Derby geel en rood gekleurd Amateurvoetbal atwijk wint eens een eer van Capelle: 3-1 ijnsburgse Boys laat zien it één spits geen zomer maakt Noordwijk 'doet nog mee' om de prijzen Kinderlijke fouten in defensie kosten Quick Boys twee punten WAG 25 SEPTEMBER 2000 IVUK MAARTEN DEKKER lijkt weinig nieuws onder zon in de Hoofdklasse A. 6 ;altijd kan iedereen van ie- een winnen en worden er iten gemorst bij het leven, kampioen van vorig sei- 2 n voert in de nieuwe jaar- g weer de ranglijst aan. ivijk won zaterdag ook zijn IQ de wedstrijd (met 3-1 van lelie) en heeft al vijf punten rsprong op het grootste I van de concurrentie, irlopig kan alleen Scheve- -flgen in het spoor van de ivijkers blijven. Is er al sprake is van jstgegners' in de hoofd- se, dan is Capelle het voor ivijk. In voorgaande sei nen hadden de oranje- Iriessen. Van de laatste vier moeringen gingen er twee 5_l oren en eindigden er twee 'een gelijkspel. Misschien opvallender: Katwijk irde in die vier wedstrij- niet één keer. un ook dit keer ging het niet een leien dakje, al deed de anders vermoeden. Zo erieur als Katwijk op de 'ijst oogt, speelde het te- Capelle zeker niet. De Sc Iskampioen bracht genoeg Ho1 kracht en strijd in het veld, afd ir leek ideeloos te voetbal- Trainer Laurens Mouter wel dat zijn ploeg het Bte in balbezit was, vloei- aanvallen kwamen daar |ori r mondjesmaat uit voort. Iia ja kansen was het duel Jus oorlijk in evenwicht. De itste mogelijkheden waren voor de bezoekers. Kat- had de winst dan ook een belangrijk deel te :en aan een paar sublie- e reflexen van keeper Hugo Duyn. De doelman, op- nd snel terug in de basis een handblessure, begon eker met een mislukte uit en vloog onder een hoge n(j|door. maar groeide vervol- in de wedstrijd. In de helft voorkwam Van n een zeker lijkend doel- van de doorgebroken 'C ;lle—spits Henk Roelants a rust bokste de Katwijker vier maal toe afstands ten uit het doel. laatste twee daarvan ble- WS1 :K Ta ken uiteindelijk D vergeefs, omdat Arne van Gelcér in der de instantie alsnog Joel trof. Op dat moment hat Katwijk echter al een vrij giruststel- lende 2-0 voorsproig opge bouwd. Voor rust lediende Vincent Bon met etn verre vrije trap Marco de Rilder, die de bal over de uitgekpen Ca- pelle-keeper Gary Suits heen kopte. Na de pauze was De Ridder nogmaals iiccesvol. Hij pikte de bal op, nadat de scheidsrechter weig?rde om Alex Redel een penalty te ge ven, en haalde fraai ait met rechts. Met Redel is meteeileen an dere opvallende aanwezige genoemd. De Leidenur heeft normaal gesproken geen ba sisplaats, maar omlat zijn plaatsgenoot Barry Débbelde- man nog altijd niet in 'de vorm steekt die men in Katwijk van hem gewend is, kree^ Redel van Mouter een kans n de be- ginelf. Het ging te ver om te zeggen dat de spits jie met beide handen aangreep maar als aanspeelpunt zoifde hij wel voor gevaar. Van rechterspits Karin Hajji kon dat bijvoorbeeld riet ge zegd worden. Hij liet ballen knullig van zijn voet springen, kwam zelden tot nooi: langs zijn tegenstander en naakte bij balverlies geregeld en on bezonnen overtreding. Aan de kant van Katwijk ontsteeg