Personeel Personeel Personeel Personeel Personee MEDISIZE werken in de reiswereld? ADMINISTRATIEF/ FINANCIEEL MEDEWERKER MIt Verdien jij een baan in de financiële dienstverlening Kom JobShoppenl zaterdag 30 september ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2000 Medisize ontwikkelt, produceert en verkoopt medische disposables ten behoeve van ziekenhuizen in binnen- en buitenland..Zij is een klantgerichte organisatie met een vooraanstaande positie in de markt Met 165 medewerkers heeft Medisize het totale proces van productontwikkeling tot levering i aan de klant, in eigen hand. Hierdoor is zij in staat optimaal op specifieke wensen in te spelen en biedt zij een hoog serviceniveau. Binnen de organisatie is een vacature ontstaan voor de fulltime functie van Medewerker Kwaliteitsdienst De functie: 0 U voert fysische laboratorium onderzoeken uit en rapporteert de resultaten 0 U beheert het calibratiesysteem 0 U voert In-Proces controles uit I 0 U verzorgt de klachten afhandeling 0 U verzorgt de inkeur van de binnenkomende goederen 0 U voert activiteiten uit t.b.v. het kwaliteitssysteem Medisize vraagt: 0 Een gestructureerde en energieke persoon die zelfstandig werkt, in oplossingen denkt en affiniteit heeft met kwaliteit 0 MBO werktuigbouw opleidingsniveau 0 Administratieve en redactionele vaardigheden 0 Ervaring met MS-Office Medisize biedt: 0 Een uitdagende baan binnen een jong en enthousiast team 0 Een kans om uzelf verder te ontplooien 0 Ruimte voor eigen initiatief 0 Informele, no-nonsense organisatie met korte lijnen 0 Goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Hans Donders, Quality Manager, telefoon 0252-576 875, E-mail:hdonders@medisize.nl. Heeft u belangstelling Schrijf dan uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Medisize bv, t.a.v. de heer C.J. Bos, Postb'j? 366. 2180 AJ Hillegom. •IjjLl N H I G H OOI. FTRAVFI Binnenweg 12 2132 CT Hoofddorp tel: 023 - 561 53 05 www.pinhigh.nl info@pinhigh.com Pin High Golftravel is een jong en dynamisch bedrijf met 36 medewerkers en de grootste specialist in het organiseren van golfreizen over de hele wereld. Wegens uitbreiding hebben wij onderstaande vacatures: Voor alle vacatures bieden wij: afwisselende baan in een jong enthousiast team salaris ten minste 400,- boven CAO-niveau 13*' maand en 300,- gratificaties per jaar studiekosten voor bijv. IATA 100% vergoed spaarloon regeling 27 vakantiedagen per jaar gunstige reisregeling, ook voor je partner lATA-medewerker m/vss junior senior reisadviseurs m/v39 Heb je LATA-ervaring en wil je graag meer verantwoorde lijkheid dan hebben wij een uitdagende baan voor je waarbij je mede verantwoordelijk bent voor het allotment-beheer, het uit draaien en de afwikkeling van onze tickets en de controle van de door de reisadviseurs geboekte vluchten, (kennis van WORLDSPAN is een pré). Die het een uitdaging vin den om wereldwijd topho tels resorts te verkopen. Kwaliteit service staan voorop en studiereizen naar onze locaties zijn voor ons vanzelf sprekend. medew. verkoopondersteuning m/v 39 uur die graag ervaring op wil doen in de reiswereld. Je werkt in een klein team waarbij je zorgdraagt voor een goede afhandeling van de boeking en de reisbescheiden. Ben je geïnteresseerd, stuur dan je reactie binnen 10 werkdagen naar Pin High Golftravel, Binnenweg 12, 2132 CT Hoofddorp, t.a.v. Esther van Berkel pRmmiousfëoPERsto Fcnms pg azlarj Samsung digital) Account scoot® avaya_ De Katwijksche Bouwvereeniging beheert ongeveer vierduizend woningen in Katwijk en Valkenburg. Service aan huidige en toekomstige klanten staat centraal. De Bouwvereeniging is een informele het dynamische en complexe vaarwater. Open en duidelijke belangrijk kenmerk van de bedrijfscultuur. De Katwijksche Bouwvereeniging zoekt een Coördinator Strategisch Beheer m/v Het team strategisch beheer werkt aan het ontwikkelen, uitwerken en uitvoeren van een strategisch plan voor het beheer van de woningvoorraad in de komende jaren. De belangrijkste aandachtspunten van de coördinator strategisch beheer zijn het stroomlijnen van de organisatie rond strategisch beheer en het uitvoeren van strategische voornemens. U zet ideeën om in projecten. U vertaalt ontwikkelingen binnen de volkshuisvesting in