Ajax en Feyenoord naar Zwitserland LFC zoekt fusiepartner aan de Boshuizerkade Numan terug in Oranje na blessureleed Sport SCORE bord Koeman krijgt zijn zin Verzwakt Saturnus denkt lan plek in middenmoot ITERDAG 30 SEPTEMBER 2000 [oeskroen naar derde plaats JfcussELMoeskroen staat door een 3-0 zege op Charleroi voor- ipig op de derde plaats in de hoogste Belgische voetbalafde- Ing. De gastploeg zakte door de nederlaag naar de vijfde plaats, litrovic was de grote man bij Moeskroen, hij scoorde twee keer por rust. In de tweede helft maakte Ma. Zewlakov de derde leffer. Rojas miste voor Charleroi een strafschop. pntracht ongeslagen in Waldstadion iankfurt Eintracht Frankfurt bleef gisteravond tegen Borussia lortmund ook in zijn dertiende thuiswedstrijd dit jaar ongesla- fen. De subtopper in de Bundesliga eindigde voor bijna 40.000 leschouwers in het Waldstadion in 1-1. De Oostenrijker Wim- ler zette de ploeg van trainer Magath voor rust op voorsprong, lobic voorkwam in de tweede helft een nederlaag voor Borus- la, dat de Nederlander Alfred Nijhuis als verdediger in de ploeg Tad. )e Komijn langer aan de kant Iiden Hennie de Romijn verwacht dat hij tot na de winterstop 1 uitgeschakeld. De Leidse voetballer van NEC kampt sinds de bmer met een haarscheurtje in het bot van zijn scheenbeen, lij hoorde gisteren in het ziekenhuis, dat na tien weken rust en lehandeling met een botaanmaakapparaatje helemaal geen krbetering is te zien. Maandag heeft De Romijn een afspraak let een orthopedisch chirurg in het Dijkzigt Ziekenhuis, die Jem mogelijk gaat opereren. ,,Ik had het wel een klein beetje ferwacht, maar het is toch een domper", aldus de 32-jarige Lei- jenaar. ax verliest weer n *'etpLENDAMDe zaalvoetballers van Bax hebben hun draai nog 'd- '"liet gevonden in de eredivisie. Gisteravond verloren de Voor- van Kras Boys uit Volendam: 6-3. Maickel Verver en prfliegende keep' Rick van Dijk (2x) waren na rust (1-0) succesvol voor por Bax, dat de laatste plaats bezet in de eredivisie. Holfo regeiluxemburgo ontkent mogelijk ontslag ijkhei de Janeiro» Bondscoach Wanderley Luxemburgo van Brazilië >reekt de toenemende geruchten over zijn mogelijke ontslag [gen. ,,Ik geloof in mijn werk en ik wil het nationale elftal tot t WK van 2002 blijven trainen," aldus Luxemburgo. De natio- le voetbalbond maakte al bekend dat er veranderingen in de |ainersstaf komen. De media meldden meteen daarna dat het tslag van Luxemburgo al zou vaststaan. Het olympisch elftal der leiding van Luxemburgo kwam in Sydney niet verder dan kwartfinales. and(; nlurgemeester verbiedt bekerduel Burgemeester Van As van de gemeente Assen heeft be oten de voetbalwedstrijd Achilles 1894 tegen FC Twente don- jrdag 19 oktober in Assen niet door te laten gaan. De burge- leester is bang voor ongeregeldheden tussen supportersgroe- n bij deze wedstrijd voor de Amstelcup. Uit politieonderzoek lijkt dat supporters van FC Groningen deze wedstrijd willen 2zoeken en een confrontatie willen aangaan met supporters in FC Twente. chumacher rijdt baanrecord ugello Michael Schumacher heeft gisteren op het circuit in ït Italiaanse Mugello een nieuw baanrecord gereden. De for- lule 1-coureur van Ferrari finishte na een testrit in een tijd van 24,444 minuten. De Duitser kan op 8 oktober in het Japanse ïzuka voor de derde keer wereldkampioen worden. Hij moet in twee punten meer behalen dan regerend titelhouder Mika akkinen uit Finland. eckenbauer voorzitter WK 2006 rlun De Duitse voetbalbond (DFB) heeft Franz Beckenbauer ïïcieel benoemd tot voorzitter van het organisatiecomité van it WK voetbal 2006 in Duitsland. De voormalige topspeler (55) momenteel voorzitter