Personeel Personeel We connect your home to the world flS* HEIJMANS Werken aan de kwaliteit van de sociale zekerheid! ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2000 CARGO SERVICE CENTER NEDERLAND BV Cargo Service Center is het grootste onafhankelijke luchtvrachtafhandelings- bedrijf met meer dan 76 vestigingen wereld- wijd en ruim 3100 werknemers. Cargo Service Center Nederland BV houdt zich als zelfstandige werk-maatschappij binnen dit netwerk bezig met het afhandelen van luchtvracht op Amsterdam en Rotterdam Airport. CSC/NL is gevestigd op Schiphol Zuidoost in een nieuw pand. Onze luchtvrachtafhandeling omvat een pakket van meer dan 50 luchtvaart-maatschappijen. De operatie vindt plaats in volcontinudienst. verzorgd door ruim 400 medewerkers. n diploma op LBO/MAVO nivo. Ervaring met Wij zijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: Luchtvrachtemployés U bent verantwoordelijk voor het laden en lossen van luchtvrachtgoederen in de loods en het opbouwer en afbreken van vliegtuigpallets. U werkt in teamverband in een rooster met flexibele onregelmatige diensten. Wat we zoeken: Enthousiaste, flexibele aanpakkers in het bezit zijn v loods- of magazijnwerk en heftruckervaring Voorman U bent verantwoordelijk voor een team luchtvrachtemployés in continudienst. U coördineert de werkzaamheden, ziet toe op de uitvoering en u bent meewerkend wanneer de werkzaamheden dit Wat we vragen: U beschikt over ervaring met bovengenoemde werkzaamheden, leidinggevende capaciteiten ep een opleiding op Mbo-nivo. Medewerker Technische dienst U bent in teamverband verantwoordelijk voor-het totale onderhoud van het pallet container handling system (plc gestuurd Siemens S5) en het onderhoud en reparatie van rijdend materieel. De werkzaamheden worden uitgevoerd in een dag/avondrooster en tevens worden er consignatie diensten gelopen voor hel weekeinde. Wat we willen: Echte aanpakkers, in het bezit van een diploma op minimaal Mbo werk- en denknivo. Ervaring met mechanische, elektrische en elektronische werkzaamheden Is een vereiste. Ervaring met PLC besturingen (Siemens S5) is een pre. Wat we bieden: Een 37,5-urige werkweek Interne opleiding Goede salariëring Premievrij pensioenfonds Spaarregelingen Goede overige secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder e Bent u onze nieuwe collega? Stuur dan uw sollicitatiebrief, waarin u ons vertelt waarom wij juist u moeten uitnodigen voor een gesprek, aan Cargo Service Center Nederland bv, Anchoragelaan 50, 1118 LE Schiphol Zuidoost, l attentie van mevrouw B. Gaarenstroom, afdeling Personeelszaken. invragen van een sollicitatieformulier kunt u bellen naar telefoon: i vaste dertiende maand EURONET A INTERNET france telecom I Met ruim 1,3 miljoen abonnees in de provincies Zuid- en Noord-Holland, Utrecht en Noord-Brabant behoort Casema tot de grootste en meest toonaangevende kabel exploitanten in Nederiand. Mede dankzij de samenwerking met Dutchtone, EuroNet Internet en France Telecom ontwikkelen we ons in een hoog tempo van een leverancier van kabeltelevisie tot een full service provider. Wij bieden een breed pakket aan elektronische diensten via de kabel, zoals telefonie, datacommunicatie en multimedia. De technieken waarmee wij werken en de veelzijdigheid van ons dienstenpakket maken dat we in de branche worden gezien als trendsetter. De grootse plannen die we hebben voor verdere groei en uitbreiding bieden ambitieuze mannen en vrouwen volop kansen om in een dynamische, innovatieve werkomgeving bij te dragen aan de vergroting van onze slagkracht op de markt. Uiteraard ondersteunen wij onze medewerkers daarbij volledig in hun verdere ontwikkeling, door ze alle ruimte te bieden voor het volgen van opleidingen. NETWERK SERVICES Medewerker Magazijn/Assistent Planner Een dubbelfunctie: dat wil zeggen, je bent een deel van de