Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Eén telefoontje en alles is geregeld. Jij zorgt daarvoor! Secretaresse/Office Manager ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 910 Voor hun bank/aken blijven de klanten van de Postbank het liefst gewoon thuis. Maar dan willen /.e alles wel met één telefoontje kunnen regelen. Daarom zijn ze klant van de Postbank. Want die staat voor gemak en toegankelijkheid. Als call center agent ben jij degene die onze belofte iedere dag weer waarmaakt. Om onze groeiende klantenkring blijvend service te kunnen bieden, zijn wij op zoek naar call center agents voor de afdelingen Sparen en Effecten. Call Center Agent Sparen. Jij adviseert onze klanten telefonisch over de verscl: lende spaarproducten van de Postbank, van sparen via ftiro tot complexe bedrijfsspaarrcgelingen en spaaracti Vervolgens ben jij verantwoordelijk voor het in gang ten van de opdrachten die uit jc klantgesprekken voo vloeien. Ook signaleer je regelmatig terugkerende rag en wensen ten behoeve van de verdere ontwikkeling onze producten en dienstverlening. Call Center Agent Effecten. Ben jij ook zo nieuwsgierig naar wat er allemaal op effectenbeurs gebeurt? Dan ben jij degene die we z.oekt Als agent binnen de afdeling Effecten accepteer je de at en verkoop van cfFectcnorders via de telefoon. Dat kan er behoorlijk hectisch aan toegaan. Aan jou de uitdaging om het hoofd koel te houden en met de grootste precisie orders te venverken en informatie te verstrekken over de effectcnmarkt en de Postbank Huisfondsen. Werken bij de Postbank. Het Call Center is iedere werkdag geopend van 8.OU tot 21.00 uur en op zaterdag v an 9.00 tot 17.00 uur. Je werktijden zijn dus flexibel. Bovendien kun je zowel fulltime (36 uur) als parttime (min. 20 uur) aan de slag. Noor beide functies geldt dat je een uitgebreide interne opleiding krijgt. De Postbank is onderdeel van de ING Groep en dat heeft v oor delen: een goed salaris, vvïnstdeling, premiev rij pensioen, een 13e maand en voordelig bank- en verzekeringszaken doen. Solliciteren doe je zo. Ben je In het bezit van een MBO- of HAVO-diploma met 2 van de 3 vakken wiskunde, economie of handelswetenschappen? Heb je een goede beheersing van de Nederlandse taal en ben je bovendien klantgericht, commercieel, flexibel en stress bestendig? Kun je goed in een team werken? Solliciteer dan snel: www.postbank.nl Of schrijf naar Postbank, Recruitment Centrum, locatiecode PC 03.12, Postbus 21009, 1000 EX Amsterdam. Heb je nog vragen, bel dan 020 - 584 35 88 Geel in je sollicitatie je voorkeur aan voor de functie bij Sparen ol Effecten. Een telefonisch assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Werving Selectie In elk specialistisch vakgebied is er een top level. Werving Selectie van Secretary Plus Management Support bemiddelt landelijk in opdracht van bedrijven die op zoek zijn naar kandidaten op raad van bestuur- niveau. De selectie betreft uitsluitend secretaressen en managementassisterend personeel met een minimale werkervaring van vijf jaar op directieniveau. MANAGEMENT SUPPORT SECRETARY Secretary Plus Management Sn ill-service organisatie, gespecial Jen en opleiden van secretaresse ersoneel met 27 vestigingen in N land, België en Duit; Voor onze opdrachtgever, Stichting VSB Fonds Den Haag en Omstreken, zijn wij op zoek naar kandidaten m/v voor de functie van Secretaresse/Office Manager. Stichting VSB Fonds Den Haag en Omstreken is in 1992 ontstaan bij de fusie van Nutsspaarbank te 's-Gravenhage N.V. en VSB Groep N.V. onderdeel van het internationaal opererend bank- en verzekeringscon cern Fortis. De fusie bracht de stichting in het bezit van een aanzienlijk aandelenpakket. Met de opbrengst hier van worden initiatieven van maatschappelijk belang op een breed terrein gesteund in Den Haag en Omstreken. Hiermee sluit Stichting VSB Fonds Den Haag en Omstreken nauw aan bij de idealen waaraan de Nutsspaarbank - in 1818 opgericht door de Maatschappij tot Nut van het Algemeen - haar ont staan dankt. Bij Stichting VSB Fonds Den Haag en Omstreken zijn 15 vaste medewerkers in dienst. Uw werkzaamheden bestaan uit het secretarieel onder steunen van Hoofd Financiële en Interne Zaken, die