Personeel Personeel Personeel 1 H Elektrotechnicus BETONBOORDERS Aannemingsmij. van Hal B.V. V room&Dreesmann docent: Werkplaatsreceptionist Engineering Constructie SATERDAG 14 OKTOBER 2000 Schoon genoeg van de files Solliciteer nu naar een baan in uw Regio I! 10NET Automatisering is een groeiend bednjf dat zich richt op het aanleggen en mderhouden van netwerken en het geven van applicatie trainingen daarnaast leveren wij, in eigen beheer ontwikkelde softwarepakketten voor verschillende loelgroepen Onze klantenkring spreidt zich uit over geheel Nederland maar de emactivileiten vinden met name plaats in de Duin en Bollenstreek 10NET Automatisering richt zich voornamelijk op het Midden en Klein Bedrijf. )oor voortdurende groei zijn wij op zoek naar een Medewerker Automatisering (m/v) )e functie bestaat uit het ondersteunen van de algemene automatiseringstaken lierbij kunt u denken aan het installeren van hard en software,het oplossen van storingen owel intern als bij de klanthet vervullen van Helpdeskactiviteiten. Jij voldoende kwaliteiten, het geven van instructie en cursussen ir zijn zowel full als parttime mogelijkheden Vij zoeken een medewerker Automatisering die voldoet aan onderstaande kennis, •igenschappen en ervaring MBO werk en denkniveau Affiniteit met automatisering Gedegerr kennis van Windows 9x - Windows NT en MS Office pakketten Goede communicatieve eigenschappen Een flexibele instelling /oor meer informatie kunt u 071-3617926 g -mail. p&o@bonet nl Vilt u reageren stuur dan binnen 14 dagen e 10NET Automatisering a v mevr C A Wagemakers 'ulianastraat 49 .'202 KC NOORDWIJK :t opnemen met: Dhr P Boonstra of Mevr C Wagemakers i schriftelijke sollicitatie n AANNEMINGSMIJ. VAN HAL B.V. Aannemingsmaatschappij van Hal B.V., gevestigd Kruisbaak 21 te Lisserbroek is een aannemer op het gebied van: sloopwerken, asbestsaneringen, betonboringen betonzagen. Ter versterking van ons productieteam zijn wij op zoek naar Ook de technische man die binnen ons bedrijf opgeleid wil worden voor deze funktie verzoeken wij te reageren. Wij vragen: - Rijbewijs B. - Bouwtechnisch inzicht. Wij bieden: - Honorering volgens Bouw CAO. - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zoekt u een job met een grote mate van zelfstandigheid in een enthousiast team van collega's? Richt uw sollicitatie dan aan: Kruisbaak 21 2165 AJ LISSERBROEK Dhr. J. v/d Berg Tel. 0252-419065 Verzekeringen Vroom Dreesmann Verzekeringen/Vendopolis b.v. (Onderdeel Achmea) is een groot intermediair met ca. 90 medewerkers en met kantoren in de 29 grootste warenhuizen van V&D. Wij hebben al 30 jaar ervaring met alle mogelijke verzekeringen, hypotheken, pensioenen, spaar- en beleggings producten. Op korte termijn hebben wij in diverse vestigingen in Den Haag e.o. pla ts voor enthousiaste parttime en fulltime ASSURANTIE ADVISEURS (M/V) De assurantie adviseur houdt zich, in het warenhuis, voornamelijk bezig met het adviseren van klanten, het verlenen van service bij schadeafhan- deling en het initiëren van verkoopbevorderende activiteiten. Ook is de adviseur samen met de collega's verantwoordelijk voor de uitvoering van promotionele acties in zijn/haar vestiging. Profiel: U heeft een HAVO of MEAO opleiding en bent in het bezit van het assu rantie B diploma of studerend hiervoor. U heeft ervaring in een commer ciële functie en u beschikt over goede communicatieve en contactuele vaardigheden. Vanzelfsprekend