Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel ERGON enthousiaste verkoper D T P - e r (V/M) ordercoördinator (V/M) Assistent Personeel Organisatie m/v Projectleider Werkvoorbereider Projectleider Service Onderhou Calculator Cieba Kantoor- Projektmeubelen Ben jij die TERDAG 23 SEPTEMBER 2000913 'iM Laarhoven Design is al meer dan 25 jaar gespecialiseerd in het verkopen van 2-D en 3-D presentaties, zoals beursstands, mobiele displays en inrichtingen van showrooms. De producten waarmee deze presentaties worden gerealiseerd zijn merendeels eigen producten van Laarhoven Design. De Laarhoven Design Groep bestaat uit 10 Nederlandse, 4 Duitse en 3 Amerikaanse vestigingen. Internationaal beschikt Laarhoven Design over een netwerk van distributeurs. Voor de afdeling Graphics van onze hoofdvestiging in Leiderdorp zijn wij op zoek naar nieuwe collega's: Je werkt aan verschillende opdrachten, van verschillende relaties die steeds een nieuwe aanpak van je vragen. Je bewerkt het door relaties aangeleverd digitaal beeldmateriaal om dit printklaar te maken. Je maakt daarbij gebruik van de modernste DTP- en large format printapparatuur. Je onderhoudt direct contact met de klant en draagt de verantwoordelijkheid voor eigen projecten. Voor deze functie vragen wij een afgeronde opleiding aan het Grafisch Lyceum en ervaring met QuarkXPress, Photoshop en Illustrator. Enige kennis van de Engelse en Duitse taal stellen je in staat zelfstandig de opdrachten voor buitenlandse relaties uit te voeren. Je bent stressbestendig, flexibel en weetje boodschap altijd duidelijk en correct over te brengen. In deze functie ben je de spil van de afdeling graphics. Je begeleidt alle orders die binnenkomen: naast de inhoudelijke ordercontrole en orderinvoer bewaak je de voortgang en uitlevering. Ook signaleer je tijdig welke materialen ingekocht moeten worden. Tevens verwerk je al het inkomend telefoonverkeer en onderhoudt contact met onze relaties. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste collega op MBO- niveau. Je bent communicatief vaardig, accuraat en hebt enige kennis van de Engelse en Duitse taal. Wat biedt Laarhoven Design? Naast een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden biedt Laarhoven Design je een leuke baan en een prettige werksfeer, met veel ruimte voor eigen inbreng en initiatieven in een groeiend, innoverend en internationaal opererend bedrijf. Een organisatie waar je elke dag met plezier naartoe gaat: enthousiasme, open communicatie, vriendelijkheid en eerlijkheid bepalen de bedrijfscultuur. Enthousiast? Spreekt het bovenstaande je aan? Bel dan met Louise van de Putte (tel: 071 -5455401of stuur een schriftelijke sollicitatie met CV naar: Laarhoven Design International B.V. Postbus 84 2350 AB LEIDERDORP e-mail:l.vandeputte@laarhovendesign.nl Internet: www.laarhovendesign.nl Dagbladuitgeverij Damiate b.v. Oudeweg 12-14 2031 CC Haarlem Telefoon (023)5 150 450 Telefyx (023) 5 343 010 van dr HollJmhc Daghladromt'iruhe b.v. (UDC) Dagbladuitgeverij Damiate b.v. De Hollandse Dagbladcombinatie b.v. met hoofdvesti gingen in Alkmaar, Haarlem en Hilversum is uitgever van onder meer regionale dag-, week- en huis-aan- huisbladen in Noord- en Zuid-Holland en het Gooi. Met de hoofdtitels Noordhollands Dagblad, Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad en De Gooi- en Eemlander voorziet de HDC dagelijks ruim 900.000 lezers van nieuws, meningen en achtergrondèn. Uit de regio, maar ook uit binnen- en buitenland. Verder behoort de ver- spreidorganisatie InterHolland Verspreiders tot de HDC. In totaal werken er ruim 1200 mensen. De afdeling Personeel Organisatie in Haarlem voert het personeelsbeleid uit voor zowel Haarlems Dagblad, Leidsch Dagblad, IJmuider Courant als De Gooi- en Eemlander en Goois Weekblad. Wegens promotie van de