Personeel Personeel Kraamverzorgenden LTB (Te/eJE] Account Manager Medewerker financiële administratie J Startende assistent-accountants m/v Ervaren assistent-accountants m/v met coaching aspiraties (Junior) Fiscalisten m/v Justitie CID-Secretaresse/Administratief Medewerker AG 16 SEPTEMBER 2000 nri Thuiszorg neemt ccn steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de vei betering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening Hulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken Bij het Facilitair Bedrijf bestaat op de Concern Administratie een vacature voor een m/v: 24 - 32 uur per week (in overleg te bepalen) Functie-informatie: Als medewerker financiële administratie houdt u zich bezig met kas-, bank- en giromutaties. Dit betreft het coderen, boeken en controleren van mutaties en het maken van aansluitingen tussen verschillende geautomatiseerde systemen. Functie-eisen: havo met boekhouden in het pakket en/of praktijkdiploma boekhouden bekend met MS Excel en affiniteit met een geautomatiseerde boekhouding Geboden wordt: Een boeiende functie waarin u zowel zelfstandig als in teamverband werkt. Het team dat bestaat uit 6 medewerkers, kent een informele en collegiale sfeer. Na een gedegen inwerkprogramma en een goede werkbegeleiding verwachten wij een plezierige werkomgeving te kunnen bieden. Het salaris en de overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO Thuiszorg. Van toepassing is aanloopschaal 5, met een uitloop tot schaal 6 (max. ƒ4.221,- op basis 36 uur) mogelijk. Verder biedt Thuiszorg Groot Rijnland veel mogelijkheden voor opleiding en bijscholing, kortingen op verzekeringen, een spaarloonregeling, faciliteiten voor kinderopvang en opname in het pensioenfonds PGGM. De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van één jaar. Reacties: Nadere informatie wordt verstrekt door de heer J. Huigsloot, tel. (071) 516 14 73. Uw schriftelijke sollicitatie ontvangen wij graag uiterlijk 29 september 2000. Richt uw sollicitatie o.v.v. vacature nummer 10-2000/42/22/A aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. Afd. Personeelszaken, Dhr. G. Buchrnhornen, Postbus 2254,2301 CG Leiden. E-mail: g.buchrnhornen@stgr.nl —H thuiszorg Groot Rijnland LTB Adviseurs en Accountants, sterk in de agribusiness en in het midden- ei groei. In persoonlijke ontwikkeling, in zelfstandigheid, in teamwork voor k ondernemend zijn. Voor wie kwaliteit voorop staat. Persoonlijk advies kleinbedrijf, biedt elke medewerker ruimte voo mze cliënten. Cliënten die innovatief, kritisch e ;n gevoel voor ondernemerschap vormen de basi ■oor onze dienstverlening. Vanuit 16 vestigingen in met name West-Nederland verzorgen ruim 550 medewerkers een volledig pakket financiële en organisatorische adviesdiensten. Voor de vestigingen Haarlem en Lisse hebben we plaats voor leergierige Je taken Voor onze cliënten verzorg je de administratie. Je verricht werkzaamheden ten behoeve van loon- en omzetbelasting. Je codeert en muteert financiële gegevens van cliënten en stelt jaarrekeningen samen. Je profiel Je hebt een afgeronde opleiding op meao/heao-niveau of je behaalt binnenkort je diploma. Daarnaast ben je accuraat, representatief, zelfstandig en beschik je over goede communicatieve vaardigheden Je taken Je verzorgt zelfstandig het uitwerken van jaarrekeningen. Je adviseert cliënten bij dagelijkse voorkomende vraagstukken van financiële, fiscale en administratieve aard. Daarnaast heb je een coachende rol voor een klein team gemotiveerde assistenten, die zowel op vakinhoudelijk als persoonlijk vlak graag van je willen leren. Je profiel Je bent al enige jaren werkzaam in de accountancy en je hebt minimaal een opleiding op heao/spd-niveau. Je wilt je vaktechnische en commerciële talenten verder ontwikkelen. Je taken Je geeft cliënten fiscale adviezen op uiteenlopende gebieden. Uitgangspunt daarbij is een pro-actieve houding. Naast advisering start je met het opbouwen van een relatienetwerk. Indien je nog niet zoveel ervaring hebt word je hierin begeleid door een Senior Fiscalist. Je hebt of je bent bezig met een opleiding op hbo/academisch niveau, zoals fiscale economie, fiscaal recht of de studie