Bon, eigenlijk as eni ge veldspeler de middemaat. Vrijwel in zijn eentje fingeer de hij als verbinding lussen verdediging en aanval, daarbij ook nog eens ballen wrove- rend op het middenveld Bon was al de aangevtr van De Ridder bij diens eerst goal en vijf minuten voor heteinde zorgde hij tevens voor de be slissing. Op het middenveld veroverde hij de bal, omspeel de een tegenstander, maakte eerst nog even flink wat me ters en verzond toen een per fect steekpassje op Kariru Ha jji. Katwijks topscorer (vijf doelpunten in vier duels) deed voor het eerst in de hele wed strijd iets goeds, door dt bal onder Smits door te schui/en. Katwijk: Van Duyn; Bouwmiester :(67. Pronk), Van der Meer, Roibers, Bon; L'Ami, Slingerland, M. vai der Plas; Hajji, Redel (68. Dubbeldénan) De Ridder (85. E, van der Plas). Ter Leede koelbloediger dan FC Lisse: 2-4 In Sassenheims geel met rood geverfde slagbomen op Ter Specke, zes doel punten, prachtig weer, een goed gevuld sportpark. Maar niemand zei dat FC Lisse-Ter Leede, 2-4, een mooie Bollenderby was. Daarvoor was het voetbal te slecht en de rol van de arbiter te groot geweest. Hij gaf in de eerste helft negen gele kaarten, waar van er twee rood werden. LISSE'JANETVAN PUK Drukte arbiter Van Loenen een te groot stempel op de wed strijd? Was het een mooi duel geworden als het eerste deel niet zo verwarrend was geweest en beide ploegen met elf man het einde hadden gehaald? Nie mand die het weet. Op het veld was wel te zien dat Ter Leede nog niet uitgerust was van de verloren bekerwed strijd van vorige week woens dag tegen Fortuna Sittard. Het kwam dan ook goed uit dat de Sassenheimers snel op voor sprong kwamen, toen Carlo van Zeist, 's avonds gehuldigd als beste hoofdklassespeler van de regio in het vorige seizoen, bo ven iedereen uitsprong en van de comer van Erwin Beltman een doelpunt maakte. De Sassenheimers lieten FC Lisse' komen. De Lissenaren wilden wel, het eigen publiek had ze immers nog niet zien winnen. Het leidde tot redelijk positiespel en tot enkele kan sen. Ondertussen was de scheidsrechter al begonnen met zijn kaartenoffensief. Drie had hij er gegeven, toen na een half uur Dennis van Baekel voor FC Lisse een vrije trap nam. Die kwam op het hoofd van Berry Janssen. Ter-Leede speler Alan Campfens, toch al niet in goeden doen, kreeg de bal tegen zijn hand en de scheidsrechter gaf een penalty, die in het doel werd geschoten door Janssen, die achterin Leon van der Zwet verving. Trainer Wim Schaap hield Van der Zwet op de bank, omdat de 'vete raan' moeite zou hebben met de snelle Sassenheimse spitsen. FC Lisse was boos dat Robert Hoever (wit shirt) maakt een overtreding op Carlo van Zeist. Frank Bloemheuvel (rechts) komt met een gestrekt been ii scheidsrechter Van Loenen geen geel gaf aan Campfens. „Als zo'n overtreding op het middenveld gemaakt wordt, geef ik ook geen gele kaart", verklaarde hij later. Vooral Jerrel Linger maakte zich druk, en hij kreeg wel geel. Toen hij nog geen minuut later op de voeten van Van Zeist trapte, kon de Lissese spits naar de kleedkamer. Het was de eer ste rode kaart voor Linger