Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Medewerker secretariaat m/v Nog 5 klikken te gaan en je vindt een nieuwe baan! Bent u BABYLEIDSTER (M/V) PEUTERLEIDSTER (M/v) SlaapkamerCentrum www.leidschdagblad.nl Leidsch êSt Dagblad de horst Secretarieel administratief medewerker 18 uur Rijnseest ZATERDAG 30 SEPTEMBER 2000 Stichting Kinderopvang Katwijk Ook voor Rijnsburg en Valkenburg De Stichting KOK verzorgt Kinderopvang voor de gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg. De Stichting exploiteert een kinderdagverblijf met hele en halve dagopvang, een gastouderbureau en naschoolse opvang. Voor de verschillende groepen binnen het kinderdagverblijf zoeken wij: 24 uur per week, woensdag, donderdag en vrijdag van 1 januari 2001 tot ongeveer 1 mei 2001 20 uur per week, maandag (één keer in de veertien dagen), donderdag en vrijdag per 1 november of zo spoedig mogelijk daarna Wij zoeken iemand die: Ruime ervaring heeft in het verzorgen van baby's en peuters en hen op betrokken wijze weet te stimuleren in hun ontwikkeling een groep kan begeleiden en rekening houdt met de individuen zowel zelfstandig als in teamverband kan werken oudercontacten belangrijk vindt over communicatieve vaardigheden beschikt een flexibele werkhouding heeft een relevante opleiding heeft op minimaal MBO-niveau Wij bieden: een werkplek waar je collega's graag samen met jou een sfeer creëren waarin baby's en peuters vanuit een basis van vertrouwen en veiligheid de kans krijgen zich op hun eigen wijze en in hun eigen tempo te ontwikkelen de mogelijkheid om naast je vaste werkdagen, in te vallen bij vakantie of ziekte van collega's rechtspositie en salariëring conform de CAO-Kinderopvang (minimaal ƒ2.931,- en maximaal ƒ3.919,- bij een volledig dienstverband van 36 uur) de aanstelling bij de babygroep is ter vervanging voor een zwangerschapsverlof de aanstelling bij de peutergroep is voor een jaar, met de mogelijkheid voor een vaste aanstelling Nadere informatie kun je verkrijgen bij Anneke van der Vijver, hoofd kinderdagverblijf, ma t/m do tussen 12.00 en 13.00, 071-4034911. Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae kun je voor 14 oktober sturen naar Stichting Kinderopvang Katwijk, t.a.v. Mw. A. E. van der Vijver, De Krom 101,2221 KK Katwijk Het SlaapkamerCentrum is een dynamische, zichzelf vernieuwende onderneming met 7 vesti gingen in de Randstad en een hoofdkantoor gevestigd te Leiderdorp. Voor dit hoofdkantoor zijn wij op zoek naar een nieuwe collega voor de nevenstaande functie met de volgende bij behorende werkzaamheden. U bent de spil tussen onze klanten, ons kantoor en de afdelingen planning en logistiek en u moet dientengevolge op verschillende niveau's kunnen communiceren. IJ heeft er plezier in om onze klanten fmeer dan) tevreden te stellen en u bent iemand waarop uw collega's met een duidelijk antwoord terug kunnen vallen. Uw werkzaamheden bestaan uit het bedienen van de telefooncentrale, diverse secretariaatswerkzaamheden zoals het bijhouden van afspraken, verzorgen van correspondentie, controleren en op orde houden van kantoormaterialen, post-afhandeling, ordercontrole, het bewaken van levertijden en de bezettingsplanning. opleidingsniveau MBO heeft georganiseerd en accuraat werkt absoluut klantvriendelijk is vaardig met de PC is stressbestendig is alle communicatieve vaardigheden bezit, zowel in woord als in schrift en goed salaris en goede secundaire r de Woninginrichting. Indien u interesse heeft in deze functie kunt u weken) richten aan: SlaapkamerCentrum, t.a.v. de Directie, Postbus 129, 2350 AC Leiderdorp. v schriftelijke sollicitatie (binm Slaapcomfort voor iedereen! Wil jij de uitdaging bij ons aangaan? Ben jij die handige KOEL-/ELECTROMONTEUR (m/v)? Dan ben jij de monteur die wij zoeken Functie-eisen: MTS-diploma, aangevuld met de vakdiploma's In bezit van het STEK-diploma of bereid dit te halen In bezit van rijbewijs Geen 9 tot 5-type Ervaring is een pré Mechanisatiebedrijf Van Winden in Nieuwkoop is vooral actief in de agrarische sectoriin-West Nederland. Zowel melk- als koelmachines zijn bij ons een hoofdactiviteit. Wegens het vertrek van een collega naar het zuiden des lands hebben wij een plek vrij in ons kleine professionele team. Iets voor jou? Reageer snel op deze unieke kans. Voor inlichtingen kun je bellen met Mike van der Hoorn, 0172 - 520230/604028 Mechanisatiebedrijf