Personeel Personeel Personeel Secretaresse Finance Control miv Zilveren Kruis I Achmea Administratief Medewerker v/m Invorderings ambtenaar v/m Bestanden medewerker v/m Leiden PROJECT CONTROLLER BUSINESS CONTROLLER COST ENGINEER ZATERDAG 16 SEPTEMBER 2000 De Achmea Groep is één van de grootste financiële dienstverleners op coöperatieve grondslag in de Benelux. Achmea is actief op het gebied van verzekeringen, vermogensbeheer, bankdiensten, het voeren van pensioenadministraties, t alsmede service/hulpverlening. Daarbij wordt gebruik gemaakt van alle belangrijke distributiekanalen. De producten en diensten van Achmea worden aangeboden onder de merknamen Avéro, Avéro Bank, Avéro Pensioen, Banque Colbert (Luxembourg), Centraal Beheer, CB Direct (België), DVZ Verzekeringen, ïiduard de Graaff, EuroCross International, Europabank (België), FairGo, PBTO, Groene Land Verzekeringen, Interkuur, PVF Pensioenen, PWZ Verzekeringen, Residentie Investments, Staal Bankiers, TOPLAND, Vrbom Drcesmann Verzekeringen, Woonfonds Hypotheken. Zilveren Kruis. Achmea is partner in Eureko, een alliantie van een aantal grote Europese verzekeraars. De Achmea Groep biedt werkgelegenheid aan circa 11.000 mensen. De omzet van de Achmea Groep over 1999 bedroeg circa 15,9 miljard Zilveren Kruis Achmea te Noordwijk zoekt voor het bedrijfsonderdeel schade en levens verzekeringen op korte termijn een enthousiaste collega Als secretaresse F&C verricht je alle voorkomende secretariaats- en ondersteunende werkzaam heden voor de manager Finance Control en de beleidsadviseur. Daarnaast organiseer je (projectjvergaderingen, inventariseer je de agendapunten en notuleer je de vergaderingen. Bij afwezigheid vervang je collega-secretaresses. Het betreft een fulltime functie van 36 uur per week. Het profiel: - Opleiding op MBO-niveau (HAVO/Schoevérs); - Ervaring in een soortgelijke functie; - Flexibele en pro-actieve instelling; - Klantvriendelijk, initiatiefrijk en accuraat; - Stressbestendig; - Kunnen werken met Lotus Notes, Word. Excel en PowerPoint; - Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Wat hebben wij te bieden? Naast een aantrekkelijk salaris, leuke collega's en een baan met toekomstperspectief, bieden wij een modern, op het individu toegesneden arbeidsvoorwaardenpakket. Wil je meer weten? Bel dan met Rik Poelstja, manager Finance Control, telefoon (071) 36 41 507. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie, richten aan Zilveren Kruis Achmea, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Anita Oudejans, Postbus 30000, 2200 GA Noordwijk. Leiden is de Sleutelstad. De sleutels horen bij een stad die al eeuwenlang haar poorten wijd openzet: gastvrij en gezellig, tolerant en vernieuwend. De historische en monumentale sfeer die de stad ademt, gaat samen met moderne zakelijkheid. Met Nederlands oudste universiteit Is Leiden een internationaal vermaard centrum van hoogwaar dige kennis en innovatie. Het veelkleurige Leidse publick (117.000 inwoners) geniet van het ruime cultuuraanbod, musea, kroegen en al die andere voorzieningen die de Sleutelstad zo uniek maken. De gemeentelijke organisatie past In de Leidse sfeer: laagdrempelig, open en creatief. Vijf diensten werken slagvaardig, gericht op kwaliteit en resultaat. Zij zijn zelfstandig verantwoordelijk voor personeel, informatie, communicatie, organisatie en financiën. De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De Bestuursdienst wordt gevormd door de sectoren Bestuur, Burger, Archief Informatie en Facilitair Bedrijf De afdeling Fiscaal Juridische Zaken en de afde ling Belastingen zijn per 1 september 2000 cén afdeling Belastingen geworden. De reorganisatie is mede dankzij enorme inzet en enthousiasme van de medewerkers binnen een jaar gereali seerd. De afdeling Belastingen is onderverdeeld in een stafgroep beleid/beheer en de volgende vier taakgroepen: taakgroep relatiebeheer, taakgroep WOZ, taakgroep betaling en inning en taakgroep bezwaar /beroep. Vanwege een uitbreiding van de formatie zoeken wij mede werkers voor de onderstaande vacatures. De cultuur en sfeer binnen de afdeling belas tingen is te beschrijven als: een open, eerlijke en positief kritische houding ten opzichte van