tot federatie belastingadviseur. Je komt met initiatieven die klanten verrassen. Daarnaast beschik je over goede communicatieve en commerciële vaardigheden. Een baan bij LTB Adviseurs en Accountants betekent een uitstekend salaris en een concurrerend pakket arbeidsvoorwaarden. Verder een prettige werksfeer en een uitstekend carrièreperspectief. En ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en voor individuele groei. Meer weten! Voor meer informatie over LTB en de vacatures kun je surfen naar www.LTB.nl of bellen naar Mirjam Val (tel.023-5152394). Stuur je cv onder vermelding van vacature 00.42, t.a.v. Mirjam Val, Postbus 191, 2100 AD Heemstede of mail deze naar M.Val@LTB.nl adviseurs en Kraamzorg de Waarden (onlangs gefuseerd met Kraamzorg Duin en Veen) zoekt: êi Kraamzorg de Waarden is een vertrouwd kraamzorgadres in Nederland met locaties in Noordwijk, Alphen a/d Rijn en Schoonhoven. Per jaar verlenen onze kraamverzorgenden zorg in circa 10.000 gezinnen. Zorg op maat is bij ons geen loze kreet. Onze medewerkers zijn goed voorbereid op hun taak en zijn bereid zich aan te pas sen aan de gezinssituatie. Om de kwaliteit van onze medewerkers te waarborgen, ontvan gen zij een gedegen inwerkperiode. Bij scholing, opleiding en inhoudelijke on dersteuning vanuit de organisatie zijn naast een goede werksfeer voor waarden voor de kwalitatief hoog waardige dienst verlening die wij voorstaan. Of mensen die hiervoor opgeleid willen worden de Waarden ^MZO*0 Stichting Kraamzorg de Waarden Industrieweg 8 2870 AH Schoonhoven Tel: (0182) 325 555 Fax: (0182) 325 569 Wegens het groeiend aantal verzorgingen zijn wij op zoek naar gediplomeerde kraamverzorgenden (c.q. verpleegkundigen en verzorgenden) die klantgericht kun nen denken, staan voor hun deskundigheid en professionaliteit, openstaan voor veranderingen, flexibel inzetbaar zijn, het belang kennen van de kraamzorgperiode en bereid zijn tot overleg met de cliënt over de te verlenen zorg. Wij bieden u een gedegen inwerkperiode, werk overleg met collega's, ondersteuning vanuit de organisatie, een prettige werksfeer, een goed salaris en bijko mende toeslagen en vergoedingen zoals een uitstekende reis kostenregeling. Er vindt opname plaats in het pensioenfonds en deelname aan de spaarloonregeling is mogelijk. Nog geen diploma? Volwassenen (21 jaar en ouder) bieden wij de moge lijkheid de verkorte opleiding tot kraamverzorgende te volgen. Deze opleiding start begin 2001 en zal 12 tot 14 maan den duren. De eerste 10 weken gaat u naar school. Daarna doet u praktijkervaring op onder de deskundige begeleiding van onze opleiders. In deze periode zult u een leerlingensalaris ontvangen conform de CAO Thuiszorg. Toelatingseisen: Minimaal 21 jaar oud en in bezit van MAVO of VBO-diploma met twee vakken op C-niveau (waaronder Nederlands), of een gelijkwaardige opleiding/diploma. Geïnteresseerd? Voor meer informatie kunt u terecht bij één van de hoofden Zorg, Jacqueline Dorscheidt, locatie Schoonhoven, telefoon (0182) 32 55 55 of Odile Jaspar-Naber, locatie Alphen a/d Rijn, telefoon (0172) 49 21 08. Uw schriftelij ke sollicitatie kunt u richten aan: Kraamzorg de Waarden, t.a.v. afdeling Personeelszaken, Postbus 538, 2870 AH Schoonhoven. TeleAd b.v., gevestigd te Noordwijk is een grafisch multimediabedrijf gespecialiseerd in database publishing. Klanten met continu veranderende assortimenten, diensten en prijzen worden bediend door overzichtelijke en flexibele databestanden te bouwen. Vervolgens wordt een koppeling gemaakt met elke gewenste vorm van communicatie in print, cd-rom of interactieve website. Ook de grafische vorm geving en productie van deze communicatiemiddelen kan verzorgd worden door de 30 medewerkers van TeleAd. De jonge unit Nieuwe Media die zich o.a. op internetpresentaties richt, is op zoek naar een (m/v) met gevoel voor commercie en verstand van communicatie De functie: Je wordt verantwoordelijk voor de b-t-b verkoop van grafische en multi media diensten. In nauw overleg met de unit manager bepaal je de markt strategie en zorg je voor een adequate uitvoering. Je benadert zelfstandig prospects en brengt hun communicatie behoefte in kaart. Met collega's en