Personeel Personeel Personeel IJ secretaresse Groepsleerkrachten Leiden Remedial Teacher Leiden Ja, jij! THE ACADEMY: ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 GLI Gaming Laboratories International) is een test laboratorium voor speelautomaten dat al meer dan 10 jaar speelautomaten test en certificeert voor landen over de gehele wereld. Door toenemende groei en om Europese klanten beter te kunnen ondersteunen is ruim twee jaar geleden een Europese vestiging geopend in Hillegom. Van uit hier worden speelautomaten van Europese klanten gelest en ge certificeerd voor onder meer Amerika, Europa en Afrika. Door het nale karakter van het bedrijf bestaat de mogelijkheid om e landen te reisen voor trainingen of het testen van de auto- Voor deze technische en uitdagende functie zijn wij op zoek nat Test Engineer Funclie inhoudelijk Na een gedegen inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het analyseren en testen van technologisch hoogwaardige, hard- en software van de aangeboden kansspel- en fruit- vaststellen of apparatuur voldoet aan nationale en internationale technische normen en wetgeving op het gebied van kansspelapparatuur; onderhouden van contacten met binnen- en buitenlandse klanten en de moederorganisatie in Amerika. Geboden: Een uitdagende dynamische functie binnen een groeiend professioneel team van engineers; uitstekende doorgroeimogelijkheden; uitstekende primaire- secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van leeftijd en ervaring). Mogelijkheid tot reizen. Gevraagd: Afgeronde MTS/HTS-opleiding elektronica of computertechniek; interesse in zowel hardware- als softwarematige aspecten van geautomatiseerde systemen; beheersing van de Engelse taal; beheersing van de Spaanse taal is een pre. Wie durft Wij nodigen u uit om te reageren naar: GLI Europe BV Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom 0252-529838 keesjan@gli-eu.com De Apolloschool is een openbare Montessorischool in Leiden zuidwest met ongeveer 300 leerlingen. Wij werken volgens de individualiserend-groepsge- richte aanpak van de Montessorimethode en zijn bewust bezig met vernieu wing en kwaliteitsverbetering van het onderwijs. Verder kenmerkt de school zich door een levendige schoolpopulatie en een hard werkend team met actief participerende ouders. De openbare Montessorischool Apollo roept met spoed sollicitanten op voor: ziektevervanging (kort en langdurig) reguliere formatie (volledig of deeltijd) Functie-eisen: Van de kandidaten verwachten wij dat ze - in het bezit zijn van de wettelijk vereiste bevoegdheden voor het basisonderwijs; - zich willen inzetten onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs; - in het bezit zijn of de bereidheid hebben tot het behalen van het Montessoridiploma; - actief samenwerken met alle geledingen van de school; - breed inzetbaar zijn. Geïnteresseerd? Wilt u nadere informatie? Vragen over tijd en geld i.v.m. het Montessoridiploma? Wilt u de Montessorischool bezoeken? Inlichtingen: worden u graag verstrekt door de directeur van de school, mevrouw W.H. Laar, telefoon 071 - 576 54 39 en de heer Schrier van het Bureau Openbaar Onderwijs, telefoon 071 - 524 76 74. Uw sollicitatiebrief kunt u richten aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer AP 00.10. Bureau Openbaar Onderwijs oinalitF, Prepul>lisM0g De activiteiten van Chromalith bevinden zich op het vlak van prepublishing (scannen, digitale fotografie, lithografie, DTP, kleurproeven, etc.). Alle werkzaamheden worden gedaan met vakmanschap en een streven naar perfectie. Als modern lithografisch bedrijf bedienen wij een brede klantenkring met oog voor kleur, vormgeving en kwaliteit. Betrokkenheid is kenmerkend voor onze kleine organisatie, de tevredenheid van onze klant is ons dan ook veel waard. DTP-er m/v De werkzaamheden zullen bestaan uit: voorbereiden en uitdraaien van orders het maken van kleurproeven mogelijkheid tot het leren van scannen en productfotografie Profielschets: denk en werkwijze op MBO-niveau goede beheersing van de opmaakpaketten kennis van de lithografie stressbestendig leergierig Wij bieden een goed salaris en de arbeidsvoorwaarden zijn volgens de grafische CAO. Heb je interesse? schrijf dan een brief (inclusief curriculum vitae) naar postadres: Chromalith - t.a.v. Hans Meeboer- Postbus 298 2350 AG Leiderdorp of stuur een e-mail: hans@chromalith.nl Impex-Remko b.v. Energieweg 59. Zoeterwoude Industrieterrein de Grote Polder DISTRIBUTEURVOOR DE AUTOBRANCHE pai-Q71-S81 44 99 E-mail: impexremko@hetnet.nl Correspondentieadres: Postbus 713,2300 AS Leiden Impex-Remko en filiaal Jago te Alphen a/d Rijn maken deel uit van Auto Distribution International, de grootste internationale distributiegroep in de Europese automotive after-sales markt. Ons pakket bestaat uit; auto-onderdelen, garage-equipment en gereedschappen, advisering en inrichting bij nieuwbouwprojecten. Naar aanleiding van uitbreiding van bovenstaande activiteiten in de regio zijn wij op zoek naar een: VERTEGENWOORDIGER, Wm TAAK: Onze opdrachtgevers op kundige wijze adviseren en het werven van nieuwe opdrachten. Ondersteuning nieuwbouwprojecten., FUNCTIE-EISEN: opleiding Techniek, affiniteit met de autobranche gewenst, „no-nonsense" mentaliteit en goede contactuele eigenschappen. Leeftijd onbelangrijk. Schoolverlaters welkom! REACTIES: t.a.v. de directie. Energieweg 59. Zoeterwoude Industrieterrein de Grote Polder DISTRIBUTEUR VOOR DE AUTOBRANCHE J?1': 071I58I 44 99 E-mail: impexremko@hetnet.nl Correspondentieadres: Postbus 713,2300 AS Leiden Impex-Remko b.v. Ons advocatenkantoor is ter versterking van ons team op zoek naar een fulltime: Wij zijn een jong advocatenkantoor met een algemene praktijk. De kwaliteit van het werk alsmede cliëntvriendelijkheid en servicegerichtheid staan bij ons voorop. Bent u een ervaren en representatieve secretaresse, vindt u werken met compu ters leuk, hebt u minimaal een MBO/HAVO-niveau, beschikt u over een goede typevaardigheid en beheerst u de Nederlandse taal uitstekend, stuur ons dan vóór 29 september as. uw sollicitatiebrief met curriculum vitae. De werkzaamheden omvatten onder andere: dossier- en agendabeheer, het uitwerken van correspondentie (dictafoon) en pro cesstukken, het afhandelen van de inkomende én uitgaande post alsmede het aannemen van de inkomende telefoongesprekken en het ontvangen van cliënten. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: Mevr. Mr Y. H. M. de Groot Rijnsburgerweg 35 2334 BE Leiden 071-517 64 64 De Lorentzschool voor openbaar basisonderwijs, gelegen in de Professoren- Burgemeesterswijk, is een grote school met ongeveer 800 leerlingen, ver deeld over 29 groepen en 50 leerkrachten. De school kent verschillende loca ties. De Lorentzschool gaat uit van leeftijdsgroepen, waarbij eigen leerroutes voor kinderen en zorgverbreding worden nagestreefd. Aan de school is een Taaiklas verbonden. Leerkrachten en kinderen worden ondersteund door een zorgteam van twee Intern Begeleiders en twee Remedial Teachers. Wegens het aanvaarden van een functie elders zoeken wij voor deze school een: voor 32 uur (wtf. 0,8515) Wij komen graag in contact met kandidaten die: - in samenwerking met leerkachten en het zorgteam enthousiast en inspirerend vorm en inhoud kunnen geven aan "de zorg voor kinderen"; - leiding willen geven aan de Taaiklas waaraan maximaal tien kinderen uit groep 2-3 met specifieke instructiebehoeften deelnemen (7,5 uur); - beschikken over diagnostische kwaliteiten en in staat zijn om in overleg een han delingsplan op te stellen en samen met de leerkracht uit te voeren. Uw inzet richt zich met name op het lezen en spellen in de groepen 3-6 (24,5 uur); - een opleiding tot Remedial Teacher afgerond hebben. Ervaring in het werken met kinderen en hun specifieke instructiebehoeften wordt sterk op prijs gesteld; - in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden voor het basisonderwijs; - zich willen inzetten om onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Functie-informatie: - het gaat om een functie in (maximaal) schaal 9; - de aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid; - een splitsing van taalklastaken en rt-taken is bespreekbaar. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot de heer J. Augustinus, adjunct directeur van de school, telefoon 071 - 514 17 77 (school) of 071 - 576 81 85 (privé). In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschap pelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien u wilt solliciteren, verzoeken wij u een brief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van vacaturenummer LO 00.08. Bureau Openbaar Onderwijs Geen ervaring in de automatisering! Toch aan de slag in het werkveld van de Informatie- en Communicatie Technologie AQEURO Chain is op zoek naar mensen die in de Informatie- en Communicatie Technologie (ICT) Willen werken, maar daarvoor niet de relevante opleiding of ervaring hebben. Om de benodigde kennis en vaardigheden in de ICT-branche op te kunnen doen, heeft AQEURO