Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Hoofd Personeel en Organisatie enthousiaste medewerker Als Medewerker Declaratieverwerking v/m kun je zomaar alles over Tae Bo te horen krijgen ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2000 PORTAAL De cultuur bij Portaal is informeel, open en betrokken. De werkdruk is behoorlijk, maar er is ook ruimte om samen te lachen. Personeelsbeleid en management zijn gericht op het bevorderen en behouden van flexibiliteit, betrokkenheid, persoonlijke ontwikkeling en op het dragen van verantwoordelijkheid. We zijn hard op weg om een markt- en klantgerichte organisatie te worden. De P&O-afdeling bestaat uit een hoofd, een consulent en een salarisadministrateur (totaal twee formatieplaatsen). Vanwege het vertrek van de huidige functionaris zijn wij op zoek naar een Portaal Leiden is onderdeel van Portaal Woonstichting met vestigingen in Arnhem, Nijmegen en Leiden. Deze organisatie beheert in totaal circa 27000 woningen. Portaal Woonstichting bundelt ambitie en financiële spankracht bij de ontwikkeling van woonprojecten voor zeer uiteenlopende doelgroepen. Daarbij is ook ruimte voor ondernemende en vernieuwende woningbouwexperimenten. Wij zijn met ruim 9000 verhuureenheden en 80 medewerkers de grootste sociale verhuurder in Leiden.Het regiobedrijf in Leiden bestaat uit de afdelingen Wonen, Vastgoed, Financieel-economische Zaken, P&O en Algemene Zaken. Functie U bent verantwoordelijk voor de ondersteuning van directie en management van het regiobedrijf op HRM-gebied en realiseert een optimale dienst verlening van de P&O-afdeling aan de interne klant. U geeft leiding aan de afdeling P&O en u rappor teert hiërarchisch aan de regiodirecteur en func tioneel aan de manager HRM van de holding. Profiel U heeft een HBO werk- en denkniveau en erva ring in het vakgebied. U heeft affiniteit met coaching, leidinggeven en veranderingsmanage- ment. Verder beschikt u over een resultaatgerich te instelling en gevoel voor ondernemerschap. Arbeidsvoorwaarden Het salaris bedraagt maximaal 7.500 bruto per maand, afhankelijk van kennis en ervaring. Een uitloop tot 8.300 behoort op termijn tot de mogelijkheden. In het algemeen streven we ernaar zoveel moge lijk tegemoet te komen aan de individuele behoeften van medewerkers. Deeltijdwerk en flexibele of aangepaste werktijden zijn altijd bespreekbaar. Onze functies zijn breed, maar wie daarin is uitgegroeid wordt ondersteund bij zijn/haar ontwikkeling naar een volgende func tie, in of buiten de organisatie. Opleiding, trai ning en coaching vinden we erg belangrijk. We hebben een prima kinderopvangregeling. En we hanteren de CAO voor personeel in dienst van woningcorporaties, waarin ook al veel zaken Meer informatie Mechtilde Schafer, manager P&O, Portaal Leiden, telefoon 071-5255703. Geïnteresseerd? Uw beknopte sollicitatiebrief met CV kunt u vóór 13 oktober 2000 richten aan Mechtilde Schafer. Postbus 697 2300 AR Leiden t 071 525 57 77 f 071 514 23 42 Rijnland plattegronden, uitgeefster van plattegronden van meer dnn 500 steden en dorpen in Nederland, wil graag in kontakt komen met kandidaten voor de functie van Assistent Verkoopleider m/v De Functie: In deze functie ben je verantwoordelijk voor het inboeken van alle orders die door de vertegenwoordigers worden ingeleverd, het aannemen van klachten en de uitwerking hiervan, het wekelijks leveren van de projectstanden aan verkoopleider en directie en de communicatie tussen vertegenwoordigers en verkoopleider. Functie eisen: Goede communicatieve vaardigheden, kennis van de programma's Exact, Word, Excel, uitermate