Personeel Personeel Personeel Personeel Personer cmm Gevoel voor mensen én verstand van bood schappen FINANCIEEL RELATIEBEHEER PLANNING CONTROL HOBAHO HORTI GROEP Administratief medewerker Gastvrouw Medewerker Marketing Groene Hart Tunnel 00: KOM JIJ ONS VERKOOPTEAM VERSTERKEN? 2 commerciële medewerkers (v/m) Drukkerij Wouda B ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 Hobaho Horti Groep B.V., gevestigd te Lisse, is een vooraanstaand bedrijf in de sierteeltsector. Met haar dochterondernemingen Hobaho Intermediairs, Het Koelhuis en het Testcentrum voor Siergewassen, verleent zij respectievelijk veiling- en bemid delingsdiensten, koel- en preparatiefaciliteiten alsmede veredelings- en testdiensten. Binnen Hobaho Horti Groep B.V. zijn circa 180 medewerkers in de sierteeltsector werkzaam. Hobaho Horti Groep B.V. maakt deel uit van de Bloemenveiling Aalsmeer. 0 medewerkers in de sierteeltsector werkzaam. Hobaho Horti Groep B.V. maal sicrieeltsector is sterk in beweging. Vele ontwikkelingen bieden Hobaho nieuwe (comi 1 ook graag op in! Een verdere professionalisering van onze organisatie en het leveren v nten zijn belangrijke speerpunten in ons beleid. et professionals tijdige betalingen. Je bent verantwoordelijk voor het gehele creditmanagementproces: van signalering tot het verzorgen van betalings regelingen met klanten en het dossierbeheer. Je analyseert en signaleert op basis van managementinformatie de ontwikkelingen bij klanten en vertaalt deze naar consequenties voor het creditmanagementbeleid en de procedures. Je onderhoudt in deze functie contacten met klanten, accountants, advocaten, incassobureaus en deurwaarders. Je rapporteert aan en adviseert de directie op het gebied van financieel relatiebeheer Het profiel Je beschikt over een HBO werk- en denkniveau. Je hebt ervaring opgedaan met creditmanagemcnt, bij voorkeur binnen de sierteeltsector. Met je uitstekende communicatieve vaardigheden streef je voortdurend naar een goed evenwicht tussen commerciële belangen en verant woorde betalingslimieten. Je staat stevig in je schoenen en je weet jouw commerciële instelling aan te wenden in contacten met je klan ten. Je hebt een ondernemingsinstelling, je benut kansen en je voelt je thuis in een werkomgeving waar slagvaardig wordt gewerkt in een In deze functie vind je het een uitdaging om op praktisch niveau mee te denken over financiële zaken en deze op constructieve wijze - samen met je collega's - te verwezenlijken. Je hebt een belangrijke rol in de voorbereiding en aanlevering van in- en externe rapportages. Daarnaast lever je een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van onze managementinformatie, bedrijfseconomische analyses en admini stratieve organisatie. Mede op basis van deze informatie en heldere adviezen bepaalt het management de verdere koers van de organisatie. Het profiel Je hebt een afgeronde financieel economische opleiding, minimaal op een HBO niveau. Daarnaast heb je enige jaren relevante werk ervaring opgedaan in een soortgelijke functie of bijvoorbeeld als assistent controller. Je hebt een scherp inzicht in financiële processen en begrippen Je denkt kritisch mee en je bent met je goede communicatieve vaardigheden een volwaardige gesprekspartner voor het erkomgeving waar veel ri Ben je geïnteresseerd? Voor informatie over de genoemde vaca Je schriftelijke sollicitatie kun je sturen P&O adviseur, Postbus 6, 2160 AA Lis* uiteraard ook sippel :t op prijs gesteld! tize afdeling Personeel Organis; ie van Jolanda Bogaards, 'hobaho.nl. Goed voor de groei Hobaho Hord Groep bv Haven 10, 2161 HK Lisse, Postbus 6, 2160 AA Lisse De Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden (COKL) is een professionel groeiende organisatie met als