Personeel Personeel Personeel Personeel Person TEXSP9RT BEEK Naar je zin? y DTP'er/Vormgevers technisch/ commerciële talenten KINDEROPPAS CONTAINERi CLEANlNjG^ MEDISIZE RAYON MANAGER M bejaardenverzorgenden en ziekenverzorgenden (m/v) ZATERDAG 14 OKTOBER 2000 Modellenburo Inter Faces zoekt modellen/figuranten in alle leeftijden voor reklame, mode, figuratie, film en TV. Info/inschrijving (en later op afspr. gratis fotoreportage) a.s. maandag 16 oktober tus sen 18.30 en 21.30 naar het Golden Tulip Hotel (t.o. 't station) Schipholweg 3 te Leiden. Info 0900 2020321 (0,99 p.m.) GST Studio Voor onze studio zoeken we rnet spoed enthousiaste col lega's die bekend zijn met de pakketten Xpress Illustrator en Photoshop e.d. Multimedia belangstelling is een pre. Wat bieden we Een meer dan passende beloning Een contract voor onbepaalde tijd. Een uitgebreide professionele werkplek. Een stel fijne collega's Wie Is GST GST staat voor Grafisch Scan Techniek bv. Dit is een breed full service grafisch prepress onderne ming en beschikt over: een eigen opmaak Studio/beeldbewerking een eigen digitale fotostudio een eigen pre press service afdeling volledig ingericht met scanners belichters kleurproefsystemen enz. Wilt u reageren: bel dan 071-5417471 en vraag naar Rinus Belt of Ab de Graaf of schrijf naar GST. De Heyderweg 1, 2314 XZ Leiden. GST@euronet.nl BERT VAN DER HULST Produktieweg 28 2382 PC Zoeterwoude-Rijndijk Tel.: 071-5415137 GEMOTIVEERDE MEDEWERKERS M/V GEZOCHT Opleiding in het bedrijf mogelijk. ISODES BV h ole"'»1 Isodes is een dynamisch projectinrichter, gespecialiseerd in vloer- en raamafwerking en behoort inmiddels tot de grootste vloerenbedrijven in Nederland. In verband met uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij op korte termijn voor de functie van (ass.) projectleider. De werkzaamheden omvatten het complete traject van ac quisitie tot oplevering. Wij bieden een uitdagende en veelzijdige functie in een informele organisatie met voldoende opleidings- en doorgroeimogelijkheden. Uiteraard met een aantrekkelijk salaris, een auto van de zaak en diverse andere emolumenten. Bent u toe aan een nieuwe uitdaging, reageert u dan snel. Sollicitaties, liefst schriftelijk, graag richten aan: Isodes B.V., Postbus 3103, 2220 CC Katwijk t.a.v. de heer P.H.J. van Rijn (tel.nr. 071-4022600) Wij zijn op zoek naar een voor onze twee kinderen van anderhalf en tweeënhalf jaar, tevens is er een derde op komst. Wij stellen de volgende eisen aan deze functie: - Een relevante opleiding of aantoonbare werkervaring - Bereidheid om 's avonds en in de weekenden te werken - Flexibelle instelling en affiniteit met kinderen - Minimaal 3 dagen per week - In het bezit van een rijbewijs Telefonische reacties op nummer: 0252 - 214611 LEIDEN Beek Container Cleaning is een landelijk opererend bedrijf dat zich volledig toelegt op het reinigen van alle soorten boven- en ondergrondse afvalinzamelings systemen op milieuvriendelijke wijze in opdracht van gemeentelijke overheden bedrijven en instellingen Voor ons bedrijf zijn wij per direct op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (voor 20 uur per week) Ben je op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil je een afwisselende baan op administratief gebied? Dan ben jij misschien onze nieuwe collega. Jouw taken zullen administratieve werkzaamheden zijn in zeer brede zin. Binnen ons team wordt gewerkt met computertoepas singen zoals Excel en Word. Ervaring met deze programma's is een vereiste. Heeft deze advertentie je interesse gewekt en ben je direct beschikbaar, stuur dan een sollicitatiebrief of bel even. Een e-mail sturen kan natuurlijk ook. BEEK CONTAINER CLEANING t.a.v. de heer P. Zonderop Flevoweg 10 2318 BZ Leiden Tel: 071-5232365 E-mail: pzonderop@beekcontainercleaning.nl Jlestauiafit j "él r/e Jfiimfe or_ocknaar Medewerker in de bediening voor 5 of 2 dagen per week. Op zoek naar een nieuwe uitdaging, weg uit de sleur van alle dag? Werken in een jong en ambitieus team? Staat gezelligheid en collegialiteit ook bij jou op nummer 1? Dan ben jij het die we uitnodigen voor een