sinds hij bij de senioren voetbalt en de Amsterdammer baalde er flink van dat hij zich niet had ingehouden. „Ik waarschuwde Robert Hoever nog dat hij zich niet moest laten gaan", zei Lin ger. „Ik denk dat mijn rode kaart de ommekeer in de wed strijd was." Maar tussen dat moment en de rust gebeurde er meer. In de 44ste minuut kreeg Dennis Kra mer van Ter Leede zijn tweede gele kaart voor een overtreding en toen zijn ploeggenoot Frank Bloemheuvel even later Murat Böke neerhaalde, kreeg ook hij het rood voorgehouden. Ter Leede protesteerde, en terecht. Na overleg met de grensrechter ontdekte de scheidsrechter dat hij een eerdere gele kaart voor Van Baekel - de nummer vier van FC Lisse - bij Bloemheuvel - de nummer vier van Ter Leede - had opgeschreven. In de tweede helft werd er nog wel hard gewerkt, maar slecht gevoetbald. Ter Leede won, omdat die ploeg het best omging met de kansen. In de 55ste minuut kopte Carlo van Zeist voor de tweede keer raak uit een corner van Beltman en acht minuten later maakte Pa trick Kalkema 1-3 toen hij de bal over Peter Kromhout stiftte bij een snelle aanval van Ter Leede. Kromhout stond te ver voor zijn doel. Een paar minuten later maakte aanvaller Armando Luxenburg, in het veld geko men voor de aan zijn lies ge blesseerd geraakte verdediger Van der Lugt, na een vrije trap van dichtbij 2-3. Vlak daarna was een zege voor FC Lisse weer ver weg toen Jack Hons- beek vanaf links een mooi schot over keeper Kromhout zag zei len: 2-4. Scheidsrechter Van Loenen was zich van geen kwaad be wust. Negen kaarten in een helft was een record voor hem, FOTO TACO VAN DER EB maar 'als ze op die manier voet ballen. kunnen ze ze krijgen'. Hij ontkende de geruchten dat er in de rust een KNVB-rappor- teur bij hem was gekomen, en vond niet dat hij in de tweede helft kaarten op zak had gehou den bij gelijke overtredingen. „Toen was het rustiger. Mis schien waren ze geschrokken." Een prettige wedstrijd had ook Van Loenen de derby niet ge vonden. „Maar ik slaap er van nacht niet minder om." FC Lisse: Kromhout; Polman, Janssen, Van Baekel (60. Posthumus). Van der Lugt (56. Luxenburg); Böke, Schnater, De Graaf; Van de Berg, Hoever (74. Van der Zwet), Linger. Ter Leede: Waasdorp; De Jong (39. Jansen), Van Zeist, Bloemheuvel, llonsbeck; Kramer, Beltman, Lange- veld; Campfens (42. De Louw), Rbii (86. Ruwaard), Kalkema. IRECHT LOMAN LEEFMANS »«e n euwe, machtige spits Vermaas in de gelederen Barendrecht een aardige ie maken op de titel. Die hte, meermalen geuit in en presentatiegids, kan de ia zaterdag gevoeglijk uit oofd zetten. Rijnsburgse kwam even langs en liet it één spits nog geen zo- lakt. een wervelwind trokken oekers over het veld en is dat bij Rijnsburg de leidheid van het mid- duel met AZ nog in de zat, anders had Baren- i zeker met meer dan 3-0 rode broek gekregen, was eigenlijk het enige van kritiek dat de man- m trainer Cock Jol aan te ;n viel. Dat ze de show het eerste half uur werd oerd niet tweemaal drie er konden volhouden. jel een monsterscore hing na ga ormachtige begin in de lucht. Het krachtige wapen van Rijnsburg is momenteei de snelle