van Bayern München en vice-preses in de DFB. Hg/an Handenhoven op proef bij NEC eiz_ï De Belg Gunter van Handenhoven is volgende week op oef bij NEC. De middenvelder speelt momenteel bij de Franse ub Metz, waar hij in 1998 een vierjarig contract tekende. Van andenhoven was in juli nog drie dagen in training bij FC trecht. Daar blesseerde de 21-jarige Belg zich aan zijn linkera- ïillespees. -ss ioossen drie duels aan de kant )tterdam Verdediger Steve Goossen van Sparta mist wegens n schorsing drie wedstrijden. De Spartaan spuwde in de wed- rijd tegen PSV naar de Joegoslaaf Kezman. De KNVB strafte oossen bovendien met een wedstrijd voorwaardelijk. De aan- ager betaald voetbal stelde vorige week een onderzoek in naar :t spuugincident. Goossen ging uiteindelijk akkoord met het dhikkingsvoorstel uit Zeist. De speler mist derhalve de thuis- edstrijden tegen Willem II en Feyenoord en het uitduel tegen Twente. leiden gertjan van geen LFC is naarstig op zoek naar een fusie-partner. De Leidsche Football Club heeft Leidsche Boys op het oog, maar wil het liefst met alle verenigin gen aan de Boshuizerkade tot een verregaande vorm van samenwerking komen. Volgens secre taris Ray Vlasveld van LFC kunnen de clubs aan de kade zich niet langer permitteren om zelfstan dig te blijven. De hoge kosten als gevolg van vel- denhuur, energie en contributieafdrachten aan de KNVB brengen grote problemen met zich mee. ,,We moeten iets doen, ook al heb ik er zelf ook problemen mee dat er geen toekomst is voor zelfstandige clubs aan de Boshuizerkade", aldus Vlasveld. LFC heeft voor volgende week maandag een le denvergadering uitgeschreven. Die moet zijn goedkeuring uitspreken over een te vormen com missie die de problemen aan de 'kade' moet gaan oplossen. Leidsche Boys, VNA, UDWS en GOL Sport én LFC steken hun kop in het zand als ze denken dat ze op dezelfde voet verder kunnen, meent Vlasveld. „Er is een groot tekort aan ka der", aldus Vlasveld.Daarbij ontbreekt het som mige clubs aan een capabel bestuur en visie." Vlasveld ziet een verandering van mentaliteit onder de LFC-leden. Drie jaar geleden was het overgrote deel van de oudste club van Leiden (1907) nog faliekant tegen eventuele fusieplan nen. De stemming is omgeslagen. ,,LFC heeft geen jeugd en zeven seniorenteams. In het begin van het jaar heb ik er al weer eentje terug moeten trekken wegens gebrek aan spelers. Daar worden we constant mee geconfronteerd en dat kan zo niet doorgaan. Onze leden beseffen daQnu ook." LFC beschikt over een goede accommodatie. Dit in tegenstelling tot Leidsche Boys dat wel weer een bloeiende jeugdafdeling, maar slechts één veld ter beschikking heeft. „1 1 2", zegt Vlasveld. „In eerste instantie willen wij dus met Leidsche Boys praten. Afhankelijk van wat er uit die gesprekken voortkomt, kan het wel eens ex ploderen naar de hele Boshuizerkade. Voorzitter Thijs Neuteboom van Leidsche Boys houdt zich op de vlakte als de fusiebesprekingen ter sprake komen. „Wij zijn de gevraagde partij", stelt Neuteboom. „Vooralsnog willen wij zelf standig blijven." Niettemin houdt ook Leidsche Boys volgende week maandag een algemene ledenvergadering. „Het klopt dat wij problemen met de accommo datie hebben. We gaan aan de leden voorstellen om eventueel een draaiboek te maken voor wat er met de Boshuizerkade moet gebeuren. Wat dat draaiboek inhoudt, daar heb ik nog geen idee van. Maar als de leden er iets voor zouden voe len, dan kunnen we misschien een commissie vormen." In het verleden fuseerde Unitas Leiden met het aan de Vliet gevestigde LDWS tot UDWS. Oranje Groen vertrok van de Boshuizerkade na het sa mengaan met ZLC tot FC Rijnland. Zorgen om