sollicitatiegesprek!!! Wij bieden een zeer goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden! Bel voor meer informatie naar tel.: 071-5148818. Restaurant "de Gouvernante" Kort Rapenburg 17 2311 GC Leiden Tel. 071-5148818 T.a.v. Dhr. W. F. Tegelaar Nelson Schoenen, een dynamische eigentijdse onderneming met 35 filialen. Met een assortiment van modische- en internationale merken proberen wij een brede doelgroep te bedienen. Voor ons hoofdkantoor in Hoofddorp zoeken wij: Assistent inkoop m/v22-30 jr. Profiel: HBO/MBO-nivo, kennis van Engels en Duits in woord en geschrift, ervaring met Microsoft Office. De functie: begeleiden gehele ordertraject, contact met leveranciers, het doen van nabestellingen, maken van verdeling/herverdeling, begeleiden van folder en promotieactiviteiten en het verzorgen van collectieboek. Heb jij interesse in deze uitdagende job met groeimogelijkheden, schrijf dan snel een bondige brief met c.v. aan: Nelson Schoenen B.V. t.a.v. de heer P. J. Hoffs, Graftermeerstraat 40-42, 2131 AC Hoofddorp Telefoon 023-562 98 99 Faxv023-562 72 27 Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland. Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt. Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Wij komen graag in contact met kandidaten voor de functie van Logistiek Medewerker Customer Service Je verzorgt de logistieke afhandeling van ontvangen orders voor binnen- en buitenland en onderhoudt daartoe contacten met magazijn en expediteurs Je vervult diverse administratieve taken in overleg met de collega's van Customer Service Je verzorgt de verzending van documentatie en monsters Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om jezelf verder te ontplooien 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig kan werken en flexibel is ingesteld 0 MBO-niveau 0 Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal 0 Ervaring binnen een logistiek/administratieve omgeving is een pré 0 Kennis van Word en Excel Voor meer informatie kun je contact opnemen met Bert van Bakel; telefoon 0252-576 888. Heb je belangstelling Schrijf dan je sollicitatiebrief met cv aan: Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postbus 366, 2180 AJ Hillegom Fax. 0252-519 825. E-mail: sales@medisize.nl TEXSPORT BV is een middelgrote textiel im-en exportonderneming gespecialiseerd in Baby-, Kleuter- en Tienerkleding met eigen (inkoop)vestigin- gen in Nederland, China, Hongkong en Bangladesh. Voor ons team te Warmond zijn wij op korte termijn op zoek naar: Magazijn-/logistiek-medewerker die onze inkomende en uitgaande goederenstromen in het magazijn, zowel fysiek als administratief in c baan weet te leiden. Functie-eisen: een afgeronde opleiding op LBO-/MBO-niveau een flexibele, accurate en serviceg^richte instelling - bekendheid met MS-Office (Word Excel) - in het bezit van rijbewijs B - leeftijd 20-25 jaar. een fulltime functie in een team van jonge medewerkers doorgroeimogelijkheden een goed salaris in overeenstemming met de functie goede secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een gratificatie, bedrijfssparen etc.) Interesse? Is je interesse gewekt voor bovenstaande vacature schrijf dan een korte sollicitatiebrief CV naar Texsport B.V., Postbus 72, 2360 AB Warmond of bel voor verdere informatie met de heer P. F. van den Toom op tele foonnummer 071-3012273. gebo morshuis v.o.f. is een technische handelsonderneming in topkwaliteit gereedschappen en toebehoren voor de industrie in het algemeen en de verspanende industrie in het bijzonder. Als partner van de Duitse Hoffmann Gruppe bieden wij onze afnemers in Nederland en België een assortiment van ruim 35.000 artikelen die, met een gegarandeerde leverbetrouwbaarheid van 98,5 binnen 24 uur uitgeleverd kunnen worden. Onder onze merknaam Garant leveren wij topkwaliteit gereedschappen voor elke toepassing in de markt. Het team van gebo morshuis bestaat uit 20 gemotiveerde mensen in binnen- en buitendienst, die allen service en kwaliteit nastreven. Wie heeft de juist TOOLS om ons verkoopte te komen versterken met een: voor de regio NOORD HOLLAND Uw taken: U draagt