omschakeling vamit de verdediging naar de spitsen. Na hooguit twee a drie keer raken ligt de bal alweer in de loop van de rappe Reggie Martina olBer- ry Charité en daarachter sluiten de middenvelders vliegensvlug aan. Er was voor Barendrecht geen houden aan. Vooral het tweede doelpunt was een plaatje. Vanaf eigen helft stuurde Smerko Lros- zynski met een harde, speten de pass Martin den Haan op avontuur aan de linkerkant. Den Haan trok voor, de ingelo pen Charité maakte een handig overstapje waardoor de opge komen Kroszynski zijn 'egen' aanval geheel vrijstaand kon af ronden. Het speelde zich af in de 18de minuut. Een kwartiertje eerder was Rijnsburg al op voorsprong gekomen door Martina die knullig balverlies op het mid denveld van de Barendrechlers na twee kapbewegingen mee dogenloos afstrafte. Na de twee treffers liet Rijns burg zich wat zakken en het vertrouwde op de defensie waar Bart-Jan Onderwaater de ge vaarlijkste man van de thuis club, de bonkige Vermaas, in toom hield. Mede daardoor toonde Barendrecht niet of nauwelijks enige dreiging voor in. Een keer kwam keeper Len- nert Hegie in gevaar, maar een- tegen-een met Pieter Vermaas bleef de goalie hem de baas. Het tempo liep terug en het duel leek dood te bloeden. De spanning keerde pas in het laat ste kwartier terug, toen Rijns burgse Boys weer wat door dachte aanvallen op de mat leg de, nadat Jasper Ketting, Jerry Simons en Tesso de Munck de moegestreden Kroszynski, Mar tina en Johan Boer vervingen. Ketting stiftte en kopte twee kansen naast en Charité gleed een bal vanaf twee meter voor de goal over. Pas in de laatste minuut viel de derde goal. Si mons stuurde de rappe De Cock Jol: „Fantastisch." FOTO KEES VAN HOOCDALEM Munck de diepte in en uit zijn voorzet prikte Jansen eenvou dig de 3-0 in het net. De thuis club maakte toen al dusdanig gedesillusioneerde indruk dat geen enkele veldspeler bij de derde treffer de moeite nam om de achtervolging in te zetten op de toch niet echt snel spurten de Jansen. Hoe is het anders te verklaren dat het elftal de wanprestatie van vorige week tegen Scheve- ningen (0-3 in eigen huis) kon ombuigen in de demonstratie van afgelopen zaterdag. „Wat een mentaliteit", kirde Jol over de inzet en de concen- tratie van zijn ploeg, een week na de wanprestatie tegen Sche- veningen (0-3) en drie dagen na de domper tegen AZ (2-3). De Rijnsburgers liepen rustig en tevreden van het veld, maar eenmaal in de beslotenheid van de kleedkamer klonk het minu tenlang 'en van je hoempa-hoe mpa-hoempa tetterè'. jol: „Je moet niet vergeten dat Rijns- burg op dit veld nog nooit had gewonnen en dan wordt het op zo'n manier 3-0. Fantastisch." Rijnsburgse Boys: Hegie; Roest, Rood- akxers, Ondervvaater, Van Lochem; Jansen, Den Haan, Kroszynski (60 Ketting), Boer (76. De Munck); Chari té, Martina (71Simons). i iNCEN. kick verwoerdQuick Boys incasseert tegentreffer in blessuretijd et aan Quick Boys ligt het bijtellen van bles- el afgeschaft. Twee weken cf,:n verspeelden de Katwij- ie egen Rijnsburgse Boys in ra tijd twee punten en za- c| was het tegen Deltasport ;e iw raak. Nadat de