Personeel Personeel Personeel en creatief net ONDERWIJS ASSISTENT(E) m/v ROUTEPLANNER' 7 oeken zijn: DE VOS GROEP Groen van Prinstererschool AIP ÏC 23 SEPTEMBER 2000 Woonstichting 'Vooruitgang' chting 'Vooruitgang' tc Sasscnhcini is met circa 2050 vcrhuurccnhcdcn een zich ikkelendc woningcorporatie. Het personeelsbestand bestaat uil 21 medewerkers kj jd over de afdelingen Woondiensten, Financiën en Ontwikkeling Woningbczit. jiecn moderne bcstuurs- en organisatiestructuur wil zij adequaat inspelen op de ontwikkelingen in de (regionale) volkshuisvesting. „fcssionalisering, klantgerichtheid en enthousiasme staan hierbij centraal. hliitg 'Vooruitgang' heelt een ondernemingsplan, een voorraadbebeerplan en een lidsplan ontwikkeld. Vanuit dit vastgestelde beleid worden jaarlijks een aantal ■rijke projecten uitgevoerd, zowel in nieuwbouw als in grootschalig onderhoud. iling Ontwikkeling Woningbezit is verantwoordelijk voor de tS Hing van de meerjaren onderhoudsbegroting en de voorbereiding en van het planmatig onderhoud van de bestaande woningvoorraad en p i ^bouwprojecten, sfe jd met een groot aantal te realiseren projecten is er op deze afdeling eriode van één jaar plaats voor twee zelfstandig functionerende Projectleiders voor 36 uur per week deel uit van een afdeling van 3 medewerkers. Inleider bent u belast met de voorbereiding van het planmatig onder iet toezicht op de uitvoering daarvan. Naast de administratieve taken, ze functie horen, voert u overleg met aannemers en bewoners. gen wij: :he kennis op het niveau van minimaal MTS/HTS bouwkunde voor een juiste benadering van de klant ;ontactuele en onderhandelingsvaardigheden zelfstandig te werken van automatisering ien wij: legiale werksfeer •rwaarden overeenkomstig de CAO voor woningcorporaties irige werkweek idicatie incl. markttoeslag: 8.000,- per maand. Ire informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer I Bouwmeester, hoofd afdeling Ontwikkeling woningbezit, of de heer firader, directeur, telefoonnummer 0252-241010. Woondiensten is het hart van de organisatie. Binnen deze afdeling He direct op de bewoners gerichte activiteiten plaats waaronder de en bewonerszaken en de uitvoering van het klachten-mutatieonderhoud ga het strategisch beheer van de woningvoorraad en activiteiten t.a.v. de "woningmarkt. afdeling is plaats voor een enthousiaste Administratief medewerker woondiensten voor 28 uur per week deel uit van een afdeling van 14 medewerkers. tt de contacten met klanten aan balie en telefoon en bent het eerste aan- nt in de organisatie. Daarnaast verricht u administratief ondersteunen- ten behoeve van de organisatie zoals postverwerking en archivering. :nt u belast met de notulering van diverse vergaderingen, waaronder de stafvergadering. jen wij: riële/administratieve kennis en ervaring op minimaal MBO n denkniveau ende contactuele vaardigheden mondeling als schriftelijk een uitgesproken klantgerichte instelling in team als zelfstandig kunnen werken van automatisering <1 varing is een pré. |en wij: ■legiale werksfeer orwaarden overeenkomstig de C.A.O. voor woningcorporaties [urige werkweek indicatie tussen 3.400,- tot 4.000,- per maand bij een 36-urige bek. lag is gereserveerd voor de stafvergadering. De overige werkdagen en len in overleg met de parttime medewerker Woondiensten worden vast ere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer st, interim hoofd woondiensten, of de heer S. M. Schrader, directeur, A ummer 0252-241010. neresse voor een van deze functies, dan ontvangen wij graag uw sollt- :f met curriculum vitae vóór 6 oktober 2000. w brief richten aan de heer S. M. Schrader, directeur. Het adres is lat 10, 2171 AT Sassenheim. IPA-ACON GROEP Hl IPA-ACON GROEP is een middelgroot accountants- en BW advieskantoor. Onze 30 medewerkers zijn bezig met gevarieerde opdrachten die zich richten op de markt van midden- en kleinbedrijf, overheid en non-profit 4 ERKERS ADMINISTRATIE-EN CONTROLEPRAKTIJK (mAr) .;8n: Tigsniveau PD, MBA, SPD, MEAO (BE), HEAO (BE of AA); profielkenmerken: 'lëtelfstandigheid srciële en communicatieve instelling: mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; gnaleringsvermogen; ii flexibiliteit; kt; ofessionele werkkring; ende arbeidsvoorwaarden; carrièremogelijkheden. interesseerd, stuur