k A Personeel Personeel Personeel B T3 p s 0 N u CD DC 'L OUDSHOORN B.V. JL inter inters en zelfstandig werkende verkoper van personen- en lichte bedrijfswagens Rode Kruis ziekenhuis *commercieel medewerker binnendienst m/v medewerker reparatieafdeling m/v garagemedewerkers m/v Een leuke baan met fijne collega 's? Wet e pace ADMINISTRATEUR (M/V) pAG 23 SEPTEMBER 2000 i AUTOMOBIELBEDRIJF +/-, i cinconnoD IBISHI ORS te LEIDERDORP Zoekt wegens uitbreiding van de activiteiten MITSUBISHI MOTORS t IBISHI [ORS Ben jij in voor een afwisselende en verantwoordelijke baan, stuur dan je schriftelijke sollicitatie aan: Automobielbedrijf Oudshoorn b.v. Postbus 136 2350 AC Leiderdorp T.A.V. Dhr. U. Oudshoorn Telefoon: 071 -5410141 MITSUBISHI MOTORS Boot-Rialeo is officieel dealer voor Fiat, Alfa Romeo en Lancia, met vestigingen in Alphen aan den Rijn, Leiderdorp, Hoofddorp en Noordwijk. Momenteel zijn wij op zoek naar gemoti veerde medewerkers met het Italiaanse autohart op de juiste plaats. Wij vragen: AUTOMOBIELVERKOPER 1E AUTOTECHNICUS «vw, i.b.v. APK II 2E AUTOTECHNICUS Wij bieden een interessante job en goede salariëring. Gemotiveerde die op zoek naar een nieuwe uitdagi nodigen wij uit te solliciteren. Je kunt je sollicitatie richten aan: Boot-Rialto BV, t.a.v. Dhr. M. Heus, Weversbaan 2352 BZ, Leiderdorp. Of bel: 071-5B98900 ie kruis ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis voor de regio Midden-Kennemerland met een opnamecapaciteit vo< itiénten. Het brandwondencentrum maakt deel uit van het ziekenhuis. Het rooe kruis ziekenhuis biedt een breed un specialismen en onderzoeksmogelijkheden om een goede patiëntenzorg te realiseren. Dit stelt hoge eisen aan 1100 medewerkers; niet alleen aan degenen die een actieve rol spelen in het directe zorgverleningsproces, maai Me medewerkers die binnen ons ziekenhuis een ondersteunende of dienstverlenende functie vervullen. 1^. iJminist M in vacat 'CL Alphen a/d Rijn: Hoofddorp: Zaag molenweg 2-4 Nijverheidsstraat S Tel. Q1-72-441GB3 Tel. C23-5B1 631 Leiderdorp: Noordwijk Weversbaan 12 Ven Berckelweg 34 Tet071 -SSSaSOO Tel071-3S4004Q n onderdeel van de dienst Financiën, Informatievoorziening en Managementinformatie (FIM), TEAMLEIDER DEBITEURENADMINISTRATIE m/v full-time (gemiddeld 36 uur per week) ■inhoud ig geven aan het team 8 personen) malitatief en efficiënt beheren van het administratieve proces en het organiseren van de werkzaamheden «ede uitvoeren van de debiteurenadministratie overleg met de zorgverzekeraars initiatieven om de uitstaande debiteurengelden te reduceren ■eisen/profiel D of een vergelijkbare opleiding sell maal 4 jaar relevante werkervaring op een.debiteurenadministratie ring als leidinggevende nunicatieve vaardigheden pro-actieve, resultaatgerichte en enthousiaste persoonlijkheid toornaarden De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. De functie is ingedeeld in functiegroep 45. informatie kunt u verkrijgen bij de heer P. Roos, Hoofd Administratie, telefoon 0251 26 55 60. iftelijke sollicitatie kunt u vóór 2 oktober a.s. richten aan mevrouw C.J. Wissenburg-Niesten, personeelsfunctionaris, 'citatiegesprekken zijn gepland op 10 oktober 2000. MEDEWERKER BOEKHOUDING m/v bij voorkeur full-time (gemiddeld 36 uur per week) ie administratieve werkzaamheden waaronder registratie van kas, bank en giro cantwoordelijk voor de grootboekadministratie •erlenen van assistentie bij interne controle |t mede zorg voor de opstelling van resultatenoverzichten werkzaamheden ten behoeve van de jaarrekening HEAO/MBA opleiding torkeur ervaring met het financiële pakket van SAP minimaal drie jaar ervaring in een vergelijkbare functie kennis van en ervaring met excel it initiatieven en is resultaatgericht toorwaarden De CAO Ziekenhuizen is varr toepassing. De functie is ingedeeld in functiegroep 40. informatie kunt u verkrijgen bij mevrouw J. Beelen, teamleider Boekhouding, telefoon 0251 26 55 89. iftelijke sollicitatie kunt u vóór 2 oktober a.s. richten aan mevrouw C.J. Wissenburg-Niesten, personeelsfunctionaris, kitatiegesprekken zijn gepland op 9 oktober 2000. 