forma- UI i Ruud de Groot een 2-0 ve stand had weten om te i in een 2-3 voorsprong, p luwwit zich aan het einde te i rit de zege nog ontfutse- jze waarop Quick Boys, rt Aandewiel (hamstring- v( re) en Ruud Bos (lies) -|e de overwinning uit han- (j if, was uitermate knullig, y. ige, blinde trap vanuit de i, ingse defensie belandde n centrum van de Katwijk- ni dediging, waar Saïd El- ie idi en John van Otterloo enden te ontfermen over mspits Riccardo van der ,0 n. De twee verdedigers ri elkaar geen rugdekking Di akten ook de fout de bal lfl n stuiten. Van der Heij- eeg zo een kans om tus- sen de twee Katwijkers in aan de bal te komen, waarna 0- mahdadi de aanvaller omver trok. Arbiter Bakker wees naar de penaltystip en Marco Sas velde het vonnis. Tien minuten eerder had Bakker ook al naar het elfmeter- punt gewezen, maar toen ten faveure van de Katwijkers. Bekd Bajraktaray had de doorgebro ken Peter Kruit gevloerd en ge decideerd kende de scheids rechter een strafschop toe Daarnaast ontving Bajraktaray zijn tweede gele kaart, zodat de ploeg van ex-prof Ton Pattina- ma het in de slotfase met tien man moest doen. Nadat de Vlaardingse middenvelder he: veld was afgegaan, pleegde de spelleider nog even overleg met zijn assistent aan de zijlijn. Vreemd, want de buiteling van Kruit vond plaats aan de zijde waar de vlaggenist niet stond en bovendien bevond Bakker zich in een veel gunstiger posi tie om het voorval te beoorde len. Assistent Aarden moet wel over de ogen van Arendsoog beschikken. Hij had van verre gezien dat de overtreding bui ten het strafschopgebied was begaan. En omdat de twijfelen de Bakker het advies van de grensrechter volgde, ging de bal van de stip naar een plek net buiten het strafschopgebied. Geen 2-4 dus. 'Slachtoffer' Kruit kon het na afloop nog niet geloven: „De scheids liep er zelf tien meter vanaf. Dan ga je het toch niet aan de grensrechter vragen. Onvoorstelbaar. Ruud de Groot had het moei lijk met de verdedigingsfout in de slotfase. „Als één man de lucht in gaat voor de bal en de ander rugdekking geeft, is er niets aan de hand. Lijkt me een abc'tje. Dit was verdedigen zo als je dat ziet bij de C-tjes. Het heeft weer te maken met een gebrek aan tactisch inzicht." Zijn team, dat voor rust via Kruit en René van Meggelen de beste kansen creëerde, werd in de slotminuut van de eerste helft tegen de verhouding in op achterstand gezet (Sas profi teerde van slecht uitverdedi gen) en kreeg in de eerste mi nuut van het tweede bedrijf een volgende opdoffer te verwer ken. Een prachtige Vlaardingse aanval werd door Van der Heij den doeltreffend afgerond. Deltasport, agressief en rechttoe-rechtaan voetballend, leek op rozen te zitten. Quick Boys toonde evenwel veer kracht. De door Albert Spaans aangespeelde Marnbc van der Gun speelde zich vrij en haalde verwoestend uit: 2-1. Even later was het al 2-2. De nagenoeg on zichtbare Michel Groenteman meldde zich aan het front en vond het raak knikkende hoofd van Kruit: 2-2. Kruit, met Van der Gun en Raymond Flaton behorend tot de beste Katwij kers, leidde daarna de 2-3 in. Na een lange rush bediende hij