Personeel Personeel Personeel topverkoper? tm Ben je een Doe dan de tfor telecom Wol! PANALPINA^* Assistent Managers K2 Minstens 7 antwoorden "ja"? Dan is een baan bij tfor telecom in zicht. Ingevuld met 7 maal "ja"? Cadeau bij je sollicitatie. ffortelecom biedt méér! 7'echnisch Medewerker v/m 36 uur per week ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2000 on 6 continents V Panalpina World Transport BV. is wereldwijd een van de leidinggevende INTEGRATED FORWARDERS. Met ruim 300 kantoren in meer dan 68 landen beschikken wij over een uitgebreid netwerk om passende logistieke concepten aan te bieden op het gebied van lucht- en zeevracht alsmede warehousing, in Nederland beschikt Panalpina World Transport B. V. over twee vestigingen, t.w. op de luchthavens Schiphol en Eindhoven, waar in totaal ca. 200 perso neelsleden werkzaam zijn. Medewerker Cash Bank (fulltime) Van onze nieuwe collega verwachten wij dat hij/zij de volgende taken zal verrichten: verder ontwikkelen van de cash functie binnen Panalpina Nederland w.o. liquiditeits planning, beheer werkkapitaal, contacten met banken cruciale spil tussen de sub-administraties debiteuren en crediteuren door coördinatie met twee part-time collega's het waarborgen van een correcte, volledige en tijdige verwerking van inkomende en uitgaande betalingen (gedeeltelijk) verantwoordelijk voor de tot stahdkoming van een adequate AO/IC Om aan bovenstaande taken en verantwoordelijkheden goed inhoud te kunnen geven verwachten wij van onze nieuwe collega dat hij/zij aan de volgende vereisten voldoet: een werk- en denkniveau op MBO-niveau (MEAO/MBA) minimaal 3 jaar ervaring in een relevante functie; ervaring met SAP is een pre een persoonlijkheid in de vorm van een stevige en initiatiefrijke teamplayer leidinggevende capaciteiten, al dan niet ontwikkeld Van ons kun je een prettige werkomgeving verwachten, met een goed en compleet arbeidsvoorwaardenpakket, zoals o.a. bedrijfssparen, bonusregeling en studiefaciliteiten. De standplaats is Schiphol Zuidoost, Shannonweg 31 Indien je geïnteresseerd bent in deze functie, stuur ons dan binnen 10 dagen een korte sollicitatiebrief met CV. Per e-mail kan dit naar ingrid.warnaar@nl.panmail.com. per fax naar 020-6543260 of per post naar: Panalpina World Transport B.V. T.a.v. Personeelszaken Postbus 7787 1118 ZM Schiphol Acquisitie n.a.v. deze personeelsadvertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Kinderopvang Zoeterwoude zoekt per 1 december 2000 een: enthousiaste parttime medewerker voor de functie van ADMINISTRATEUR m/v (dienstverband min. 25 uur) Stichting Kinderopvang Zoeterwoude staat voor goede en eigentijdse kinderopvang voor kinderen in de leettijdgroep van 0 tot 12 jaar. Sinds kort is de capaciteit van de Stichting uitgebreid van 45 naar in totaal 93 kindplaatsen. In een geheel vernieuwd pand verzorgt de Stichting: dagopvang (0-4 jaar) en buiten schoolse opvang (4-12 jaar). U bent verantwoordelijk voor het: Zelfstandig verzorgen van de geautomatiseerde grootboek- en dagboekadministratie in Exact; Verzorgen van de maandelijkse facturatie van de kindplaatsen: Aanleveren van de maandcijfers, Balans, Winst- en Verliesrekening en Liquidatieplanning; Aanleveren van kwantitatieve managementinformatie voor Directie en Bestuur, Wij verwachten van u: Een relevante bedrijfseconomische vooropleiding op MBO/HBO-nvieau, Aantoonbare ervaring met Microsoft Office wordprocessing en spreadsheets (EXCEL); Rapprtage aan de directeur SKZ; Affiniteit met de kinderopvang. Wij bieden u: Een flexibel dienstrooster van 25 uur tot 30 uur in de week verdeeld over 4 of 5 werkdagen; Een zelfstandige job binnen een warme kinderopvangorganisatie; Goede primaire en secondaire arbeidsvoorwaarden. Loomans-Gronheid, directeur, i. Loomans-Gronheid, Westeindseweg 1d, 2381 EA Zoeterwoude t for telecom is een jonge, razendsnel groeiende winkelketen op het gebied van mobiele telefonie met al circa 65 winkels in Nederland. Wij zijn onafhankelijk van alle netwerken, duidelijk naar onze klanten, bieden veel service en de beste merken voor scherpe prijzen, t for telecom heeft de toekomst. Door onze winkelformule en het op de voet volgen van nieuwe ontwikkelingen - zoals WAP en UMTS - zijn wij trendsetter in deze onstuimige markt, t for telecom