concrete plannen. U begeleidt en stuurt projectteams. U voert intern en extern overleg en levert een bijdrage aan de ontwikkeling van beleid, de opbouw van het bedrijf, het beheer van de voorraad en het opstellen van de meerjarenbegroting. De coördinator strategisch beheer geeft rechtstreeks leiding aan zes medewerkers strategisch beheer en stuurt andere projectleiders aan. Een succesvolle coördinator strategisch beheer is: initiatiefrijk innovatief klantgericht zelfstandig overtuigend gericht op samenwerking bekend met ontwikkelingen binnen de volkshuisvesting heeft minimaal HBO werk- en denkniveau De functie is ingedeeld volgens de CAO voor woningcorporaties in schaal 12-14. De secundaire arbeidsvoorwaarden zijn goed geregeld. Flexibele werktijden zijn bespreekbaar. Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u bellen met Kees Kunst, adjunct-directeur, telefoon 071 40 600 40. Voor informatie over de procedure kunt u bellen met Wilbert van der Doef, extern personeelsadviseur, telefoon 035 523 56 52 of 06 54 624 856. Schriftelijke sollicitaties vóór 9 oktober 2000 aan Van der Doef, Opleiding en Personeelsmanagement, Blaricummerstraat 139a, 1272 JH Huizen. Bosiaan 2a Katwijksche Bouwvereeniging 2224 HH Katwijk Telefoon (071) 40 600 40 Fax (071) 40 600 60 De gemeente Oegstgeest is op-zoek naar een TAALONDERSTEUNER VOOR ANDERSTALIGEN (m/v) Oegstgeest is een centraal in de Randstad gelegen groene forensengemeente, nabij de stad Leiden en de kust, met 20.000 inwoners. Oegstgeest heeft goede verbindingen met Den Haag en Amsterdam via de A44. De gemeente Oegstgeest kent 8 scholen voor basis onderwijs, I school voor speciaal onderwijs (ZMOK), 2 scholen voor voortgezet onderwijs en een school voor agrarisch onderwijs. Het openbaar basisonderwijs is sinds I maart 2000 verzelf standigd. Bij de Oegstgeester basisscholen groeit het aantal leerlingen met een anderstalige achtergrond, waaronder asielzoekers. De gemeente Oegstgeest zoekt een leerkracht (m/v) voor taaiondersteuning van deze leerlingen (NT2-onderwijs). De taaiondersteuner werkt onder directe verantwoorde lijkheid van een coördinatiegroep van de diverse scholen en geeft samen met de teams van de scholen invulling aan een schoolbrede verantwoordelijkheid voor het taal onderwijs. Aanstelling geschiedt onder verantwoordelijkheid van de gemeente Oegstgeest in het kader van Lokaal Onderwijs beleid. Het project "Anderstaligen" strekt zich uit over de periode 15 oktober 2000 tot I augustus 2004. Functie-inhoud: - geeft in nauw overleg met de betreffende scholen/groeps leerkrachten taaiondersteuning aan leerlingen uit diverse groepen; - werkt aan deskundigheidsbevordering op dit terrein t.b.v. de scholen en groepsleerkrachten; - ontwikkelt in overleg met de scholen beleid m.b.t. de taai ondersteuning; - legt het afgesproken beleid vast t.b.v. het schoolplan van de scholen; - adviseert scholen m.b.t. de aanschaf van specifieke materialen t.b.v. de ondersteuning; - adviseert en ondersteunt scholen in hun contacten met de ouders van de anderstalige leerlingen; - neemt zo nodig deel aan teamoverleg van de betreffende scholen; - wordt in de gelegenheid gesteld tot collegiaal overleg met andere taaiondersteuners. Nadere invulling van de werkzaamheden en de verdeling van de activiteiten over de verschillende basisscholen geschiedt in overleg met de coördinatiegroep. - een bevoegdheid tot het geven basisonderwijs; - aanvullende opleiding en/of ervaring onderwijs voor het NT2-onderwijs. Wij bieden: Het betreft een functie met een maximumschaal 9 volgens het Rechtspositiebesluit Onderwijspersoneel.Voor meer informatie over het project "Anderstaligen" en de functie kunt u contact opnemen met de heer F.M.J.Terken, directeur van de o.b.s. Gevers-Deutz Terwee. Tel. (071) 565 24 32 (school) of (071589 26 50 (privé). Reacties: Uw sollicitatie kunt u binnen 10 dagen sturen naar de o.b.s. Gevers-Deutz Terwee, t.a.v. de heer F.M.J.Terken, Terweeweg 106,2341 CV Oegstgeest U kunt ook u en CV via e-mail versturen naar fmj.terken@wolmail.nl gemeente 4 Oegstgeest" Alu-Light Products B V. is een snelgroeiend dynamisch bedrijf, gespecialiseerd in de ontwikkeliq verkoop van horeca- en tuinmeubilair in binnen- en buitenland. Zoeken wij iemand die