confrontatie supporters rond UEF A-Cupduels Feyenoord is niet van plan de eerste uitwedstrijd in de tweede ronde van het UEFA Cup-toernooi, tegen het Zwitserse FC Basel, te verplaatsen naar een andere dag om in het buitenland supportersproblemen met Ajax te voorkomen. De Amsterdammers spelen op dezelfde dag (26 oktober) als Feyenoord in Zwitserland, tegen Lau sanne Sports. Dat wordt dus ritsen met een hoog risico op de Duitse Autobahnen. rotterdam/amsterdam gpd Ajax is wel bereid het duel te vervroegen: van donderdag 26 naar dinsdag 24 oktober, ook al omdat dat beter uitkomt in het competitieprogramma. Vrijdag vóór de Europese wedstrijd speelt de club in Amsterdam te gen Roda JC, na het UEFA Cup duel wacht zondag 29 oktober PSV in Eindhoven. De UEFA had gisteravond nog geen be sluit genomen over verplaatsen of verschuiven van de twee risi covolle wedstrijden. Feyenoord speelt zijn uitwed strijd op donderdag 26 oktober niet in Basel zelf maar in Zü- rich. De wedstrijd is verplaatst omdat het stadion van de Zwit serse tegenstander wordt ver bouwd. Ajax komt gewoon in Lausanne in actie. Omdat de af stand per auto in zeven acht uur is te overbruggen, wordt re kening gehouden met een inva sie van Feyenoord- en Ajax- fans. Willem Veenman, voorzitter van de supportersvereniging van Feyenoord, spreekt van een 'zeer ongelukkige' loting. „Hoe krijgen ze het voor elkaar? Het is eindelijk weer een beetje rus tig en dan krijg je verdomme Jean-Foumet Fayard van de UEFA heeft Ajax uit de kom gehaald. De Amsterdammers spelen in de tweede ronde van de UEFA Cup tegen Lausanne Sport. foto ap* martial trezzini PRIJSVRAGEN Lucky Day van vrijdag 29 september: 3 - 8 - 14 - 16 - 20 - 25 - 31 - 32 - 37 - 44 - 45 - 57 - 58 - 60 - 63 - 69 - 72 - 75 - 78 - 80. (onder voorbehoud) BUITENLANDS VOETBAL UEFA CUP Loting, tweede ronde. Basel (Zwi) - FEYENOORD, Lausanne Sports (Zwi) - AJAX, VITESSE - Internazio- nale (Ita), Hertha BSC (Dui) - Amica Wron- ki (Pol), Werder Bremen (Dui) - Racing Genk (Bel), Red Star Belgrado (Joe) - Celta de Vigo (Spa), Osijek (Kro) - Rapid Wien (Oos), OFI Kreta (Gri) - Slavia Praag (Tsj), AEK Athene (Gri) - Herfölge (Den), Halm stad (Zwe) - 1860 München (Dui), Parma (Ita) - Dinamo Zagreb (Kro), Espanyol (Spa) - Grazer AK (Oos), Liverpool (Eng) - Slovan Liberec (Tsj), Porto (Por) - Wisla Krakow (Pol), Tirol Innsbruck (Oos) - VfB Stuttgart (Dui), Rayo Vallecano (Spa - Vi- borg (Den), Nantes (Fra) - MTK Boedapest (Hon), Udinese (Ita) - PAOK Saloniki (Gri), AS Roma (Ita) - Boavista (Por), Girondins Bordeaux (Fra) - Celtic (Scho), Lokomotiv Moskou (Rus) - Inter Bratislava (Slo), Kai- serslautern (Dui) - Iraklis (Gri), Club Brug ge (Bel) - St Gallen (Zwi), Lilleström (Nor) - Alaves (Spa) Speeldata: 26 oktober en 9 november. België: Moeskroen - Charleroi 3-0 Stand aan kop: Brugge 7-21, Anderlecht 7 -19, Moeskroen 8 - 16, Charleroi 8-15, Westerlo 7 - 14, Standard 7 - 13, Lierse 7 -12, Lokeren 7-12 Duitsland: Eintracht - Dortmund 1-1 Stand aan kop: Bayern M 6-15, Schal- ke'04 6-14, Dortmund 7-13, 1860 Munch 6-11, Eintracht 7-11, Leverkusen 6-10, Freiburg 6-9 Hertha BSC 6-9 BASKETBAL Vrouwen, eredivisie: Hoofddorp - Prisma College 50-55 GOLF Keulen. Duitse Masters, Europese Tour. Stand na twee dagen: 1. Harrington (Ier) 132 slagen (66+66), Campbell NZe) 132 (68+64), 3. Cocers (Arg) 133 (66+67), 4. Björn (Den) 134 (68+66), Langer (Dui) 134 (67+67), 6. Montgomerie (Sch) 135 (67+68), Cabrera (Arg) 135 (66+69), Van de Velde (Fra) 135 (71+64), Scott (Aus) 135 (70+65), 10. Garrido (Spa) 136 (69 +67), Cejka (Dui) 136 (69+67), Westwood (Eng) 136 (70+66), Turner (NZe) 136 (71 +65). TENNIS Luxemburg. Vrouwen, 