Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel I ts> Centrum '45 Jouw ervaring is or een auto waard!! ALLROUND MODINETTES ir.' LEERLING-MODINETTES ml obi ERDAG 23 SEPTEMBER 2000915 Riaoa* "DESria" Hekwö» bv in Katwijk ai urn? dan 150 jaar edi landelijk succsWOr OWK«NEMING, «SPfCIAUSEERO IN DE FABRICAGE CN MCWA6E VAN MDUgjU&C AFRASTERINGEN IN AlLE SOORTEN EN MATEN. DYNAMIEK, SEADVAAROIGIIEIO EN Functie-inhoud Het intensief onderhouden van telefonisch contact met onze (potentiële) afnemers waarbij het geven van gedegen advies centraal staat. Het maken van calculaties en verwerken van offertes en orders. Het ondersteunen van de commerciële buitendienst. Bij voorkeur enkele jaren commerciële bin Een opleiding op minimaal middelbaar of hoger niveau met gevoel voor techniek. Accuratesse, collegialiteit, enthousiasme en goed kunnen presteren onder druk. Afdelingsassistent m/v Het ondersteunen van de afdeling verkoop en planning d m v. Het verzorgen van correspondentie en faxverkeer. Het Invoeren van orders-in het planningssysteem Het onderhouden van telefonische contacten met klanten. Andere voorkomende administratieve werkzaamheden. Een opleiding op minimaal HAVO/HBO-niveau. Accuratesse, collegialiteit, enthousiasme en zelfstandig Een goede typevaardigheid. Werkvoorbereider standaard m/v Het vertalen van klantopdrachten naar materi aal- behoef teli j sten Het invoeren van orders in het productiesysteem. Het opstellen van montagegegevens. Het opzetten van productietekeningen (Auto-CAD) Het controleren en bewaken van de kwaliteit van de verwerkte orders. Een opleiding LTS/HTS of HAVO met exacte vakken Klantgerichte werkmethode, goede analytische en communicatieve vaardigl Accuratesse, collegialiteit, enthousiasme en zelfstandigheid. Montageplanner m/v hiervoor benodigde afspraken, de opdrachtgevers over de Inplannen van de montageploegen en maken ve Contacten onderhouden met de montageploeger voortgang van de montage. Het oplossen van problemen die ontstaan tijdens de montage. Minimaal middelbaar of hogere technische opleiding bij voorkeur in de 6.W W. Het vermogen goed te kunnen communiceren tussen diverse afdelingen waardoor ontstane problemen snel en adequaat worden opgelost. Commerciële instelling. Goed kunnen presteren onder druk Montageploegen/-medew.erkers m/v Ruigrok "de Stier" Hekwerk BV. zoekt tevens ondei monteurs voor montagewerkzaamheden. oor al Een zeer afwisselende baan in een goede organisatie, Een informele werksfeer in een hecht team van collega's. Gedegen inwerkperiode, opleiding en begeleiding Een prima salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke reacties vergezeld van een c.v. kunt u sturen naar de directie van. Ruigrok "de Stier" Hekwerk B.V., Postbus 3900, 2220 CA Katwijk, Tel. 071-4057777. e-mail infogruigrokhekwerk.nl (www.ruigrokhekwerk.nl) Voor het overdekte zwembad "De Dolfi|n" in Hazerswoude-Rijndijk zijn wij op zoek naar een zweminstructeur m/v iur per week, aangevuld met oproepcontract Functie-inhoud: - het geven van zweminstructie aan kleuters, kinderen en volwassenen; - het begeleiden van het doelgroepzwemmen (aquajogging e.d.); - het verzorgen van recreatieve evenementen; - het houden van toezicht; - het verrichten van kassawerkzaamheden; - het verrichten van schoonmaakwerkzaamheden. Er wordt in wisselende diensten (waaronder avond- en weekenddien sten) volgens rooster gewerkt. Functie-eisen: - minimaal in het bezit zijn van de modules I en 2 van de opleiding zweminstructeur of een vergelijkbare opleiding, dan wel bezig de oplei ding te volgen; - een geldig EHBO/reanimatie-diploma; - zelfstandig kunnen werken; - een dienstverlenende en klantgerichte instelling; - bereidheid cursussen op het vakgebied te volgen. Het salaris voor de functie van zweminstructeur bedraagt maximaal f 3.981,-- bruto per maand (schaal 4) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast wordt een toeslag verstrekt voor onregelmatige diensten. Naast de aanstelling van I I uur, is het de bedoeling aanvullend een oproepcontract aan te gaan. Bij ziekte of verlof van collega's fungeert u dan als invalkracht. Overige informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer F. Ebben, hoofd bureau welzijn, tel. (071) 342 81 30. Sollicitaties: Indien u belangstelling heeft voor deze functie, dan nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Rijnwoude, Postbus 115. 