Van der Gun op maat. De spits kopte fraai raak. \flak daarop leek Quick Boys vanaf elf meter de strijd te kun nen beslissen. Omdat dat feest niet doorging en de Katwijkse numerieke meerderheid ver dween na tweemaal geel voor Spaans, kon Deltasport nog hoop koesteren. Met dank aan de blauwwitte defensie werd die hoop realiteit. Quick Boys: Van der Niet; Diao, Van Otterloo, El Mahdadi, Ravensbergen; Van Meggelen. Spaans. Flaton; Groen teman (76. Schaap), Van der Gun (86. Van der Plas), Kruit. NOORPWUK GERTJAN VAN GEEN Wat Noordwijk drie wedstrijden lang met elf man niet lukte, kreeg het zaterdag met zijn tie nen wel voor elkaar. Het boekte zijn eerste overwinning ten kos te van Excelsior Maassluis. Een rode kaart voor Jurgen Faerber na een kwartier voetbal bracht Noordwijk niet van zijn stuk, zelfs niet toen het ook nog op achterstand kwam. Na rust werd het geduld en het positie spel van de thuisclub beloond tegen Excelsior Maassluis, dat tegen een volkomen terechte nederlaag opliep: 3-2. Door de zege op de Duinwe tering kan Noordwijk voorlopig weer omhoog kijken. De dra matische seizoenstart - de slechtste in jaren en misschien wel ooit - had de ploeg van Ruud Bröring de, weliswaar ge deeld, laatste plaats bezorgd in de hoofdklasse A. Twee neder lagen (Katwijk en SHO) en een gelijkspel (Scheveningen), le verden slechts één puntje op. Maandag nog zei Bröring op timistisch dat hij geen compu ter nodig had om uit te reke nen, dat het kampioenschap nog wel degelijk tot de moge lijkheden behoort. Niettemin maakte hij zich zorgen. Martin van Ophuizen en Lucas ten Brinke (hij werd vorige week geopereerd aan zijn enkel) zijn nog steeds geblesseerd, terwijl Noordwijk zaterdag niet kon beschikken over Patrick de Jong (privé-omstandigheden) en Jel- le Korbee (kuitblessure). Het dunde de toch al niet brede selectie van Bröring ver der uit. „We missen zo langza merhand de hele verdediging", zei Bröring zaterdag. „En dan kunnen we alleen maar hopen dat Jurgen Faerber niet vier wedstrijden krijgt." Faerber ging op hoogst onge lukkige wijze naar de kant. In een sprintduel met Aad Bo- zuwa, legde hij de aanvaller van Excelsior Maassluis neer. Scheidsrechter Alter zag geen andere oplossing dan terecht rood trekken. Het verleidde de bezoekers niet tot het vastzet ten van Noordwijk. De ploeg van Eric Gudde, gewend aan countervoetbal, was niet in staat het spel te maken. Boven dien rommelt het bij de Maas- sluizenaren. Gudde, die Hans Jorgen Nicolai, Danny Kuppen, Michel van Strien en Marcel Karlas op de bank hield, leek te maken te hebben met algehele muiterij in zijn selectie. Toen aanvoerder Raymond Fréhé en Kees Starmans werden gewis seld, gunden zij hun trainer geen blik waardig en dropen ze Iinea recta richting kleedkamer af. Excelsior kwam nog wel op voorsprong, maar dat was meer geluk dan wijsheid. Edwin Ber- veling kreeg bij een blinde trap naar voren de bal vol op de wreef. Gedragen door de wind zeilde de bal over Marco Korff heen. De keeper kreeg er nog wel een hand onder, maar de bal verdween in de bovenhoek. Het was voor de tricolores het sein om nog verdedigender