doelstelling het bemiddelen in en het leveren van diverse vormen van kinderopvang. Onze organisatie bestaat momenteel uit 16 kindercentra en 29 peuterspeelzalen voorde leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar, 10 centra voor buitenschoolse opvang en het gastouderbureau voor het individuele maatwerk. O^anisQ,^ 5 V eo ''oor Ten behoeve van een viertal van onze kindercentra zoeken wij zo spoedig mogelijk een aantal enthousiaste leidsters voor baby- en/of peutergroep Kindercentrum de Petteflet is op zoek naar: A. Een babyleidster voor 36 uur per week, incl. 4 uur vervanging i.v.m. ouderschapsverlof. B. Een vaste invallöidster met een aanstelling voor minimaal 15 uur per week. C. Een peuterleidster op tijdelijke basis (t/m 8 december) voor de maandag-, dinsdag-, donderdag- en vrijdagmiddag Telefonische informatie is te verkrijgen bij Gerda van Vliet en Cora Disseldorp, dagelijks tussen 10.30 en 12.00 uur, tel. 071-5210533. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: sollicitatiecommissie Petteflet, Tamboerpad 2, 2316 ZW Leiden. Kindercentrum de Compagnon is op zoek naar: D. Een babyleidster voor 3 dagen per week (di., wo. en vr.) met uitzicht op 4 dagen. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Ineke van de Mast, dagelijks (uitgezonderd woensdag) tussen 9.30 en 10.00 uur, tel. 071-5212125. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: sollicitatiecommissie Compagnon, Postbus 3059, 2301 DB Leiden. Kindercentrum de Driftkikker is op zoek naar: E. Een peuterleidster voor 16 uur per week (ma. en do.), die naast de vaste uren bereid is in te vallen in alle groepen (baby- en verticale groepen). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Fieke Geyer, dagelijks (uitgezonderd de vrijdag) tussen 10.00 en 11.00 uur, tel. 071-5212051Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: sollicitatiecommissie Driftkikker, Atjehstraat 32, 2315 CV Leiden. Kindercentrum Nooitgenoeg is op zoek naar: F. Een vaste invalleidster voor een aanstelling van minimaal 26 uur per week op wisselen de werkdagen en groepen (2 baby- en 2 peutergroepen). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Cor Kuyt en Bianca Weijers, dagelijks (uitgezon derd woensdag) tussen 9.00 en 11.00 uur, tel. 071-5321877. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: sollicitatiecommissie Nooitgenoeg, Maan steenpad 2, 2332 RN Leiden. Daarnaast zoeken wij: een aantal enthousiaste leid(st)ers voor buitenschoolse opvang en tieneropvang Een nieuw te vestigen centrum voor buitenschoolse opvang in Leiden Zuid-West zoekt (herhaalde oproep): G. 4 Leidsters buitenschoolse opvang voor 5 dagen per week (27,5 uur). Telefonische informatie is te verkrijgen bij Marjanne van Esveld, op maandag, dinsdag en donderdag tussen 9.00 en 10.30 uur, tel. 071-5163422. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: C.O.K.L. t.a.v. 'mevr. M. van Esveld, Postbus 2201, 2301 CE Leiden. Buitenschoolse opvang de Basisbende is op zoek naar: H. Een leid(st)er voor het tienerproject voor 5 dagen in de week (30 uur). Wij vragen voor dit specifieke project: Affiniteit met de belevingswereld van de tiener en een heldere kijk op tieneropvang. Het leuk vinden om activiteiten op te zetten en vorm te geven aan tienerinspraak. Het actief mee willen denken en werken aan de verdere opzet van dit project. Telefonische informatie is te verkrijgen bij Saskia van den Bergh of Debby Jones, dagelijks tussen 10.00 en 11.00 uur, tel. 071-5124369. Schriftelijke reacties voorzien van curriculum vitae binnen 9 dagen richten aan: sollicitatiecommissie Basisbende, Oppenheimstraat 2, 2313 JE Leiden. Op alle dentra zoeken wij iemand die: het werken met kinderen een uitdaging vindt flexibiliteit, enthousiasme en