Personeel Personeel Personeel manager (m/v) verkoop medewerker tempo-team uitzendbureau Baars Personenwagens BV Junior verkoopadviseur Assistent Autotechnicus MENKEN BEHEER B.V. Nido groeps leerkracht (m/v) bloem ZATtKDAij 30 SbPTEMBcK 2000 Officieel Volvo-dealer Baars Personenwagens met vestigingen in Badhoevedorp, Hoofddorp en Leiderdorp, is een bedrijf dat sterk de nadruk legt op de kwaliteit van de dienstverlening. Voor onze vestiging Badhoevedorp zoeken wij een en voor onze vestiging Leiderdorp een Voor het verkoopklaar maken van nieuwe en gebruikte Volvo's Kwaliteit en Klantgerichtheid Ervaring met de aiitobranche Flexibiliteit en collegialiteit Afwisselend werk Goed salaris Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Interne en externe opleidingen Bent u degene die voldoet aan bovengenoemde voorwaarden en bent u toe aan een nieuwe uitdaging, richt dan uw sollicitaties met cv schriftelijk aan de directie van: Baars Personenwagens BV Postbus 112, 2130 AC Hoofddorp,of maak telefonisch een afspraak. Voor meer informatie kunt u bellen: 023 - 5648222. r Stichting de Binnenvest is een organisatie voor maatschappelijke opvang. De stichting biedt diverse vormen van ondersteuning en begeleiding gericht op het zo zelfstandig mogelijk functioneren van cliënten. Participatie van de cliënt staat garant voor klant gerichtheid en maatwerk. Een respectvolle bejege ning en hoge kwaliteit van opvang en begeleiding zijn daarbij essentieel. De Binnenvest ontwikkelt zich als een lerende netwerk-organisatie. Belangrijke partners zijn: De CCZ, CCD, Politie, verslavingszorg en woningbouwcorporaties. Bij de Binnenvest werken 70 medewerkers, verdeeld over zes voorzieningen: Slaaphuis, Dienstencentrum, Sociaal Pension, Crisisopvang, Vervolgopvang en Door Publiek Private Samenweking wil de Binnenvest haar rol in de samenleving versterken. ff DE BINNEN STICHTING f DE BINNENVEST Buitengewoon in maatschappelijke opvang De Binnenvest vraagt per 1 december 2000 een ONDERNEMENDE MANAGER (24 tot 32 uur) Kerntaken Leidinggeven aan taakgerichte teams; beleidsontwikkeling en uitvoering; netwerken en relatiemanagement; budgetbeheer. Kwaliteiten Aantoonbare managementervaring; sterke persoonlijkheid, zakelijk en betrokken; stimulerend en resultaatgericht; vaardig met coachende stijl van leidinggeven; inspirerend en vernieuwend. Resultaatgebieden Integraal verantwoordelijk voor het behalen van de jaarafspraken en het goed functioneren van de afdelingen; (mede) verantwoordelijk voor beleidsontwikkeling in- en buiten de organisatie op het terrein van maatschappelijke opvang in de breedste zin. Wij bieden Gemotiveerde en betrokken collega's; een dynamische werkomgeving in de Leidse binnenstad; intervisie, opleiding en training; salaris conform CAO Welzijn (max. 6.578,-). Reageren? U kunt uw brief tot 10 oktober 2000 sturen naar Stichting de Binnenvest, Postbus 11085, 2301 eb te Leiden, t.a.v. Liesbeth Keppel, directeur of mailen naar pz@debinnenvest.nl Een informatiepakket is op aanvraag beschikbaar: telefoon: (071) 514 7040. Voor telefonische inlichtingen: dinsdag 3 oktober De eerste ronde sollicitatiegesprekken vind! plaats op vrijdag 20 oktober. Moedermaatschappij van Menken Vleeswaren B.V. Menken Snijlijn B.V. Menken Salades B.V. met 8 landelijke vestigingen van productiebedrijven en groothandelactiviteiten, waarin 150 medewerkers werkzaam zijn, zoekt een DIRECTIE SECRETARIS M/V Voor deze veelzijdige job zoeken wij een praktisch ingesteld persoon die variërende werkzaamheden kan verrichten, met als hoofdtaken: - personeelszaken - onroerendgoed beheer - controles - notuleren en archiveren U werkt nauw samen met de Algemeen Directeur. Leeftijd is niet belangrijk, w.el betrouwbaarheid, inventiviteit, initiatiefrijk en zeer zelfstandig kunnen werken. Indien u interesse heeft kunt u uw c.v. zenden aan: Menken Beheer B.V. t.a.v. mevrouw M. Knijnenburg Heereweg 466 2161 DH LISSE :e werkplaats in Leimuiden zoeken wij een servicemonteur ilijk zelfstandige reparaties en onderhoudswerkzaamheden zal verrichten o Daornoost verkoopt Nido veegmochines en speciale voertuigen Die veegmochines. Voor deze functie vragen wij: opleidingsniveau