SUUTE Personeel Personeel U KUNT NIET ZONDER Hennes Mauritz %s, St. Adelbert College Leidsch Dagblad Ondernemen in je eigen Albert Heijn filiaal BEZOEK JAARBEURS VAN HET WESTEN EN WIN EEN GOLDEN TULIP ARRANGEMEINl ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 904 TEL. 071-5143545 FAX 071-5320833 Haarjems Dagblad I muider Courant r Leidsch Dagblad 7 - Administratief personeel gevraagd JOBFINDERS® BUREAU VOOR WERVING EN SELECTIE Onze opdrachtgever is gevestigd in Diemen en adviseert ondernemingen over ICT Een van origine Amerikaans bedrijf met wereldwijd 81 kantoren, 5 research centra. 1000 consultants en analisten en ruim 35 000 klanten Het kantoor in Diemen bestaat inmiddels 15 jaar en heeft op dit moment 35 medewerkers Door toename van het aantal klanten zijn wij voor hen op zoek naar twee ASSISTENTEN voor de business unit Sales en de business unit Consulting T b v een aantal consultants die veelal extern, bij klanten, werkzaam zijn Je rapporteert aan de Country Manager Nederland en de Manager Services Benelux Je bent verantwoordelijk voor het beheer van de agenda's, lopende projecten, coördinatie klantencontacten omtrent plannen afspraken, begeleiden activiteiten Sales Services, voorbereiden presentaties (PowerPoint, Excel en MS Word), registreren events attendees, eerste aanspreekpunt voor klanten en interne klanten (collega's), bevestigen afspraken, evaluatieformulieren opvolgen om de kwaliteit van de gelever de diensten te bewaken Mavo/Havo diploma, Secretaresse opleiding en/of enige jaren secretariële werkervaring Goede beheersing van de Engelse taal Organisatietalent, teamplayer, assertief, gevoel voor cijfers, pro-actief, klantgericht, kwaliteitsbewust, positieve instelling Belangstellenden kunnen voor meer informatie bellen en/of hun Curriculum Vitae met begeleidend schrijven sturen, faxen of e-mailen naar JOBFINDERS bv Weteringschans 108, 1017 XS Amsterdam Telefoon 020 - 627 28 90 FAX 020 - 626 18 79 e-mail: amsterdam@jobfinders.nl www.jobfinders.nl is een internationaal modeconcern met ca 600 vestigingen in dertien Europese landen en de VS In Nederland hebben wij op dit moment 55 filialen Voor ons administratiekantoor in Leiden (industrieterrein Roomburg) zijn wij op zoek naar een enthousiaste Medewerker Crediteurenadminstratie MA/ Deze collega is verantwoordelijk voor het beoordelen van facturen Vervolgens het verwerken van facturen in het boekhoudsysteem en het betaalbaar stellen van deze facturen Daarnaast de controle houden op de afloop van de betalingen Extra werkzaamheden zijn de milieuboekhouding en het opstellen van allerlei belangrijke specificaties Bovendien zal er veel intern en extern contact zijn Functie eisen: Voorkeur naar een jonge man; Leeftijd minimaal 25 jaar; Flexibel, Computer ervaring is vereist; Ervaring in boekhouding is een pré. Wat wij je te bieden hebben: een leuke fulltime functie (38 uur) in een plezierige en informele werkomgeving binnen een snelgroeiend bedrijf; een salaris volgens MODE-CAO, reiskostenvergoeding als je verder dan 10 km van het kantoor woont, een spaarloonregeling en 25% personeelskorting. Vind je het leuk om in een enthousiast en dynamisch team te werken en ben je ten minste 25 jaar, stuur dan binnen 7 da gen een brief voorzien van CV en pasfoto naar onderstaand adres E-mailen mag ook! Uiteraard wordt je sollicitatie vertrouwelijk behandeld Hennes Mauritz T.a.v.: Daniëlle Beerens Postbus 161 2351 AD Leiderdorp (E-mailadres: danielle.beerens@hm.com) Divers personeel gevraagd CARPETLAND, Europa's grootste specialist in vloerbedekking, raambekleding en behang zoekt voor haar vestiging in Zoeterwoude Freelance All-round stoffeerders All-round omdat u niet alleen ruime ervaring moet hebben in het leggen van losse, gelijmde en gespannen tapijt, vinyl, mar- moleum, parket en laminaat, maar zeker ook in het plaatsen van gordijnen en zonwering' Geïnteresseerden zullen als zelf standig ondernemer werkzaam zijn. Bent U geïnteresseerd om samen te werken met Europa's grootste keten van vloerbedekking en raambekleding speci aalzaken? Reageer dan schrift naar Carpetland B V Hoge Rijndijk 301, 2382 AP Zoeterwoude, t.a.v. de heer K Zoons Gevraagd een leerling banketbakken in een LEERBEDRIJF Veel leermogelijkheden Als je belt. vraag dan naar Berhto van Winkel Broodbakker Christiaan de Witt Kopermolen 28. 