Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Buitenschool Buitenschool ADMINISTRATE!! AUTOBEDRIJVE NOBEL UITVOERDER ALLROUND TIMMERLIEDEN M/V Bouwbedrijf bv WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR JOU! LOCATIEMANAGER M/V BRIDGE Pensioenconsultant Bestuurslid v/m ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 921 Nieuwbouw Verbouw Restauratie Onderhoud Kozijnrenovatie In verband met een gestage groei van ons bedrijf en een immer groeiende order portefeuille zijn wij naarstig op zoek naar een: Naast een prettige werksfeer en prima secundaire arbeidsvoorwaarden bieden wij een goed loon naar ervaring en leeftijd. Een bedrijfswagen staat tot uw beschikking. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer Nobel. INTERESSE? Bent u geïnteresseerd in een verantwoordelijke en uitdagende functie, richt dan uW sollicitatiebrief met cv aan: Bouwbedrijf Nobel, t.a.v. de heer H. Ph. Nobel. Postbus 125, 2410 AC Bodegraven. U kunt ook bellen voor een afspraak. Italièweg 27 Bodegraven Telefoon (0172) 61 6562 Fax (0172) 61 8265 6X 3 C t personeelsintermediair plezier in je leven, plezier in je werk. Teamleider voor een internationale financiële dienstverlener in Leiden. Werkzaamheden: Als teamleider, heb je als hoofdtaken het aanstu ren, coachen en ondersteunen van medewerkers, zodat zij als een team opereren. Daarnaast ben je o.a. verantwoordelijk voor de uit voering van het afdelingsplan, het ontwikkelen en uitvoeren van procedures, het verstrekken van management informatie en het fungeren als aanspreekpunt voor interne afdelingen. Je ressorteert onder het hoofd van de afdeling. Profiel: Je hebt een HBO werk- en denkniveau en minimaal 1 jaar ervaring in een coördinerende functie Ben je communicatief vaardig, enthousiast en een echte peoplemanager, dan past deze functie goed bij jou. Sales Assistent voor een internationale im- en exporteur van luxe bureaustoelen en kantoor presentatiemiddelen in de omgeving van Leiden. Werkzaamheden: Binnen deze functie begeleid je het inkoop proces in binnen- en buitenland, ben je het aanspreekpunt voor de klanten en fabrieken, ondersteun je de verkoop buitendienst en begeleid je projecten. Kortom binnen deze functie ben je een spin in 't web. Profiel: Je hebt een MBO werk- en denkniveau. Daarnaast gebruik je graag je talen en spreekt een internationale, moderne en dynamische werkomgeving je aan. Wij vertellen je graag meer over deze functies! Bel onze vesti ging in Leiden 071-5142020 of mail met leiden@exactpi.nl uitzenden, detacheren, werving en selectie Leiden, Prinsessekade 2a T 071 514 2020 Haarlem, Kruisstraat 14 T 023 531 5215 T 070 362 4736 Rijswijk, Haagweg 116 T 070 306 2333 Zoetermeer, Oostwé Delft, Hippolytusbuurt 24 T 015 219 0500 Rotterdam, Meent 114 T 010 414 1311 i Stichting Woonzorgcentra LAS Ben jij enthousiast en collegiaal? Ben je een verpleegkundige met leidinggevende capaciteiten? Ben je flexibel, initiatiefrijk en enthousiast, in bezit van leidinggevende en communicatieve kwaliteiten? Ben je stressbestendig, heb je gevoel voor humor en kan je inspelen op de wensen van bewoners en personeel? Dan ben jij degene die we zoeken! Voor de locatie LIDUINA zijn wij op zoek naar een voor 32 a 36 uur per week FUNCTIE-INHOUD: De functionaris heeft de dagelijkse leiding van de locatie, zowel zorgsector als ondersteunende diensten. In totaal 50 personeelsleden op 25 formatieplaatsen. Hij/zij draagt zorg, aansturend, initiërend en controlerend, voor het leveren van diensten aan in- en externe