zelfstandigheid bezit en affiniteit toont goed kan samenwerkern en functioneren in teamverband het leuk vindt om actief mee te denken over de organisatie en het pedagogisch beleid in staat is goede oudercontacten te onderhouden in het bezit is van een op de functie gerichte opleiding Op alle centra bieden wij: een afwisselende baan in enthousiaste teams met zorg voor verantwoorde kinderop vang een aanstelling voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband (uitgezonderd functie C) rechtspositie en salariëring conform de CAO-kinderopvang (minimaal fl. 2931,- en maximaal fl. 3919,- bruto per maand bij een volledig dienstverband, 36 uur per week) Wij zijn met spoed op zoek naar een fulltime receptionist(e)/telefonist(e). Representatie, flexibiliteit, beheersing van de Nederlandse-/Engelse taal en het goed kunnen omgaan met een PC zijn van groot belang voor deze functie. De werkzaameden bestaan o.a. uit: -telefoonverkeer en het te woord staan/ ontvangen van klanten -diverse administratieve werkzaamheden -agendabeheer Wij bieden: -een gezellig team -goede arbeidsvoorwaarden -salaris is n.o.t.k. Geïnteresseerd? Stuur dan een brief en CV naar: Directie Proper Makelaardij Postbus 1056 2340 BB Oegstgeest of: E-mail naar proper.25026@nvm.nl Meer informatie over ons bedrijf is te vinden op www.proper-makelaardij.nl. Supervisor Afdeling Klantenservice (m/v) Als Albert Heljn hechten we veel waarde aan een goed contact met onze klanten. Zot tijdig op hun wensen kunnen Inspelen. Een belangrijke schakel in die communicatie i afdeling Klantenservice, die vragen van consumenten beantwoordt en oplossingen bi allerlei vraagstukken. Voor deze afdeling zoeken wij een Supervisor die op een inspire wijze leiding geeft aan een team van 15 medewerkers en die zich inzet een zo mogelijke kwaliteit van dienstverlening te realiseren. In deze functie: - Draagt u zorg voor een optimale bezetting en bereikbaarheid en ziet u toe een adequate behandeling van de binnengekomen klantenreacties; - Werft en selecteert u nieuwe medewerkers; - Coacht u de medewerkers in hun werk en loopbaan en voert u functionert en beoordelingsgesprekken; - Bent u met uw collega-supervisors verantwoordelijk voor het operationeel management van de afdeling. Daartoe stelt u aan de hand van kengetallen normen op, en zorgt u voor uniformiteit in werkwijzen. U heeft een opleiding op MBO/HBO-niveau en leidinggevende ervaring in een dynar werkomgeving, bij voorkeur op een helpdesk. U heeft affiniteit met de levensmid branche èn u vindt het leuk zich te verdiepen in de mogelijkheden van de gebruikt warepakketten. Analytisch vermogen, het vermogen om afstand te nemen van de daj gang van zaken zijn een must om deze functie goed te vervullen. Daarbij bent u klant| en hebt u het vermogen om een team te inspireren en bij te sturen. Anneke Hartog, Hoofd Klantenservice, geeft u graag nadere informatie. Tel. 075-65! De functie van Supervisor is een nieuwe functie en biedt veel ruimte voor eigen In Bent u geïnteresseerd In een afwisselende en verantwoordelijke functie in een dynai werkomgeving? Stuur dan uw schriftelijke sollicitatie, vóór 24 september 2000 Albert Heijn bv, ter attentie van Heidy de Laet, HK B 155, Postbus 3000,1500 HA Za; r/ Een toekomst in klantenservice bij Albert Heijn Vliko BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met de in zameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ca. 30 vracht wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een vrij nieuwe en moderne sorteerlijn. De werkzaamheden bestaan uit: - controle en verwerking orders, - verwerking facturen, - telefonisch contact met klanten en leveranciers, - bijhouden én bestellen voor raad kantoorartikelen, - assistentie, bij overige adm