2317 PB Leiden Tel 071-522 00 36 Stichting De Hartekamp is een organisatie voor zorg- en dienstverlening aan ruim 600 verstandelijk gehandicapten De Hartekamp maakt deel uit van de Hartekamp-WDD groep. In de wijk Hartheheem te Heemskerk, onderdeel van de stichting de Hartekamp, staan 12 woningen voor verstandelijk gehandicapten. Deze wijk biedt hen de gelegenheid zo gewoon mogelijk te functioneren. Voor de nachtdienst van Hartheheem zoeken wij een MEDEWERKER NACHTDIENST m/v (Met supervisiediensten) max 55,56 (gem. 20 uur per week). OPROEPKRACHTEN Nachtdienst m/v In de nachtdienst wordt gewerkt met een systeem van "Centraal Waken" Er is een centrale beluisteringspost, die gedurende de nacht bij toerbeurt wordt bezet door een nachtdienstmedewerker Daarnaast verricht u verzorgende en gegeleidende werkzaamheden op de afdelingen. Bij afwezigheid van de teamleider nachtdienst treedt de gediplo meerde medewerker nachtdienst op als nachtsupervisor We zoeken oproepkrachten voor inzet bij afwezigheid, bijv. door vakantie of ziekte, van onze vaste medewerkers in de nachtdienst De werktijden zijn van 22.00 uur tot 6.30 uur of van 22.45 tot 7.15 uur, elk met een half uur pauze. Wij zoeken; Voor deze functie zoeken wij enthousiaste "wakkere" collega's die in het bezit zijn van een verpleegkundig diploma op MBO/ HBO niveau. Wij bieden De arbeidsvoorwaarden zijn geregeld in de CAO-Ziekenhuis- wezen. Salariëring van de functie van gediplomeerd mede werker nachtdienst met supervisiedienst vindt plaats volgens functiegroep 40 Oproepkrachten ontvangen een uurloon op basis van functiegroep 30 De hoogte van het salaris is afhan kelijk van leeftijd en ervaring Interesse? Nadere informatie over deze vacature kunt u telefonisch inwinnen bij de heer H Gunsing, afdelingshoofd op Hartheheem, tel 0251 - 283325 Schriftelijke sollicitaties kunnen, vóór 30 september a s. worden gericht aan Stichting De Hartekamp, afdeling Personeel Organisatie, ter attentie van de heer A P. van den Berg, personeelsadviseur, Postbus 502, 2100 AM Heemstede. Groothandel in groenten fruit, zoekt werknemer/ster VROEG beginnen en VROEG klaar! Goede verdiensten, leeftijd v a. 16 jaar Info. K. van Vliet 071 -40 210 52 071-40 354 67 Vraagt per direct een: medewerk(st)er directie-ondersteuning Wat wordt van u verwacht: Als medewerk(st)er directieondersteuning wordt van u ver wacht dat u als intermediair optreedt tussen de directie en ons (externe) administratiekantoor, financiéle overzichten opstelt en betalingen voorbereidt U ondersteunt bij het opmaken van de jaarlijkse begroting, de laarrekening en de periodiek op te stellen management rapportages. Bij het maken van bedrijfseconomische adviezen zal uw inbreng worden gevraagd. Naast deze werkzaamheden voert u steekproefgewijs een interne controle uit op de rechtmatigheid, volledigheid en juist heid van de salarisadministratie en boekhouding Verder neemt u deel aan interne overlegsituaties, u stelt de schoolnota en declaraties op en verzorgt de notulen van de bestuurscommissie financiën en huisvesting Op projectmatige basis kunnen speciale opdrachten aan u worden verstrekt. Om deze functie naar behoren te kunnen vervullen, heeft u een relevante opleiding op MBO-Niveau (b v meao financieel- administratieve richting) Daarnaast heeft u affiniteit met of cursussen gevolgd op het gebied van interne controle en automatisering. Verder verwachten wij van u een flexible in stelling en het kunnen meedenken in een "levendige" school Geboden wordt een aanstelling van 24 uur per week. Het salaris ligt tussen de 3115,- en 4764.