Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel m Kenniscentrum Handel Opleidingsadviseur J rvLcKrv LITI E Medewerker Personeelsadministratie v/r INDICATIE ADVISEUR ZATtRDAG 30 StPTEMBER 2000 KC Handel is het kenniscentrum voor beroepsopleidingen in de detailhan del, de groothandel en de Internatio nale handel. KC Handel zorgt, samen met bedrijven, brancheorganisaties en het beroepsonderwijs, voor een goede afstemming van de opleidingen op de beroepspraktijk en de arbeidsmarkt. KC Handel verricht daan-oor arbeidsmarktonderzoek en ontwikkelt en onderhoudt do landelijke diploma- eisen voor bestaande en nieuwe beroepen in de handelssector. Tevens ontwikkelt KC Handel examens voor de verschillende beroepsopleidingen, jaarlijks volgen ongevoer 40,000 cursisten een opleiding in de handelssector. KC Handel adviseert bedrijven over de wijze waarop zij het leren in de praktijk vorm en inhoud kunnen geven. De ruim 20.000 door KC Handel erkende leerbedrij ven bieden voor cursisten van publie ke en private onderwijsinstellingen goede mogelijkheden om het beroep in de praktijk te leren. Bij KC Handel werken 120 professionals. Hel kantoor is gevestigd in Ede (Gld). Kenniftcontrum Handel Postbus 7001, 6710 CB Ede Horapark 2, 6717 LZ Ede tel. (0318) 09 84 98 fax (0318) 63 85 72 e-mail: kcDniR@kchandcl.iil Bij KC Handel werken wij aan een vitale en toekomstgerichte organisatie. We zijn resultaatgericht en praktisch ingesteld, de werksfeer is informeel en open. Medewerkers krijgen de ruimte om binnen het vastgestelde beleid zelf vorm en inhoud te geven aan diensten en producten waaraan het bedrijfsleven en het onderwijs behoefte hebben. Professionals die zich in een dergelijke omgeving thuis voelen en daaraan ook zelf bijdragen, nodigen wij uit om te solliciteren op de volgende functie: m/v Detailhandel non-food regio Leiden (full-time) Functie-informatie U interesseert bedrijven om plaatsen beschikbaar te stellen waar cursisten of stagiaires het praktijkgedeelte van hun opleiding kunnen volgen. U toetst en stimuleert de kwaliteit van het leerbedrijf, en de wijze waarop het in staat is inhoud te geven aan de beroepspraktijkvorming. U ziet toe op de kwaliteit van de praktijkcomponent bij leerbedrijven. Daarbij adviseert u bedrijven en praktijkopleiders over scholing. U begeleidt praktijkopleiders en ondersteunt bedrijven om van arbeidsplaatsen ook leerplaatsen te maken. Functie-eisen U heeft een initiatiefrijke houding en het creatieve vermogen om op de juiste wijze wensen van onze relaties te vertalen in producten of diensten. U werkt en denkt op HBO-niveau en heeft affiniteit met het beroepsonderwijs en de detailhandel. U beschikt over goede communi catieve vaardigheden. U bent woonachtig in de regio Leiden. U bent in het bezit van rijbewijs jaarsalaris van 86.000,- (all-in) en goede secundaire arbeidsvoor- Informatie Voor informatie over de functie kunt u terecht hij de heer R. Jager, manager Infrastructuur Beroepsonderwijs (0318) 64 85 51. Voor algemene informatie kunt u terecht bij de heer J.A. Goard, personeelsadviseur (0318) 69 84 04. urriculum vitae hebben wij graag uiterlijk op 14 oktober volgt adresseren: Interesse? Uw schriftelijke sollicitatie met 2000 in ons bezit. U kunt deze a Kenniscentrum Handel Afdeling personeelszaken De heer J.A. Goard, Postbus 7001 6710 CB EDE onder vermelding van "vertrouwelijk" en vacaturenummer V00.20 op de envelop. Wilt u solliciteren per e-mail? Dat kan ook. Gebruik dan s.v.p. het speciale e-mailadres vacature@kchandel.nl. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ter versterking van de afdeling financiële administratie van Klerk's Plastic Industrie en Klerk's Flexibles, zijn wij op zoek naar een jonge, enthousiaste (full-time) FINANCIEEL MEDEWERKER M/V De huidige fase waarin de administratie zich bevindt, heeft als hoofdgedachte verdere professionalisering. Meedenken in dit proces, initiatief tonen, kritisch kijken naar, alsmede verder kijken dan de eigen werkzaamheden, belangrijke aspecten. De administratief medewerker zal nadrukkelijk in dit proces moeten participeren. TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN )e werkzaamheden omvatten het volledig en zelfstandig uitvoeren van de crediteurenadministratie zoals: y- behandelen van alle binnenkomende inkoopfacturen codering en betaalbaarstellen van de facturen data-entry voor bankbetalingen opstellen van balansspecificaties en het maken van diverse financiële aansluitingen alle voorkomende administratieve