Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel U L M C ZATERDAG 21 OKTOBER 2000 go? Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en m^tTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven.dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet,naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde onder gebracht. Stichting Europdonor De Stichting Europdonor is een kleine afdeling (15 medewerkers) die adviseert en bemiddelt inzake zoekopdrachten van transplantatiecentra tb.v. leukemie-paiiënten naar onverwante beenmergdonors of navelstrengbloedeenheden. De zoekopdrachten betreffen patiënten uit zowel binnen- als buitenland.Vanwege de weefselcompatibiliteit is uitwisseling van donors met het buitenland noodzakelijk. In Nederland coördineert Europdonor de regionale bestanden van vrijwillige beenmergdonors. De projectleiding van het landelijke computernetwerk is bij Europdonor belegd. Er is een intensief contact met bloedbanken, weefseltypeerlaboratoria. transplantatiecentra in binnen- en buitenland en met buitenlandse zusterorganisaties. Wereldwijd is Europdonor verantwoordelijk voor de registratie en zoekfaciliteiten van de ca. 6 miljoen interna tionale beenmergdonors en navelstrengbloedeenheden. Ook voert Europdonor het secretariaat van de internationale World Marrow Donor Association (zie ook http://www.bmdw.org), Automatisering en datacommunicatie spelen een belangrijke rol en worden verzorgd door de sectie automatisering. Een bedrijfseigen systeem is gekoppeld aan andere, inter nationale systemen De te onderscheiden taken omvatten het gehele werkveld: - het beheer van de hardware en de standaardsoftware: - het beheer van de operationele systemen en datacommunicatie; - het beheer van internet- en mtranetapplicaties; - het opleiden en ondersteunen van de gebruikers; - het bijdragen in de verdere ontwikkeling van de operationele en nieuw te ontwikke len systemen. Voor aanvulling en uitbreiding van de sectie automatisering zoeken wij een: Medewerker Automatisering m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00W.3Ó.42.LD Functie-eisen: - hogere beroepsopleiding (HIO/HTS) of gelijkwaardig niveau; - goede communicatieve vaardigheden; - beheersing van de Engelse taal (mondeling en schriftelijk); - ervaring met 4GL-tools, object-georiënteerd programmeren en internet - ervaring en kennis van Windows '98,Windows/NT4, Paradox 4.0, HTML Delphi. CGI- applicaties. Microsoft Office 97, - minimaal I jaar ervaring in een vergelijkbare functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 6.788,- bruto per maand (schaal 10 RRAZ). Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt v i periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer H.G.M. van der Zanden (071 - 526 80 02 of e-mail: zanden@rullf2.leidenunivnl). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld DIVISIE 2 Immunohematologie en Bloedtransfusie De sectie Weefseltypering en Transplantatie-lmmunologie van de afdeling Immunohematologie en Bloedtransfusie, waarin ook het Eurotransplant referentie laboratorium gevestigd is. heeft ten behoeve van een Diabetesproject de vacature voor Kernanalist m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.W.35.42.LD Functie-inhoud: - het verrichten van weefseltyperingen en kruisproeven t b.v. orgaandonatie en patiënt gebonden onderzoek m.b.v. serologische en moleculair-biologische technieken; - het bepalen van antilichaamspecifiteiten bij orgaan- en beenmergtransplantatie patiën- Functie-eisen: - voltooide HLO-opleiding; - bij voorkeur ervaring met serologische en/of moleculair-biologische technieken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.830.- bruto per maand (schaal 7 RRAZ). Inschaling i: afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van 2 jaar Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door de heer W. Verduijn, hoofdanalist (071 - 526 38 22). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIVISIE 2 Radiotherapie Op de afdeling radiotherapie worden patiënten met kanker behandeld met behulp van hoogenergetische straling. Deze behandeling wordt mogelijk gemaakt door een nauwe samenwerking van personen van diverse disciplines. Om deze samenwerking soepel te laten verlopen zijn we op zoek naar een duizendpoot. Wij vragen ten behoeve van de afdeling een: Medisch Secretaresse m/v (36 uur per week) Vac.nr. 00.K.21.42.LD Functie-inhoud: - patiënten ontvangen, begeleiden en verwijzen naar de bestralmgstoestellen; - informatie verstrekken over de gang van zaken op de afdeling: - vragen beantwoorden van patiënten of eventueel doorspelen naar de andere disci plines, daarbij rekening houdend met prioriteiten; - verzamelen van de spullen die noodzakelijk zijn voor de spreekuren; - afspraken maken voor de patiënten, daarbij rekening houdend met de reeds geplan de afspraken; - verwerken van patiëntengegevens in geautomatiseerde systemen. Functie-eisen: - MBO-medisch secretariële