tijd werkzaam als Medewerker Magazijn en een deel van de tijd als Assistent Planner. Als Mede werker Magazijn ben je verantwoordelijk voor het logistieke proces binnen de sector Netwerk Services. Een verantwoordelijke taak waarin je zorg draagt voor opslag, distributie, uitgifte en inname van materialen met behulp van het geautomatiseerde voorraadregistratiesysteem. Omdat je ook het exploitatie^ en het aanlegmagazijn beheert, is er zeer weinig wat jou ontgaat wat betreft voorraadniveaus en dergelijke. Dat accurate en ordelijke komt je goed van pas in het andere deel van je functie, het plannen. Bij afwezigheid van de Planner verricht jij planningswerkzaamheden. Ook bewaak je de voortgang van de lopende werkorders en voer je dagrapporten in in het tijdverantwoordings- systeem. Verder verzorg je administratieve, controle- en, in voorkomende gevallen, baliewerkzaamheden. Om deze dubbelfunctie goed te kunnen vervullen, moet je goed kunnen switchen. Het spreekt ook vanzelf dat je ervaring hebt op beide werkgebieden en dat je goed kunt communiceren. Wij denken aan een zelfstandig iemand met HAVO-niveau. Je standplaats is Sassenheim. (vacaturenummer 00093/00090) NETWERK SERVICES Servicemonteur A/B In jouw werk draait het niet alleen om het oplossen van storingen, maar ook om het instellen van aansluitingen in binnen- en buitendienst en het verrichten van preventief onderhoud aan het wijknet. Verder assisteer je bij diverse aan- legwerkzaamheden. Je werkt soms zelfstandig, soms in een team dat naast jou verder bestaat uit een 1e monteur en een servicemonteur A. Van beide Servicemonteurs verwachten wij een VEV-diploma CAI-techniek en gerichte opleidingen op het gebied van kabeltelevisietechniek (l+-niveau). Uiteraard ben je dienstverlenend ingesteld, sociaal vaardig en representatief. Omdat storingen zich nu eenmaal op elk moment van de dag kunnen aandienen, ben je bereid om ook buiten kantoortijden te werken. Voor Servicernonteur A denken wij aan MTS-E-niveau; voor Servicemonteur B aan LTS-E-niveau. Je bent in het bezit van een rijbewijs B(E). Je standplaats is Sassenheim of IJmond. (vacaturenummer 00087) Meer weten over de inhoud van de functies? Kijk op www.casema.nl/vacatures of bel 070-7783274. Direct solliciteren? Stuur dan binnen twee weken en onder vermelding van het vacaturenummer een brief met c.v. naar Casema, ter attentie van mevrouw K. Schultz, postbus 16192, 2500 BD Den Haag. Of mail je reactie naar recruitment@office.casema.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. INTERNATIONAAL TRANSPORTBEDRIJF MART. VAN DER LINDEN B.V. Mart. van der Linden B.V. is een middelgroot internationaal transportbedrijf met op- en overslag- Sedert 1898 heeft hel bedrijf een meer dan 100-jarige reputatie opgebouwd in de vervoerswereld. En vanaf 1996 worden de werkzaamheden uitgevoerd overeenkomstig de eisen die worden gesteld aan de kwaliteitsnorm ISO 9002. Per direkt zijn wij op zoek naar een ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (MA7) Profiel: u bent werkzaam op de afdeling financiële administratie ter ondersteuning van de administrateur bij alle voorkomende boekhoudkundige en administratieve werkzaamheden. Wij vragen: een middelbare administratieve opleiding of gelijkwaardig. U kunt zelfstandig werken, bent accu raat, stressbestendig en heeft een flexibele werkinstelling. Enige affiniteit met de transportwereld is een pre. Leeftijd vanaf 21 jaar. Wat wij bieden: een fulltime baan (40 uur); een aantrekkelijk salaris, secundaire arbeidsvoorwaarden volgens CAO, spaarloonregeling en een jong enthousiast team van medewerkers. Mart. van der Linden B.V. 2e Poel laan 10 Postbus 51 2160 AB Lisse Telefoon: 0252-413041 of rc geert u sE-mail adres: f.van.den.berg@mvdl.nl Heijmans Vastgoed Door een sterke groei van onze activiteiten in West Nederland, zijn wij voor