werkzaamheden, zoals het verzorgen van diverse aangiftes (CBS e.d.) FUNCTIE-EISEN Deze functie vergt een opleiding op MBO-niveau (MEAO-BE/MBA) en minimaal twee jaar werkervaring in een administratieve omgeving. Voorts dient de persoon: zelfstandig te kunnen werken goede communicatieve vaardigheden te bezitten prioriteiten te kunnen aanbrengen in zijn/haar werkzaamheden kennis van/ervaring met diverse automatiseringstoepassingen te hebben. Kennis van de Engelse taal strekt tot aanbeveling PROFIELSCHETS: Enthousiaste en humorvolle teamplayer, die flexibel, alert, accuraat en stressbestendig is ingesteld met gevoel voor het leveren van kwaliteit. WAT WIJ U BIEDEN: Klerk's Plastic Industrie biedt u een zelfstandige en interessante baan binnen een internationaal opererend bedrijf, waarin u zich volledig kunt ontplooien. Voor de juiste kandidaat zijn aan deze functie prima arbeidsvoorwaarden verbonden. UW SOLLICITATIE: Herkent u zich in dit profiel? Stuur dan uw schnftelijke sollicitatie voorzien van CV binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie aan: PLASTIC INDUSTRIE BV t.a.v. mevr. D.H.A. Montanus, Hoofd Personeelszaken Postbus 23, 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Telefoon (0252)41 90 19 E-mail pz@klerks.nl Web-site www.klerks.com Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer M.J.H. van Eerde, Controller tel. (0252) 41 90 19 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Tot de stichting verpleeg- en zorg centra Duyn en Rhyn, behoren: OVER DU IN (Katwijk), psychogeria- trisch centrum voor verpleging en dag behandeling met een capaciteit van 226 bedden en een dagbehandeling op twee locaties met 40 plaatsen. Overduin heeft een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington en is actief in extra murale verpleeghuiszorg. HAAGWUK (Leiden), woon-, zorgcen trum biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met uiteenlopende Wij zoeken ter versterking van de unit financiële administratie een medewerker financiële administratie m/v voor 36 uur per week De stichting telt na opening van de locatie Overrhyn ongeveer 675 personeelsleden. De afdeling administratie is per januari 1999 gecentraliseerd op locatie Overduin en bestaat uit 15 medewerkenden, werkzaam binnen de units bewoners-, financiële-, salarisadministratie en receptie Overduin. Functie-informatie: Als medewerker financiële administratie houdt u zich bezig met coderen, boeken en contro leren van kas-, bank- en giromutaties. Tevens verleent u ondersteuning bij het opstellen van gegevens t.b.v. de begroting en jaar rekening, daarnaast bewaakt u de debiteuren en crediteurenadministratie. Functie-eisen: - u bent in het bezit van een relevante opleiding op mbo-niveau en heeft ervaring in een gelijk waardige functie; - u bent bekend met MS-Office en heeft affiniteit met geautomatiseerde financiële administra ties (systeem Bomas strekt tot aanbeveling). Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, maakt deel uit van hèt werkverband "De Open Ankh" OVERRHYN (Leiden), een gecom bineerd verpleeghuisvoor psycho geria trie en somatiek dat eind2000 in Wat wij bieden: Een afwisselende en boeiende baan binnen een dynamische organisatie. De arbeidsvoor waarden zijn overeenkomstig de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen. De stichting biedt een aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met: - de heer D. Guyt, hoofd financiële administra tie, telefoonnummer (071) 405 69 26 of; - de heer J. Schenk, manager administratieve dienst, telefoonnummer (071) 405 69 25. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 14 dagen richten aan; Stichting verpteeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn locatie Overduin t.a.v. de dienst personeelszaken Nachtegaallaan 5 2225 SX Katwijk e-mail adres: pz.opl@duyn-en-rhyn.nl Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel ziji het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot die willen werken in een ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten. maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibi mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacatu 30 uur t.b.v. de Divisie Operationele Ondersteuning, plaats van tewerkstelling Alphen aan den Rijn 20 uur t.b.v. het district Rijn- en Aarlanden, plaats van tewerkstelling Alphen aan den Rijn Uw functie: U geeft ondersteuning aan de personeelsmanagementadviseur; U verzamelt en ordent gegevens op het gebied van personeelsinformatie; U verwerkt mutaties