1 KRUIS ZIEKENHUIS BEVERWIJK Postbus 1074 1940 EB Beverwijk Telefoon 0251 26 55 55 Zoekt per direct een leerling loodgieter (16 - 20 jaar) Voor 38 uur per week Wij bieden: Een uitstekend salaris Een prettige werkomgeving Een prima begeleiding Scholingsmogelijkheden Spreekt dit je aan en wil je meer weten, bel even met: John Distelvelt 071-5221923 (na 19:00) Taxameter Centrale, is een gerenommeerde technische handelsonderneming die zich bezighoudt met de levering, installatie en onderhoud van onder andere parkeer-, stadsafsluitings-, ontruimings-, en signaleringssystemen. Wij zoeken met SPOED een: Als binnendienstmedewerker sta je onze klanten gedurende het hele verkooppproces terzijde. Je beantwoordt hun vragen, voert onderhandelingen uit en draagt oplossingen aan. Samen met de bui tendienstmedewerkers stel je offertes op en zorg je voor de opvolging van deze offertes. Verder ben je verantwoordelijk voor de projectadministratie en hou je de prijslijsten actueel. Dus heb jij ervaring in een soortgelijke functie en een mds-c diplomaHeb je een commerciële inslag, affiniteit met techniek en spreek je goed Engels? Ben je klantvriendelijk en heb je goede contactuele eigenschappen? Reageer dan snel op deze advertentie. Na een gedegen inwerkperiode en producttraining ga je binnen ons team defecte producten repareren. Dus ben jij die teamplayer met een mts-e diploma en enige jaren relevante werkervaring? Heb je een praktisch en technisch inzicht, ben je zorgvuldig en heb je een flexibele werkinstelling? Reageer dan zo snel mogelijk op deze advertentie. Na een gedegen inwerkperiode én producttraining ga je de door ons gevoerde signaleringssystemen installeren, repareren en onderhouden. Heb je een praktisch en technisch inzicht, ben je zorgvuldig en heb je een flexibele werkinstelling? Reageer dan zo snel mogelijk op deze advertentie. Stuur of mail dan snel je sollicitatiebrief en c.v. naar Taxameter Centrale b.v., t.a.v. de heer R. Dood korte. Postbus 94143, 1090 GC Amsterdam, mail@taxameter.nl. Of bel voor meer informatie T 020 462 0 '462 t op prijs wanneer deze advertentie wordt gebruikt voor aquisltie EERSTE AUTOSPUITER Ben jij voorbewerker, eerste autospuiter of automonteur En wil jij je vak echt goed uitoefenen in een goede werksfeer bij een middelgroot autoschadebedrijf, wat KZS gecertificeerd is en hoofdzakelijk voor de gestuurde schadestroom werkt dus merendeel jonge auto's repareert, dan wil Schadenet Leiden graag gebruik maken van jouw diensten. Interesse? Neem contact op, schrijf of bel met: Schadenet Leiden, Henk van Spijker, Hallenweg 6, 23 16 JW Leiden, tel. 071-5226541 solutions baanbrekend werken Inter Solutions Baanbrekend Werken groeit sterk en zoekt ter versterking van het gedreven, enthousiaste commerciële team, op korte termijn een resultaatgerichte Commecieel Consultant en een Support Executive Toppers die willen streven naar succes - hoogvliegers. Inter Solutions bouwt bruggen tussen techniek en mensen, tussen systemen en proces sen - met en voor hoogvliegers. Onze aandachtsgebieden: ad interim binnen ICT, Werving&Selectie, Trainingen en Finance. De Commercieel Consultant speelt een belangrijke rol bij verdere uitbreiding van het marktaandeel van Inter Solutions Baanbrekend Wer ken. Jij scant continu de markt af op kansen. Als sparringpartner van de klant maak jij de vertaalslag naar het matchen van hoogvliegers en opdrachtgevers. Aandacht voor de mens in zijn of haar werkomgeving daar ligt jouw kracht. Daarnaast zoeken wij als cruciale spil in ons bedrijf een Support Executive. Jij wordt verantwoordelijk voor alle office en commercieel ondersteunende activiteitein. Een echte doener met een resultaatgerichte aanpak. Voor beide functies geldt een opleiding op HBO of universitair niveau met ervaring. Affiniteit dan wel ervaring binnen de ICT/Telecom, Finan ce, Human Resource Management. Ervaring hebben met MS Office pro ducten. Bent u geïnteresseerd, zet dan nu uw eerste stap: Unieke carrièreStap voor mensen die baanbrekend willen werken en hun toekomst willen verbreden. Ga recht op je doel af en reageer direct op deze uitdagende banen of bel voor een brochure en/of nadere informatie. Inter Solutions Baanbrekend Werken P. Oosterleestraat 1, 2235 BD Valkenburg T. 071-4060000 F. 071-4060006 e-mail: info@intersolutions.nl