te gaan spelen. Noordwijk, in de eerste helft soms ongelukkig bij het inspelen, ging in de tweede helft beter met de situatie om. Het kreeg ruimte en benutte die ten volle. Binnen tien minuten kwam Noordwijk op voor sprong. Een volley uit de draai van Patrick van Dam werd nog gekeerd door keeper Rob Grauwmeijer. Wim de Jong schoot de afvallende bal diago naal in voor de gelijkmaker. Drie minuten later deed Carl Roest op de rand van het straf schopgebied hetzelfde. Na die bevrijdende treffer was Excelsior helemaal de kluts kwijt. Het was Noordwijk dat met een man meer leek te voet ballen, zo veel ruimte kreeg het. Twee aanvallen via Roest en De Jong werden nog verprutst, maar twintig minuten voor tijd viel toch de beslissing. Van Dam werd vastgehouden door Ivo Reemnet, die daardoor met zijn tweede gele kaart het veld moest verlaten. Michael van der Laan, koud twee minuten inge vallen voor Geerlig Azier, be nutte de strafschop: 3-1. Dat Bozuwa in de slotminuut nog 3-2 maakte, deed er niet meer toe. „Ze zeggen dat Noordwijk nooit vechtlust heeft gehad", sprak Bröring na afloop. „Maar we hebben, net als woensdag tegen NEC, karakter getoond. We doen nog mee." Noordwijk: Korff; Faerber. Smit, Roest. Van der Niet; De Jong. Reinders, Azier (68. Van der Laan): Struijs (81. Van Nierop), Van Dam. Pitti. HOOFDKLASSE A Barendrecht-Rijnsburgse Boys 0-3 (0-2). 4 Reggie Martina 0-118. Smerko Kroszynski 0-2, 90. Robbert Jansen 0-3. Scheidsrechter: Vos. Toe schouwers: 450. Gele kaarten: Frans Brienen. Oennis Reurings, Dick Riet kerk (Barendrecht). Bartjan Onder waater (Rijnsburgse Boys). Deltasport-Quick Boys 3-3 (1-0). 45 Marco Sas 1-0, 46. Riccardo van der Heijden 2-0, 57. Marnix van der Gun 2-1, 63. Peter Kruit 2-2, 76. Marnix van der Gun 2-3, 90 Marco Sas 3-3 (strafschop). Scheidsrechter: Bakker Toeschouwers: 800. Gele kaarten: Lofti Amhaouch. Achmed Bouchrit, Riccardo van der Heijden. Dennis van der Meulen (Deltasport) Rode kaarten: Bekri Baj raktaray (80. 2x geel - Deltasport), Al- bert Spaans (85 2x geel - Quick Boys) Volendam-ARC 1-1 (1-1). 24 Joep van Veen 0-1, 25. Ronald Bond 1-1 Scheidsrechter: Kramer. Toeschouwers: 300. Gele kaarten: geen. FC Lisse-Ter Leede 2-4 (1-1). 3. Carlo van Zeist 0-1, 30. Berry Janssen 1-1 (strafschop), 55. Carlo van Zeist 1-2, 63. Patrick Kalkema 1-3, 66. Armando Luxenburg 2-3, 67. Jack Honsbeek 2-4 Scheidsrechter: Van Loenen. Toe schouwers: 1800. Gele kaarten: Dennis van Baekel, Arne van den Berg, Edwin de Graaf (FC Lisse), Frank Bloemheu vel, Hicham Rbii (Ter Leede). Rode kaarten: Jerrel Linger (312x geel - FC Lisse), Dennis Kramer (44. 2x geel - Ter Leede). Katwijk-Capelle 3-1 (1-0). 