Personeel Personeel Personei ^Ike/nade M muide Secretaresses Medewerker Studenten administratie La Cloche administrateur m/v ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2000 De gemeente Alkemade bestaat uit zes dorpen met een gezamenlijk aantal inwoners van ruim 1 4.000. Mede door de nabijheid van goede voorzieningen midden in de Randstad is het er prettig wonen en werken. Er is een goede verbinding (A4) naar de nabij gelegen grote steden Leiden en Amsterdam. Wie wil ons team komen versterken? In het gemeentehuis te Roelofarendsveen wordt bij de sectie Maatschappelijke Voorzieningen van de afdeling Welzijn gevraagd een collegiale, enthousiaste WVG-consulent bijstandsmaatschappelijk werker m/v Functie-inhoud - intake, verstrekken van informatie, verrichten van (her)onderzoek, opstellen van rapporten en advie zen m.b.t. de toekenning van de voorzieningen i.h.k.v. de Wet Voorzieningen Gehandicapten, de Algemene Bijstandswet en de daarmee samenhan gende wet- en regelgeving - verstrekken van informatie, advies en verzorgen van de aanmelding voor het regionaal indicatie orgaan - verstrekken van informatie, advies en verzorgen van aanmelding van cliënten voor tafeltje dekje, aanleunwoningen - het in samenwerking met het arbeidsbureau uitvoe ren van individuele trajectbemiddeling gericht op uitstroom naar betaalde arbeid - het zorgdragen voor de aangifte van verklaringen van inkomen en vermogen - deelnemen aan in- en externe overlegsituaties. r per week Functie-eisen Wij vragen een kandidaat met: - opleiding MBO-SD/cursussen WVG - kennis van de op de functie betrekking hebbende automatiseringspakketten - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid - flexibele werkhouding. Salaris Wij bieden u voor deze functie een salaris van maxi maal f. 5.473,- bruto per maand maximum niveau 8 (nieuwe salarisstructuur, peildatum 1 augustus 2000) op fulltime basis. De rechtspositieregelingen van de gemeente Alkemade zijn van toepassing. Aanvullende informatie Het gemeentelijke beleid is erop gericht om uitvoering te geven aan de Wet op de Reïntegratie Arbeids gehandicapten en de Wet Stimulering Arbeidsdeelname Minderheden. Diegenen die behoren tot (één van) de doelgroepen in de zin van deze wetten en die aan de functie-eisen voldoen, worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Ook delen wij u mede dat de gemeente een organisatie-ontwikkelingsproces doorloopt. Inlichtingen kunt u krijgen bij mevrouw J. Smulders, hoofd afdeling Welzijn, telefoon (071) 3327252 of bij de sectie Personeelszaken van de gemeente, telefoon (071) 3327274. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 6 oktober 2000 richten aan burgemeester en wethouders van Alkemade, postbus 1 2370 AA Roelofarendsveen. De Hogeschool Leiden zoekt: en een In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen ruim 3400 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk, Management Organisatie, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwijs. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de BAS-visie: Beroepsgericht, Actief studeren, Studentgericht. De Hogeschool versterkt haar regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool en de Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn ongeveer 330 medewerkers werkzaam. hogeschool Leiden i: Secretaresse VOOR DE AFDELING VERPLEEGKUNDE [25 uur p.w./vacaturenummer 53/2000/Verpleegkunde] 2: Secretaresse VOOR DE AFDELING WELZIJN, ZORG EN CULTUUR [±20 uur p.w./vacaturenummer 54/2000/WZC] We zoeken secretaresses die het leuk vinden afwisselende werkzaamheden uit te voeren en secretariële en administratieve ondersteuning aan het afdelingsmanagement te geven. De functie is veelomvattend en gevarieerd. Functie-inhoud: Tot uw taken behoren het beantwoorden van vragen van studenten, het verzorgen van post (registratie en afhandeling) en het verwerken van administratieve gegevens ten behoeve van tentamens en onderwijsevaluaties. Daarnaast bewaakt u de agenda's en regelt u afspraken en vergaderingen. Functie-eisen: U heeft een secretariële opleiding MEAO of een soortgelijke opleiding en ervaring in een zelfstandige secretaressebaan. Gezien de inhoud van de functie verwachten we dat u beschikt over organisatievermogen, goede contactuele eigenschappen ën een flexibele en servipgerichte, met name studentgerichte-instelling. Tenslotte hebt u ruime ervaring met tekstverwerking (bij voorkeur met Word en Excel). Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. Het salaris is afhankelijk van ervaring minimaal fl. 2.834,- (schaal 5 CA0/HB0) en maximaal fl. 4.245,- (schaal 6 CA0/HB0) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Voor functie 1 is de aanstelling tijdelijk voor de duur van twee jaar. Verlenging van het dienst verband is bij eventuele vacatures mogelijk. De werktijden zijn volgens rooster en de uren zijn verdeeld over 3 dagen per week. Voor functie 2 is de aanstelling tijdelijk voor de duur van twee jaar. Informatie en sollicitatie: U kunt informatie over functie 1 inwinnen bij mw. L. Assendelft, secretaresse van de afdeling Verpleegkunde, tel. 071 - 518 87 00, of mw. J.H.M. van der Sprong, afdelingsdirecteur van de afdeling Verpleegkunde, tel. 071 - 518 87 01. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden T.a.v. mw. J.H.M. van der Sprong afdelingsdirecteur Verpleegkunde Postbus 382 2300 AJ Leiden U kunt informatie over functie 2 inwinnen bij mw. A.B. Zandbergen, afdelingsdirecteur van de afdeling Welzijn, Zorg en Cultuur, tel. 071 - 518 87 46. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacature- -, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden T.a.v. mw. A.B. Zandbergen afdelingsdirecteur Welzijn, Zorg en Cultuur Postbus 382 2300 AJ Leiden Medewerker Studentenadministratie [5 dagen p.w. 1,0 FtE*/vacaturenummer 51/2000/Bureau; Functie-inhoud: administratie en registratie van student- gegevens t.b.v. in- en uitschrijving bij de hogeschool; administratie en registratie van betalings verkeer m.b.t. college- en cursusgelden; actueel houden van het Studenten Informatie Systeem en aanleveren van standaardrappor tages uit het systeem; bewaken van procedures m.b.t. studenten en cursistenadministratie; onderhouden van contacten met relevante overheidsinstellingen; coördineren van alle werkzaamheden van de studentenadministratie. F u n c t i e - e i s e ii opleiding op havo/meao-niveau; kennis van en ervaring met geautomatiseerde bestanden; enige jaren werkervaring, bij voorkeur in een coördinerende functie; initiatiefrijk, communicatief en collegiaal; stressbestendig met behoud van accuratesse. Arbeidsvoorwaarden: De CA0-HB0 is van toepassing. De aanstelling is tijdelijk voor de duur van een jaar en daarna, bij gebleken geschiktheid, de mogelijkheid van een vast dienstverband. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal fl. 2.834,- (schaal 5 CA0/HB0) en maximaal fl. 4.245,- (schaal 6 CA0/HB0) bruto per maand, op basis van een volledige aanstelling. Deeltijd aanstelling is bespreekbaar. Informatie en sollicitatie: U kunt informatie over de functie inwinnen bij de heer H.van der Leeden, hoofd Onderwijs Ondersteunende Diensten, tel. 071 - 518 88 21. Een functiebeschrijving (no 62) is beschikbaar. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae, onder vermelding van het vacaturenummer, kunt u binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Hogeschool Leiden T.a.v. de heer H. van der Leeden hoofd Onderwijs Ondersteunende Diensten Postbus 382 2300 AJ Leiden RESTAURANT Zoekt twee gemotiveerde jonge mensen: Een leergierige zelfstandig werkend kok ter versterking van onze keukenbrigade en Een representatieve gastvrouw of gastheer in het restaurant Als je onderdeel van ons enthousiaste team wilt zijn bel dan met chef-kok Michel Verhaar of Patron Ewoud Brouwer 071-5123053 Kloksteeg 3 2311 SK Leiden Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiaste: die ons team kan versterken met de verwerking van lo nen, facturen en verdere ad ministratieve handelingen en dit met gepaste inzet en kennis wil komen doen. Functie-eisen: - MBA-opleiding of daaraan gelijkwaardig ontwikkelingsniveau. - Verantwoordelijkheids gevoel - Goede motivatie en contactuele eigenschappen - Beheersing van de Nederlandse taal. Als u interesse heeft in deze dynamische functie en vol doet aan de gestelde eisen, dan verzoeken wij u om binnen twee weken na het verschijnen van deze adver tentie een sollicitatiebrief te zenden aan: Van Muiden Glas- en Schilderwerken Flevoweg 4, 2318 BZ LEIDEN t.a.v. de heer H. M. Klein Van Muiden Glas* en Schilderwerken staal al bijna 100 jaar borg voor hoogwaardig vakmanschap. Ook nu nog spelen degelijkheid en betrouwbaarheid een centrale rol. In ons dynamisch VCt gecertificeerde bedrijl werken inmiddels mee dan zestig gespecialiset medewerkers in uiteenlopende disciplj» Met behulp van de modernste technieken hoogwaardige matera garanderen wij onze klanten niet alleen een uitstekende kwaliteit, ook optimale efficiënt» i dienstverlening. van -1 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 3 Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Huidziekten, Oogheelkunde. Keel-, Neus- en Oor heelkunde,Verloskunde. Gynaecologie, Psychiatrie, Pathologie, Neurologie, Neurochirurgie, Huisarts en Verpleeghuisgeneeskunde. Oogheelkunde Bij de afdeling Oogheelkunde werken 7 fulltime en 4 parttime oogartsen. Daarnaast zijn er 10 arts assistenten. De administratieve en secretariële ondersteuning wordt geleverd door een