is een gezond en solide bedrijf dat deel uitmaakt van de internationale onderneming Interactive Telecom Solutions. ITS is actief op het gebied van telecom retail, financiële dienstverlening, reparatie en service en internetactiviteiten. Binnen die toonaangevende organisatie hebben alle medewerkers uitstekende carrièrekansen. t for telecom breidt voortdurend uit en zoekt topverkopers voor de nieuwe winkels in Katwijk en Rijswijk en de bestaande winkels in Den Haag, Leiden, Leidschendam, Delft en Wassenaar. Wil je weten of jij die topverkoper bent, vul dan onderstaande vragen in. Ben je 21 jaar of ouder en heb je minstens 7 keer "ja", reageer dan direct. 1 Ik ben 21 jaar of ouder O ja Or 2 Ik heb interesse in mobiele communicatie en de toekomstige ontwikkelingen O ja O 3 Ik weet (als consument) wat er zoal te koop is op dit gebied O ja O 4 Ik heb aantoonbare werk- en/of verkoopervaring in telecommunicatie, de elektra- of een andere soortgelijke branche O j 5 Ik heb een sterke service- en verkoopgerichte instelling O j 6 Ik beheers de Nederlandse taal in woord en geschrift O j 7 Ik ben een teamspeler met verantwoordelijkheidsgevoel O j 8 Ik ben bereid iedere werkdag de tfortelecom-filosofie uit te dragen Oj 9 Ik wil actief deelnemen aan de ffortelecom opleidingsactiviteiten O j 10 Ik ben actief op het internet en stuur en ontvang regelmatig e-mail QjaOr Reageer dan nu! Surf naar www.mijnnieuwebaan.nl en stuur je e-mail of neem contact op met Anita Meelker, telefoonnummer 010 - 2 381 362Wanneer je per e-mail reageert, zullen we binnen 8 werkdagen contact met je opnemen en je zonodig uitnodigen voor een persoonlijk gesprek. Je weet dan dezelfde dag waar je aan toe bent, want wij houden ook bij het aannemen van nieuwe mensen van duidelijke taal. Je gaat niet met lege handen de deur uit bij het sollicitatiegesprek: je ontvangt in elk geval een attentie bij je eerste gesprek word je aangenomen, dan krijg je gratis een mobiele telefoon met beltegoed 9 als je na 6 maanden werken bij ons een vast dienstverband hebt, krijg je een wintersport vakantie voor 2 personen geheel gratis! ffortelecom biedttop-arbeidsvoorwaarden voor super- gemotiveerde mensen. Zoals een duidelijk contract, een goed salaris, prima opleidingen op onze eigen f for telecom Academy, volop doorgroeimogelijkheden en een aantrekkelijke bonusregeling. Naam: m/v Adres: Postcode/plaats: Tel.: e-mail adres: Meer informatie over deze baan? Kijk op www.mijnnieuwebaan.nl duidelijke taal Bastion Hotels is met 27 hotels in Nederland en 1 hotel in Düsseldorf de snelst groeiende hotelketen van derland. Bastion richt zich hoofdzakelijk op de zakelijke markt in het driesterrensegment. Inmiddels hebben ook de eerste viersterren kamers operationeel. De hotels hebben 40, 66 of 80 kamers. Alle hotels beschik over een grill-restaurant, een gezellige bar en een poolbiljart/dart room. Alle kamers zijn voorzien van kleui televisie, telefoon, minibar en badkamer met douche en toilet. De gast staat bij ons centraal. Uitgangspurt; daarbij zijn persoonlijke gastvrijheid, goede faciliteiten en comfort tegen een scherpe prijs. Op het gebied reserveringen werken wij samen metTravelodge en Climat de France. Om deze groei ook in de toekomst kr< bij te zetten zoeken wij voor onze vestigingen in Rijswijk en Leiden: De huidige organisatie omvat ca. 850 medewerkers waarvan 150 managers. De managers zijn verantwoo lijk voor het reilen en zeilen van de hotels. Je start als Assistent Manager en kunt middels een intern o|, dingsprogramma doorgroeien naar vestigingsmanager. Deze trainingen worden gehouden in ons trainings! j trum in Doorn. Als Assistent Manager ben je operationeel en allround in o.a. front office, bar en restaurant. Tijdens je di heb je de verantwoording over het hotel en geef je leiding aan de parttimers. Door middel van een interne leiding heb je als Assistent Manager uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen onze keten. Je krijgt een gebreide introductietraining alvorens je aan deze uitdagende baan begint. Wij zoeken kandidaten die: Ons aanbod: - tussen 21 en 28 jaar zijn; - een succesvol groeiend bedrijf - gastvrijheid hoog in het vaandel hebben; - doorgroeimogelijkheden - flexibel zijn en de handen uit de mouwen willen steken; - uitstekend