werkzaamheden. FunctieVereisten: administratieve opleiding op mavo werk-, en denkniveau, goede beheersing van Nederlands in woord en geschrift, collegiale instelling, bekend met computer, met-rokend. r per week. Indiensttreding per De functie is voor ca. 24 i onmiddellijk is mogelijk. Geboden wordt een passende salariëring, overige goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een leuke, informele en praktische werksfeer. Mondelinge dan wel en schriftelijke reacties te richten aan. Vliko BV Ronald van Bruggen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071 -5892901 Witteveen is voor haar filiaal in Katwijk op zoek naar een: met commerciële instelling Een goede 'gastvrouw' voelt aan hoe een klant benaderd wil worden en speelt hierop in. En dat geeft aan hoe wij bij Witteveen tegen onze klanten aankijken. U bent verantwoordelijk voor het openen en sluiten van de winkel. U maakt de indeling voor de personele bezetting en zorgt ervoor dat de winkel er netjes uitziet. Daar komen wat admi nistratieve taken bij kijken. Kortom, u bent degene die het filiaal draaiende houdt. Het is, belangrijk, dat u feeling heeft voor kwaliteit, kleur en mode. Een commerciële instelling spreekt voor zich. Opleiding speelt niet zo'n grote rol. Veel meer waarde hechten wij aan de combinatie opleiding en (levens)ervaring. Daarom gaan onze gedachten uit naar iemand van een jaar of veertig, vijftig die weer 'lucht' heeft om een leuke taak op te pakken. Het is een functie voor 38 uur, maar 32 uur is bespreekbaar. Witteveen Interesse? Richt dan uw schriftelijke reactie met curriculum vitae, binnen twee weken na het verschijnen van deze adver tentie, aan Euretco N.V., afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Josien Naber, Postbus 3254, 4800 ME Breda. U kunt ook e-mailen naar naber@euretco.net. Indien u eerst meer informatie wenst kunt u contact met haar opnemen op telefoonnummer (076) 5 78 56 38 of onze internetsite bekijken op www.euretco.com. Muiderkring Logos B.V. verzorgt al 25 jaar vertal in ruim 150 talen. Per 1 november 2000 is er wegens uitbreiding plaats voor een De medewerker marketing selecteert en benadert potentiële ld Daarnaast verzamelt en documenteert hij of zij relevante marl informatie. Ook het beheer van een tweetal databases valt onder de veranl delijkheden van de medewerker marketing. Voor deze functie zoeken wij een enthousiaste en collegiale mee ker op MEAO niveau. Je bent stressbestendig en in staat zelfst systematisch en gestructureerd te werken. Tevens beschik je ove mercieel inzicht en een klantvriendelijke houding. Wij bieden je een voltijds dienstverband tegen passende arbeid waarden in een dynamisch en ambitieus bedrijf. Heb je belangstelling voor deze functie? Stuur dan binnen 10 werkdagen je sollicitatiebrief en C.V. naar Muiderkring Logos B.V., t.a.v. mw. drs. K. Paarlberg, Postbus 61, 2350 AB in Leiderdorp Bel voor meer informatie woensdag t/m vrijdag mw. drs. K. Paarlberg tel. 071-5411660. Join our team as Construction engineers/supervisors Mechanical engineers/supervisors Electrical engineers/supervisors Hydraulic engineers/supervisors Automation engineers/supervisors Truckdrivers Crane operators Please contact Co van Doesburg PO box 76, 2350 AB Leiderdorp Phone: 071-5817019, Fax: 071 -5817070 Email: c.vandoesburg@groenehart.bouygues-construction.com Wij zoeken voor binnen- en buitendienst Heb je een opleiding op MBO niveau, en spreekt het je aan om advertenties en/of drukwerk te verkopen dan is déze uitdagende baan geknipt voor jou! Neem contact op met Paul C. Manhave, telefoon (071) .4021381. DRUKKER MET CREATIVITE Postbus 3066, 2220 CB Katwijk, Telefoon (071) 4021381 - Fax (071) 4085818

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44