Personeel Personeel loodgieter loodgieter Objectbeheerder v/m Haal eruit wat erin zit! POLITIE ing m Uniek traineeship voor uitdagende management functies. centrale verwarmingsmonteur centrale verwarmingsmonteur ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2000 Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in korpsrecherche, stafdiensten en de korpsleiding. Momenteel zijn het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier groot- wij op zoek naar mannen en vrouwen die willen werken in een ste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal dynamische werkomgeving bij een bedrijf dat midden in de 725.000 inwoners. Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken maatschappij staat. Daarom nodigen we enthousiaste en flexibele ongeveer 1.600 mannen en vrouwen, verdeeld over 8 districten, mannen en vrouwen uit om te reageren op de volgende vacature: bij de dienst Facilitaire Zaken, op de afdeling Huisvesting is de functie vacant van: 36 uur per week Uw functie: U bent verantwoordelijk voor het beheer van de gebouwen; Als beheerder treedt u op als projectleider en bent u betrokken bij onderhouds- en renovatiewerkzaamheden en ondersteunt u de districten bij het optimaal gebruiken van de gebouwen; U ziet toe op de naleving van de afgesloten contracten met betrekking tot het beheer en het gebruik van het vastgoed; U stelt concepten op voor meerjarenonderhoudsplannen en jaarplannen betreffende het objectbeheer en u bent verantwoordelijk voor de uitvoering van regelmatige bouwtechnische inspecties. Uw profiel: U heeft een afgeronde MTS-opleiding Bouwkunde en beschikt over ruime ervaring in de realisatie en het beheer van huisvesting; U beschikt over een rijbewijs B. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 9 BBP min. 4189,00 tot maximaal 6495,00) bruto per maand bij een 36-urige werk week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring en aan de aanstelling is een proeftijd van maximaal 1 jaar verbonden; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; Goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals ouderschapsverlof, kinderopvang, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling, reiskostenvergoeding woon/werkverkeer (o.a. 100% vergoeding Openbaar Vervoer) en aanbiedingen op verzekeringsgebied. Overige informatie: Uw standplaats is Leiderdorp. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer R. Wesselink, chef Huisvesting, telefoon (071) 5459823 of de heer M. Willemstein, personeelsmanagementadviseur, telefoon (071) 5459578. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht voor 7oktober 2000 hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan het hoofd van de afdeling Facilitaire Zaken, Posbus 4240, 2350 CE Leiderdorp o.v.v. vacature objectbeheerder. Deze functie is ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INTERADVIES ITiel Utrecht verzekeringen ING InterAdvies enTiel Utrecht Verzekeringen maken deel uit ING InterAdvies ING InterAdvies is een bundeling ING-bedrijfsonderdelen die personen bancaire producten en combinaties van bank- en verzekerings producten verkopen. Het is een jonge organisatie, ING InterAdvies bestaat sinds 1995. De cultuur is dynamisch, informeel, prestatiegericht en collegiaal. Het verkorten van de time-to-market en een optimale samenwerking zijn belang rijke doelstellingen van deze organisatie. Tiel Utrecht Verzekeringen Het gerenommeerde Tiel Utrecht Verzekeringen bestaat sinds 1811 en verkoopt verzekeringsproducten via onafhankelijke verzekeringsadviseurs en via een eigen verkooporganisatie. De organisatie is momenteel aan het moder- ?n, waarbij klantgerichtheid en een pro-actieve instelling kernbegrippen zijn. Ben je ondernemend en initiatiefrijk? Wil je een goedbetaalde baan, met veel uitdaging, verantwoordelijkheden en een coachende rol? Neem dan contact op met Content want ING heeft Content ingescha keld voor de werving en selectie van: Managementtrainees bij ING InterAdvies en Tiel Utrecht Verzekeringen Uniek traineeship Als managementtrainee bij ING InterAdvies en Tiel Utrecht Verzekeringen, beide behorend tot ING Groep, kom je in dienst en draai je direct mee in de dagelijkse praktijk. Je werkt aan wisselende projecten en doorloopt in drie jaar tijd verschillende functies. Zo leer je alle facetten van het bank- én verzekeringswezen kennen. Intussen