dan je schriftelijke reactie naar: IN GROEP 'r.Y.L.R. Meeuwesen-Verbunt 6222 Haarlem ','f319539 1311700 fo@ipa-acon.nl Vanwege de groei van ons bedrijf zijn wij op zoek naar enthousiaste medewerkers die kaas net zo'n interessant product vinden als wij en met ervaring in levensmiddelen, keuken en/of brood/banket. Wij zoeken: Een productieleider (m/v) Als productieleider ben je verantwoordelijk voor 20 medewerkers en voor het aansturen van de productie en organisatie. Wij zoeken een kandidaat die beschikt over goede managementcapa citeiten en goede sociale en communicatieve vaardigheden. Zeker zo belangrijk is dat je vanuit een natuurlijk overwicht leiding kunt geven op de werkvloer, mensen weet te motiveren en het als een uitdaging ziet een enthousiast team te creëren. Wij bieden je een zelfstandige functie met een uitstekend salaris en reële doorgroeimogelijkheden. Productiemedewerkers (m/v) Als productiemedewerker maak je deel uit van een team enthousiaste collega's, die samen alle voorkomende werkzaamheden voor hun reke ning nemen. Voor de uitbreiding van dit team zijn wij op zoek naar goed gemotiveer de mensen die graag willen werken in een modern geoutilleerd produc tiebedrijf. Eigen inbreng wordt op prijs gesteld, teamwork nog meer. Verder dien je bereid te zijn alle voorkomende werkzaamheden aan te pakken en in ploegendienst te werken. Daartegenover staat een prima werksfeer, een goede beloning en uitste kende arbeidsvoorwaarden. Een technisch productiemedewerker (m/v) Als technisch productiemedewerker binnen ons bedrijf kun je rekenen op een uiterst gevarieerd takenpakket. Wij zoeken iemand met een opleiding op minimaal LTS/MTS niveau. Naast alle onderhoudswerkzaamheden aan onze productiemachines behoren ook de normale onderhoudswerkzaamheden tot je taken pakket. Daarnaast krijg je de verantwoordelijkheid over het magazijnbeheer. Afhandeling van lichte administratieve werkzaam heden maakt eveneens deel uit van deze functie. Voor deze interessante, afwisselende functie geldt een aantrekkelijk salaris. Herken je jezelf in één van de beschreven profielen en ben je op zoek naar een dynamische, jonge werkomgeving? Stuur dan een sollicitatie met C.V. naar KAASKEUKEN B.V., t.a.v. de heer R. Tromp, Voltstraat 9, 2181 HA Hillegom. Of bel voor meer informatie (0252) 525626. gespecialiseerd in het maken van smakelijke kaaslekkernijen. Daarmee laat de Kaaskeuken zien dat kaas veel meer is dan het dagelijks brood beleg van de gemiddel de Nederlander. Op basis van hoogwaardige buitenlandse en Hollandse kazen worden dagelijks unieke kaas producten gemaakt, die niet alleen uitblinken in smaak, maar ook in uiterlijk. Dat het bedrijf daarmee succesvol is, getuigt de stormachtige groei die het - sinds de start vijf jaar geleden - doormaakt. Bovendien heeft de Kaaskeuken met haar producten al drie jaar op rij de eerste prijs gewonnen van de noviteitenwedstrijd van de kaas- en delicates- De Vos Groep is een dynamische, sterk groeiende organlstie. Onze kracht ligt in Schoonmaak onderhoud, ESD-Preventie, Catering, Computerreiniging, Gevelonderhoud en Receptiediensten. Hoofdveste 15 Postbus 66 3990 DB HOUTEN tel: (030) 63 56 000 fax: (030) 63 50 777 info@devosgroep. nl FACILITAIRE DIENSTVERLENERS Wordt u één van onze nieuwe fulltime: VLOERONDERHOUDSSPECIALISTEN M/V U bent, na een gedegen opleiding, verantwoordelijk voor o.a. het onderhoud van specifieke vloeren en enige schoonmaaktaken binnen de telecom-industrie in de regio tussen Amsterdam en Den Haag. Enige ervaring met schrob- en highspeedmachines is een pré Voor deze aantrekkelijke en zelfstandige job wordt een bedrijfsauto ter beschikking gesteld Voor deze functie geldt... Dat u 18 jaar of ouder bent Dat u enige ervaring in de schoonmaakbranche bezit Dat u in het bezit bent van rijbewijs B Dat u geen "9 tot 5" mentaliteit bezit Dat motivatie belangrijker is dan opleiding. Naast een goede salariëring bieden wij u vanzelfsprekend diverse in- en externe opleidingen. Een interessante spaarloon regeling behoort ook tot de mogelijkheden. Geïnteresseerd? Wij ook in u... Katwijk aan Zee JÏTHI De stichting heeft tot grondslag de Bijbel en de Drie Formulieren van Enigheid. De school telt 237 leerlingen verdeeld over 9 groepen. In het geheel van de school wordt aandacht