salaris - een opleiding MHS/HHS/vergelijkbare opleiding of - reiskostenvergoeding, werkervaring hebben; - secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: - goed Duits spreken; spaarloon, pc privéregeling, tegemoetkoming in - Engels en Frans beheersen; ziektekosten, collectief verzekeringspakket, etc. - Een rijbewijs hebben. Kun jij deze functie aan? Zorg dan dat je cv met je brief voor 20 oktober a.s. in ons bezit is. Indien je in merking wilt komen voor een andere vestigingsplaats dan kun je dit in je brief aangeven. Bastion Hoteis t.a.v. Marianne v.d. Sterren, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht, e-mail: bastionbastionhotel.nl. Internet: http://www.bastionhotel.nl G E ME E N TE KATWIJK X Wilt u ons enthousiaste team komen versterken binnen een afd die verantwoordelijk is voor het beheer en het onderhoud van openbare buitenruimte? Solliciteer dan naar de functie Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen. Voor de ruim 40.000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Uw functie - het beheren van en werken met een geautomatiseerd wegbeheersysteen - ontwikkelen en begeleiden van kleine civieltechnische aanpassingen; - vervaardigen van technische tekeningen op een geautomatiseerd systeei - beheren en onderhouden van de openbare verlichting; - behandelen van klachten van burgers. Wij vragen Een weg- en waterbouwkundig opzichter of uitvoerder met een MTS-oplei civiele techniek die enige jaren ervaring heeft De nieuwe medewerk(st)e beschikt over vaktechnische kennis op het gebied van geautomatiseerd tekenen en heeft bij voorkeur een cursus "Openbare Verlichting" gevolgd Wij bieden Een veelzijdige functie met voldoende uitdaging bij een dynamische org; j! satie en een afdeling met enthousiaste collega's Daarnaast een salaris, afl kelijk van opleiding en ervaring van maximaal 5 473,- bruto per maan (functioneel schaal 8). De gemeente beschikt naast de gebruikelijke positieregelingen over goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals variab werktijdenregeling, gemeentelijke hypotheekregeling, spaarloonregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden om volgens een cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordeel een pc of fiets schaffen. Bij blijvend goed functioneren behoort plaatsing in de uitloopsi te zijner tijd tot de mogelijkheden. Informatie Informatie over de vacature is verkrijgbaar bij de heer A. van Duijn, plv. hoofd van de afdeling technisch Onderhoud Reiniging, telefoon 071-4062253 Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 20 oktober a.s. sturen naar de gemf Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie en Informatievoorziening, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van vacaturenummer 43B/00/01 op brief en enveloppe. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-4062397 of mailen Stichting Vluchtelingenwerk Leiden De Stichting Vluchtelingenwerk Leiden (SVL) houdt zich bezig met de op vang en begeleiding van vluchtelingen en asielzoekers in Leiden. In het Asielzoekercentrum (AZC) Leiderdorp wonen ca. 600 asielzoekers in af wachting van afronding van hun asielprocedure. Aan deze asielzoekers bie c SVL sinds kort juridische begeleiding. Deze begeleiding wordt verzorgd d vrijwilligers die verbonden zijn aan SVL. SVL vraagt per direct voor het project AZC Leiderdorp een COÖRDINATOR JURIDISCHE BEGELEIDING voor 21 uur per week Functie-eisen: ervaring in het werken met vrijwilligers in staat zijn om zelfstandig te werken relevante opleiding, bij voorkeur op HBO-niveau minimum leeftijd 30 jaar wonend in Leiderdorp of omgeving Werkzaamheden o.a. vormgeven van de interne organisatie van de SVL-vestiging in het AZC werven, selecteren en bevorderen van deskun digheid van vrijwilligers vertalen van beleid van de organisatie in de werkzaamheden van medewerkers begeleiden van de administratief medewerker en de vrijwilligers op de werkplek zorgdragen voor continuïteit en kwaliteit van de dienstverlening Salariëring volgens CAO Welzijn. Schriftelijke sollicitaties vóór 13 oktober 2000 richten aan: Stichting Vluchtelingenwerk Leiden, t.a.v. mevrouw L. van Blijswijk. Telefonische informatie bij Marieke Ouwerkerk, tel.: 071-513.30.88

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30