richting, of een vergelijkbare opleiding; - zelfstandig kunnen werken; - beschikken over goede contactuele eigenschappen; - flexibel; - kunnen omgaan met piek- en daluren. Het LUMC is uitstekend bereikbaar met het openbaar slechts 5 minuten loopafstand. het NS-station ligt op Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.975,- bruto per maand. Inschaling is afhankelijk opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt v i periode van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door I.H. Duivenvoorden, coördinerend hoofdlaborant (071 - 526 29 34). Deze vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De u ronde zal eerst worden Divisie 4 telt 680 medewerkers en wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Fysiotherapie Ergotherapie is één van deze afdelingen. Fysiotherapie Ergotherapie De dienst Fysiotherapie Ergotherapie heeft 32 medewerkers, uitstekend geoutil leerde werkruimten en bestaat uit vier secties, te weten: - fysiotherapie orthopedie/reumatologie: - fysiotherapie hart/longziekten en neurologie/neurochirurgie; - fysiotherapie kinderen. De dienst heeft taken op het gebied van patiëntenzorg, onderzoek en onderwijs. Op de administratie is een vacature ontstaan voor de functie van: Managementassistent A m/v (30 uur per week) Vac.nr. 00.T25.42.LD Functie-inhoud: 1coördinerende taak binnen de administratie: - coördineert de werkzaamheden van de administratie; - zorgt voor de juiste toepassing van procedures en werkwijzen; - geeft operationeel leiding aan medewerkers. 2. managementondersteuning: - beheert kwaliteitssysteem, - draagt zorg voor een goed documentatiebeheer; - notuleert vergaderingen; - ondersteunt de operationele activiteiten. 3. administratief-organisatorische werkzaamheden: - organiseert/draagt bij aan wetenschappelijke bijeenkomsten; - draagt zorg voor de administratief-organisatorische onderwijs- en onderzoeks activiteiten; - verzorgt de lay-out van jaarverslagen, jaarplannen en artikelen. Functie-eisen: - MBO secretariële richting; - opleiding managementassistent; - kennis van de medische terminologie; - ruime ervaring; - vakgerichte kennis over softwarepakketten en ri - goede vaardigheid in de Engelse taal. ring met tekstverwerking; Salaris: Het salaris bèdraagt maximaal f 4.830,- bruto per maand op fulltime basis (schaal 7 RRAZ). Dienstverband: De aanstelling geschiedt i periode van I jaar; met uitzicht op een vast dienst- Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer W J Mulder, diensthoofd Fysiotherapie Ergotherapie (071 - 526 34 76) FACILITAIR BEDRIJF Het Facilitair Bedrijf blijft in beweging. Wij streven naar continue verbetering en willen onze dienstverlening op tijd aanpassen aan de wijzigende vraag, waarbij ons kwaliteits niveau nog verder verbetert tegen een acceptabel kostenniveau. Wij werken met 32C fte. ongeveer 400 mensen, aan de ondersteuning van het primaire proces van hel LUMC door het leveren van de volgende diensten met hulp van het servicepunt: bewa king (beveiliging en parkeerbeheer), inkoop en logistiek (goederenontvangst, transport voorraadbeheer en inkoop), voeding (restaurant, centrale keuken, specifieke keukens cateringservice), infra (onderhoud en instandhouding van gebouwen en installaties, nieuwbouw), interne zaken (schoonmaak, linnen, afvalbeheer, beddencentrale, gebouw beheer; huisdrukkerij) en de apparatuurwerkplaats. Binnenkort worden hier de diensten' instrumentele zaken en collegezalenbeheer Voeding De afdeling Voeding bestaat urt 3 subafdelingen, te weten: Keukens. Voedings administratie Provisiemagazijn en Restauratieve Voorzieningen. Voor de afdeling Restauratieve Voorzieningen met als aandachtsgebieden: restaurant (toegankelijk medewerkers, patiënten en bezoekers), automatenverzorging en catering zijn wij op zoek naar: Enthousiaste Medewerkers Restauratieve Voorzieningen m/v (parttime; max. 20 uur per week) Vac.nr. 00S.23.42.LD Functie-inhoud: - bereiden en/of uitgeven van maaltijdcomponenten en dranken; - verrichten van kassawerkzaamheden; - verrichten van voorkomende schoonmaakwerkzaamheden. Functie-eisen: - LBO-/MAVO-niveau: - representatief optreden; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - gevoel voor orde, netheid, accuratesse en hygiëne; - dienstverlenende en servicegerichte instelling; - bereidheid om volgens flexibel rooster te werken; - goede communicatieve Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.455,- bruto per maand (schaal 3 RRAZ) bij een full time aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar, met uitzicht op vast; dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw D. ET. Best. hoofd Restauratieve Voorzieningen (071 - 526 35 28). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8% Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: n,ij sta LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Pr ilcijt iber luie elds tthe arm

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12