MTS- werktuigbouw of voertuigtechniek aanvullende opleidingen op het gebied van hydrauliek en elektrische schakeltechniek ervaring op het gebied van onderhoud en reparatie aan landbouwmachines en/of grond- verzetapparatuur of vergelijkbare machines belangstelling voor moderne elektronica een klantgerichte instelling. Voor deze functie bieden wii: uitstekende arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een klein team waarbij u onderdeel uitmaakt van een internationale organisatie een grote mate van zelfstandigheid bij de uitoefening van uw functie de mogelijkheid de opgedane kennis en ervaring verder te ontwikkelen omdat Nido als organisatie het kwaliteitsniveau hoog in het vaandel heeft de mogelijkheid te werken met kwalitatief, technisch interessant materieel. Wilt u meewerken in een organisatie waar uw prestaties gewaardeerd worden, slruur dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met curriculum vitae aan het volgende (e-mail)adres: Nido Universal Machines B.V. - Postbus 30 - 7450 AA Holten t.a.v. Stephanie Schwering of e-mail: s.schwering@nido.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Rudi Rosenkamp 0548-370238 Hoofd service Martijn Duyve 0172-507497 Hoofd werkplaats Leimuiden Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs te Rijnsburg CHR. BASISSCHOOL „DE WEGWIJZER' Kon. Julianalaan 2a, 2231 VD Rijnsburg tel.: 071-4082759 fax: 071-4082346 e-mail: cbsdeweg@zonnet.nl Het bestuur van de Vereniging voor Protestants Christelijk Basisonderwijs te Rijnsbur= zoekt voor de Wegwijzer, wegens vertrek van een collega, zo spoedig mogelijk een De Wegwijzer is een gezellige 9-klassige basisschool gelegen Frederiksoord. De school werkt vanuit 5 belangrijke uitgangspunten: De kinderen gaan met plezier naar school en leren veel De leerkrachten werken hard en met plezier Er is veel aandacht voor kinderen die moeite hebben met leren of daar juist erg goed in zijn de school richt zich op de toe media spelen een rol in het lesprogramma met de ouders. De basisformatie Aan de school zijn 15 collega's 12 vrouwelijke en 3 mannelijke. (werktijdfactor 0,2306 I dag) Wij zoeken iemand die: - meelevend lid is van een van de protestants christelijke kerken - bewust kiest voor het p.c. onderwijs - inspireert, enthousiast en dynamisch is - zich enthousiast inzet voor niet-lesgebonden taken - een goede, creatieve leerkracht is - ervaring heeft in groep 8 Wij bieden: - een groep 8 met 26 leerlingen v - een vaste dag met veel begeleiding en duidelijke vakken - een werkplek in een enthousiast team - een goed zorgsysteem Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Hans van Rietschoten, directeur, tel.: 0714082759 (school) of 0714080852 (privé) of bij Annie de Jong, adjunct-directeur, tel.: 0714023454 (privé). Van harte nodigen we elke belangstellende collega uit om voor 11 oktober een schriftelijke sollicitatie met opgave van c.v. te richten aan: J. van Rietschoten, Mauritsplantsoen 19, 2231 VP Rijnsburg. Tevens is het bestuur van de Vereniging nog op zoek naar leerkrachten die zwangerschapsverloven op de Julianaschool willen vervullen. Er is een vacature per half november van 0,6238 drie dagen) in een kleutergroep en een vacature per half januari van 0,6158 drie dagen) in groep 7. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij Marius Bosch, directeur, tel. 0714082215 (school) of 0714024844 (privé) of bij Rik Dobbinga, adjunct-directeur, tel. 0713646044 (privé). KANTOOR Communicatiemedewerker m/v bij een organisatie die zich bezig houdt met de tuinbouw. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en pre senteren van beurzen,het uitvoeren van administratieve taken ,het schrijven en redigeren van informatiedragers waaronder het personeelsblad.Voor deze leuke functie heb je kennis van het vak communicatie en heb je een goede beheersing van het Nederlands en twee moderne talen.ook dien je te beschikken over het rijbewijs B.Spreekt deze functie je aan schrijf je dan in op onze vestiging. Informatie:(07l) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 Stafmedewerker m/v bij een gemeentelijke instelling in Leiden.Voor deze zelf standige functie dien je te voldoen aan de volgende