wil meetellen in een groeiend bedrijf met zeer gemotiveerde collega's Uw werkzaamheden bestaan uit algemene administratieve taken, verkoopfacturatie en debiteuren r crediteuren administratie. Rapporteert rechtstreeks aan de financieel manager. Gevraagd wordt: Afgeronde administratieve opleiding op MBO niveau; tenminste 3 jaar ervaring; mand die zelfstandig en accuraat kan werken; kennis van Word en Excel; kennis van de Engelse ti j (Duits is een pré) Wat bieden wij U? Voor deze functie bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden in q 'I stemming met ervaring en leeftijd. Tevens bieden wij u veel zelfstandigheid, een plezierige werksfs1 goede doorgroeimogelijkheden binnen ons snel groeiend bedrijf. Geïnteresseerden kunnen hun sollicitatie o.v.v. referentienummer met C V. richten aan: Alu-Light Products B V. t.a v Afdeling Personeelszaken, Satellietbaan 8, 2181 MH Hillegom, of per e-mail: gert.teunizen@alu-light.nl (Telefoonnummer 0252-537853). Stationsplein 212, Leiden Voltijd, deeltijd of flexwerken' Er is nu meer keuze dan ooit. Tempo-Team helpt je kiezen welke vorm het beste bij jou past. Daarvoor zijn we speciaal zaterdag 30 september geopend van 10.00 tot 16.00 uur. Zo hebben we momenteel interessante vacatures in de sectoren: horeca zorg financiële dienstverlening overheid logistiek www.tempo-team.nl tempo-tec START TECHNIEK, onderdeel van de Startorganisatie, is gespecialiseerd in o.a. het detacheren van technisch personeel. Wij bieden goede technici (langdurige) arbeidsovereenkomsten met uitstekende arbeidsvoorwaarden (scholing en opleiding, pensioen en spaarloonregelingen etc.). Veel vaktoppers hebben inmiddels naar volle tevredenheid een vast dienstverband bij ons. MONUMENTENWACHT ZUID- HOLLAND De onafhankelijke Stichting Monumentenwacht Zuid-Holland stimuleert 1 onderhoud aan monumenten door het uitvoeren van inspecties t uitbrengen van adviezen aan monumenteneigenaren en overheid. De organisatie bestaat uit 10 wachters en 3 kantoormedewerkers, werkzaal op meerdere locaties in Zuid-Holland. De klantenkring bestaat uit rui 2.200 abonnees, particuliere en institutionele monumenteneigenaren overheden. De Monumentenwacht Zuid-Holland werkt in federatief verband^ samen met overige provinciale Monumentenwachten in Nederland. De Stichting Monumentenwacht Zuid-Holland heeft in de standplaatsen® Leiden en Den Haag per direct plaatsen voor: Tweede wachters Uw functie: - Onder leiding van een ervaren eerste wachter worden bouwkundige I inspecties uitvoerd. Gebreken worden opgespoord en er worden voorstellen gedaan om deze te verhelpen; - Kleine noodzakelijke reparaties worden direct uitgevoerd; - Andere zaken worden vermeld in het inspectierapport. Met deze informatie kan de eigenaar gerichte maatregelen nemen; - U beheert de inspectiebus en/of het magazijn. Uw profiel: - U heeft een bouwkundige opleiding (LTS of gelijkwaardig nive - U beschikt over goede contactuele eigenschappen; - U heeft een goede lichamelijke conditie en bovendien heeft u zeker geen last van hoogtevrees, omdat de werkzaamheden zich vaak op grote hoogte bevinden; - U heeft ervaring in het onderhoudswerk (bij voorkeur aan monumenten); - U bent in het bezit van rijbewijs BE/CE; - U heeft bij voorkeur ervaring met tekstverwerking en/of bent bekend met Arbo-voorschriften. De arbeidsvoorwaarden: - De Monumentenwacht biedt een volledige betrekking voor een jaar J die bij gebleken geschiktheid wordt omgezet naar een dienstverband f voor onbepaalde tijd; - U krijgt een 36-urige werkweek; de rechtspositie is landelijk I geregeld en volgt de CAO voor provinciale ambtenaren; - Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Aanloop- j schaal 4 2.749,= tot 3.885,=) en functieschaal 6 (maxima; 4.280,= bruto per maand); - De Monumentenwacht is aangesloten bij het ABP. De selectieprocedure: Bij deze procedure laat de Monumentenwacht zich begeleiden door Start Techniek in Leiden. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met dhr. J. Dohmen, tel. (071) 521 11 15. Geïnteresseerden kunnen tot 7 oktober 2000 schriftelijk reageren bij Start Techniek, Breestraat 51, 2311 CJ Leiden o.v.v. Tweede Wachter, Start'1' Werkt zekei Techniek

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 20