- per maand op fulltime basis Nadere Informatie: Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer drs J.PM Simons, plv rector, telefoonnummer 070-5119224 en/of de heer L van den Nieuwendijk penning meester van het Stichtingsbestuur van het Adelbert College, telefoonnummer 071-5763158 (na 18.00uur). Sollicitaties en selectieprocedure: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u toezenden aan het Stichtingsbestuur van het Adelbert College, ter attentie van de heer drs. JAM. Buijs, rector van het college, Deylerweg 163, 2241 AE Wassenaar De reactietermijn sluit 10 dagen na plaatsing van deze advertentie Gerenommeerd modellenbureau zoekt SCOUTERS (m), TELEMARKETEERS (m). leuke verdiensten. Tel 020 - 6389093 Wie komt het Asarum team versterken. Wij zoeken een vlotte zaterdaghulp c.q. oproepkracht. Reacties: ASARUM Bloemen. Hoge Rijndijk 76. Leiden. Tel. 071-5144241. Onze medewerkers hebben dringend nieuwe collegae nodig. Spreekt de THUISZORG jou ook aan, heb je behoefte aan een groot of klein dienstverband, ben je in het bezit van een diploma verzorgende c/d of ziekenverzorging neem dan con tact op met de coo rdinatoren van Rijn en Vliet afd. Thuiszorg (in samenwerking met St. Groot Rijnland), tel.071 - 5793727 Wij vragen per direct REDAKTEUR JOURNALIS' met zelfstandige kennis, voor 30 uur per we« voor diverse interviews op locatie, auto eventueel a CV faxen naar 0297-264660 of bel 06-272556 Supersnel a/d slag in de beveiligi Volg dan een opleiding voor Algemeen Beveiligingsmedewerker In 7 weken kunt u al een compleet diploma ha (theorie, ehbo en praktijk). Eventueel betaling studie NVB, Nationale Vakopleiding Beveiliging Bel voor info of gratis studiegids. 035-609011 FeedbackTraining, Advies Begel is een jong professioneel trainingsbedrijf dat zich voornamelijk bezighoudt met het geven van maahn trainingen en het verzorgen van adviestrajecten t b i bedrijven en instellingen Ook is zij actief op de mart arbeids(re)ïntegratie Onze organisatie staat aan van een sterke groei. Om onze ambities te kunnen lijken zoeken wij voor ons dynamisch bedrijf op ko kandidaten voor de functie van Duizendpoot/officemanager rr full-time of minder Standplaats Leiden Funtie: in deze functie bent u verantwoordelijk voor een gang van zaken en het dagelijks reilen en zeilen van kantoororganisatie. Verder coördineert en administr belangrijk deel van onze dienstverlening Tevens bent u gewend onder druk topprestaties tel fungeert u als centraal aanspreekpunt voor onze medewerkers, opdrachtgevers en cliënten Profiel: voor deze functie werkt en denkt u op HBO niveau minimaal 3-4 jaar werkervaring in een vergelijkbare U heeft ervaring met MS Office en bent in het bezit v typediploma en rijbewijs. Daarnaast bent u in staat! gen te vertalen naar concrete acties. Een stresst en pragmatische instelling in combinatie met een kis gerichte houding zijn verder noodzakelijk om deze zelfstandige en uitdagende functie vorm en inhoud t Heeft u belangstelling voor deze vacature, stuur d dagen een korte en bondige brief met CV voorzit motivatie naar: Feedback Training, Advies Bege Frambozenweg 105 2321 KA Leiden Scholieren voor assistentie in de bediening. Leeftijd vanaf 16 jr. Werktijden: van 17.00 tot ±21.30 uur Soil Pannenkoeken boerderij De Hooiberg Leiderdorp 071-5820730. Zoekt u personeel Adverteer! Tel. 071-5143545 Fax 071-5323508 Opperm Bij J Rotmensen B< Buitentocht 37, Lë 071 - 589 48 06-538 053 Met spoed gevi SLAGERS! PRODUCTIEKRA (m/v) Voor projecten on Alkmaar. Prima v betaling per week I auto van de zaï beschikking. Reag; snel Bel tijdens kaï met Projektenburo service 024-36070 ders met manager Driesche 06-200 Albert Heijn is met rvim 680 supermarkten de grootste kruidenier van Nederland. Het bedrijf maakt deel uit van Koninklijke Ahold nv. Een snelgroeiende, internationale detailhandelsonderneming met vooraanstaande supermarkt ketens in Europa, de Verenigde Staten. Latijns-Amerika en Azië. Albert Heijn richt zich op de verkoop van levensmiddelen en een beperkt assortiment non- foodartikelen aan de consument. De klant staat in het denken en handelen van Albert Heijn centraal. Wekelijks doen ruim 2.8 miljoen mensen er hun boodschappen. Ben jij ondernemend en heb je een flexibele instelling? Houd je ervan