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk. Apotheek Langstraat Langstraat 156 2242 JZ Wassenaar tel. 070-5176994 Wij zijn op zoek naar een gezellige collega, gediplomeerd apothekersassistente, die net als wij van aanpakken houdt. Wil je fulltime werken is dat oké, maar parttime mag ook. Iets voor jou? Voor informatie kun je ons bellen: vraag naar Ankie, Saskia-Ann of Marjolein. Wil je eerst komen kijken, dan vinden wij dat heel leuk. Onze apotheek staat in een moderne winkelstraat en is goed bereikbaar met openbaar vervoer. Indien je besluit ons team te komen versterken, dan kun je met een van onze apothekers Eric Claushuis, Arianne van Rhijn of Marielle van der Bent de sollicitatie verder bespreken. topa verpakking bv TELEFONISTE RECEPTIONISTE Topa Verpakking B.V. in Voorhout is een toonaan gevende leverancier van een complete lijn van verpakkingsmaterialen met afnemers in industriële- en handelsondernemingen. Topa Verpakking B.V. is een onderdeel van de Topa- groep, die verder bestaat uit Dopak (productiebedrijf voor golfkartonnen verpak kingen) en het Topa Instituut (een centrum voor training, research en ontwikkeling op verpakkingsgebied). Een belangrijk specialisme is het 'just in time' leveren van hoogwaardige verpakkingen in kleine en middelgrote aantallen. Hiervoor staan bijna tachtig jaar ervaring plus een team gekwalificeer de specialisten. De belangrijkste werkzaamheden bestaan uit: Bedienen van de telefooncentrale en de fax Ontvangen van bezoekers o Postverzorging Lichte administratieve en secretariële werkzaamheden Wij vragen: Klantvriendelijkheid, zowel extern als intern Een prettige telefoonstem Kennis van de Duitse en Engelse taal Stress-bestendigheid Relevante werkervaring dynamische omgeving Een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Omdat^een part-time dienstverband tot de mogelijkheden behoort, is deze baan uitermate geschikt voor herintreedsters. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan; Topa Verpakking B.V. t.a.v. de heer R.P. Kroese Torenlaan 10 2215 RW Voorhout Tijger zoekt mensen! Moderne stations, een innovatief aanbod, professioneel shopbeheer en een klantgerichte benadering vormen de basis van de Retail Operating Company B.V. (ROC), de exploitatiemaatschappij van ESSO Benelux. Binnen onze jonge en snelgroeiende organisatie zoeken wij op korte termijn ROC-pioniers die een gezonde uitdaging aandurven. Wij bieden je mogelijkheden om je energie en ambitie om te zetten in goede resultaten voor jezelf en voor ROC. Voor meerdere plaatsen in het land zijn wij op korte termijn op zoek naar enthousiaste: Bedrijfsleiders Tankstation ESSO "Schipholweg" M/V Schipholweg, Haarlem. - een opleiding op MBO+-niveau en/of relevante ervaring op MBO-niveau - een sterke persoonlijkheid met klangerichte en leidinggevende capaciteiten - enkele jaren ervaring als leidinggevende in de motorbrandstoffen en/of levensmiddelen/horeca-branche -je bent commercieel en resultaatgericht en staat voor jouw station. Trainee Bedrijfsleiders M/V In onze snelgroeiende organisatie is regeren vooruitzien, binnen 12 maanden hebben wij meerdere bedrijfsleiders nodig voor onze nieuwe ESSO tankstations. Ons trainee-programma leidt je op om op termijn bedrijfsleider te worden in een van onze vestigingen. Ben je een echte teamspeler en beschik je over MBO- werk- en denkniveau en heb je een gezonde ambitie om binnen ROC carrière te maken reageer dan direct. Service-medewerkers 2 fulltimers/parttimers/weekendkrachten M/V - je hebt een opleiding op minimaal MAVO -niveau of vergelijkbaar -je hebt een vriendelijke klantgerichte instelling -je houdt van afwisselend werk (o.a. kassa, shop, etc.) -je bent bereid om op onregelmatige werktijden te werken, zowel overdag, 's nachts en in de weekenden - winkel en/of kassa-ervaring zijn een voordeel maar niet noodzakelijk. Ervaring is niet vereist, wel een gezonde inzet. Minimum leeftijd 18 jaar. Voor