Personeel Personeel Personeel Personeel Persone< f Kom zaterdag 16 september a je rijbewijs halen! Apothekers assistent m MEDEWERKER BEDRIJFSBUREAU mlv OPERATOR VERSBELEG RETAIL m/v enthousiaste medewerker jong en enthousia aministratief medewerker (m/\ Er valt heel wat te doen bij STICHTING ELISABETH- VAN WIJCKERSLOOTH ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 Rijnlands Zeehospitium bestaat uit 3 centra: liet Rijnlands Vooreieningen- ccntrum, liet Centrum voor Hart- en Longrevali- datie en het Rijnlands Revalidatiecentrum.. Het Rijnlands Zeeliospitium is toonaangevend op liet gebied van zorg op maat en ontwikkelt zich tot een expertisecentrum op liet terrein van de - u heeft een opleiding op mbo-niveau; - u heeft ervaring in het werken met gehandicapten; - u kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken; - u bent bereid alle voorkomende werkzaamheden, nodig voor de afdeling Arbeidsbegeleiding, aan te pakken. Wij bieden: - het werken binnen een enthousiast professioneel team. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Gehandicaptenzorg. Het Rijnlands Voorzieningencentrum zoekt voor de afdeling Arbeidsbegeleiding c medewerker arbeidsbegeleiding (m/v) i, onder- Algemene informatie: In de Katwijkse duinen ligt het Rijnlands Voorzieninj deel van het Rijnlands Zeehospitium. Een woonvorm waar 110 volwassenen met een lichamelijke of meervoudige handicap wonen, verdeeld over 10 units in groepen variërend van 6 tot 12 personen. Op dit moment maakt het Rijnlands Voorzieningencentrum een belangrijke ontwikkeling door naar een vraaggestuurde dienstverlening. In overleg met de bewoner wordt bekeken welke ondersteuning hij of zij nodig heeft om een zo groot mogelijke zelfredzaamheid te bereiken. Uw werkzaamheden: - het ondersteunen van bewoners bij de arbeidsactiviteiten, alsmede het daadwerkelijk meehelpen bij de productie- en voorwaardenscheppende werkzaamheden; - het zorg dragen voor de begeleiding, verzorging en ondersteuning van de Dienstverband: - het betreft een tijdelijk dienstverband en wel voor de duur van de ingaande 1 oktober 2000. - De werktijden zijn verdeeld over de maandag, woensdag en donderdag. Uw sollicitatie: - nadere infot e funi e kunti - het .'rkzaamheden in het kader -nultidis. Uw profiel: - u heeft affiniteit met het begeleiden en v lichamelijke of meervoudige handicap; A.C. Wildenberg, le begeleidster, telefoon (071) 40 60 160, of de heer G.J.W. van den Driesche, hoofd sector Dagbesteding, telefoon (071)40 60 100, toestel 121; - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u binni 14 dagen na verschijnen van dit blad, onder vermelding van vacature nummer 200054, richten aan: Stichting Rijnlands Zeehospitium t.a.v. afdeling P&cO Postbus 599 2220 AN 'Katwijk wordt niet op prijs gesteld. Offerman (de Out of Home Divisie van Zwanenberg) produceert, importeert en verkoopt een compleet assortiment A-merk vleeswarenspecialiteiten. Tot Offerman-Zwanenberg behoren twee Vleeswarenproductie- bedrijven, het Slicing Centre (waar vleeswaren gesneden en verpakt worden) en het Distributiecentrum. Totaal werken er 1100 medewerkers bij Offerman-Zwanenberg. Voor ons Slicing Centre te Aalsmeer zoeken wij kandidaten voor de functie van: FUNCTIE-INHOUD - Registreren, ordenen en rapporteren van productie-meetgegevens Lb.v. calculoties en facturering - Registratie en rapporteren van verbruikcijfers van