huidige P&O assistent zoeken wij een parttime 32 uur (standplaats Haarlem) De afdeling bestaat uit twee teams van een personeelsconsulent en een assis tent. Samen bent u verantwoordelijk voor het personeelsbeleid binnen de u toegewezen sectoren binnen het bedrijf De taken zullen o.m. bestaan uit de verzorging van de correspondentie, het muteren van de personeelsgegevens en voorbereiding daarvan voor de salaris administratie, registratie van de ziek- en betermeldingcn en de contacten daarover met de Arbodienst. Ook verzorgt u de aanvragen voor uitzend krachten en beheert u de personeelsdossiers. Er wordt gebruik gemaakt van het personeelsinformatiesysteem PMS. U verleent ondersteuning bij projecten en bij het optimaliseren van de uitvoering van het personeelsbeleid. OPLEIDING EN ERVARING Voor deze functie moet u beschikken over (of studerend zijn voor) een oplei ding op MBO-niveau, bij voorkeur richting personeelswerk. Daarnaast heeft u enige jaren ervaring in een administratieve en/of secretariële functie en beheerst u de programma's Word en Excel uitstekend. Verder beschikt u over goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en de vaardig heid u helder uit te drukken. >WIJ BIEDEN De functie biedt afwisseling, omgang met mensen, ruimte voor initiatief en een grote mate van zelfstandigheid. Het salaris wordt bepaald conform de Grafimedia CAO. UW REACTIE Voor meer informatie kunnen geïnteresseerden contact opnemen met mevrouw E. Braun, personeelsconsulent te Hilversum tel. 035 - 647 7216. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u -binnen 14 dagen- richten aan Dagbladuitgeverij Damiate b.v., afd. Personeel en Organisatie, Postbus 507, 2003 PA Haarlem, e-mailadres: personeel.organisatie@damiate.hdc.nl Door consequent hoge kwaliteitseisen te hanteren en voortdurend aan kennisverrijking te werken, geniet ERGON bv landelijke bekendheid en waardering als elektrotechnisch installatiebedrijf. Toonaangevende projecten in de industrie, utiliteitsbouw en gezondheidszorg getuigen daarvan. Ruim 650 medewerkers zetten zich in voor de kernactiviteiten; het ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden van elektro technische, tele- en datacom en beveiligingsinstallaties. Aan veranderen toe? Dan ben jij misschien wel c collega Voor de vestigingen Amsterdam, Leiden, Rotterdam en Utrecht zoeken wij kandidaten voor de functie v De functie: Als projectleider ben je verantwoordelijk voor één of meerdere projecten. Je geeft leiding aan het project team, stelt planningen op en bewaakt de voortgang en het resultaat van de projecten. Daarnaast verzorg je de projectrapportages. Je woont projectvergaderin gen bij en behartigt hierin de belangen van ERGON en de opdrachtgever. Je onderhoudt contacten met opdrachtgevers, bouwpartners, adviseurs en leveran ciers. Je rapporteert aan de vestigingsdirectie. Wij vragen: Je hebt een HTS-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau aangevuld met vakgerichte vervolgoplei dingen. Daarnaast ben je bekend met geautomati seerde projectbeheersing. Je vindt contacten met medewerkers en relaties belangrijk. Als je over goede communicatieve vaardigheden beschikt en een goede organisator bent dan komen wij graag met jou in contact. De functie: Als werkvoorbereider stel je in overleg met de project leider calculaties en offertes op alsmede personeel- en materiaalplaniiingen en verricht je materiaal bestellingen. Je kunt goed in teamverband werken. Je verzorgt mede de gereedschapsvoorziening. In deze afwisselende functie onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers. Wij vragen: Je hebt een opleidingsniveau op MTS/HTS-E met aanvullende cursussen en minimaal twee jaar relevante werkervaring. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij vragen: Je-hebt een HTS-opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau. Je werkt graag met geautomatiseerde projectbewaking. De functie: Als projectleider onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten overheden en leveranciers over Service en Onderhoud werkzaam heden op kleinere projecten Ook treed je vaak op als adviseur en maak je de nodige calculaties en offertes. Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten en het aansturen van mopteurs. Voor de vestiging in Rotterdam zijn wij ook op zoek naar een: De functie: Als jonge MTS'er [met enige ervaring] of als school verlater ambieer je het om opgeleid te worden tot een zelfstandig calculator. Je verdiept je in bestekken en tekeningen, trekt materialen uit en prijst deze en vraagt offertes aan bij.leveranciers. Je houdt ervan om een goed en compleet stuk werk af te leveren. Wij vragen: Je hebt een MTS-opleiding- Je bent zeer accuraat ^n je kunt nauwgezet werken Wij bieden: Naast de salariëring zijn ook de secundaire arbeidsvoorwaarden goed te noemen. Afhankelijk van jouw ambitie en initiatief behoort, mede ook vanwege onze zeer goed gevulde orderportefeuille, verdere doorgroei zeker tot de mogelijkheden. De bedrijfscultuur binnen ERGON kenmerkt zich door openheid, een grote betrokkenheid en een dienstverle nende instelling van onze medewerkers. De procedure: Heb je belangstelling voor deze zelfstandige en afwisselende baan, stuur dan jouw schriftelijke sollicitatie r ERGON bv, afdeling Personeel «Sr Organisatie, t.a.v. de heer L.J.M. Bosland, postbus 61036, 1005 HA Amsterdam. Voor meer informatie over de vacature, kun je bellen met de heer L.J.M. Bosland, telefoonnummer 020 6068217. Bezoek ook eens onze internetsite: www.burgers-ergon.nl elektrotechniek ^BURGERS ERGON BURGERS ERGON contractors bv; waar ERGON deel van uitmaakt, is de grootste zelfstandige totaalinstallateur van Nederland. Naast ERGON maakt ook BURGERS deel uit van BURGERS ERGON contractors bv. BURGERS is een slagvaardig, landelijk opererend werktuigbouwkundig installatiebedrijf. BURGERS ERGON contractors bv staat voor ruim 125 jaar vakkennis en ervaring in de installatietechniek W E telt 1100 medewerkers, heeft een omzetniveau van 300 miljoen gulden en is zowel ISO 9001 als VCA gecertificeerd. te Leiderdorp zoekte een collega voor onze afdeling Verkoop. die wij zoeken, klantgericht, flexibel, collegiaal en represen tatief? En wil je graag in de dynamische wereld van de kan toorinrichting werken" dan ben jij diegene die wij zoeken... De functie: Je begint met een praktijkgerichte inwerkperiode. Daarna word je samen met je collega's verantwoordelijk voor het relatiebeheer en de omzet. Je beheert met name de bestaande relaties en houd je daarnaast bezig met het werven van nieuwe klanten. Je promoot de pro ducten, waarbij je gebruik maakt van ge richte sales- en marketingacties. Leeftijdsindicatie: 20-35 jaar. Sollicitaties kunt je richten aan: Cieba Kantoor- en Projektmeubelen B.V. T.a.v. Dhr. J. Wiffrie 2350 AA LEIDERDORP Telefoonnummer: 071 - 541 34 14 Hotel restaurant Sassenheim Ter versterking van ons team zoeken wij enthousiaste en vakbekwn - Ontbijtmedewerkers M/V* - Medewerkers bediening M/V* - Medewerkers zalen M/V - Medewerkers algemene dienst M/V* - Medewerkers afwas M/V Voor alle functies geldt dat wij op zoek zijn naar part-time medewei die enkele avonden in de week willen werken. Voor de functies met zijn er zeer flexibele werktijden waarmee zeer zeker rekening gehoui wordt met schoolgaande kinderen; deze vacatures zijn in het bijzon» geschikt voor herintreders. Wij bieden een leuke, vlotte werksfeer en goede verdiensten! Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot: Hotel Sassenheim t.a.v. Dhr. Verbeek of Dhr. Gerritsen Warmonderweg 8 Sassenheim Tel. 0252-219019

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 32