400.000 gulden. Kwartfinales: Capriati (VSt/3) - Sidot (Fra/6) 7-6 6-7 6-3, Koernikova (Rus/2) - Palermo. Mannen, 850.000 gulden. Kwartfinales: Oliver Rochus (Bel) - San chez (Spa) 6-7 6-3 6-2, Christophe (Bel) - Balcells (Spa) 7-5 7-6, Nargiso (Ita) - Mar tin (Spa) 6-4 6-3. arnhem gpd Vitesse-trainer Ronald Koeman heeft verheugd gereageerd op de loting voor de tweede ronde, waarin zijn ploeg gekoppeld is aan Internazionale uit Milaan. „Een fantastische loting," aldus Koeman. Na de uitwedstrijd bij Maccabi Haifa vloog Vitesse in de nacht van donderdag op vrijdag meteen terug naar Nederland. Op Schiphol verklaarde Koeman dat hij het liefst een club als AS Roma of Internazionale wilde loten. „Er wordt af en toe nog wel eens naar me geluisterd", grapte de trainer na de loting. „Ik denk niet dat Vitesse bij voorbaat kansloos is. Als we tien keer tegen Inter Spelen, dan verliezen we vaker dan dat we win nen. Misschien doen we dat winnen nu in een van deze twee wedstrijden. Je moet niet vergeten dat Inter de Champions Lea gue niet gehaald heeft, doordat het heeft verloren van Hel- singborg. Waarom moeten wij dan denken dat het voor Vitesse onmogelijk is?" De eerste wedstrijd tussen Vitesse en Internazionale zou aan vankelijk in Arnhem gespeeld worden. De wedstrijden zijn ech ter omgezet omdat Inter en AC Milan beide hun thuiswedstrij den afwerken in het stadion Giuseppe Meazza. De tweede ont moeting was gepland op 9 november, maar de dag ervoor speelt AC Milan voor de Champions League. Daarom is besloten op 26 oktober te spelen in Milaan en op 9 november in Arnhem. „We spelen de tweede wedstrijd thuis, dat vind ik altijd een voordeel", aldus Koeman. „Zeker is dat we een vol stadion heb ben. „Tegen Italiaanse ploegen zijn wij altijd de underdog. Je moet reëel zijn. Ik ga er niet van uit dat Vitesse de UEFA Cup wint, hoewel je toch altijd zo ver mogelijk wilt komen. Maar je kunt beter uitgeschakeld worden door dit soort tegenstanders. Iedereen gaat daar ook van uit. We kunnen in ieder geval met een gezonde spanning naar de duels toeleven. Dit soort wed strijden is voor de spelers veel interessanter dan die tegen Mac cabi Haifa, ook wat de belangstelling van buitenaf betreft. Dan neem je het voor lief dat je minder kans hebt op het bereiken van de volgende ronde." landbalcompetitie gaat van start glasgow anp iturnus begint morgen verzwakt aan eerste competitiewedstrijd tegen vift/Helmond. De Leidse handbal- rs, die vorig seizoen in de eerste divi- e op de derde plaats eindigden, za- :n een flink aantal spelers afhaken, ok de vrouwen van Foreholte, die orgen in Eindhoven tegen PSV aan- eden, hadden moeite de selectie op il te brengen. Door het inzetten van ie jeugdspeelsters is dat gelukt. Peter Barreveld, de trainer/coach Saturnus, heeft Willem van Leeu- en uit het derde team aan de selectie egevoegd om zijn ploeg van de nodi- routine te voorzien. Barreveld moet :t dit jaar zonder Henk Uythof, Peter inemee en Hans Nieuwenhuizen. eek de Bakker en Nico Mooren zijn et alle wedstrijden inzetbaar. Saturnus kreeg slechts mondjesmaat irsterking van buitenaf. „De grote ta nten uit de regio kiezen voor Aals eer", legt Barreveld uit. Hans van «uwen van het Noordwijkse Northa i Danny van Leeuwen - de zoon van illem van Leeuwen - maakten wel de /erstap naar Leiden. Barreveld verwacht toch met zijn nieuwde ploeg ver van de rode reep vandaan te blijven. „We moeten leen geen blessures krijgen, want on selectie is niet breed." De trainer denkt dat een vijfde of zesde plaats mogelijk is voor zijn team. „Verdedi gen en 'break' lopen zijn onze sterke punten. Ik denk dat onze onverzette lijkheid in de defensie