patiënten zorgsecretariaat en een stafsecretariaat. Het stafsecretariaat bestaat uit 4 medewerkers. Aap de werkzaamheden wordt leiding gegeven door een managementassistent. De werkzaam heden betreffen ondersteuning vari de stafleden (waaronder het afdelingshoofd en de opleider) op het gebied van onderwijs, wetenschappelijk onder zoek en management. Op het stafsecretariaat ontstaat per I december 2000 een vacature voor een: Secretaresse B m/v (voor gemiddeld 36 uur per week) Vac.nr.00.C.I2.38.LD Functie-inhoud: - opstellen, bewerken en afhandelen van algemene correspondentie, ook per fax en e-mail; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen; - organiseren van bijeenkomsten; -deelname, aan organisatie van congressen en nascholingscursussen; - ondersteunende werkzaamheden op het gebied van onderwijs aan assistenten-in-opleiding-tot- oogarts, co-assistenten en studenten; - ondersteunende werkzaamheden op het gebied van wetenschappelijke output (publicaties, pro moties etc); - bewerken van artikelen en andere teksten; - beheren van agenda's; - archiveren. Functie-eisen: - HAVO/MEAO, - secretaresse-opleiding; - kennis van de medische terminologie strekt tot aanbeveling; - ervaring met tekstvenwerking (MS-Office, met name Word en Excel); -vaardigheid in het gebruik van de Engelse taal in woord en geschrift. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4,378,- (schaal 6) bruto per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstellinggeschiedtvoordeduurvan I jaanmet uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A. van der Leden, managementassistent stafsecretanaat Oogheelkunde (071 - 526 23 88). DIVISIE 4 Divisie 4 telt 680 medewerkers en wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. Radiologie is één van deze afdelingen. Radiologie Op de afdeling Radiologie wordt gewerkt met alle moderne radiologische technieken, waaronder mammografie met stereotactic, DSI, angiografie, interventieradiologie.CT en MRI. De afdeling beschikt over 32 onderzoekkamers ver deeld over twee vloeren.Ten behoeve van de trau-- maradiologie beschikt het Centrum Eerste Hulp over twee goed geoutilleerde röntgenkamers. Naast de klinische taken worden wetenschappelijke projecten uitgevoerd en wordt onderwijs verzorgd. De afdeling telt ongeveer 250 medewerkers, waar onder 35 (assistent)radïologen, 66 radiodiagnos- tisch laboranten en 9 leerling radiodiagnostisch laboranten. Op de administratie is een vacature ontstaan voor de functie van: Medisch Secretaresse A m/v (20 uur per week) Vac.nr.00.T.22.38.LD Functie-inhoud: - het via de dictafoon typen van medische verslagen m.b.v. een tekstverwerker (ZIS); - het verwerken van de gegevens via een terminal; - alle bij de administratie behorende werkzaam heden; - t.z.t. alle werkzaamheden op de receptie, Functie-eisen: - HAVO-diploma; - kennis van de medische terminologie; - uitstekende typevaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met dictafoon; -zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.975,- bruto per maand op fulltime basis (schaal 5 RRAZ). Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt doa mevrouw R». Steenvoorden, hoofd medisch secre tariaat (0ÏI 5i6' 20 Slj. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied va de inwendige geneeskunde ondergebracht. Secretariaat Patiëntenzorg Divisie 2 Het Secretariaat heeft als belangrijkste taak het ver vaardigen van kliniekbrieven met behulp van h(1 Ziekenhuis Informatie Systeem (ZIS). De afdeling bestaat uit 7 medewerkers, een pjn hoofd en een hoofd. Het Secretariaat vraagt een: Medewerker Tekstverwerking m/v (gemiddeld 28 uur per week, werktijden in overlej Vac.nr.OO.K. 14.38.LD Functie-inhoud: Het typen (via dictafoon), corrigeren en verzencis van brieven van ontslagen patiënten van 15 vei schillende klinieken. Functie-eisen: - MAVO of vergelijkbare opleiding; - typediploma; - bereidheid tot het werken in teamverband; - bij voorkeur kennis van de medische terminolog - ervaring met-tekstverwerking. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.670,- bruto pc maand bij een fulltime dienstverband. Inschaling afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante werf ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode vi I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie word gaarne vérstrekt door mevrouw H.M. van Berfe hoofd Secretariaat Patiëntenzorg (071 - 526 34 83 Bij indiensttreding is het Pensioenreglement vanh ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacatuii nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen tws weken na het verschijnen van deze advertentie z0 den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Hogeschool Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22