Personeel Persone Raad van State Serveerster (V/m) Beveiligings beambte (m/v) f CREATIEVE DTP-ER (m/v) J rvückvvs Rijnseest B R I L L de koning hoofd- a po t h e k e r s assistent(e) Medewerker Examenbureau (m/v) ZATERDAG 23 SEPTEMBER 2000 De Raad van State is een Hoog College van Staat. Hij is adviseur in hoogste en laatste ressort van de Kroon inzake wetgeving. Het College heeft een Afdeling Bestuursrechtspraak, die uitspraak doet in geschillen zowel in eerste en enige instantie als in hoger beroep. De ambtelijke organisatie omvat ongeveer 500 medewerkers. De afdeling Algemene Zaken, die ressorteert onder de Directie Financieel-Economische Zaken en Ondersteunende Diensten, bestaat uit een aantal onderafdelingen, waaronder de koffiekamers en de Beveiligingsdienst. De Raad van State is gehuisvest in de gebouwen Kneuterdijk, Binnenhof, Parkstraat en Oranjestraat. Binnenkort betrekt de Raad van State een pand aan de Lange Vijverberg. Ten behoeve van Algemene Zaken, Koffiekamers wordt gevraagd een TAAK: het verzorgen en serveren van de koffie, thee en dranken in de gebouwen van de Raad van State de bereiding en verzorging van de lunch het afwassen van het serviesgoed en materialen het schoonhouden van de koffiekamers/keukens/apparatuur/linnengoed het klaarmaken en serveren van hapjes en drankjes bij recepties e.d. VEREISTEN: mavo-diploma opleiding Cateringmedewerkster flexibele en dienstverlenende instelling goede contactuele eigenschappen ervaring in een soortgelijke functie. In deze functie is het dragen van dienstkleding voorgeschreven. SALARIS: afhankelijk van leeftijd en ervaring maximaal 3.830,- bruto per maand (schaal 3 van het BBRA 1984) exclusief 8% vakantietoeslag. Ten behoeve van de Beveiligingsdienst van de Raad van State wordt gevraagd een (in dagdienstverband) TAAK: de taken bestaan in hoofdlijnen uit: het zorg dragen voor en controleren van de beveiliging van gebouwen en terreinen het verrichten van werkzaamheden m.b.t. de entreezorg. VEREISTEN: basisdiploma Beveiliging enige ervaring met bewakings- of beveiligingswerkzaamheden strekt tot aanbeveling rijbewijs BE EHBO-diploma, met reanimatie. In deze functie is het dragen van dienstkleding voorgeschreven. SALARIS: afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal 4.046,- bruto per maand (schaal 4 van het BBRA1984) exclusief 8% vakantietoeslag. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. INFORMATIE EN SOLLICITATIE: Een meer uitgebreide beschrijving van de functies is verkrijgbaar bij de afdeling Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling, telefoon 070- 4264 154. Voor inlichtingen over de functies kunt u contact opnemen met mevrouw drs. S.M.T.C. Groenendijk-Janssens, hoofd Algemene Zaken, telefoon 070-4264 336. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 14 dagen na het verschijnen van deze publicatie worden gericht aan het hoofd Personeelszaken en Organisatie-ontwikkeling, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Deze functies worden gelijktijdig in- en extern gepubliceerd. De Klerk's Groep heeft acht werk maatschappijen, nationaal en internationaal, met ca. 600 medewerkers. Wij vervaardigen en verkopen technisch hoogwaardige folie en folieproducten bestemd voor onder andere de land en tuinbouw, de industrie De medewerkers van Klerk's Plastic Industrie zijn op zoek naar een Gedurende het totale productieproces vinden diverse bewerkingen aan de folie plaats waarbij gebruik gemaakt wordt van high-tech materialen en machines, èn de kwaliteit en inzet van onze medewerkers. De hoge kwaliteit van ons eindproduct is daar dan ook het resultaat van. WAT WIJ U BIEDEN DE FUNCTIE Als DTP-er op onze Pre-press afdeling, houdt u zich met name bezig met het ontwerpen van dessins voor bloemenfolie en het uitwerken en druktechnisch voorbereiden van aangeleverde materialen en/of ontwerpen. TAKEN EN VERANTWOORDELIJKHEDEN >- het onderhouden van contacten met de afdeling Verkoop en de afdeling Drukkerij over de gemaakte ontwerpen of aanpassingen daarvan. t> het vastleggen van alle activiteiten