ons nog een hoop punten gaat opleveren." Saturnus begint morgen (om 13.10 uur in de Vijf Meihal) tegen een debu tant, Swift uit Helmond. „Het is gun stig om tegen een debutant te begin nen. Aan de andere kant kunnen die jongens va banque spelen", denkt Bar reveld. Foreholte Ook de vrouwen van Foreholte moe ten het dit seizoen zonder een hoop ervaring stellen. Anja van der Lans, Es ther van de Nieuwendijk en Ingrid van der Lans stopten of gaan terug naar het tweede team. Bovendien is Maris- ka van Steijn een heel seizoen uitge schakeld door een zware knieblessure. Trainer Rinus Rondberg kreeg ver sterking van Esther van Velzen van Oa se. Uit de eigen jeugd komen Tessa Borst (15), Lindsy Willemen (16) en Anne Willemse (16). Met deze ploeg hoopt Foreholte wel een rol van bete kenis te kunnen spelen. „We zullen geen kampioen worden", verwacht teambegeleidster Jacquelien van de Graaf. „Maar de voorbereiding is goed verlopen, we kunnen in het linkerrijtje eindigen." Arthur Numan keert terug in de Oranje-selectie na zijn gecompliceerde voetblessure die hij tij dens de kwartfinale van het EK tegen Joegoslavië opliep. De linksback van Glasgow Rangers maak te drie weken geleden zijn rentree voor de Schot se club. Nu richt hij zich op de komende twee in terlands van Nederland: zaterdag 6 oktober uit te gen Cyprus en woensdag de 11de thuis tegen Por tugal. „Ik voel dat ik steeds sterker word", zegt de Be- verwijker monter. De blessure is goed geheeld." Gebroken zat hij op 27 juni in Hoenderloo achter een tafel zijn verhaal te vertellen. Over de ge scheurde spierpeesplaat onder de rechtervoet, over een droom die uiteen spatte. Een revalidatie van tien weken volgde. Drie we ken geleden volgde eindelijk de rentree, in de competitie tegen Aberdeen. „Dat ging goed, maar de echte testcase was toch de Champions Lea gue-wedstrijd tegen Sturm Graz. Dan word je meer op de proef gesteld." Numan doorstond de test goed en ook in het Europese duel met Monaco bleek dat hij klaar is voor Oranje. „We gaan twee cruciale duels tege moet. We moeten beide winn vind ik, zeker na het gelijkspel tegen Ierland. J iaar, Cyprus zal nog best lastig worden, hoewel veel mensen dat niet willen geloven." Bij Glasgow bevalt het Numan uitstekend. „Ze ker nu we weer sterker zijn geworden door de komst van Ronald de Boer. Hij vormt een levens gevaarlijk koppel met Michael Mols; ze kunnen een bal vasthouden, acties maken, houden steeds drie man bezig en laten anderen scoren. Ronald heeft z'n draai echt al gevonden." Glasgow Rangers staat in de competitie vijf punten achter op erfvijand Celtic, maar startte voortvarend in de Champions League met zeges op Sturm Graz en Monaco. De nederlaag van woensdag bij Galatasaray was een tegenvaller en onnodig. „Maar er zit een groot verschil bij ons tussen thuis en uit. In Glasgow spelen we aanval lender en maken we meer het spel. Dat moet ook in de Champions League, dan moet je zeker twee thuiswedstrijden winnen. En er zit een groot ni veauverschil tussen de Schotse competitie en de Champions League." Mede door de geweldige entourage en beleving tijdens wedstrijden in Ibrox Park moet Numan er niet aan denken dat zijn club, met Celtic, Ajax, PSV Feyenoord en clubs uit België, Portugal en zo n trip voor Ajax en Feyen oord." De officiële supportersvereni gingen van beide clubs staan op redelijk goede voet met el kaar. Veenman: „Wij gaan goed met elkaar om. Maar dat kun je van de harde kernen niet zeg gen. Ik weet in elk geval uit het Ajax-kamp dat een heleboel dingen daar nog niet zijn gesle ten. Die twee groepen kunnen niet door één deur en dat komt nooit meer goed. Daarom is het heel lastig dat