verantwoordelijk is voor het algemeen secretariaat, project- en financiële administratie, huishouding en automatisering. Als zijn rechterhand fungeert u als het aanspreekpunt wat betreft de interne organisatie en de externe leveranciers. Een aantal office management taken zoals voorraadbeheer kantine- en kantoor artikelen en onderhoud gebouw behoren tot uw taken pakket. U beheert de database. Als back-up werkt u ook voor Hoofd Voorlichting en Communicatie. U beschikt over een ruime secretariële werkervaring. Uw kennis van de Nederlandse taal is perfect. U stelt hoge kwaliteitseisen aan uw functioneren en u bent in staat nieuwe procedures te initiëren. U bent diploma tiek en pro-actief. Stichting VSB Fonds Den Haag en Omstreken biedt een functie met een breed en gevarieerd takenpakket in een stijlvolle werkomgeving en daarnaast uitstekende arbeidsvoorwaarden. Herkent u zich in het bovenstaande profiel, stuurt u dan uw sollicitatiebrief met CV aan Secretary Plus Werving Selectie, t.a.v. mevrouw drs H.J. Boogaard, onder vermelding van WS 00.09.01. Secretary Plus WeTving Selectie Lange Voorhout 20. 2514 EE 's-Gravenhage. Bezoek ook onze Internetsite: www.secretary-plus.ci Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071) 4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Voor de afdeling Personeel Organisatie zoeken wij een Coördinator ziekteverzuim reïntegratie m/v De Stichting Rijn-, Duin-en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan 2orgproducten waaron der thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De organi satie telt ca. 1300 medewerkers, 100 vrijwilligers en via bemiddeling 700 alphahulpen. voor 36 uur per week Functie-omschrijving: Het betreft een nieuwe functie, die zich richt op het verminderen van het ziekteverzuim, de coördinatie en uitvoering van reïntegratie van medewer kers, deeltaken van het ARB0 beleid en het helpen terugdringen van de instroom van medewerkers in de WAO. De functie omvat alle aspecten van relevante wet- en regelgeving waarbij sociale en financiële aspecten onlosmakelijk met elkaar verbonden zijn. Functie-eisen: Kennis van relevante wet- en regelgeving of het vermogen om zich dit snel eigen te maken; Ervaring met beleidsontwikkeling en met implementatie van beleid, in goede samenwerking met managers en anderen; Zakelijke instelling, met affiniteit voor de gezondheidszorg en de men sen die er werkzaam zijn; Zelfstandig kunnen werken, maar ook als ondersteuner en adviseur van het management; Financieel en cijfermatig inzicht; HBO werk-en denkniveau. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO thuiszorg. Het salaris bedraagt maximaal fl. 5.740,- bruto per maand. Het contract bestaat uit een dienstverband voor onbepaalde tijd met een proeftijd van twee maanden. Verder gelden secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen en een bijdrage voor kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Roos, hoofd P&0, tel. 071-4093218. De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 25,26 en 27 september. U kunt uw sollicitatiebrief tot 20 september a.s. richten aan: Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de heer J. Roos, Hoofd P&0, postbus 2039, 2220 BA Katwijk bi Commercieel talent? m/v Voor een bank in de regio zijn wij op zoek na medewerker cliëntenservice. Je vervult hierin rol in het onderhouden van contacten tussen de klant bank. Je adviseert over en verkoopt produkten op he' van betalingsverkeer en verwijst zonodig door naar adviseurs. Heb je een opleiding op MBO-i fulltime en voor langere tijd beschikbaar? Bel dan s afspraak! Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6. Parttime werken? m/v Voor een grote zorgverzekeraar in Leiden zijn wij op een secretaresse voor 2 dagen per week. Het takenpi bestaat uit het notuleren van vergaderingen, zelfstar pondentie voeren en agendabeheer van leidinggevd Heeft u een opleiding op administratief gebied e notuleren? Kunt u werken met programma's als Won en Windows? En bent u bovendien per direct en tijd beschikbaar? Reageer dan snel! Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 77 4 Leiden, Kort Rapenburg 6 -\r rand"

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46