precies kunnen werken, ook onder grote werkdruk, geen 9 tot 5 mentaliteit, flexibel en leergierig. Voor de juiste kandidaat zijn er goede doorgroeimogelijkheden. De salariëring is uiteraard afgestemd op de zwaarte van de functie. Schrijf dan een bondige sollicitatiebrief voorzien van je CV onder vermelding van AV 102000 aan: RIJNLAND plattegronden Postbus 144, 2300 AC Leiden t.a.v. Leo Letterman Tel: (071) 522 59 35 Auto Brinkmann is Volkswagen en Audi personen- en bedrijfswagendealer voor de regio Haarlem. Auto Brinkmann maakt deel uit van Auto Pappe met vestigingen in IJmuiden en Beverwijk. De financiële administratie van de drie bedrijven, met 130 werknemers, wordt gevoerd vanuit de vestiging aan de Leidsevaart 10 in Haarlem. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een MEDEWERKER FINANCIËLE ADMINISTRATIE (M/V) U bent hier verantwoordelijk voor de Verwerking van de binnenkomende facturen en het beheren van diverse tussenrekeningen. Tevens assisteert u bij het opstellen en verwerken van diverse rapportages en voorbereidingen op de jaarrekening. Wij zoeken: Een fulltimer met eigen initiatief en een opleiding op MEAO/MBA-niveau. Cijfermatig inzicht, communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schrifte lijk, affiniteit met automatisering (bij voorkeur ervaring met Exact en Excel) zijn een pre. Wij bieden: Een uitdagende administratieve functie in een groeiende, dynamische onderne ming met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een bij de functie beho rende beloning. Voor informatie over deze vacature kunt u bellen met de heer J. Loots, controller, tel.nr. 023-5128185. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan: Auto Brinkmann B.V., t.a.v. Dhr. J. Loots, Postbus 293, 2000 AG Haarlem Of per e-mail: loots@autopappe.nl Een Pappe onderneming, Leidsevaart 10, Haarlem, Telefoon 023-5128128 Jachtwerf 't Joppe onderhoud reparatie stalling Veerpolder 3 2361 KV Warmond "S 071-3011992 fax: 071-3011721 Gespecialiseerd in nieuwbouw en onderhoud van rondvaartboterVonderhoud en stalling van plezierjachten. Wij zoeken voor de uitbreiding van ons kleine team een Vereist: collegialiteit, inzet, flexibel en grote affiniteit met de watersport technisch inzicht, kennis van dieselmotoren, las eraring. Geboden: uitdagende functie, afwisselend werk en ruimte om ervaring op te doen. Uw reacties telefonisch kunt u richten aan de heer D. Dillema 06-22 60 03 37 Op het Da Vinei College, openbare brede scholengemeenschap voor VWO, Hl en VMB0 te Leiden, bestaan de volgende vacatures: vestiging Kagerstraat 7 (VWO. HAVO. MAVO) Een technisch onderwijsassistent voor 0,7 fte met kennis en belang stelling voor het vak Biologie wegens langdurige ziektevervanging, max. schaal 5 mbo-niveau. Een ICT-systeembeheerder voor 0,6 fte, max. schaal 7 mbo-niveau. Vestiging Noachstraat 2 (VWO. HAVO. MAVO) Een technisch onderwijsassistent voor 0,7 fte met kennis en belang stelling voor het vak Biologie wegens langdurige ziektevervanging, max. schaal 5 mbo-niveau. Vestiging Noordeinde 1-3 (brugklas anderstaligen) Een leraar NT2 voor 20 lesuren, 2e graads wegens ziektevervanging en zwangerschapsverlof. Degene die hiervoor belangstelling heeft, wordt verzocht op maandag 2 oktob 2000 contact op te nemen met de betreffende vestigingen: Vestiging Kagerstraat 7: T. 071 5154121 Vestiging Noachstraat 2: T. 071 5768202 Vestiging Noordeinde 1-3: T. 071 5127597 Enthousiasme is nog belangrijker dan een lesbevoegdheid. Da Vinei College Hoofdvestiging: Kagerstraat 7 - 2343 CP Leiden T. 071 5154121 - F. 071 51571: c o I I e Op zoek naar een (nieuwe) baan als