a Personeel Persone f. K Verpleegkundigen/Begeleiders m/v CHRIST SERVICE ENGINEER Letselschaderegelaar m/v Controleurs IAD ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 CHRIST HOLLAND B.V. houdt zich bezig met waterbehandeling voor de procesindustrie/ energiebedrijven/ ziekenhuizen en laboratoria. Daartoe ontwerpt en levert CHRIST complete waterbehandelings systemen. Het bedrijf telt ca. 60 medewerkers, is gevestigd in Zoeterwoude en is een dochter onderneming van het Zwitserse CHRIST AG. Op onze service-afdeling is plaats voor een: De functie In deze functie verhelpt u bij onze klanten storingen aan componenten, systemen en instal laties en voert u onderhoud uit. Ook speelt u in op de vragen van klanten en adviseert u inzake vervanging en onderhoud. Uw werkzaamheden worden voorbereid en ondersteund door onze service binnendienst. Uw werkterrein ligt in hoofdzaak in Nederland en soms in het buitenland. Uw profiel U heeft een middelbare technische opleiding en een goede kennis van elektrotechniek. Daarnaast heeft u belangstelling voor proces- en installatietechniek. Engels spreken en lezen is een pré. U kunt zowel geheel zelfstandig, als ook in teamverband werken en uiteraard bent u in het bezit van rijbewijs B(E). Wij bieden Een goed salaris. Een afwisselende en zelfstandige functie. Een bedrijfsomvang die groot genoeg is om in door te groeien en klein genoeg blijft om individueel herkenbaar te zijn. De zekerheid van een florerend bedrijf. Zendt uw sollicitatiebrief met CV naar CHRIST HOLLAND B.V., t.a.v. de heer H.A. Teeuw, Hoofd Service, Energieweg 5, 2382 NA Zoeterwoude. Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan: (071) 589 92 18. ACQUISITIE NAAR AANLEIDING VAN DEZE ADVERTENTIE WORDT NIET OP PRIJS GESTELD. De Geestgronden is de nieuwe orga nisatie voor geestelijke gezondheids zorg in het zuidelijke deel van Noord- Holland. Vanuit diverse locaties bieden ruim 1400 medewerkers zorg en behandeling aan mensen met psy chische en psychiatrische problemen. Mét de cliënt - en zo mogelijk de mensen in zijn omgeving - stellen ze een passend zorgplan samen uit de vele therapeutische mogelijkheden van de organisatie, variërend van gesprekstherapie en medicatie, bege leiding thuis, cursussen en dagactivi teiten tot 'bemoeizorg* en tijdelijke opname. De Geestgronden staat voor respect, veelzijdigheid, professionaliteit en kwaliteit Afdeling Eikendonck, een onderdeel van De Geestgronden, is een behandelafdeling voor ouderen. Er is een aanbod van klinische behandeling (begeleiding en intensieve zorg), deeltijdbehandeling, psychiatrische thuiszorg en begeleiding van cliënten in enkele verzorgingscentra. Eikendonck bestaat uit zes units en een zgn. oefenhuis (124 cliënten) op drie locaties. Per unit zijn er zorg- teams actief waarbij de eindverantwoordelijkheid voor de verpleegkundige zorg rust bij zorgmanagers. Een zorgteam bestaat verder uit verpleegkundigen, begeleiders, medewerkers begeleiding en stagiaires. Voor de nachtdiensten is een vast team verantwoordelijk. Op behandel-inhoudelijk vlak en met transmuraal verpleegkundig werken is de afdeling volop in ontwikke ling. Binnen de afdeling en de instelling is er gerichte aandacht voor scholing en training en wordt er reke ning gehouden met individuele loopbaan- en opleidingswensen van medewerkers. Door deze ontwikkelingen zijn er vacatures ontstaan voor: Verpleegkundige Kliniek Ouderen - Als verpleegkundige bent u verantwoordelijk voor de individuele zorg voor een klinische groep van 9 cliënten. De door u opgestelde ver- pleegplannen zijn een belangrijk instrument bij het (doen) uitvoeren van de zorg. - In multidisciplinair teamverband levert u een aandeel in de totstandkoming, uitvoering en evaluatie van het behandelingsplan en bent betrokken bij de ontwikkeling ervan. - U geeft bij de uitvoering van de dagelijkse werk zaamheden sturing aan medewerkers van een ander functieniveau. - U draagt mede zorg voor de continuïteit in de zorgverlening en verricht daartoe o.a. werkzaam heden als observatie, rapportage en overdracht; het voeren van overleg binnen de eigen afdeling alsook uitvoeren van een aantal administratief/ organisatorische werkzaamheden. - Om de continuïteit van zorg te garanderen werkt u, in dag-, avond- en weekenddiensten. - U bevordert bij medewerkers kennis, inzicht, vaardigheden en een juiste basishouding. Verpleegkundige Psychiatrische Thuiszorg Ouderen Als verpleegkundige werkt u naast minimaal 16 uur op weekbasis bij cliënten in de thuissituatie ook voor een aantal