen Laboratorium B.V. is een belangrijke Europese producent van allergeenexti voor de diagnose en therapie van verschillende vormen van allergie. Belangrijke afzetgebieden voor onze ge middelen zijn, naast de Benelux en Duitsland, Polen, Oostenrijk, Italië, Spanje en Griekenland. Het bedrijf ligt op loopafstand van het station en telt ca. 80 medewerkers. Op het ogenblik zijn wij op zoek naar een: Fulltime Functie-inhoud De afdeling Kwaliteitscontrole bestaat uit drie afdelingen, een Biochemisch Laboratorium, een afdeling Kwan controle-ondersteuning en een Microbiologisch Laboratorium. Op de afdeling Kwaliteitscontrole werken nu acht personen, waarvan drie op het Microbiologisch Laboratofc Als hoofdanalist microbiologie voert u microbiologische analyses uit in grondstoffen, tussen- en eindprodut zoals steriliteitstesten en bioburden. U wordt betrokken bij de microbiologische monitoring van verschillen ruimten waarin allergeenextracten worden geproduceerd, bij het invoeren van nieuwe of verbeterde micro gische bepalingen en bij het valideren van aseptische bereidingen en productieprocessen. U heeft de verant ding voor de aanpassing van bestaande- en invoering van nieuwe bepalingen met de daarbij behorende doei ten. U geeft leiding aan de andere analisten microbiologie bij de uitvoering van hun taken. U rapporteert aan het hoofd Kwaliteitscontrole. Intern zult u regelmatig contact hebben met medewerker^,, andere afdelingen. Wat verwachten wij van een hoofdanalist? U bent afgestudeerd in een microbiologische richting op hbo-niveau. Gezien de taken zijn leidinggevende cifei teiten, ervaring met GMP en met determineren gewenst. Ervaring in de farmaceutische industrie en met UI le zijn een pre. U bent bestand tegen incidentele werkdruk. U wilt reageren? Schriftelijke sollicitaties kunt u, binnen twee weken, richten aan Haarlems Allergenen Laboratorium B.V., Postbus 1007,2001 BA Haarlem, t.a.v. Saskia de Mol. E-mail: sdemol@hal-allergie.nl Voor informatie kunt u bellen met Willem Ennik, hoofd Kwaliteitscontrole. Telefoon: 023-531 95 12. Alphen aan den Rijn: tel 0172 427427 Katwijk: 071-4015141 Leiderdorp: 071-5813340 Voorschoten: 071 5794794 Internet: www.kamsteeg.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20