9. Marco de Ridder 1-0, 51. Marco de Ridder 2-0, 58. Arne van Gelder 2-1, 86. Ka- rim Hajji 3-1. Scheidsrechter: Zwaard. Toeschouwers: 700. Gele kaarten: John van der Meer, Edwin Robbers (Katwijk), Rudi BSnffer, Alex van de Made (Capel le). Noordwijk-Excelsior Maassluis 3-2 (0-1) 33. Edwin Berveling 0-1, 53 Wim de Jong 1-1, 56. Carl Roest 2-1, 71. Michael van der Laan 3-1 (straf schop), 90. Aad Bozuwa 3-2. Scheids rechter: Alter Toeschouwers: 900. Gele kaarten: Wim de Jong, Arnold Reinders (Noordwijk), Edwin Berveling. Richard Rasens (Excelsior Maassluis) Rode kaarten: Jürgen Faerber (16. Noordwijk) Ivo Reemnet (512x geel - Excelsior Maassluis). Katwijk 4 4 0 0 12 Scheveningen 4 3 1 0 10 Delta Sport 4 2 11 7 Rijnsb Boys 4 2 11 7 TerLeede 3 2 0 16 Capelle 4 2 0 2 6 FC Lisse 4 2 0 2 6 Barendrecht 3 1114 Excelsior M 4 112 4 Noordwijk 4 112 4 SHO 4 10 3 3 Quick Boys 4 0 2 2 2 ARC 4 0 2 2 2 Volendam 4 0 2 2 2 11- 3 9- 3 9- 6 7- 4 10- 5 10- 6 9- 9 2- 4 7- 7 6- 8 2- 8 4- 7 2- 8 2-12 Programma volgende week: Ter Leede -Katwijk, Rijnsburgse Boys-Deltasport, Quick Boys-Volendam, Barendrecht -Scheveningen, ARC-FC Lisse, Capel le-Noordwijk, Excelsior Maassluis- -SHO. Topscorers: 1. Aad Bozuwa (Excelsior Maassluis), Karim Hajji (Katwijk) 5 goals. 3. Arne van Gelder (Capelle), Pa trick Petrici(Scheveningen) 4 goals. 5 Arne van den Berg (FC Lisse), Alex van de Made (Capelle), Marco de Ridder (Katwijk), Carlo van Zeist (Ter Leede) 3 goals. 9. HOOFDKLASSE B Bennekom-Kloetinge 2-0, Spaken- burg-ASWH 0-0, Oostkapelle-GVVV 3-1, Kozakken Boys-Achilles Veen 4-2, Rijsoord-Beursbengels 1-5, Hoek-Huizen 0-1, DOVO-Sparta Nij- kerk 3-4. Sparta N 4-10 Oostkapelle 4- 5 Bennekom 3- 9 Kloetinge 4- 4 Huizen 4- 8 Achilles V 4- 3 Kozakken B 4- 8 Hoek 4- 3 Beursbeng 4- 7 DOVO 4- 3 Spakenburg 4- 7 GWV 3- 1 ASWH 4- 7 Rijsoord 4- 0 HOOFDKLASSE C SDVB-Flevo Boys 2-2, WOG-Be Quick '28 1-3, Drachtster Boys-ACV 2-1, Dronten-Excelsior'31 1-3, ONS Sneek-Harkemase Boys 0-1Urk-IJs- selmeervogels 4-2, SC Genemuiden- -WHC2-3. Drachtster B 4-12 Flevo Boys 4- 5 BeQuick'28 4-10 Dronten 4- 4 ACV 4- 9 ONSSneek 4- 4 WHC 4- 8 Genemui 4- 3 Urk 4- 7 Harkem B 4-3 WOG 4- 6 IJss'vogels 4- 1 Excelsior'31 4- 6 SDVB 4- 1 EERSTE KLASSE B Strijen-TOGR 1-3, SSS-DOTO 1-3, Lyra-Spijkemsse 1-3, 's-Gravenzande SV-VVOR 3-1Zwart Wit '28-NSW 3-0, Zevenhoven-KRV 0-1 ZwartWit 4-10 KRV 4- 5 DOTO 4-10 WOR 4- 4 Spijkenisse 4- 9 SSS 4-4 Gravenzan 4- 8 Lyra 4- 4 TOGR 4- 7 NSW 4- 0 Strijen 4- 6 Zevenhoven 4- 0 TWEEDEKLASSEC Monster-Vitesse Delft 1-4, Berkel-JAC 0-1, BMT-PEC Den Haag 2-1, Voor schoten '97-RCL 6-0, Rohda '76-Nootdorp 2-4, Honselersdijk-Fo- rum Sport 2-1. Voorsch'97 4-10 PEC D H 3- 4 Vitesse Delft 3- 7 JAC 2- 3 Honselersd 3- 7 Berkel 4- 3 Nootdorp 4- 7 Rohda'76 4- 3 BMT 4- 7 Monster 3- 1 RCL 4- 6 Forum Sport 4- 1 DERDE KLASSE A MVKV-Kagia 2-2, DSO-Leiden 1-2, Sleutels-Hazerswoudse Boys 2-0, Oegstgeest-Valken '68 1-1, Al- phia-SEV 4-2, TAW-Lugdunum 3-3 Sleutels 4-12 Kagia 3- 3 DS0 4- 9 SEV 4- 3 MVKV 4- 8 Lugdunum 4- 2 Alphia 4- 8 Valken'68 4- 2 Leiden 4- 7 TAW 4-2 4- 5 Hazersw B 3-0 VIERDE KLASSE A UVS-Koudekerk 2-1. DWO-SV '35 2-2, SVOW-Semper Altius 3-3, LSW '70-Woubrugge 1-1, Blauw Zwart-B- SC '68 2-1, Schipluiden-Duinoord 1-7. Blauw Zwart 4-9 DWO 4-5 Woubrugge 4-7 Duinoord 3-4 SV'35 4-7 UVS 4-4 BSC'68 3-6 Schipluiden 4-3 Semper Altius 4-6 LSW'70 4-2 Koudekerk 4-6 SVOW 2-1 VIJFDE KLASSE A 4-2. WSB 3-7 Roodenburg 2-4 Abbenes 3-6 GWS 4-3 SJC 3-6 VCL 3-2 Sportief 4-6 LFC 2-1 Foreholte 4-6 Aarlanderv 2-0

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25