bouw je met gerichte opleidingen en onder professionele begeleiding steeds verder aan je kennis en vaardigheden. Uiteindelijk ga je in een managementfunctie aan de slag. Een baan met volop doorgroeimogelijkheden binnen ING. Financieel aantrekkelijk Ook financieel is het managementtraineeship erg aantrekkelijk. Je verdient een uitstekend aanvangssalaris met uitgebreide doorgroei mogelijkheden. Daar bovenop komen nog prima secundaire arbeids voorwaarden, zoals een 13e maand, een winstuitkering, een premie spaarregeling, een belastingvrij spaarloonplan, een collectieve ziektekostenverzekering, een collectieve pensioenregeling, een kinderopvangregeling en forse kortingen op hypotheken en verze keringen. ALLROUND burgerwerk werkzaamheden: nieuw aanleggen en uitbreiden van sanitaire- en centrale verwarmingsinstallaties bij partikulieren en bedrijven. opleiding: VBO installatietechniek/GAWALO/centrale verwarming en/of aantoonbare werkervaring. nieuwbouw werkzaamheden: nieuw aanleggen en uitbreiden van sanitaire- en centrale verwarmingsinstallaties voornamelijk in nieuwbouw. opleiding: VBO installatietechniek/CAWALO/centrale verwarming, aantoonbare werkervaring of iemand die hiervoor opgeleid wil worden. Als direct-seller organiseert Djoser af ruim IS Jaar avontuurlijke groepsrondreizen over de hele wereld. Op korte termijn zijn op zoek tiaar een enthousiaste en ervaren Voor de afdeling luchtvaart functie-eisen: ervaring met Galileo ervaring met ticketing bij voorkeur in het bezit commerciële instelling Werkzaamheden medewerker luchtvaart: printen van tickets allotment-beheer voorlichting geven aan klanten inkoop schouten hazerswoude TECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF Dorpsstraat 190 2391 CH Hazerswoude-Dorp tel. 0172 58 91 24 m«nww, fax 0172 58 73 28 ZXSmZS»™ r.k. scholengemeenschap Teylingen College De sector KTS: Technisch College, vmbo-school voor techniek (bouw, metaal, elektra) consumptief en mavo Leidsevaart 4, 2215 RE Voorhout De sector Duinzigt: IVO-mavo, havo-instroom Wijttenbachweg 23, 2341 VX Oegstgeest De sector Leeuwenhorst - Willibrord: mavo, havo, atheneum en gymnasium Langelaan 1, 2211 XT Noordwijkerhout De ene leerling is de andere niet, en daarom doen wij er alles aan om ons onderwijs intensief af te stemmen op ieders individuele capaciteiten. Het doel daarvan is de leerlingen op hun eigen niveau uit te dagen tot prestaties, zonder van het Teylingen College een 'Teerfabriek" te maken. Er moet sprake zijn van een boeiende en aangename schoolperiode waarop de leerlingen later in hun leven met plezier kunnen terugkijken. Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's die onze doelstellingen waar kunnen maken. zo spoedig mogelijk zoeken wij op de sector KTS een docent Nederlands/Geschiedenis (m/v) 9/7 lessen per week Informatie kunt u opvragen bij de heer A C M. de.Croot, telefoon 0252-214614 op de sector Leeuwenhorst - Willibrord een docent Duits (m/v) I* een docent Grieks/Latijn (m/v) Informatie kunt opvragen bij n telefoon 0252-373216 Heeft u belangstelling, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie (voorzien van een c.v.) zo spoedig mogelijk naar Teylingen College, postbus 200, 221 5 ZL Voorhout 26 lessen per week 1 3 lessen per week De belangrijkste bouwstenen die je als bouw marktmanager nodig hebt. vind je niet in ons assortiment, maar op de loonlijst. Want als bouwmarktmanager bij KARWEI ben je in de eerste plaats verantwoordelijk voor een groep enthousiaste mensen. Je belangrijkste taak is een hecht team te bouwen van je medewer kers. Ze te motiveren en het allerbeste uit ze te halen. Dat doe je door middel van trainingen en interne opleidingen. En door ook zelf te laten zien wat service- en klantgericht werken is. Natuurlijk bouw je ook aan de commerciële en financiële aspecten van je bouwmarkt. Je houdt de markt scherp in de gaten en be nut je kansen. Je bent medeverantwoordelijk voor de franchiseformule en wordt afgerekend op de targets. Je krijgt vooral de kans om aan je eigen bouwmarkt te bouwen. Niet vanachter je bureau, maar dicht bij je medewerkers. Heb je zin om een carrière op te bouwen bij KARWEI? Vul dan de antwoordcoupon in of kijk voor meer informatie op www.karwei.nl. 3830 WB Leusden (gee KARWEI ZOEKT BOUWMARKTMANA' Teylingen College

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36