uren in de kliniek. Met betrekking tot de kliniek zijn uw taken: - In multidisciplinair teamverband levert u een aandeel in de totstandkoming, uitvoering en evaluatie van het verpleeg- en behandelingsplan en kunt betrokken worden bij de ontwikkeling ervan. - U voert de dagelijkse werkzaamheden uit en stuurt daarbij medewerkers van een ander func tieniveau aan, hierbij inbegrepen het instrueren over de uitvoering van het verpleegplan. - U draagt mede zorg voor de continuïteit in de zorgverlening en. verricht daartoe o.a. werkzaam heden als observatie, rapportage en overdracht; het voeren van overleg binnen de eigen afdeling alsook uitvoeren van een aantal administratief/ organisatorische werkzaamheden. Aanvullend met betrekking tot de Psychiatrische Thuiszorg: - U adviseert m.b.t. de totale verpleegkundige zorg, van de psychiatrisch geïndiceerde oudere, medewerkers uit de eerste lijn en/of medewer kers van zorgcentra. - U werkt, middels observatie volgens het ver pleegplan, zowel uitvoerend, ondersteunend als begeleidend met een voorbeeldfunctie voor de eerste lijn. - U integreert het verpleegkundig proces in het gehele behandelproces. - U bent verantwoordelijk voor het aanbieden aan en ontplooien van activiteiten rondom de cliënt. Begeleider/Verzorgende kliniek - U voert met name verzorgende en begeleidende taken uit. - Binnen het zorgteam levert u een aandeel in de totstandkoming, uitvoering en evaluatie van het verpleegplan en wordt u betrokken bij de ont wikkeling ervan. - U draagt mede zorg voor de continuïteit in de zorgverlening en verricht daartoe o.a. werkzaam heden als observatie, rapportage en overdracht; het voeren van overleg binnen de eigen afdeling alsook uitvoeren van een aantal administratief/ organisatorische werkzaamheden. - Om de continuïteit van zorg te garanderen werkt u, in dag-, avond- en weekenddiensten. Begeleider/Verzorgende nachtdienst Voor deze functie in de nachtdienst kunt u in dienst komen als: verzorgende/begeleider met 4 tot 7 nachten aaneengesloten en maximaal 35 nachten in de 3 maanden 55%). Bij de wens voor een hoger arbeidspercentage zult u aanvullend op één of meerdere units in dag- en avonddiensten ingezet kunnen worden. EÏG Voor de functies verpleegkundigen is minimaal een B- of HBO-V-diploma een eis. Zij die ervaring hebben in de (ouderen-)psychiatrie genieten de voorkeur. Arbeidspercentage 80% - 100%. De functies zijn' ingedeeld in FWG 45, maximaal 4.961,- bruto per maand bij een volledig dienst verband en zijn afhankelijk van ervaring. Voor de functies begeleider/verzorgende is minimaal een diploma Ziekenverzorging of MDGO-vp een vereiste. Arbeidspercentage 80% - 100%. De functies zijn ingedeeld in FWG 35, maximaal 4.198,- bruto per maand bij een volledig dienstverband en zijn afhankelijk van ervaring. Wilt u meer informatie? Bel voor nadere informatie of een oriënterend gesprek met de heer Claudy Ebbeling, Hoofd Algemene Zaken, telefoon (023) 583 22 90 of de heer Dick Reynders, teamleider, telefoon (023) 583 26 94. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeelszaken van De Geestgronden, Instelling voor geestelijke gezondheidszorg, afdeling Sociale Zaken en Ontwikkeling, Rijksstraatweg 113, 2121 AD Bennebroek. DE I GEESTGRONDEN Instelling voor geestelijke gezondheidszorg Overigens: De Geestgronden, locatie Bennebroek is goed bereikbaar met het openbaar vervoer. Verschillende bussen stoppen voor de deur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I? (voor het rayon Noord-Holland De afdeling Schadeservice en Ondersteuning is onderdeel van de divisie Schade/Brand. In verband met het vertrek van één van onze collega's uit de letselsectie van deze afdeling zijn wij op zoek naar een ervaren letselschaderegelaar. De sectie bestaat uit 15 personen. De functie De letselschaderegelaar geeft een praktische invulling aan een actieve en doorzichtige inventarisatie en regeling van letselschaden binnen algemeen door de maatschappij aanvaarde regels, normen en aanbevelingen. Als letselschaderegelaar bespreekt 11 de onderzoeksresultaten en/of gezichtspunten voor de afwikkeling van de letselschade met hel slachtoffer. U verzamelt gegevens die van belang zijn voor de afwikkeling van de schade. Dit houdt in dat u besprekingen voert met werkgevers, uitkeringsinstanties en arbeidsbemiddelingsbureau^ over reïntegratie van (gedeeltelijk) arbeidsongeschikten. Tevens vindt overleg plaats met de medisch adviseur over de medische kant van de letselschade. Omtrent de inventarisatie en/of regeling van de'schade