receptie medewerker? i receptiemedewerker m/v Woensdag Vrijdag Zaterdag Leythenrode in Leiderdorp is een interkerkelijk verpleeghuis annex reactiveringscentrum, met eén capaciteit van 180 bedden (60 psychogeriatrie en 120 somatiek) en een afdeling dagbehandeling met 17 plaat sen. Ons geheel gerenoveerde verpleeghuis beschikt uitsluitend over één en tweepersoonska mers. Op alle gediffe rentieerde afdelingen staat de bewoners- Per 1 december 2000 zijn wij op zoek naar e voor een parttime dienstverband. Werktijden De werktijden, volgens een 13-weeks rooster, zijn als volgt: Maandag 7 avonddiensten van 16.00 tot 21.00 uur 4 dagdiensten van 8.00 tot 16.00 uur 7 avonddiensten van 16.00 tot 21.00 uur 1 avonddienst van 16.00 tot 21.00 uur 3 dagdiensten van 9.00 tot 17.00 uur 2 avonddiensten van 17.00 tot 21.00 uur Zondag 1 dagdienst van 9.00 tot 17.00 uur 1 avonddienst van 17.00 tot 21.00 uur Functie-inhoud bedienen van de telefooncentrale; ontvangen van bezoekers; verrichten van verschillende administratieve werkzaamheden. Functie-eisen gezien de samenstelling van ons team gaat de voorkeur uit naar een collega van 35 jaar of oud administratieve ervaring; grote mate van zelfstandigheid; een flexibele instelling, zodat hij/zij beschikbaar is tijdens ziekte en vakantie van collega's en tijdens feestdagen; accuratesse; kennis van Word. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO V&V. Inlichtingen U kunt voor inlichtingen over de functie bellen met één van onze receptiemede werkers, telefoon (071589 92 42. Sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u sturen naar Verpleeghuis Leythenrode, t.a.v. de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd P&O a.i., Postbus 4210, 2350 CB Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 00.44. verpleeghuis Leythenrode Hoogmadeseweg 55, 2351 CP Leiderdorp declaratie. De ene keer is het een huisarts, dan;',weer een verbaasde vader. En het kan ook zomaar gjpieuren dat iemand je en passant spontaan j» soort telefonische cursus fitness geeft. We willen maar zeggen: voor dez&'baan moet je net zo goed met mensen als met cijfers, computers en databestanden kunnen omgaan. Je moet snel kunnen omschakelen. Daarom vragen we ook een opleiding: op MBO- of HAVO-niveau en liefst enige computer- Je sollicitatie kun je sturen naar Zilveren Kruis Achmea, Natascha Caspers, afdeling P&O, postbus 30000, 2200 CA Noordwijk. Zilveren Kruis I Achmea Eerst mensen, dan regels. Bij verzekeren denk je natuurlijk in eerste instantie aan polissen, voorwaarden en premies. Uiteraard krijg je daar op onze afdeling die ziekte kostendeclaraties behandelt uitgebreid mee te maken. Afhankelijk van je opleiding en ervaring geven wejfi.de juiste aanvullende opleidingen en trainingen om0n volwaardige, collega van ons enthousiaste team? te worden. Dan zul je al snel merken dat achter al die cijfers en gegevens de meest verschillende mensen zitten. Je moet dan ook niet vreemd opkijken.ais.je een klant aan de lijn krijgt die iets wil vragen óver die ervaring. Maar reageer vooral ook wanneer je er een aantal jaren uit geweest bent. We hebben allerlei jnogelijkheden'om een parttime-functie zo te plooien deze bij je huidige leven past. We bieden een salaris tussen de f 2.972,- en .920,- bruto per maand (op basis van een 36-urige een eindejaarsuitkering, korting op hypo- jipeek en verzekeringsprodukten en nog een aantal ^;dere arbeidsvoorwaarden die je zelf kunt invullen, 'f- Voor meer informatie bel je naar Joline van Wijnen, (071) 36 40 396, of Angeline Zwaan, (071) 36 40 377.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38