sales support onderzoek je wat de technische mogelijk-heden zijn en maak je offertes. Tijdens en na het implementatietraject blijf je aanspreekpunt voor de klanten en bouw je de relatie verder uit. TeleAd vraagt: - Een initiatiefrijk persoon met inlevings vermogen, die zowel extern als intern kan overtuigen. - Iemand die vasthoudend, maar tactvol concrete doelstellingen wil behalen. - Een HBO denkvermogen met relevante opleiding, zoals HEAO, HTS of NIMA-A/B. - Minimaal drie jaar werkervaring op salesgebied en affiniteit met nieuwe media en/of grafische techniek. TeleAd biedt: - Een enthousiast en jong team waarbij gezelligheid en resultaat hand in hand gaan. - Kansen voor wie van pionieren houdt. - Hoogwaardige technologische dien sten waar een groeiende markt voor bestaat. - Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder diverse opleidingsmogelijkheden. Ben jij deze proactieve Accountmanager? Stuur of mail dan jouw sollicitatiebrief met c.v. naar: Mercuri Urval B.V., Diemerhof 26F, 1112 XN Diemen Tel. 31 (0)20 314 45 00 Fax. 31 (0)20 314 45 99 E-mail: sol.adm@mercuriurval.nl onder vermelding van ref.nr.: 223.02574HI Voor verdere informatie kun je de web sites bezoeken www.mercuri-urval.com en www.TeleAd.nl Voor telefonische informatie kun je con tact opnemen met de heer Tim Winkler, consultant Mercuri Urval B.V. Eerste gesprekken vinden plaats op 6 oktober a.s. 'erktaan een veilige en rechtvaardige inleving. Zij waarborgt de rechten van bchtszekerheid, rechtsbescherming en 'tchtsgelijkheid staan daarbij voorop, titiedraagt verantwoordelijkheid voor criminaliteitspreventie, wetgeving. Shaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. I tbij werkt justitie samen met anderen, inen en buiten de overheid. Van haar werkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Ministerie van Justitie Arrondissementsparket, team Specialismen Takeni Ondersteuning van de CID-officier van justitie met betrekking tot (administratieve] werkzaamheden Vastlegging nieuwe strafzaken, dossiervorming, administratieve verwerking van de ten uitvoerlegging van [afdoenings/vervolgingsjbeslissing en administratieve voorbereiding met betrekking tol een zitting. Agendabeheer: het zorgdragen voor een efficiënte en effectieve tijdsplanning van de CID-officier van Justitie. Het behandelen van correspondentie, alsmede de voortgangscontrole daarop. Het afhandelen van inkomend telefoonverkeer dan wel ontvangst van bezoek van algemene aard Vastleggen van vertrouwelijke gesprekken Integriteit is daarbij zeer vereist. Het organiseren, voorbereiden en notuleren van de vergaderingen en het opstellen van verslagen. Het onderhouden van in- en externe contacten. 2. Ondersteunen van het team Specialismen op het gebied van algemene en bijzondere administratie. Vastlegging nieuwe strafzaken etcetera. Functie-eisen HAVO- of MEAO-diploma, dan wel gelijkwaardig werk- en denkniveau; globale kennis van strafvordering en strafrecht: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; goede typevaardigheid; kennis van Windows. Word 7 of WP 5.1 en Excel; u kunt alleen én in teamverband werken, u bent servicegericht. stressbestendig, ordelijk en flexibel Scllciris Minimaal f 3182.- en maximaal f 4322,- bruto per maand bij een volledige werkweek, exclusief 8% vakantie-uitkering Standplaats Haarlem. Bijzonderheden De vacature kan per direct worden ingevuld. Inschaling vindt plaats volgens de algemene inschalingsystematiek. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Sollicitanten die als herplaatsingskandidaat worden aangemerkt, worden verzocht dit nadrukkelijk te vermelden in de sollicitatiebrief Inlichtingen Voor een functieomschrijving en nadere informatie kunt u contact opnemen met het teamhoofd. mevrouw mr. W F. Groos. telefoon [023] 5126465. SolllCitcltiCWljzC Uw schriftelijke sollicitatie kunt u uiterlijk 14 dagen na verschijningsdatum van het blad, onder vermelding van vacaturenummer 62/2000. richten aan De Directeur Arrondissementale Stafdienst, ter attentie van afdeling Personeel en Organisatie, kamer H 1.16, Postbus 1621. 2003 BR Haarlem, llStitici Oprechté? koCTS Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 31