het regiokantoor van Heijmans Vastgoed West te Leiderdorp op zoek naar een Project Administrateur (m/v) In deze functie bent u verantwoordelijk voor het verzorgen van de financiële rapportage over de projecten met betrekking tot o.a. de resultaatprognoses en periodieke management informatie aan regiodirectie en regio-administrateur. Daarnaast controleert en codeert u alle relevante gegevens ten behoeve van de projectadministratie. U draagt zorg voor tijdige facturering van termijnen en meer- en minderwerk. Ook het voorbereiden, uitvoeren en bespreken van periodieke financiële overzichten met projectontwikkelaars behoort tot uw taken, net als het analyseren en rapporteren van geconstateerde afwijkingen. Onze eisen Om deze functie adequaat te kunnen invullen is een opleiding op MBO-niveau (MBA en MEAO-BA) noodzakelijk. Ook goede communicatieve vaardigheden, accuratesse, snelheid van handelen en stressbestendigheid zijn eigenschappen die u moet bezitten. Ervaring in de bouwnijverheid en vastgoedontwikkeling is een pré. Natuurlijk hebt u vaardigheid in het werken met geautomatiseerde systemen. Ook zij die onlangs zijn afgestu deerd of binnenkort afstuderen worden uitgenodigd te reageren. Voor nadere informatie over de functie kunt u contact opnemen met mevrouw M.A.C. van Santen, tel. (071) 581 63 04, Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan Heijmans Vastgoed, t.a.v. mevrouw M.A.C. van Santen, Zijldijk 24b, 2352 AB Leiderdorp. Heijmans Vastgoed maakt deel uit van Heijmans N.V. 1,5 miljard (3,3 miljard gulden) is lemingen in d s gespecialis nijverheid. Heijmans het ontwikkelen van vastgoed en geïntegreerde projecten. Opdrachtgever zijn verzekerd van een innovatieve partner die permanent de nadruk legt op kwaliteit, onderzoek en advies. En waar mogelijk profiteren zij van een sterke, efficiënte achterban: Heijmans N.V. Ter versterking van ons team vragen wij een Enthousiaste Tandartsassistente voor 20 uur per week Ervaring als tandartsassistente vereist. De werkzaamheden bestaan uit het assisteren bij de patiëntenbehandelingen, het maken van afspraken, schoonmaken en steriliseren van instrumentarium en eenvoudige administratieve bezigheden. Wij bieden een gezellige werksfeer, een leuk en divers cliëntenbestand, enthousiasme voor elk aspect van de tandheelkunde en uitstekende collegialiteit. Heb je interesse, dan kun je een solliciatiebrief met curriculum vitae sturen naar R. van Eek, tandarts Geversstraat 46 2342 AB Oegstgeest E-mailen mag ook: rveck@tandartsen.net STICHTING BEJAARDENZORG Zgsters Dominicanessen van Voorschoten Huize Oud Bijdorp is een categoraal verzorgingshuis voor 46 bewoners. Er zijn twee afdelingen en een afdeling activiteitenbegeleiding met een huiskamerproject voor o.a. psychogeriatrische bewoners. Het beleid is erop ge richt om de bewoners zolang mogelijk zorg te bieden in de eigen vertrouwde omgeving. Ook verpleeghuiszorg wordt door ons geboden. Binnen het zorgteam krijgt het metho disch werken, middels het zorgdossier en bewonerstoewij zing steeds meer gestalte. Bijscholing vinden wij erg be langrijk en hiervoor worden faciliteiten gereserveerd. ZIEKEN VERZORGENDEN en/of BEJAARDEN VERZORGENDEN VOOR EEN DIENSTVERBAND VAN 16 TOT 32 UUR PER WEEK. Een korter dienstverband is mogelijk, evenals een over eenkomst voor oproepkracht. Werktijden worden via rooster vastgesteld: De werkzaamheden bestaan o.a uit: - Verzorgende werkzaamheden m.b.t. de ADL - Verpleegtechnische handelingen. - Observeren en rapporteren. - Verstrekken van medicatie. - Verzorgen van eten en drinken. Functie-eisen: Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverzorgende, Bejaardenverzorgende, MDGO-VZ of ander relevant diploma. Wij verwachten van u: Dat u respect heeft voor het geloof van de zusters en waardering heeft voor hun toewijding. Wij bieden u: Een fijne werkomgeving in rustige en mooie omgeving en een salaris, afhankelijk van diploma, ervaring en leeftijd volgens de CAO Verzorgings- en Verpleeghuizen. Informatie: Wilt u meer informatie over de functie dan kunt u ons bel len en vragen naar mw. Pascal van der Laan, assistent zorgmanager, telefoon 071 -5616946. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan: Huize Oud Bijdorp, t.a.v. Dhr. W. Pijnenburg, directie, Veurseweg 3, 2251 AA Voorschoten. In 1999 ging er bij ons, de Sociale Verzekeringsbank (SVB), ruim 50 miljard gulden om in pensioen en kinderbijslag. Binnen de SWS draait het om grote bedragen, complexe wetgeving en bovenal mensen van vlees en bloed. Miljoenen mensen die er blindelings op vertrouwen dat ze iedere maand de uitkering krijgen waar ze recht op hebben. Of ze nu om de hoek wonen of rond de evenaar. Het is onze taak ervoor te zorgen dat volksverzekeringen als de Algemene Ouderdomswet (AOW), de Algemene nabestaandenwet (Amu) en de Algemene Kinderbijslagwet (AKW) op tijd worden uitgevoerd. Naast een hoofdkantoor in Amstelveen heeft de SVB negen vestigingen verspreid over heel Nederland. De Sociale Verzekeringsbank vestiging Leiden biedt, in haar nieuwe kantoor bij het station Leiden Centraal, werk aan ruim 350 medewerkers. Wij profileren ons als een professionele dienstverlener in de sociale zekerheid door een kwalitatief hoogstaande uitvoering van de aan ons toebedeelde wetten. Om dit te bereiken, richten wij ons in de bedrijfsvoering op een optimale afstemming van de wensen en behoeften van onze klanten op de wensen en behoeften van onze medewerkers. Voor de afdeling Kwaliteit Handhaving zoeken wij een enthousiaste Medewerker Bezwaar en Beroep (m/v) Uw verantwoordelijkheid De medewerker Bezwaar en Beroep is primair verantwoordelijk voor het behandelen van beroepszaken, waarbij de doelmatigheid hoog in het vaandel staat. U vertegenwoordigt de Sociale Verzekeringsbank bij de Rechtbank of bij de Centrale Raad van Beroep. Daarnaast levert u een bijdrage aan de kwaliteit van de uitvoering. In voorkomende gevallen behandelt u tevens bezwaarzaken. Uw profiel Om deze functie goed te kunnen vervullen, hebt u een juridische universitaire opleiding afgerond, bij voorkeur Nederlands Recht. Daarnaast beschikt u over goede kennis van de sociale verzekeringswetgeving en van de Algemene Wet Bestuursrecht. U drukt zich mon deling en schriftelijk uitstekend uit, waarbij u blijk geeft van overtuigende communicatieve vaardigheden en analytisch vermogen. In de behandeling van uw zaken bent u vasthoudend in de verwoording van uw standpunt en toont u initiatief. U bent veranderingsgezind, enthousiast om taken snel op te pakken en werkt goed in teamverband. Ervaring in een soortgelijke functie is een duidelijke pre. Ons aanbod De salariëring voor deze functie bedraagt, afhankelijk van opleiding en werkervaring, maximaal f 6.815,- bruto per maand op basis van een gemiddeld 36-iirige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag en 5,35% eindejaarsuitkering. Daarnaast biedt de SVB goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een pensioenvoorziening, spaarloonregeling en studiefaciliteiten. Bij indiensttreding wordt u een tijdelijk dienstverband aangeboden. Bij goed functioneren wordt dit na een jaar omgezet in een vast dienstverband. Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Geïnteresseerd? Wilt u meer weten over deze functie, dan kunt u bellen met mevrouw A. de Leeuw, manager K&H, telefoon (071) 512 94 00. Uw brief met motivatie en c.v. kunt u tot 14 dagen na verschijning van deze advertentie sturen naar de Sociale Verzekeringsbank, afde ling P&O, t.a.v. mevrouw A. Scheffers, Postbus 9104, 2300 PC Leiden. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. V B Sociale Verzekeringsbank

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 18