elkaar, de wil om met een team tot goede resul taten te komen en humor op de werkvloer. Bij de taakgroep WOZ is een functie vacant van: Functie-inhoud: - administratieve verwerking van taxatie- gegevens; - verstrekken van informatie, onderhoud contacten; - begeleiding van onderzoeken en bewaking van de voortgang; - maakt het verslag van het overleg van de taakgroep. Functie-eisen: - MBO/MEAO-niveau; - vervolgopleiding op administratief gebied met passende specialisatie(s); - kunnen omgaan met Word/Excel/Acces; - klantgerichtheid. Het salaris voor deze functie is afhankelijk vai opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 2.449,44 bruto per maand (schaal 6) bij een 20-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Machiel Aukes, coördinator taakgroep WOZ. telefoon 071 - 516 27 45. Functie-inhoud: - voorbereidende en administratieve invorde ringswerkzaamheden ter ondersteuning van de deurwaarder; - het verlenen van uitstel van betaling; - informatieverstrekking/contacten; - kwijtschelding. Functie-eisen: - HAVO/MBO-niveau; - opleiding tot invorderingsambtenaar (IVA), opleiding op een gelijkwaardig niveau; - klantgerichtheid; - stressbestendig. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 4.562,61 bruto per maand (schaal 7) bij een 34-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Ronald Rosdorff, coördinator taakgroep Betaling Inning, telefoon 071 - 516 27 11. 1 functie van 34 uur per week en 1 functie van 24 uur per week vac.nr.: BD 00/19 Functie-inhoud: - verwerking van gegevens aangaande subjecten en belastingplichten; - behandeling van Zalmsnip verzoeken; - advisering Bezwaar Beroep inzake toeristenbelasting, hondenbelasting en lozingsrecht; - gebruik en controle van de gegevensbestanden. Functie-eisen: - HAVO/MBO/MEAO-niveau; - opleiding administratief belastingambtenaar (ABA); - ervaring met dataverwerking; - klantgerichtheid. Het salaris voor deze functie is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 4.164,05 bruto per maand (schaal 6) bij een 34-urige werkweek. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij Cora van Wageningen, coördinator taak groep Relatiebeheer, telefoon 071 - 516 27 19. Om de mobiliteit van de Leidse ambtenaren te bevorderen zal aanstelling plaatsvinden in algemene dienst Bij benoeming kunnen, in onderling overleg, afspraken worden gemaakt voor een eventuele functiewisseling op termijn. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na verschijnen van dit blad, richten aan het stafbureau PICOF van de Bestuursdienst, ter attentie van Marian Brandt, Postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Mailen kan natuurlijk ook: richt de mail aan picof@xs4all.nl Acquisitie' naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Bestuursdienst Voor onze filialen in de regio zoeken wij een: Verkoopmedewerk(st)er Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend salaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie; - met 23 jaar verdient u tot ca. fl. 3.400,- bruto per maand bij een full-time dienstverband. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen. Telefonische reacties kunt u richten aan: Dhr. H. Mulder, tel.: 06-21847953 of u stuurt uw sollicitatie met CV ta.v.: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. Dhr. H. Mulder Postbus 1504,1500 AM Zaandam Stichting Kinderopvangcentra Noordwijkerhout De SKN verzorgt professionele opvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar binnen haar kinderdagverblijf, peuterspeelzaal en buitenschoolse opvang. Voor het kinderdagverblijf (54 kindplaatsen), zoeken wij voor zo spoedig EEN OPERATIONEEL MANAGER (m/v) 20 uur per week) Wij zijn op zoek naar iemand die affiniteit heeft met kinderopvang en zowel zelfstandig als in teamverband kan werken. Je werkzaamheden zullen voornamelijk bestaan uit het begeleiden van de groepsleiding, het personeelsbeleid en het wachtlijst- en plaatsingstn Wij vragen: een op de functie gerichte M.B.O. opleiding, een flexibele werkhouding, goede contactuele eigenschappen, leidinggevende capaciteiten, ervaring als leidinggevende is zeer gewenst, een klantgerichte instelling. Wij bieden: een prettige werksfeer: je werkt nauw samen met de operationeel mai^ van de buitenschoolse opvang en peuterspeelzaal, de financieel mede* en de directeur, werktijden in overleg verdeeld over minimaal 4 dagen. Voor bovenstaande functie geldt: Salaris en rechtspositie conform de CAO-Kinderopvang (schaal 20 V m 27. afhankelijk van relevante ervaring). Inlichtingen over bovenstaande functies kunt u bij Mirjam Looren de Jong, telefoon 0252-377984. Sollicitatiebrieven met C.V. kunt u binnen 14 dagen richten aan de Stichting Kinderopvangcentra Noordwijkerhout, t.a.v. mw. M. Looren dei Postbus 208, 2210 AE Noordwijkerhout Heerema Marine Contractors (HMC) is een uniek offshore bedrijf dot wereldwijd actief is in engineering, transport en installaliev gasproductie installaties en hel leggen van pijpleidingen. Binnen Finance neemt de afdeling Management Accounting een belangrijke plaats in. Mier worden de kosten van de projecten^ hele wereld uitgevoerd worden, en de daarbij ingezette schepen en materieel nauwkeurig gecalculeerd en voortdurend bewaakt. Hietj gebruik gemaakt von SAP R/3. In verband met de uitbreiding van ons werk op het gebied van pijpleidingen en diepwoter installaties en om de kwaliteit van de vele op kunnen waarborgen zijn wij op zoek naar enthousiaste en pragmatische Controllers en Cost Engineers. De Project Controller verzorgt in nauwe samenwerking met de Project Managers de financiële planning en control van diverse projecten project team speelt hij/zij een vitale rol. Voor deze functie vragen wij minimaal afgeronde opleiding HEAO-BE/AA of HTS met aantoonbare financiële affiniteit verzorgen en inrichten von de gehele planning en control cyclus verantwoordelijk voor de contract bewaking opstellen van de begroting en budgettering verzorgen van financiële rapportages naar klant inrichten van de project administratie verzorgen van Management Informatie Systeem De Business Controller heeft als taak de kosten van de inzetbare middelen zoals schepen, bemanningen en materialen in efficiënt mogelijk per discipline te pionnen en te begroten. Voor deze functie vragen wij minimaal afgeronde opleiding HEAO-BE/AA of HTS met aantoonbare financiële affiniteit n en inrichten von de gehele planning en control cyclus ontwikkelen van Key Performance Indicators optimaliseren van de Administratieve Organisatie mede ontwikkelen van Management Informatie Syste ondersteunen van het Management bij budgetbeheer De Cost Engineer heeft als taak de kosten van de projecten zo efficiënt mogelijk per discipline te plannen en te begroten. Binnen hete® team speelt hij/zij een vitale rol. Voor deze functie vragen wij minimaol een afgeronde opleiding HTS, met relevante financiële vervolgopleiding (bijv. DACE Cost Engines) laken en verantwoorde/i/kneden zelfstandig opstellen von project begrotingen het moken van rendement en variabele kosten analyse selectie van de juiste begrotingsmethodieken voor verschillende behoeve van de aanbiedingsprijs projecten evolueren von subcontractor oonbiedingen coördinotie von het administrotieve gedeelte von een tender moken van risico onolyses bepalen van interne tarieven Voor alle fundies geldt: HMC biedt: relevante werkervaring in technische omgeving veeleisende afwisselende functies in een dynamisd» flexibele instelling internationaal opererende organisatie zelfstandig analyticus een uitdagende omgeving en goede ontplooiings teamspeler met resultaat gerichte benadering mogelijkheden goede sociale en communicatieve vaardigheden goede primaire en uitstekende secundaire arbeids ervaring met SAP R/3 is een pre voorwaarden vloeiend in engelse taal in woord en geschrift bereid om kortere of langere tijd in het buitenland te werken Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met R.A. van Walree, Manager Finance Control, tel: 071-5799510, na 20.00 uur lel: 07lk Zie ook onze website www.heerema.com Geïnteresseerde kandidaten wordt verzocht hun curriculum vitae met begeleidend schrijven te sturen naar: Vondellaan 47,2332 AA Leiden, tel: 071-5799483 of via E-mail: sholbertsma@hmc-heerema.com COMPLETELY COMMITTED HEEREMA MARINE CONTRACTORS, A HEEREMA GROUP COMPANY Wij stelten geen prijs op acquisitie naor aonleiding van deze advertentie.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 30