de boel nu sa men op reis moet." Sportief gezien is men bij Feyenoord heel gelukkig met FC Basel als tegenstander in de tweede ronde. Trainer Bert van Marwijk vindt dat Feyenoord een behoorlijke kans heeft om weer een ronde verder te ko men. De Zwitsers versloegen in de eerste ronde het Noorse Brann Bergen. Thuis werd het 4-1 en uit speelde FC Basel met 4-4 gelijk. „Dat duidt erop dat de ploeg makkelijk scoort, We zullen de tegenstander net zo serieus ne men als de Hongaren. Achteraf is het makkelijk gegaan, maar Feyenoord mag zich niet meer laten verrassen," aldus Van Marwijk. Bij Ajax waren de reacties op Lausanne Sports zonder uit zondering positief, bijna jube lend zelfs. Co Adriaanse, de trainer: „We maken een goede kans de derde ronde te halen. We hoeven niet ver te reizen, de velden zijn goed, de competitie is overzichtelijk." Aanvoerder Aron Winter vond dat Ajax het veel zwaarder had kunnen tref- fen. „Zoals Vitesse bijvoor- 1 beeld. Een club als Inter is prachtig, zeker voor mij (Winter speelde in Milaan, red.), maai laten we daar nog maar even mee wachten." Lausanne Sports schakelde in de eerste ronde Torpedo Mos kou, de kleinste van de clubs uit de Russische hoofdstad, uit. Ajax heeft al een flink dossier aangelegd van de tegenstander. Internet bracht de nodige infor matie, directeur Leo Beenhak ker werkte ooit in Zwitserland bij Grasshoppers, en voorspel de met één telefoontje alle we tenswaardigheden los te krij gen. Ajax speelde één keer eerder tegen Lausanne. In het seizoen '78-'79 wonnen de Amsterdam mers thuis met 1-0 en uit met 4-0. Winter: „Dat zijn gunstige voortekenen." Scandinavië de eigen competitie verruilt voor de Euro League. „Wedstrijden in de Champions League en te gen Schotse clubs zijn leuker dan wedstrijden te gen Helsingborg. Het gaat erom of het interesant is voor de supporters, die moeten zich identifice ren met hun club. Ik geloof niet dat mensen warmlopen voor PSV - Club Brugge of Rangers te gen een Portugese club. Zelfs onze trouwe sup porters zullen op den duur wegblijven als Ran gers niet meer in de Schotse competitie speelt." UI CL tt ui Wolvega, /.uierdag 30 september. Eerste koers: Laeti- tianora, Mikki Scimi tar, Memory Lane. Tweede koers: Olympic Transs R, Offensive Meadow, j*"* Ovatio W. Derde r~"~ koers: Knight ■Jfc Dream, Me myself W1 and I, Kym Promise. Vierde koers: Noa Boko, Out Run BJ, lot Noell, Keystone O Selection. Vijfde koers: Only Ricartlo, Ohio VV. if.v bovv, Zesde koers: Nudan, Nogaret, Nwankwo. Zevende koers: Odie Huberts, Orchide Hendrika, Oriente Cortoz. Acht ste koers: Meadow Zorgwijk, Make my day pay, Narcissus Dragon. Negende koers: Out of the Blue, Ottey Boko, O Mister Drew. Tiende koers: Mack the Butcher, Playboy Pellini, Proud Pinto. Elfde koers: Manus Buitenzorg, Mary van Camstra, Kosmos Queen, üuindigt, zondag 1 oktober Eerste koers: Turnpike Trophy, Milord Dear, Makker Oldeson. Tweede koers: Pekimenaco, Par doeslandzicht, Winter Dawn. Der de koers: Maestro Slar VS, Noble Gazeau, Laarnira Randalis. Vierde koers: Napoleon Medo, Nol Osse- waard, No lime at all, Montaz K. Vijfde koers: Power of Dreams, Di ke Taal, Carla Vryenesse. Zesde koers: Picabia Robcl, Proud Lucky, Patron of Succes, Zevende koers: Scarface, Royal Wind, Apianus. Achtste koers: Crack Pride, Imfine, Manza Star VS. Negende koers: Ai- hoa Rajah, Ben Ghazi, Patent. Tiende koers: Nobelo P, Nick the Bananas, Nero Buitenzorg, Elfde koers: Ironwill, Steel Dancer, Bel vedere. Twaalfde koers: Nancy Princess, Navara Zorgwijk, Olym- pia Broline. Dertiende koers: Olympic Ricardo, Orient Stardust, Nutcracker.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33