eisen, een opleiding op HBO-niveau .kennis van Word en outlook, in het bezit van organisatietalent en ervaring in het werken in een politiek gestuurde organisatie.Verder dien je een analytisch vermogen te hebben en goed kunnen plannen en organiseren .Interesse in deze full time functie schrijf |e dan snel in. Informatie:(07l) 512 06 88, ImkeVos Leiden, Stationsplein 212 Studenten m/v voor afwisselende functies binnen Leiden gevraagd. Ben je communicatief vaardig en wil je naast je studie wat bij verdienen wanneer het jou uitkomt kom dan langs op onze vestiging. Informatie:(07l) 512 06 88, Ingrid van Haasterecht Leiden, Stationsplein 212 winkelmedewerkers m/v Voor een winkel in huishoudelijke artikelen in Leiden en omgeving. Het gaat om kassawerkzaameden.het sti ckeren van artikelen en bevoorraden van artikelen. Ben jij representatief,collegiaal heb je ervaring in een winkel en kun je met mensen omgaan, meld je dan aan bij Tempoteam, lnformatie:(Q7l) 512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 Filiaalleider m/v Voor een drogisterij in Lelden. Kan jij leiding geven over 3 a 4 personen en advies geven aan klanten en de admi nistratie bijhouden en een mbo werk en denkniveau meld je dan aan bij Tempo Team. Informatie:(07l) 512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 HORECA/CATERING medewerkers bediening m/v voor een management centrum De Baak in Noordwijk. De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van o.a. ontbijt, lunch, diner (n het restaurant en banqueting en barwerkzaamheden in de cursuszalen. Je bent flexibel, representatief, gemotiveerd en in het bezit van zwart-wit kleding. Er zijn full- en parttime mogelijkheden. Indien je geen ervaring hebt, biedt Tempo-Team de mogelijkheid om een horecacursus te volgen. Informatie:(07l) 513 27 43, Anette Condon-Corel Leiden, Stationsplein 212 MggsafcsaHir cateringmedewerkers m/v voor diverse grote cateringbedrijven in Leiden en omj ving. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbe reiden van de lunch, het bedienen van het buffet, een voudig kassawerk en het schoonhouden van de werkvloer. Je bent representatief, klantvriendelijk en ir het bezit van zwart- wit kleding.Verder is ervaring eei pré, maar niet noodzakelijk. De werktijden varieren v: 8.30 t/m 15.00.Tevens bestaan er mogelijkheden om twee dagen per week te werken. Ben je gei kom dan snel even langs. Informatie:(07l) 513 27 43, Chantal Verplancke Leiden, Stationsplein 212 Kelners en serveersters m/v voor een congrescentrum in Noordwijkerhout. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het ontvangen van gasten, serveren van het ontbijt, lunch en diner en f verzorgen van hapjes en drankjes voor feesten en p tijen. Je bent gastvriendelijk, gemotiveerd, stressbesten en in het bezit van zwart-wit kleding. Werkervaring een pré, maar niet noodzakelijk. De werktijden zijn flexibel. Er bestaat zelfs de mogelijkheid om voor I meerdere dagen of avonden per week te werken. Ben geïnteresseerd, kom dan snel even langs. Informatie:(07l) 513 27 43, Chantal Verplancke Leiden, Stationsplein 212 ontbijtmedewerkers m/v voor een 5-sterren hotel in Noordwijk. De werkzaam heden bestaan uit het klaarzetten van het buffet uitserveren van het ontbijtje bent gastvriendelijk, rep sentatief, gemotiveerd en in het bezit van zwart-wit kl ding. Er zijn voor deze functie zowel fulltime als parttii mogelijkheden. Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 MAGAZHN EN TRANSPORT Chauffeurs m/v voor een pakketdienst in Leiden en omgeving. Ben ji elke zaterdag beschikbaar en heb |e een jaar je rijbewi schrijf je dan in bij Tempo Team. Voor dit bedrijf zijn we ook op zoek naar mensen die in december beschikbas zijn in verband met de kerstdrukte. Ben je full-time beschikbaar van dinsdag tot en met zaterdag voor t langere periode meld je dan ook aan. Informatie:(071512 64 43, Irma van Wensem Leiden, Stationsplein 212 magazijnmedewerkers m/v voor verschillende bedrijven in Léiden en omgeving. D werkzaamheden bestaan voornamelijk uit laden, losser en orderpicken. Ben je full-time beschikbaar,gemotivei en hou je van aanpakken meld je dan aan bij Tempo lnformatie:(071512 64 43, Sandra