op personeelsgebied; U beheert personeelsdossiers; U stelt rechtspositionele brieven en besluiten op; U fungeert als vraagbaak inzake rechtspositionele aangelegenheden; U signaleert knelpunten op personeelsgebied en bespreekt deze met de personeelsmanagementadviseur. Uw profiel: U bent in staat om zelfstandig en zorgvuldig te werken; U heeft kennis van rechtspositionele aangelegenheden; U heeft ervaring en affiniteit met het uitvoerend personeels werk; U heeft ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking; U beschikt over goede communicatieve vaardigheden; U bent stressbestendig, klantgericht en representatief; U bent flexibel en integer; U bent bereid tot het vervangen van collega's op andere plaat sen van tewerkstelling; U beschikt over een afgeronde MBO opleiding Personeel en Arbeid; U heeft ervaring op het gebied van personeelsadministratie. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (minimaal 1.693,00 tot maximaal 4.638,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring aan aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals ouderschapsver kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregel reiskostenvergoeding woon/werkverkeer (o.a. 100% vergoec Openbaar Vervoer) en aanbiedingen op verzekeringsgebied, Overige informatie: Informatie kan worden ingewonnen bij de heer M. Mavromatii hoofd dienst Personeel, de heer G. van Duin, plv. hfd. dienst Personeel, beiden te bereiken onder telefoon (071) 5459595 ei bij de heer M. Jansen, personeelsmanagementadviseur, telefoi (06) 50290879. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 14 oktober a.s. hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan de korpsch t.a.v. het hoofd van de dienst Personeel de heer E. Mavromati Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, o.v.v. vacature personeels administratie. IDeze functie is ook intern opengesteld/Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment ki deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar a van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. UW VRAAG OM ZORG IS ONZE GROTE ZORC Indicatiebureau Leidse Regio De gemeenten in de Leidse regio werken al jaren lang samen op het gebied van o.a. de gezondheidszorg. In. deze regio wonen ongeveer 210.000 inwoners verspreid over: Alkemade Leiden Leiderdorp Oegstgeest Voorschoten Zoeterwoude Een zorgzame leefomgeving is noodzakelijk voor een ieder die zorg nodig heeft Het Indicatiebureau Leidse Regio is een jonge organisatie, die de vertaling leve! van zorgvragen van inwoners uit de regio door een indicatie op te stellen, die recht op AWBZ gefinancierde zorg geeft. Ter versterking van één van onze teams zijn wij op zoek naar een professional met een brede scoop voor de functie van VOOR 32 UUR PER WEEK Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Deze baan combineert binnen- en buitenwerk. Als lid van een team neem je zorgvragen in behandeling en formuleer je het indicatiebesluit. Dit besluit omschrijft, conform het BIO-protocol, de aard, inhoud en omvang van de keuze binnen de grenzen van wet- en regelgeving. Hierbij staan zaken als overleg en het samen zoeken naar oplossingen voorop. Tot slot lever je een bijdrage aan de verdere opbouw van de organisatie en neem je zonodig deel aan interne en/of externe werkgroepen. Je Profiel: Wij zoeken een enthousiaste doorzetter met een eigen kijk op het vakgebied var1 de thuiszorg, de verzorgingshuis- en de verpleeghuiszorg en in de toekomst ook de gehandicaptenzorg en de GGZ. Een collegiaal iemand die verder kijkt dan zijn of haar primaire taak en goed kan inspelen op nieuwe ontwikkelingen. Het diploma HBO-verpleging of maatschappelijk werk is een must, maar hoe je als persoon bent vinden wij belangrijker. Jouw persoonlijkheid kenmerkt zich door collegialiteit, accuratesse, stressbestendigheid, relativerend vermogen en resultaatgerichtheid. Uiteraard ben je communicatief sterk en als je beschikt over relevante werkervaring is dat een pre. Ons aanbod: Uitdagend werk in een zich ontwikkelende organisatie, een collegiaal team in een veranderende omgeving. De CAO-Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Het salaris is in functiegroep 50 met een maximum van 5651,- (exclusief vakantietoeslag) bij een fulltime dienstverband. Uw sollicitatie met uw CV kunt u vóór 16 oktober sturen aan: S. J. Kieft-van Wingerde, directeur Van der Valk Boumanweg 180 D 2352 JD Leiderdorp tel 071-5810999

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36