Chain een speciaal loopbaantraject ontwikkeld waarin theorie en praktijk optimaal op elkaar zijn afgestemd. Aan de ene kant een gerichte theoretische basis en aan de andere kant werkervaring opdoen onder uitstekende begeleiding. Momenteel is AQEURO Chain op zoek naar 12 HBO/WO-ers voor de volgende functie: Internet-ontwikkelaar Een internet-ontwikkelaar treedt op in een situatie waarin een klant, middels E-business zijn producten of diensten via een electronisch medium wil verkopen. Waarin de ontwikkelaar meedenkt, uitvoert én de klant adviseert. Tevens zijn wij op zoek naar mensen die een traject willen volgen voor de functie van; informatie analist, systeemanalist/programmeur of technisch applicatiebeheerder. Persoonlijkheidskenmerken Heb je goede communicatieve vaardigheden en een analytisch denkvermogen, ben je een team-playèr, ■creatief en flexibel ten aanzien van werktijden en inzetbaarheid, dan ben je welkom bij AQEURO Chain, Functie-eisen - afgeronde HBO/WO-opleiding - uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - affiniteit met de automatisering Werkgebied Randstad Interesse? Heb je belangstelling en voldoe je aan de gestelde criteria, stuur dan een CV en je motivatie naar: AQEURO Chain bv t.a.v. Secretariaat Lathmerweg 5 7384 AD Wilp (GLD). www.chain.aqeuro.com Voor meer informatie kun je telefonisch contact opnemen en vragen naar iemand van de recruitmentafdeling (0571) 26 81 00 Noot: Acquisitie is op deze advertentie niet gewenst Het bestuur van de stichting ter bevordering van het neutraal bijzondei onderwijs te Leiden vraagt, in verband met ziektevervanging, met onmiddellijke ingang een LEERKRACHT voor groep 7 bij de „Eerste Leidse Schoolvereniging". Het betreft een volledige aanstelling, maar ook parttime-invulling is mogelijk. De Eerste Leidse Schoolvereniging is een basisschool met ruim 240 leeringen verdeeld over 9 groepen. Zorg voot individuele leerlingen binnen een klassikaal systeem is een belangrijk aandachtspunt in hel beleid van de school. Extra leerkrachten voor onder- en bovenbouw, een intern begeleider, 2 vakdocenten, een ambulante directeur en tt, goed uitgerust computer lokaal geven de leerkrachten de kans die extra individuele aandacht te realiseren. Naast de wettelijke eisen verwachten wij van de kandidaten dat zij: goed in teamverband kunnen samenwerken, een positieve bijdrage kunnen leveren bij niet-lesgebonden activiteiten, evenwichtig, flexibel en creatief zijn, goed kunnen omgaan met individuele verschillen binnen de groep, Schriftelijke sollicitaties, met CV, kunt u richten aan het bestuur van de Eerste Leidse Schoolvereniging, P. C. Hooftlaan 12, 2332 AX Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen met de heer W. J. M. Streng (directeur) 071-5765266 (school) of 071-5175910 (privé). C L I F F O R D CHANCE EUROPEAN EDUCATION TRAINING CENTR! International Secretary The international law firm Clifford Chance is looking for a half- or full-time (37 ai a half hour week) secretary to permanently join a new and dynamic team setting up training programmes for all of the Firm's continental European employees. The continental arm of the Clifford Chance Academy, the European Education Training Centre (EETC), was established in Amsterdam in June this year. It provii education and training for developing the legal, business, managerial and inter-pen nal skills of continental European lawyers and support staff. The EETC has just ps sented its first course and has a full and varied programme planned for the Autumn Requirements: Fluency in written and spoken Dutch en English Computer literacy (word, x-cel) Relevant working experience in education and organisation A Team Player Good communication skills Able to operate in an international environment Job Desciption The EETC secretary will be responsible for assisting the 8 person EETC staff in in planning, preparation and organisation of educational activities and events, for coi administration, for running the EETC data-base and for providing logistical supptf to the EETC team. Possibilities for foreign travel. Salary, depending upon experience and qualifications, negotiable within the standi Clifford Change guidelines 3,500.-5,500.- p/m bruto). If you like a challenge and a friendly atmospere Please Contact for further information: Hanna Thuranszky (Project Manager), Clifford Chance Academy-EETC, Amstetii Tel: 020-711-9609; e-mail Hanna. Thuranszky@Clifford Chance.com

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44