de functies van bedrijfsleider en service-medewerker is het noodzakelijk om in de directe omgeving te wonen of om bereid te zijn te verhuizen. Wij bieden een tijgerachtig goed salaris met goede secundaire arbeidsvoor waarden met o.a. een bonusregeling. Tevens een prima werksfeer met veel ver antwoordelijkheden en natuurlijk moderne opleidingen. Reageer snel en stuur je sollicitatiebrief met CV naar: Retail Operating Company B.V. t.a.v. afdeling Human Resources Postbus 3119 4800 DC Breda Telefonische informatie kan je inwinnen bij Marcel Camminga tel. 06-53243009 of bij Vera v. Bouwel tel. 076-5490052 I Behandeling de gevolgen vi in en onderzoek naar georganiseerd geweld Stichting Centrum '45 is het landelijk centrum voor de psychiatrische eo chotherapeutische behandeling van oorlogsgetroffenen en vervolgden. Centrum verricht tevens onderzoek en verzorgt onderwijs op het gebied psychotraumatologie. De topreferente zorg wordt gerealiseerd op twee ties: voor oorlogsgetroffenen en veteranen te Oegstgeest en voor getraui seerde vluchtelingen en asielzoekers in 'de Vonk', te Noordwijkerhout. Beide locaties beschikken daarbij over een polikliniek, een dagklinieke kliniek met 24 bedden. Een deel van de dagbehandeling van oorlogsgej nen vindt, in nauwe samenwerking met het Sinaï-centrum, plaats Schalm' te Amsterdam. Het wetenschappelijk onderzoek en het daaraan gerelateerde onderwijs] ondermeer plaats in samenwerking met de Rijks Universiteit Leiden Katholieke Universiteit Nijmegen en is gesitueerd te Oegstgeest. Bij de! ting Centrum '45 werken circa 140 medewerkers. Ten behoeve va j medisch secretariaat zoeken wij een KOK m/v (full-time aanstelling) De maaltijdvoorziening binnen Centrum '45 wordt verricht op twee loc De warme maaltijden in Oegstgeest van maandag t/m donderdag en in N wijkerhout van maandag t/m vrijdag. Het betreft in totaal gemiddeld 50u maaltijden, Tevens wordt op beide locaties de lunch verzorgd zowel voor ten als medewerkers. De taken bestaan uit: - het bereiden van maaltijden en lunches, zowel voor de cliënten als vot medewerkers - is mede verantwoordelijk voor het onderhoud van keukenapparatuur - controleren van voorraden,en het doorgeven van bestellingen aan het voedingsdienst of aan leveranciers, het controleren van de leveringen - de werkzaamheden vinden plaats volgens rooster van maandag t/m vrijdag, (de vroege dienst is van 07.30 t/m 16.00 uur; de late dienst is 10.30 t/m 19.00 uur. - bereikbaarheidsdiensten (telefonisch) in de weekenden Functie-eisen: - beschikt over een aantoonbare opleiding van instellingskok - bekend zijn met H.A.C.C.R - ervaring binnen een dieetkeuken strekt tot aanbeveling - accurate, zelfstandige wijze van werken - goede contactuele eigenschappen Arbeidsvoorwaarden: - de aanstelling is er een voor onbepaalde tijd - salariëring vindt plaats volgens de FWG-salarisstructuur, functiegrocj - de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn geregeld overeenkomstig de( GGZ Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij Mw. A.W.M. Schavemaker personeelsfunctionaris (telefoon 071-5155242 tst.530). Voor algemene informatie kunt u ook onze site bezoeken op: www.centrum45.nl Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Stichting Centrum '45, t.a.v prof. dr. J. N. Schreuder, directeur. Rijnzichtweg 35, 2342 AX Oegstgeest. Robi, reeds jarenlang een begrip in confectie van gordijnen, vitrage en exclusief/1 raamdecoraties, zoekt op korte termijn: Met aantoonbare ervaring in gordijnconfectie/vouwgordijnen. Werktijden: 07.30 uur tot 16.15 uur. Full- of parttime, 's avonds of zaterdags. Alles is bespreekbaar. Leeftijd tot 21 jaar; voor het volgen v 2 vakopleiding. Heb jij vakbekwaamheid hoog in het vaandel staan, hou jij van afwissele werk en spreekt een auto van de zaak jou aan? (Ook leerling-modinette nen in aanmerking komen voor een auto van de zaak). Solliciteer dan s( lijk binnen 14 dagen: Robi BV, Postbus 267, 1940 AG Beverwijk. Voor inlichtingen: 0251-275090 of E-mail: atelier@robi.nl EXCLUSIEVE GORDIJNCONFECTIE Spoorsingel 24b, 1941 JM Beverwijk, tel. 0251-275090

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30