B Psion Nederland BV Working with you; Everywhere Psion Nederland distribueert handheld- en palmtop computers, programmatuur en datacommunica tieproducten. Het bedrijf is opgericht in 1989 en is cen 100% dochteronderneming van het Engelse PIC. Psion biedt totaaloplossingen op het gebied van mobile computing voor zowel particulieren als bedrijven, waarbij mobiel internet een belangrijke rol speelt. De producten worden verkocht via een zeer uitgebreid netwerk. Belangrijke kernwaarden van Psion zijn: professioneel, succesvol, innovatief, enthousiast en klant gericht. Wat verkopen wij? Het assortiment bevat de volgende productencategorieën: palmtop computers, de Workaboutrangc en andere handheld devices voor zakelijk gebruik en producten voor datacommunicatie, zoals de Gold Card PC Card modems en Gold Port. Op dit moment zijn wij op zoek naar: Telefoniste/receptioniste M/V (FULLTIME) Je staat klanten, bezoekers en leveranciers zowel persoonlijk als telefonisch te woord en doet dit op een klantvriendelijke en enthousiaste manier Je helpt aan de balie met het aannemen van reparaties en de administratieve afhandeling hiervan. Verder zorg je ervoor dat de telefoon op cen correcte en efficiënte manier wordt beantwoord Ook post en andere administratieve werkzaamheden zullen lot je takenpakket behoren. Onze nieuwe baliemedewerkster heeft: Een MBO werk-/denkniveau Een prettige telefoonstem Enige werkervaring bij voorkeur opgedaan soortgelijke functie Een goede dosis humor en doorzettingsvermogen Een opgeruimd karakter en grote stressbestendigheid zakelijke werkomgeving, bij voorkeur ii Magazijnchef M/V Als magazijnchcf ben je verantwoordelijk voor de ontvangst en verwerking van de binnenkomende goederen. Daarnaast spelen ook de opslag, het voorraadmagazijn, ordcrpicken versturen en de nazorg van onze transporteur een belangrijke rol. Wat vragen wij? MBO-niveau Magazijnervaring (bij voorkeur ervaring mei orderpicken en versturen) Computerervaring is een pré Een zelfstandig en secuur persoon Flexibiliteit en stressbestendigheid Wat bieden wij? Wij biedenje een baan waar eigen initiatief, professionaliteit en succes voorop staan Omdat wij een jong en sterk expanderend bedrijf zijn, is er voldoende mogelijkheid om jezelf en je eigen ontwik keling te bepalen. Daarnaast heeft Psion Nederland BV goede arbeidsvoorwaarden. Naast cen goed salaris kennen we bijvoorbeeld ook een pensioen-, studiekosten- en spaarloonrcgeling Ben je geïnteresseerd? Richt dan je sollicitatie aan: Psion Nederland BV, Zandsteen 52, 2132 MR Hoofddorp t.a.v. Martinc Kleinherenbrink. Wil je meer informatie dan kun je ook bellen, 020-4469463. /servo V BALANSJ Servo Balans International B.V., gevestigd in Katwijk aan Zee, is een onderne ming die gespecialiseerd is in de fabricage en handel in weeaapparatuur. Het bedrijf levert aan afnemers in heel Nederland en heeft ook in België afnemers. Ter versterking van ons team van totaal 30 medewerkers zoeken wij een gedreven en enthousiaste administrateur die verantwoordelijk is voor de financiële admi nistratie en de maandelijkse rapportage aan de directie. Taken en verantwoordelijkheden: - voeren van de financiële administratie van de werkmaatschappij en de holdingmaatschappij: - verzorgen van goede en tijdige maandelijke rapportage aan de directie; - debiteuren- en crediteurenbeheer; - afstemmen van de rekening-courantverhoudingen; - optimaliseren van de financiële administratie en overige financiële vastleggingen; - voorbereiden van het jaarrekeningdossier van de accountant. Profiel van de geschikte kandidaat: - leeftijd vanaf 28 jaar; - administratieve opleiding op mbo of hbo niveau (meao/mba/heao); - meerdere jaren relevante werkervaring; - sterke, enthousiaste en enthousiasmerende persoonlijkheid; - creatief, accuraat, flexibel en analytisch sterk; - nuchtere doener met gevoel voor commercie. Geïnteresseerde kandidaten kunnen hun curriculum vitae met begeleidend schrijven sturen naar Servo Balans International B.V., t.a.v. de heer A. Kalkhoven, Jan Evertseniaan 4, 2224 SV Katwijk. Voor nadere informatie kunt u contact met hem opnemen, telefoon 071-4030101

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 31