met mensen te werken en wil je graag eigen verantwoordelijkheid? Neem dan contact op met Content, want Albert Heijn heeft Content ingeschakeld voor de werving en selectie van Verkoopmanagers m/v Bijzonder goede voorwaarden Als verkoopmanager verdien je een goed salaris met daarnaast iedere vier weken een variabele extra beloning naar prestatie. Ook de secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend. Zo beschik je over 24 vakantiedagen en 19,5 dag ADV. Albert Heijn kent een spaarloonregeling, een premiespaarregeling en een voordelige collectieve ziektekostenverzekering. Er is een regeling voor kinder opvang en bij ziekte krijg je je loon honderd procent doorbetaald. Albert Heijn biedt daarnaast volop door groeimogelijkheden en steekt bovendien veel tijd in de scholing en ontwikkeling van medewerkers. Veelzijdige functie Gedurende de eerste negen maanden krijg je als verkoop- manager een betaald traineeship. Deze intensieve oplei- ding, ter waarde van 50.000,-, bestaat voor een groot p deel uit training on-the-job. Je geeft direct leiding aan twee of meer verkoopteams die verantwoordelijk zijn voor meerdere afdelingen binnen de winkel. Je ontwikkelt samen met je teams steeds nieuwe ideeen en initiatieven die de verkoop stimuleren. Tevens lever je ook een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling van het beleid, dat je vervolgens vertaalt naar herkenbare, duidelijke (omzet)doelstellingen. Je profiel Je hebt een mbo-diploma en twee tot drie jaar werkerva ring of je hebt een hbo-opleiding. Je leeftijd ligt tussen de 21 en 30 jaar. Vanzelfsprekend heb je affiniteit met de levensmiddelenbranche en vind je het leuk in een winkel te werken. Het is belangrijk dat je goed met mensen kunt omgaan. Daarbij horen goede sociale en communicatieve vaardigheden, maar ook het vermogen mensen te kunnen coachen. Je bent commercieel gedreven, flexibel en kunt zelfstandig werken. Geïnteresseerd? Ben jij die ondernemende manager en heb je interesse in een afwisselende loopbaan in de levensmiddelenbranche in Leiden en wijde omgeving? Neem dan contact op met Addo van der Laan van Content, tel. (071) 512 89 80, of mail naar addo.vander.laan@content.nl De Jaarbeurs van het Westen, voorheen Leidato, is het nieu we en sfeervolle ontmoetingspunt voor aanbieders en consu menten uit de wijde regio. De Jaarbeurs van het Westen is de consumentenbeurs van West Nederland, die van 6 tot en met 12 september wordt georganiseerd in de Groenoordhallen in Leiden. Veel regionale en landelijke exposanten presenteren zich in Leiden met de meest uiteenlopende artikelen en dien sten. Dat loopt uiteen van woninginrichting, keukens, badka mers, vloeren, interieur, huis- en tuindecoraties, meubelen, telecommunicatie, auto's, mode, tuin, financiën, internet, persoonlijke verzorging, enz, enz. Een bezoek aan de Jaarbeurs van het Westen wordt extra de moeite waard door de vele activiteiten die zullen plaatsvin den. Er zijn modeshows, er is een bruisplein, er is een kinder- plazza en er is een fraai tuinpaviljoen. Verder worden er door lopend workshops georganiseerd, waarbij u zelf de handen uit de mouwen kunt steken. Voor iedere honderdste bezoe ker aan de beurs is er tevens een Jaarbeurs van het Westen pakket, vol met verrassingen. Ook het Leidsch dagblad is op deze consumentenbeurs met een stand vertegenwoordigd. U kunt er meedoen met een leuk raadspelletje, waarmee u een prachtig Golden Tulip-ar- rangement voor twee personen kunt winnen. Verder kunt u er de Leidsch Dagblad Klassieke- of de Leidsch Dagblad CD voor slechts fl 10,- aanschaffen. Daarnaast wordt Leidsch Dagblad-stand een doos met exclusieve ing visrecepten verkocht. De toegangsprijs voor de Jaarbeurs van het Westen bedraagt f 15,- Lezers van het Leidsch Dagblad krijgen bij inlevering! onderstaande bon f 2,50 korting. De bon is geldig voor mar maal twee personen. Naast de korting krijgt u tevens een gratis kopje koffie Adres: Plaats:Postcode: Aantal personen(kinderen tot en met 12 laar hebt*

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 6