besteed aan samen werking en het geven van extra hulp aan kinderen. Informatie over deze functie: - het gaat om een betrekking van 20 uur (vier ochtenden); - indiensttreding zo spoedig mogelijk; Wij ziin op zoek naar een collega die: - bewust kerkelijk meelevend is (Hervormd); - instemt met de doelstelling en grondslag van school; - de opleiding voor onderwijsassistent(e) heeft gevolgd of daaraan gelijkwaardig; - graag werkt met jonge kinderen. Voor inlichtingen kunt u bellen met dhr. H. C. van Erk (directeur), telefoon 071 4016917 (school) of 071-4024405 (privé) of met dhr. C. Hoogendijk (adjuct-directeur), telefoon 071-4077343. Sollicitaties graag voor 30 september aan de secretaris van het schoolbestuur dhr. A. A. G. Balkenende, per adres Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk aan Zee. AMBITIEUZE BOUWKUNDIGEN CIVIELTECHNICI Sommige banen zijn nu eenmaal beter. AIP Hoofddorp ondersteunt werknemers en opdrachtgevers in west Nederland. Voor deze vestiging wil AIP graag in contact komen met enthousiaste collega's Wij zoeken o.a.: Werkvoorbereiders Proj ectmanagers Op MTS-, HTS- en TU-niveau, om AIP te vertegenwoordigen by (een van) onze opdrachtgevers. Wy bieden u een gevarieerd aanbod aan uitdagende en dynamische projecten, uiteraard gecombineerd met een vast dienstverband, carrière-opleidingsplan en een prima arbeidsvoorwaardenpakket. AIP heeft een zeer uitgebreid relatienetwerk en kan u ook voor werving selectiediensten uitstekend van dienst zyn. AIP Bouwkunde en Civiele Techniek, Bureau voor Advies- en Ingenieursdiensten, wordt ingeschakeld door overheid en bedrijfsleven by specifieke projecten op het gebied van bouwkunde en weg- en waterbouw (bijvoorbeeld: Vinex-lokaties, hoofdkantoor ING, Java-eiland, HSL, Noord-Zuidlyn, A5). Met ruim 550 gemotiveerde technische specialisten opereren wy landelyk vanuit vier vestigingen. Vanuit Hoofddorp, Amersfoort, Dordrecht en Eindhoven zorgt AIP voor professionele ondersteuning van tekenwerk, voorbereiding, uitvoering, toezicht en (interim) management. Reacties: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. Bakker (Bouwkunde) en de heer ing. B. Hendriks (Civiele Techniek) accountmanagers van ons kantoor in Hoofddorp, tel. 023-5571515. Een schriftelijke sollicitatie voorzien van een uitgebreid c.v. kunt u binnen 14 dagen sturen naar AIP, Postbus 324, 2130 AH Hoofddorp of mailen naai": hoofddorp(g'aiptechniek.nl Voor informatie kunt u ook een kijkje nemen op onze website: www.aiptechniek.nl Werken bij Kamsteeg betekent: werken bij één van de mooiste dealerbedrijven van Nederland. Maar het betekent ook: werken bij een bedrijf met ambitie, en het betekent werken in een 'club' waar mensen lang blijven of snel vertrokken zijn. Met andere woorden: je moet 'passen' in deze organisatie waar je het 'samen Voor de commerciële binnendienst zoekt Kamsteeg een enthousiaste medewerk(st)er, die verantwoordelijk is voor het traject tussen het afsluiten van de verkooporder en het 'feest' van de daadwerkelijke aflevering. Kamsteeg Auto Plaza Kamsteeg Auto Plaza maakt deel uit van de Kamsteeg Groep: met VW- en Audi-dealerbedrijven in Voorschoten, Alphen a/d Rijn, Katwijk en Leiderdorp, leasing en verhuur, schadeherstel en autoverzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet 'alles met auto's'. die de autoroute van importeur tot klant volgt en bezvaakt Zodra de verkooporder is ondertekend, start er voor jou een 'project' waarbij je controleert of alle vereiste gegevens aanwezig zijn. Dan bestel je de auto, je houdt de verkopers op de hoogte van de status, je maakt de facturen en je controleert (administratief) de binnengekomen auto's. In dit gehele traject zijn er duizenden zaken die de aandacht vragen en de hectiek is dan ook vaak niet van de lucht. Accuratesse, flexibiliteit, een commerciële klantgerichte instelling en een goed MBO-niveau zijn dan ook vereist. Een goed humeur, teamspirit, ambitie en gevoel voor humor completeren je profiel. Oeinteresseerd? Schrijf snel naar PE Advies BV, t.a.v. drs. Pim Epping, Postbus 274, 3440 AG Woerden. Mailen mag ook: drspim@pe.nl Informatie? Bel 0348-433335. Het enige waar je spijt van kunt krijgen is datje niet eerder bij Kamsteeg bent komen werken

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 25