food- en non food producten - Signaleren en rapporteren van afwijkingen ten opzichte van normcijfers - Verzorgen van taken m.b.L (man) urenregistratie FUNCTIE-EISEN Opleiding MO/HBO-niveou Cijfermatig inzicht en nauwkeurigheid Ervaring met MS-word '97 en MS-exel '97 Flexibele en servicegerichte instelling Zelfstandig kunnen werken Tevens zijn wij op zoek naar een: FUNCTIE-INHOUD Instellen en bedienen van de snijlijnen Aansturing geven aan productiemedewerkers Verrichten van kwaliteitscontroles Registreren van productiegegevens Verhelpen van kleine technische storingen en ombouwen van machines - Verrichten van controles la.v. gewichten en gasmengsels FUNCTIE-EISEN - Opleiding LBO/MBO-niveau - Affiniteit met het product - Resultaatgerichte instelling - Technisch inzicht ARBEIDSVOORWAARDEN Offerman-Zwanenberg biedt een afwisselende werkomgeving met een prima arbeidsvoorwaardenpakket REACTIES Geïnteresseerden (m/v) kunnen een korte brief met C.V. richten aan: Offerman-Zwanenberg B.V., afdeling personeelszaken, Postbus 1095,1430 BB Aalsmeer, telefoon 0297 - 381 902. Jachtwerf 't Joppe onderhoud reparatie stalling Veerpolder3 2361 KV Warmond «071 -3011992 fax: 071-3011721 Wij verzorgen het volledige onderhoud en tevens nieuwbouw voor een Amsterdamse party- en rondvaartrederij. Daarnaast verzorgen wij het onderhoud en de stalling van diverse plezierjachten. Wij zoeken voor de uitbreiding van ons kleine team een Vereist: collegialiteit, inzet, flexibel en grote affiniteit met de watersport technisch inzicht, kennis van dieselmotoren, las ervaring. Uw reacties telefonisch of schriftelijk kunt u richten a rvaring op te doen i de heerD. Dillema snelgroeiende winkelketen van hoogwaardige dieren- - speciaalzaken. Ze maakt onderdeel uit van Samenwerkende Dierenspeciaalzaken Nederland B.V. (SDN) te Tiet. Met inmiddels zo'n honderd zaken is 'Dobey' de toonaangevende keten van dierenspeciaalzaken. Gezocht: Enthousiaste ondernemer die op franchisebasis een 'Dobey' dierenspeciaalzaak wil gaan exploiteren in de regio Haarlem/Leiden Voelt u zich aangesproken en heeft u enig kapitaal? Meldt u dan schriftelijk bij SDN B.V. Fred van der Waals, Postbus 6273 4000 HG Tiel, Tel: 0344 - 611 999 Stichting Dienstverlening Leiden ENING voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32 2312 HV Leiden zoekt ivoor haar Stedelijk Bureau een RECEPTIONIST(E)/ SECRETARIAATSMEDEWERKSTER voor 20 uur per week, op woendagmiddag, donderdag en vrijdag. De hoofdtaak is het beantwoorden van de telefoon. De overige werkzaamheden bestaan uit het - ontvangen van bezoekers, - verstrekken van eenvoudige informatie, - verrichten van secretariaatswerkzaamheden m.b.v. de computer, - registreren, bijhouden en verwerken van cliëntgegevens, - bij afwezigheid van collega's verrichten van andere voorkomende werkzaam heden, zoals het verzorgen van koffie en thee, de uitgaande post, het bijhouden van het folderbestand enz. Op de afdeling receptie/secretariaat zijn nog twee andere parttime medewer kers en een afdelingshoofd werkzaam. We zoeken iemand op HAVO- of daarmee vergelijkbaar niveau, met een dienst verlenende instelling, die klantvriendelijk en zelfstandig kan werken, maar ook goed met collega's kan samenwerken en ervaring heeft met de computer programma's WP 5.1, MS Word, Excel en eventueel Access. De aanstelling geschiedt op basis van de CAO Welzijnswerk, vooralsnog voor de periode van een jaar. Voor deze functie is schaal 10-19 van toepassing, waarbij een bruto maximumsalaris geldt van 3.919,- op fulltime basis. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer W. Gouman, tel.? 071-512 37 44. Sollicitaties kunt u vóór 23 september aanstaande richten aan bovengenoemd adres. notariskantoor Mr. G. P. van Breugel een dynamische organisatie in het hart van d Rijnstreek en actief op alle notariële vakgebi zoekt een full-time Vereisten: - HAVO-opleiding - goede typevaardigheid - goede kennis van de Nederlandse taal - ervaring met Word - goede contactuele eigenschappen - flexibel - bereid om alle voorkomende werkzaamha verrichten Voor nadere inlichtingen kunt u zich wendec Mr. G. P. van Breugel of de heer Mr J. Pos (071-341 46 00). Schriftelijke sollicitaties met cv kunt u binnen 10 dagen richten aan: Notariskantoor Mr. G. P. van Breugel Postbus 128 - 2394 ZG Hazerswoude Kooi Apothee Surinamestraat 7 2315XC Leiden Tel. 071-5 21 40 60 Fax 071-5 22 12 32 Ter aanvulling van ons apotheekteai vragen wij een - ook eindexamenkandidaten kunnen i - liefst full-time - geen nachtdienst Wil je meer informatie, bel of schrijf voor een gesprek. Dhr. drs. B. v. Leeuwen, apothe Surinamestraat 7 2315 XC Leiden Werken in de zorg is werken met mensen. Maar techniek en automatisering worden steeds belangrijker bij dat werk. Dat kun je zien tijdens onze Open Dag op zaterdag 16 september van 10.30 tot 15.30 uur in Verpleeghuis Van Wïjckerslooth, Van Wijckersloothplein 1 in Oegstgeest. Je bent dan van harte welkom om zelf te ervaren hoe de techniek een belangrijke' plaats heeft ingenomen in het ver pleeghuisleven tijdens een viertal workshops: Workshop rolstoelgebruik Workshop tilapparatuur Workshop bedden Workshop automatisering Je kunt deelnemen aan deze workshops, zelf met deze middelen en apparatuur omgaan en daar vaardigheidsbewijzen voor behalen. Maar tijdens de open dag valt er nog veel meer te doen bij Van Wijckerslooth: 1 Modeshow "Bedrijfskleding" Dat er In de zorg heel wat is gebeurd in de loop der jaren, is onder andere goed t "bedrijfskleding". Op de catwalk wordt getoond hoe ingrijpend de uniformen zijn veranderd en aan het modebeeld zijn aangepast. Een leuke modeshow die beslist de moeite waard is. Rondleiding Maak kennis met een verpleeghuis, de bewoners en het werk tijdens een rondleiding in het Elisabeth Gasthuishof in Leiden. Op deze fraaie historische locatie ervaar je dan hoe afwisselend het is om te werken in de zorg en je krijgt informatie uit de eerste hand. Een pendelbus brengt je naar Leiden en weer terug. Renovatie- en nieuwbouwplannen Op de bouwtekeningen kun je zien dat er vergevorder de plannen zijn voor renovatie en nieuwbouw van Van Wijckerslooth, die van ons verpleeghuis straks één van de modernste zorgcentra van de regio moeten maken. Leuk om te weten en leuk om te zien. Uiteraard kun je tijdens de Open Dag alle informatie krijgen over de opleidingsmogelijkheden en het werken bij Stichting Elisabeth-Van Wijckerslooth. Wil je nu al meer weten over de Open Dag, bel dan 071-517 12 34, afdeling PO&O. Meer informatie over Verpleeghuis Van Wijckerslooth is te vinden op www.zorgnieuws.nl/vprwioes.htm, over Verpleeghuis Sint Elisabeth Gasthuishof op www.zorgnieuws.nl/vprelles.htm Mailen voor meer informatie kan ook: elisabeth-vanwijck@planet.nl H mÊÊHÊ

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40