zorg voor het realiseren van verkoopdoelstellingen in uw rayon. Daarnaast breng ons producten pakket onder de aandacht bij potentie en bestaande opdrachtgevers en adviseert hen hierover. U rapporteert rechtstreeks aan de directie Wij vragen: Een opleiding bij voorkeur MTS/Wtb of gelijkwaardig niveau door ervaring verkregen. U heeft affiniteit mei aantoonbare interesse in de gereedschappen brand U beschikt over commercieel inzicht, een klant- en servicegerichte instelling en verantwoordelijkheidsbi Een leeftijd vanaf ca. 25 jaar is wenselijk Wij bieden: Een uitdagende functie bij een snel groeiend bedrijf, prettige werksfeer, een goede salariëring en goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een representatieve auto van de zaak. Geïnteresseerd? Stuur uw schriftelijke sollicitatie met CV voor 28 okto a.s. aan gebo morshuis v.o.f., t.a.v. de heer H.J.J. VI Postbus 269, 7550 AG Hengelo rrTTTi Voor ons distributiecentrum in Zaandam zoeken wij een: Chauffeur m/v met groot rijbewijs (Chauffeursdiploma) Wij bieden flexibele werktijden, een uitstekende beloning en een goede reiskostenregeling. Wij verwachten een vriendelijk en correct optreden. U kunt telefonisch contact opnemen met dhr. A.J. Timmerman, tel.nr.: 075-6517407 of stuur uw sollicitatie naar ALDI Zaandam B.V. T.a.v. Dhr. AJ. Timmerman Postbus 1504,1500 AM Zaandam Loodgietersbedrijf J.A. van Den Leidseweg 117 - 2253 AA Voors Gevraagd: LOODGIETEI (burgerwerk) Functie-omschrijving: Zelfstandig installeren en verhelpei storingen aan: gas- watertechnische installaties sanitair riolering dakbedekking Functie-eisen: opleiding 1e monteur of gelijkwaa bekend met burgerwerk in bezit van rijbewijs Als u geïnteresseerd bent bel dan i voor het maken van een afspraak, telefoon: 071-5616133. Ben je werkzaam in de accountancy of hard op weg om dat te gaan doen? je dan even af of je het naar je zin hebt in je huidige baan. Wij zijn namelijk dringt naar een nieuwe leuke collega die we het naar de zin gaan maken. Ons bedrijf. Van Rooden Accountancy B.V. timmert in Haarlem stevig aan de weg. Ons kantoor heeft de afgelopen jaren een flinke groei meegemaakt door ons enthousiasme, onze teamgeest èn onze proffessionaliteit. Inmiddels werken we voor allerlei bekende en minder bekende cliënten- uit de omgeving. De baan. Wordt jij onze nieuwe collega dan wordt je aanspreek punt en klankbord voor een deel van onze cliënten. Dat maakt je werk iedere dag boeiend. Daarnaast ga je jaarrekeningen samenstellen en tussentijdse rapporta ges verzorgen. Naar je zin? Schrijf ons dan een brief met je achtergronden en persoonlijke gegevens. Richt hem aan de heer M. van Rooden, Stolbergstraat 8, 2012 EP Haarlem. We bieden. We gaan zorgen dat je voortaan met pl werk gaat. Door afwisselend werk, zei verantwoordelijkheid, een energieke wer tuurlijk een prettig passend salaris ei arbeidsvoorwaarden. We vragen. Het niveau van de baan is HBO/SPD met ervaring. De aard ven het werk vraagt zetheid. Vanzelfsprekend mogen we ook tieve vaardigheden van je verwachten. He in bezit van een rijbewijs. Van n Het R.K. Zorgcentrum Rustenborch is mooi gelegen aan de rand van Oegstgeest. Het centrum beschikt over 150 zorgplaatsen, 34 aanleunwoningen, een kamer voor tijdelijke opname en een afdeling dagverzorging. Voor de verzorgingsdienst zoeken wij STICHTING R.K. ZORGCENTRUM RUSTENBORCH %i vcxpr een fulltime of parttime dienstverband, met zowel vaste als wisselende diensten of nachtc waarbij afwijkende werktijden bespreekbaar zijn. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO V&V. De functies zijn in in salarisgroep 6. De kosten voor kinderopvang worden gedeeltelijk vergoed. Voor telefonische informatie over deze functies kunt u zich wenden tot de heer P.J.M. va zorgmanager, telefoonnummer (071) 517 61 61. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 10 dagen na plaatsingsdatum, onder vermelö de betreffende functie, richten aan de directie van de Stichting R.K. Zorgcentrum Ruste Van Wijckersloothplein 3, 2341 BB Oegstgeest. Klik ook op l^lBanenland.nl

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46