Flor Leiden, Stationsplein 212 temp o-team ALL STARS www.tempo - teanj MET TEMPO TEAM ALL STARS HAAL JE ER MEER Voor onze ijzerwaren en gereedschapswinkel zijn wij op zoek naar een Tevens verkoop van witgoed, kachels, cv materiaal e.d. Ook het verrichten van kleine reparaties aan huishoudelijke apparaten kan tot de werkzaamhec behoren. Omdat wij het assortiment willen gaan automatiseren is kennis hiervan een pré. Heb je interesse in deze baan en wil je je commerciële- en technische talenten laten spreken, aarzel dan niet en neem contact met ons op. Wat kunnen wij bieden: zelfstandige en uitdagende baan goede werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden Reacties kunnen telefonisch, schriftelijk of per e-mail W.P. Hartwijk zonen bv t.a.v. de heer W. Hartwijk jr. Nieuwe Beestenmarkt 7-11 2312 CG Leiden Telefoon 071 - 5 12 66 27 E-mail: hartwijk@hartwijk.demon.nl Website:www.hartwijk.nl W.P. Hartwijk Zn BV ORTHODONTISTENPRAKTIJK VAN WESTENDORP WIE KOMT ONS TEAM VERSTERKEN?? Wij zijn op zoek naar een assistent(e) tot 30 jaar. Goede motivatie, teamspirit, flexibiliteit en enthousiasme. Opleiding minimaal mavo/mbo. Salaris volgens NMT-richtlijnen. Sollicitatie schriftelijk richten aan: E.M. van Westendorp Vinkenborghlaan 40 2265 GH Leidschendam Wegens uitbreiding gezocht: positieve groepsleerkracht voor or>ze onderbouw full-time Informatie en/of reactie: Prot. Chr. Basisschool Het.Kompas, Broekplein 9-112318 TJ Leiden, t.a.v. K. Westhuis (directeur), tel. 071-5233555. Gezocht juf meester info: www.dsl.nl/zijlwijk Voor zo'n 4.000 kwekers uit df gehele wereld is Bloemenveih Flora, met vestigingen in Rijnsb en Eelde, dé afzetorganisatie hun sierteeltproducten. Onze afnemers zijn voornamelijk gr handelaren en exporteurs, dii jj onze bloemen en planten nas het buitenland exporteren. Evenals de kwekers rekenen c zij op commerciële en logistie1 diensten van topkwaliteit. Me', totaal 750 medewerkers realist Bloemenveiling Flora een omz van ruim 1 miljard gulden. Flowlw0}. Wij bieden de functie aan van die op de afdeling personeelszaken zijn/haar organisatorische iten volop tot bloei laat komen De afdeling personeelszaken ondersteunt het management bij de uitvoering van het personeelsbeleid. Momenteel bestaat deze afdeling 8 personen van wie een aantal werkzaam is in de personeelsadvisering. Anderen voeren het administratief beheer uit. Flora beschikt een breed pakket arbeidsvoorwaarden en heeft inmiddels een breed scala van personele middelen tot stand gebracht. Uw taak omvat de complete personeelsadministratie. U zult leidinggeven aan enige medewerkers, het beheer hebben over de geautoma seerde informatiesystemen en uitvoering geven aan diverse personeelsprojecten. Wij zoeken een enthousiaste collega met een grote inzet, een gezonde dosis humor en uitstekende communicatieve vaardigheden. Naast een HBO werk- en denkniveau is ruime werkervaring een pre, bij voorkeur in de sfeer van personeelsadministratie. Administratief inzicht, bekendheid met Word, Excel en de moderne informatiesystemen, zoals MS-Access, zijn erg belangrijk. Bovendien verwachten we een uitstekend organisatietalent en prima sociale vaardigheden. Uw leeftijd ligt tussen de 30 en 45 jaar. Wij bieden een interessante baan bij een groei-onderneming. Natuurlijk hebben we een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden. Bovendien kunt u er verzekerd van zijn dat u in een goed team terechtkomt. De functie zelf is inhoudelijk boeiend en gevarieerd. Meer informatie kunt u verkrijgen door contact op te nemen met de heer Jaap van Duyvenbode, hoofd Personeelszaken, telefoon 071-4094280 4013340. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van cv binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie s.v.p. sturen naar: Bloemenveiling Flora, t.a.v. de heer Jaap van Duyvenbode, Postbus 10, 2230 AA Rijnsburg. In de linkerbovenhoek van de envelop vermelden: sollicitatie office-manager. U kunt ook per e-mail reageren: pz@flora.nl Pak deze uitdaging aan, het is beslist de moeite waard! Aan verzoeken om deze advertentie in andere media te plaatsen zullen wij geen medewerking veri

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40