bent u klantgericht, flexibel en heeft u overtuigingskracht. Wat heeft Vroom Dreesmann Verzekeringen u te bieden? Wij bieden u een uitdagende en afwisselende functie waarin zelfstandig heid en eigen initiatief sleutelwoorden zijn. Het salaris is gerelateerd aan leeftijd en ervaring. Daarnaast bieden wij u een gunstige provisieregeling, een uitstekende pensioenregeling en ruime opleidingsmogelijkheden. U werkt in teamverband in een dynamisch bedrijf met een informele werk sfeer. Voor telefonische informatie kunt u contact opnemen met mevrouw B. H. F. Boer, telefoon 030-281 58 29. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan: Vroom Dreesmann Verzekeringen t.a.v. Mevr. B. H. F. Boer Postbus 8178 3503 RD Utrecht K AOC Groene Delta College Stichting De 4-AOC's' is een samenwerkingsverband van vier AOC's in West- en Midden-Nederland. Bii de AOC's IGroen College, Groene Delta College, Midden-Nederland en Florens College! bieden 13.000 onder- wi/svolgenden 'groen' onderwi/s IVMBO, MBO en cursusonderwijs]. 1250 medewerkers, verspreid over 28 vestigingen, maken dit mogelijk Voor de vestiging Oegstgeest van het Groene Delta College zoeken wil Techniek basisvorming -14 lesuren per week Wij bieden een uitdagende, stimulerende en plezierige werkomgeving, die wordt gekenmerkt door openheid en wederzijds respect. Op de functies is de CAO BVE v Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer F Chevalking, tel 071 - 5173216 U kunt uw sollicitatie, uiteraard vergezeld van een curriculum vitae. tot uiterlijk 25 oktober richten a Groene Delta College Oegstgeest. t.a.v de heer F. Chevalking, Lange Voort 70, 2341 KD Oegstgeest De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionele organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat uit 17 kinderdagverblijven en 31 peuterspeelzalen voor de leeftijdsgroep van 0 tot 4 jaar, 11 centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. Kernwoorden voor onze dienstverlening: kwaliteitsvernieuwing en uitbreiding met andere vormen van kinderopvang, klantgerichtheid. Voor buitenschoolse opvang Pollewop zoeken wij per 1 november 2000 een ADJUNCT-HOOFD Buitenschoolse opvang Pollewop is een dynamisch kindercentrum dat dagelijks opvang biedt aan 74 kinderen van 4-12 jaar. De opvang vindt plaats op 3 locaties te weten aan de Pasteurstraat, de Maredijk en de Ambonstraat. Het adjunct-hoofd werkt onder eindverantwoordelijkheid van het hoofd. Taken: Verzorgt werkoverleg en werkbegeleiding in groepsverband en zo nodig invidivueel. Begeleidt de groepshulpen. Houdt toezicht op het functioneren en begeleiden van stagiaires. Draagt zorg voor het plannen en invullen van de stageplekken. Ziet toe op de besteding van de groepsbudgetten. Vervangt het hoofd bij haar afwezigheid. Diverse administratieve werkzaamheden. Wij zoeken een collega die: Flexibel en enthousiast is. Aantoonbaar betrokken is bij deze leeftijdsgroep. Goed in teamverband kan functioneren. Een functiegerichte MBO-opleiding. t zorg voor verantwoorde kinderopvang. Een groep enthousiaste collega's. Rechtspositie en salariëring conform CAO-kinderopvang (minimaal schaal 16 en maximaal schaal 26). Informatie is telefonisch te verkrijgen bij: Erna Schmidt (hoofd Pollewop) op maandag e dinsdag van 9.00 uur -12.00 uur. Schriftelijke reactie binnen 14 dagen richten aan Sollicitatiecommissie Pollewop Pasteurstraat 23 2316 BS Leiden Stichting