Van Winden BV Transportweg 34 2421 LS Nieuwkoop Ben je op zoek naar een (andere) baan? Raadpleeg dan de Online Vacaturebank van Leidsch Dagblad. Hier staan alle personeelsadvertenties uit onze kranten (en een groot aantal andere regionale dagbladen) drie weken lang tot je beschikking. Met behulp van de zoekmogelijkheden is de vacature die jou interesseert snel gevonden. Maar het kan nog makkelijker: meld je aan als gebruiker en wij zorgen ervoor datje nieuwe baan gratis tussen je e-mail terechtkomt. School De Horst is een school voor speciaal onderwijs aan ZMOK. De Horst geeft opvoeding en onderwijs aan 60 kin deren in de leeftijd 6-12 jaar. De school kenmerkt zich door een enthousiast en betrokken team. De school gaat deel uit maken van het Regionaal Expertise Centrum Zuid- Holland West i.o. In dit REC zijn vier scholen opge nomen, die kinderen opvangen met probleem gedrag. In de toekomst zal er een intensieve samen werking tussen de scholen ontstaan. De gemeen schappelijke aanmeldings plaats is al gerealiseerd. De Horst staat midden in een ontwikkelingstraject. We hopen in de toekomst door diverse plannen nog beter voor de kinderen te kunnen zorgen. geïnteresseerd in kinderen met probleemgedrai Dan is deze aanbieding misschien iets voor u. Er is veel vacatureruimte, in elk geval tot 01-08-2001 U kunt zelf aangeven hoeveel dagen u wilt werken. Er zijn diverse taken te verrichten. U krijgt een persoo lijk begeleider toegewezen om het werk op deze school goed te laten verlopen. Functie-inhoud: - bemensen niveaugroepen lezen, rekenen en spellii - 'didactische ondersteuning in kleine groepen; - ondersteuning van de leerkrachten; - extra aandacht geven aan kinderen in probleem situaties; - verzorgen van creatieve vakken; - een dag per week een vaste groep of ADV vervangin Functie-eisen: Wij vragen de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onderwijs. Vanwege de intensieve begeleiding )<en we ook pas afgestudeerden of Lio's mee te sollk Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door J. Adema, directeur. Telefoon tijdens schooltijden 071 - 531 15 1 Telefoon privé 0620 778 780. Sollicitatie: Sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: School De Horst, t.a.v. de directeur, César Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied js de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwoord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Voor de eenheid Dagbesteding zoeken wij in verband met zwangerschapsverlof in de periode van 1 november 2000 tot 1 april 2001 een De eenheid Dagbesteding is de geïntegreerde eenheid voor dagactiviteiten en arbeidsprojecten van de Rijngeest Groep. De eenheid heeft als doel de activering en maatschappelijke integratie van cliënten met psychiatrische problemen. Hiertoe wordt een veelomvattend en gedifferentieerd aanbod ontwikkeld, dat is ingebed in een uitge breid zorg- en rehabilitatiecircuit. Dagbesteding heeft vestigingen in Leiden, Oegstgeest, Noordwijkerhout, Katwijk en Alphen aan den Rijn. De functie Tot de taken van de gezochte secretarieel/administratief mede werker behoren het typen van brieven en verslagen, verzorgen van correspondentie, telefoonbehandeling en het registreren en bewerken van gegevens die door de diverse afdelingen worden aangeleverd. Uw profiel Voor deze functie dient u te beschikken over een Mavo- of Havo diploma en ruime ervaring met MS-Office applicaties. Verder zijn vereist: - Goede schriftelijke en mondelinge beheersing van de Nederlandse taal; - Flexibele instelling: - Accurate en zelfstandige wijze van werken; - Dienstverlenende instelling en goede contactuele eigen schappen. Ook dient u bereid te zijn om zowel in Noordwijk als in Leiden werkzaamheden te verrichten. Ons aanbod Wij bieden een verantwoordelijke functie in een prettige werk omgeving. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO-Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 35. Verder kunt ij rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Informatie Voor nadere informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met Elly Schouten, management secretaresse, telefoon (071) 5221825. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 9 oktober a.s., voorzien van de vacaturecode 110900/AB. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Jsroep

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 14