rapporteert u aan de sehadebehandelaars en rechtshulpverleners. Ook analyse van boekhoud kundige verslagen, advisering van slachtoffers omtrent voorzieningen, huishoudelijke hulp. werkplekaanpassingen behoren tot het takenpakket. Profiel I heeft tenminste een HBO opleiding en beschikt over diepgaande kennis en ruime ervaring op het gebied van letselschaderegeling. Het is een pre als II in het bezit bent van het M&S diploma. Enthousiast, inventief en besluitvaardig zijn kenmerken voor uw persoonlijkheid Daarnaast beschikt u over uitstekende communicatieve en analytische vaardigheden en heeft u kennis van aansprakelijkheid, juridische, sociale en fiscale aspecten. Tot slot bent u woonachtig in of bereid te verhuizen naar hel werkgebied. Aanbod Wij bieden een zelfstandige en verantwoordelijke functie en een goed pakket primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een premievrij pensioen, een premiespaarregeling, een personeelshypotheekregeling en studiekostenfaciliteiten. Geïnteresseerd? Vindt u dat uw capaciteiten in overeenstemming zijn met wat wij zoeken, stuur dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief met curriculum vitae aan: Univé Verzekeringen, ter attentie van Dhr M. Voskamp, personeelsfunctionaris. Postbus 15. 940Ü AA Assen. Wilt u meer informatie over deze vacature, neem dan contact op met de heer R. Kamping, teammanager Schadeservice en Ondersteuning, Univé Verzekeringen heeft i nor luim particuliere en zakelijke klanten zeer compleet pakket zorg-, schade- en levensverzekeringen, tegen zo laui mogelijke premies. Hij Univé sta namelijk de verzekerde centraal Als samenwerkingsverhand van groot aantal zelfstandige Onderling heeft Univé kantoren in het hele lam We zitten das altijd bij onze verzeker den in de baart. Op die manier kannen we hen op zijn. Maar Univé-verzekeulen km ook kiezen voor direct telefonisch ij schriftelijk contact met onze ventri verkoopafdelingen. Op dit moment werken er zo 'n 231, mensen bij Univé. waarvan circa I op onze centrale kantoren in Alkm Assen en Zwolle. Samen behartigen zij de belangen van meer dan anderhalf miljoen verzekerden. Zie ook: www.Unive.nl telefoon (0592) 34 88 07. Daar plukt li de vruchten minimaal 24 uur per week De Pensioen- en Uitkeringsraad (PUR) is een zelfstandig bestuursorgaan dat is belast met de uit voering van wetten voor oorlogsgetroffenen. Wij zijn een dynamische overheidsorganisatie, die aanvragen voor inkomensaanvullende uitkeringen en voorzieningen aan de huidige wetgeving toetst en een groot aantal uitkeringen beheert. Meer over onze achtergrond, organisatiestructuur en werkzaamheden is te vinden op www.pur.nl I Profiel De afdeling Interne Accountantsdienst bestaat uit een hoofd en vijf medewerkers en speelt een on misbare rol in de beoordeling van de kwaliteit van de dienstverlening en de uitvoering van de wetten. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar twee positief ingestelde, stressbestendige team- workers met een kritische en standvastige houding en een HBO-werk-en denkniveau (bijvoorbeeld een gevorderde NIVRA-opleiding of een afgeronde HEAO of SPD). Praktische en theoretische kennis van Administratieve Organisatie en Interne Controle is een eis; ervaring opgedaan bij een accountants- kantoor of -dienst een pluspunt. Invulling Van onze nieuwe collega's verwachten we dat zij het volgende takenpakket zelfstandig kunnen uitvoeren: het doen van rechtmatigheidsonderzoeken en operational audits; mondeling en schriftelijk communiceren over controleresultaten met medewerkers en management van zowel de Raad, als die van de externe accountant; adviseren van het hoofd over de mogelijkheden tot verbetering van de (administratieve) organisatie; bijdragen leveren aan het controleplan; namens de IAD deelnemen aan advies- en beleidsoverleg. De (secundaire) arbeidsvoorwaarden zijn uitstekend en bevatten o.a. opname in het ABP-pensioenfonds, een bedrijfsspaarregeling, studiemogelijkheden en een regeling voor kinderopvang. Salariëring ligt tussen 4.370 en 6.250 (bij 36 uur/week). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan de Pensioen- en Uitkeringsraad, t.a.v. hoofd afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9575, 2300 RB Leiden of e-mailen naar pno@pur.nl. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Koos van der Linden, tel. 071 5356829. I Aquisitie wordt niet op prijs gesteld pensioen uitkeringsraad Postbus 9575, 2300 RB Leiden, Plesmanlaan 100, 2332 CB

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 42