Kinderopvang Zoeterwoude staat voor goede en eigentijdse Kinderopvang voor kinderen n de leeftijdgroep van 0 tot 12 jaar. In het geheel vernieuwde pand zijn er twee babygroepen, een dreu mesgroep, een peutergroep en een BSO met 40 plaatsen. Wij zoeken zo snel mogelijk ENTHOUSIASTE LEIDSTER VOOR DE BABYGR0EP 22 uur Wij denken aan kandidaten die: een warme sfeer kunnen creëren voor de kinderen en ouders kennis en inzicht hebben in het werken met kinderen van 0-4 jaar een flexibele en creatieve werkhouding hebben kunnen meedenken over de vernieuwingen binnen de kinderopvang samenwerken met collega's ook uit de andere groepen relevante opleiding in de kinderopvang. Wat biedt de SKZ: salariëring en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Kinderopvang regelmatig groeps- en teamoverleg een gezellig en collegiaal team leuke werkomgeving in een vernieuwd pand deskundigheidsbevordering en scholing op maat. Inlichtingen betreffende de functies kunnen worden ingewonnen bij directeur, tel. 071-5808010 Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen richten aai Westeindseweg 1d, 2381 EA Zoeterwoude. Abswoude b.v. e Vreugd, Nieuwe Offemweg 2, 2201 AP Noordwijk. De Vreugd. Zijn telefoonnummer is 071 364 36 32 Abswoude ^5^ cusp Abswoude i.T v.'f Keyserwey 14-16,2201 CW Noordwijk Nieuwe Offemweg 2,2201 AP Noordwijk (T) 071362 42 58 00071364 36 00 Abswoude, gespecialiseerd in keuze en kwaliteit. Eet- proeflokaal "In den Bierbengel" is een gezellig en druk restaurant, waarin persoonlijk contact met gasten en collega's als essentieel wordt gezien. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: ENTHOUSIASTE ERVAREN MEDEWERKER (M/) VOOR BEDIENING voor twee avonden in de week en/of de zaterdagmiddag. Wij staan positief tegenover herintreders (m/v). Leeftijd tussen 24 en 35 jaar. Heb je interesse, stuur dan je c.v. en een begeleidend briefje naar: Eet-& proeflokaal 'Til den Bierbengel" t.a.v. Ingrid Hooyenga Langebrug 71 2311 TJ LEIDEN Drakenburgh BV is een machinefabriek met ca. 110 medewerkers. Het bedrijf houdt zich onder andere bezig met het turn-key ontwerpen, fabriceren en in bedrijf stellen van installaties voor: Betonmortel- en betonwarenindustrie. Installaties voor grondstoffenwinning. Op- en overslag van bulkgoederen. Offshore-projecten. Deze werkzaamheden worden ondersteund door een kleine groep zeer dynamische elektrotechnici die al het werk momenteel niet meer aankunne Daarom zijn wij op zoek naar een collega, (ing.) Een alleskunner met ervaring in de aandrijf- en procestechniek Functie-eisen. Opleiding: HBO (MBO++) v Ervaring: Enige jaren ervaring op het gebied van het ontwerp, voorbereiden en in bedrijf stellen van industriële installaties een vereiste. Ervaring in ontwerpen en programmeren van Siemens S5/S7 strekt tot aanbeveling. Werkzaamheden: Voorcalculeren van projecten; uitwerken van aanvragen; basic engineering; specificeren en begeleiden van in te kopf materialen en diensten; projectbegeleiding van ontwerp tot' met in bedrijf stellen. Bent u geïnteresseerd in deze dynamische veelzijdige functie, richt uw sollicitatie voor 1 november aan: Drakenburgh BV, Postbus 3088, 2301 Di Leiden, afdeling personeelszaken ter attentie van de heer T. Cramer. Voor vragen kunt u contact opnemen met de heer Huig Bouter, hoofd van afdeling, tel. 071-5225455 of buiten kantooruren tel. 0182-532233.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42