in de administratie van de afdeling Drukkerij/Pre-press. u bent een belangri|ke spil in de grafische voorbereiding van het drukproces KPI biedt u een zelfstandige e opleidingsmogelijkheden, waa Voor de juiste kandidaat zijn a voorwaarden verbonden. Interessante baan, met interne in u zich volledig kunt ontplooien. ,n deze functie prima arbeids- j, gericht op het grafische vak WAT WIJ VRAGEN een basisopleiding op MBO-n met de differentiatie tekenen. ruime ervaring met de Apple Macintosh en het programma Illustrator - bij voorkeur reeds enkele jaren uitvoerende werkervaring binnen een grafische onderneming waarbij ervaring met Flexodruk een pré is. accuratesse eigen creativiteit UW SOLLICITATIE Interesse? Bel ons en maak direct een afspraak, of stuur uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen v, deze advertentie aan: PLASTIC INDUSTRIE BV t.a.v. mevr. D.H.A. Montanus hoofd personeelszaken Postbus 23 2210 AA NOORDWIJKERHOUT Telefoon (0252) 41 90 19 E-mail pz@klerks.nl Web-site www.klerks.com Samen werken aan betere geestelijke gezondheidszorg De Rijngeest Groep is een organisatie voor geestelijke gezondheidszorg in de regio Zuid-Holland Noord met ruim 1850 medewerkers. De'organisatie is ontstaan door de fusie van GGZ-partners ZHN, GGZ Rijnland, Langeveld Centrum voor psychiatrie, RIAGG ZHN, Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest en RIBW ZHN. Het werkgebied is de regio Zuid-Holland Noord: een regio met circa 550.000 inwoners. De Rijngeest Groep biedt een breed pakket van behandelingsmogelijkheden, verzorging en begeleiding, afgestemd op de vraag van cliënten met psychische en psychiatrische problemen. De Rijngeest Groep is volop in beweging. Er wordt hard gewerkt aan de verdere integratie van het aanbod en de totstandkoming van zorgcircuits. Daarbij nemen betrokkenheid met de cliënten, de continuïteit van de zorg en deskundigheidsbevordering een belangrijke plaats in. De Rijngeest Groep besteedt veel aandacht aan opleiding, onderwijs en onderzoek en biedt haar medewerkers een inspirerend en verantwpord werkklimaat met ruime mogelijkheden tot ontplooiing. Voor de eenheid Medische Ondersteuning gevestigd op de locaties Oegstgeest en Noordwijkerhout zoeken wij tot 1 juli 2001 een Klinisch analist 32 - 36 uur De afdeling In het kader van de fusie van de Rijngeest Groep wordt per 1 januari 2001 de eenheid Dienst Medische Ondersteuning gevormd. De integratie van de huidige medische diensten van de beide locaties zal de komende anderhalfjaar plaatsvinden. Deze dienst zal adequate, binnen de totale zorg geïntegreerde, somati sche, (para-)medische zorg bieden aan cliënten die op grond van een psychische stoornis klinische zorg krijgen. De aard van de dienstverlening is afhankelijk van de vraag vanuit de primaire zorgeenheden van de Rijngeest Groep. Aan de dienst zijn meerdere artsen en enkele consulent-specialisten verbonden. Daarnaast maken doktersassistenten, fysiotherapeuten, wijk verpleegkundigen. diëtisten en een tandarts deel uit van de dienst. De dienst beschikt verder over een apotheek, een labora torium en een röntgenvoorziening. De functie U verricht analyses met behulp van analyseapparatuur en u bewerkt monsters voor analyse. Zowel op het laboratorium als op de afdelingen neemt u bloed af bij cliënten. U heeft contact met de behandelaar over de interpretatie van de onderzoeksresul taten. Ook onderhoudt u contacten met medewerkers van het klinisch laboratorium, artsen, verpleegkundigen en medewerkers van de medische dienst. Uw 'profiel Voor deze functie dient u te beschikken over gerichte kennis op MBO-niveau of HBO-niveau. U bent in staat de werkzaamheden zelfstandig uit te voeren, waarbij u kunt terugvallen op de hoofd analist van het klinisch laboratorium. Aangezien u op beide locaties werkzaam zult zijn. is het van belang dat u over adequaat eigen vervoer beschikt. Er zijn geen nacht- of weekenddiensten. Het aanbod De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Geestelijke Gezondheidszorg, FWG 40. Verder kunt u rekenen op een degelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een collectief verzekeringspakket en een aantrekkelijke spaarloonregeling. Informatie Voor nadere informatie over deze functie kunt u tijdens kantoor uren contact opnemen met mevrouw M. Schlatmann, manager Medische Ondersteuning a.i., telefoon (0252) 342 782, of door de heer J. Hünteler, hoofd Laboratorium, telefoon (0252) 342 413. Sollicitatie Wij ontvangen uw schriftelijke sollicitatie graag uiterlijk 4 oktober a.s., onder vermelding van de vacaturecode 120900/AC. U kunt uw brief richten aan: Rijngeest Groep Personeel en Organisatie Postbus 5000, 2200 KA Noordwijk Koninklijke Brill NV is een zelfstandige, sterk internationaal georiënteerde wetenschappelijke uitgeverij, voornamelijk op het gebied van de alfa,, schappen. De nadruk ligt op uitgaven (boeken, tijdschriften, CD-ROM's, electronische publicaties) op de terreinen geschiedenis, islam/oriëntalr religie en op gespecialiseerde onderdelen van de natuurwetenschappen. De hoofdvestiging bevindt zich in Leiden. Daarnaast zijn er vestiginger Zeist en in Boston (Verenigde Staten), en een vertegenwoordiging in Japan. Het bedrijf telt zeventig werknemers. Voor onze marketingafdeling zijn wij op korte termijn op zoek naar een PROMOTIEMEDEWERKER M/V die verantwoordelijk zal zijn voor de algemene ondersteuning bij de uitvoering van onze marketingactiviteiten. Als promotiemedewerker horen tot je verantwoordelijkheden: Het ondersteunen van de marketeers bij het afronden van de marke tingcampagnes ('traffic proces') Je voldoet aan het volgende profiel: Je hebt een afgeronde MBO-opleiding en relevante werk ervaring in een commerciële, grafische of administratieve richting. Daarnaast heb je affiniteit met direct marke ting. Ook beschik je over een goede schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid en heb je voldoende grafische kennis en kennis van de Engelse taal. 1 Het verzorgen van interne documenten en formulieren in de lijn var de huisstijl 1 Uitvoering van het advertentiebeleid en het actualiseren van onze website 1 Afstemming met externe partijen (toeleveranciers, ontwerpers, adverteerders) en interne partijen met als doel het beheren en actualiseren van reclamemateriaal (advertenties, folders, website). Indien je aan bovengenoemd profiel voldoet nodigen wij je graag uit te solliciteren en je brief met curriculum vitae binnen 14 dagen tt sturen aan Koninklijke Brill NV, t.a.v. mevrouw S. Nicolaes, personeelsfunctionaris, Postbus 9000, 2300 PA Leiden. Ook kun je reageren via e-mail: nicolaes@brill.nl. Academie Publishers Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan ben je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime. Bij De Koning kun je altijd terecht." Secretaresse Human Resources Organization Voor een farmaceutisch bedrijf in Leiden. De werkzaamheden zijn o.a. correspondentie, agendabeheer, aan- en afmeldingen GAK, mutaties t.b.v. pensioenfonds, ziektekostenverzekeringen, GAK e.d., notuleren en verzorgen van personeelsoverzichten. Beheers jij de Engelse en Nederlandse taal goed, heb je meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie en ben je op zoek naar een afwisselende fulltime baan, neem dan snel contact met ons op. Medewerker orderadministratie Voor een commercieel bedrijf in Zoeterwoude Rijndijk. Werkzaamheden zijn administratieve orderverwerking, facturering en veel contacten onderhouden met leveranciers. Zoek jij een fulltime baan, heb je ^en goede beheersing van de Engelse taal, heb je een servicegerichte instelling en relevante werkervaring, reageer dan snel. T Z E N D U R E A U Het Diaconessenhüra Leiden is een alge meen, middelgroot, mddern ziekenhuis. Er|verken ruim 1000 liewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dart/I 20.000 patiën- poliklinieken Iden ongeveer 14.50Ö» patiënten op- genomak Patiënten kunnen v&ipr bijna alle zorgvrcH in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouwV nieuw Ijeddenhuis en dejinovatie v hetziekenhm l'ent gestart. hessenhuis i groene Cving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl De apotheek van het Diaconessenhuis Leiden is op zoek naar een voor 36 uur per week De ziekenhi$5apotheek verzorgt de farmaceutische dier verlening vöor het Diaconessenhuis Leiden en een aenla andere zorginstellingen- jn de apotheek zijn 16 mensen werkzaam, find 2Q0u zal èe apotheek zijn gehuisvest in een splinternieuw gedeelte van het ziekenhuis., De taken bestaan uit he£leidinggeven aan de apothekej assistenten en de farmaceutisch medewerkers. U levert een actieve./éijdrage aan de voorbereiding end uitvoering van hetiseleid, en bent een belangrijke verteg woordiger van de ziekenhuisapotheek. U neemt bovendien voor 50% van de tijd deel aan alle gebruikelijke werkzaamheden van apothekersassistent! de ziekenhuisfarmacie, zoals bereiden van geneesmidd cytostatóa en parenterale voeding, verwerken van medki iten en het verstrekken van informatie aan verpl idigen en artsen. Wij 'vragen: een initiatiefrijke en enthousiaste hoofd assistent. U bent een coach en weet mensen te motiveri en te stimuleren. U heeft bij voorkeur enige jaren wer ervaring als apothekersassistent. Ervaring in een leiding gevende functie geniet de voorkeur. U heeft manage opleidingen gevolgd of bent bereid deze te volgen. Wij bieden: een afwisselende baan. De arbeidsvoorw den zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris Is kelijk van opleiding en ervaring. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordel voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betali regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied' ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschik het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er gratis parkeergelegenheid. Belangstelling? Ihformatie is verkrijgbaar bij mevrouv -A.C. Ledeboer, ziekenhuisapotheker, mevrouw E. Freh of mevrouw I. Vixseboxse, apothekersassistenten, tele: 071 - 517 82 65. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding vacaturenummer 214, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer J. Ishaa P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RDU - De LOI is één van de grootste directmarketingbedrijven van Nederland. Jaarlijks volgen zo'n 100 000 cursisten één van de 350 opleidingen van de LOI. Van beroepsopleidingen tot complete MBO- of HBO-opleidingen, Vrijwel alle opleidingen kunnen worden afgerond met een examen. Voor het Bureau mondelinge lessen, praktijkbegeleiding en examens zoeken we op korte termijn een enthousiaste Binnen een hecht team houd je je bezig met de organi satie en begeleiding van de examens en alles wat daarbij komt kijken. Je bent verantwoordelijk voor de juistheid van examengegevens in diverse uitingen (studiegidsen en internet) en je bent betrokken bij de totstandkoming van nieuwe werkwijzen en procedurebeschrijvingen. Voorts onderhoud je de nodige contacten met relaties zoals exameninstanties en brancheorganisaties. Je hebt een flexibele instelling, teamspirit en weet van aanpakken. Je hebt een diploma MEAO-Administratief of vergelijkbaar en liefst enige werkervaring. Je kunt goed omgaan met de PC (bij voorkeur met Windows 95/NT en MS Office) en hebt een klantgerichte, commerciële instelling. Accuratesse, stressbestendigheid en organisatietalent zijn de belangrijkste ken merken van jouw persoonlijkheid. Gezien de samenstelling van het team heb je een leeftijd tot 30 jaar. Wat wij je bieden Je krijgt een leuke en afwisselende functiei' een dynamisch bedrijf. Je salaris is afgestenu de functie en jouw opleidingsniveau. Bovem ontvang je een aantrekkelijke winstuitkering. Dankzijfc goed inwerkprogramma en de informele werksfeer voel je gauw thuis. tiebrief me Stuur dan binnen twee weken je sollicitati' curriculum vitae naar onderstaand adres. Heb je nog vragen? Bel dan even met Hans van Duijvenb Coördinator Examenbureau, (071) 54 51 125. Ons adres» Leidse Onderwijsinstellingen, t.a.v. de afdeling Persone zaken. Postbus 4200, 2350 CA Leiderdorp, e-mail: personeelszaken@loi.nl Met de LOI kom je er wel!

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12