cliënten. Hij/zij is verant woordelijk voor de juiste kwalitatieve en kwantitatieve inzet en onderlinge afstemming van personeel en middelen. De locatiemanager, lid van het managementteam, levert een bijdrage aan beleidsontwikkelingen, staat open voor vernieuwingen en samenwerking met andere organisaties. FUNCTIE-EISEN: Diploma verpleegkundige, aangevuld met een management opleiding op HBO-niveau Ruime ervaring hebben op leidinggevend gebied Bekend zijn met de ouderenzorg Coördinerende, initiërende en organisatorische capaciteiten bezitten Goed kunnen communiceren, zowel schriftelijk als mondeling Vaardig zijn met MS Windows en MS Office 2000 ARBEIDSVOORWAARDEN: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO verpleeg/verzorgingshuizen. Het salaris is max. 6.756,- bruto per maand. Sollicitatieprocedure: De briefselectie zal plaatsvinden op 28 september en de gesprekken worden gehouden op 18 oktober a.s. Een psychologische test maakt deel uit van de procedure. Voor informatie en schriftelijke reacties kunt u zich richten tot dhr. H. J. van Tienen, directeur zorg. Postbus 53, 2170 AB Sassenheim. Telefoon 0252-210547. Stichting Woonzorgcentra LAS beheert de WoonZorg- centra Liduina te War mond, Agnes te Voorhout en De Scnutse te Sassen heim. Op elke locatie kun nen 60 bewoners worden gehuisvest. Wij trachten een woonklimaat voor onze bewoners te scheppen waar in zij met afgestemde hulp en begeleiding zo zelfstan dig mogelijk kunnen leven. Voor deze ondersteuning zijn er plusminus 175 per soneelsleden werkzaam, ver deeld over de drie locaties. Als organisatie staan wij voor een prettige werksfeer waarin o.a. collegialiteit en persoonlijke ontplooiing hoog in het vaandel staan. Voor de locaties Liduina en Agnes zijn plannen voor renovatie of nieuwbouw. A. Groepsieerkracht B. Gymleerkracht C. Remedial teacher A. Met ingang van 1 januari 2000 zoeken wij voor groep 5 een enthousiaste collega. Het betreft een fulltime baan (wtf 1,0000). In eerste instantie zal er een aanstelling zijn i.v.m. zwangerschapsverlof. Wegens groei van het aantal leerlingen kan deze aanstelling na afloop omgezet worden in een reguliere aanstelling met uitzicht op een vaste aanstelling. B. Deze vacature met wtf 0,4612 (2 dagen) ontstaat wegens groei van het aantal leerlingen. Het betreft een vacature met uitzicht op een vaste aanstelling. De gymlessen worden op donderdag en vrijdag gegeven in het moderne gymcomplex Cleijn Duin te Katwijk. De ingangsdatum kan in overleg gebeuren. C. Deze vacature, met (wtf 0,5696) is ontstaan wegens ziekte van onze huidige remedial teacher. Op onze school werken o.a. twee remedial teachers waarbij er een verantwoordelijk is voor het leesonderwijs en een voor het spelling- en rekenonderwijs. Deze vacature is per direct beschikbaar. De Leidse Buitenschool telt momenteel 81 leerlingen in de leeftijdscategorie van 6-13 jaar. De school richt zich op het onderwijs aan leerlingen met een com plexe ontwikkelingsproblematiek en/of in combinatie met een (psycho)-somatische problematiek. Functie-eisen: A. Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs, eventueel aangevuld met het diploma Speciaal Onderwijs of de bereidheid dit te beha- B. Vereist is de bevoegdheid voor gymleerkracht. Ervaring binnen het speciaal onderwijs is gewenst. C. Vereist is de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs aangevuld met het diploma remedial teaching. Specialisatie leesstoornissen is zeer gewenst. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door Maarten van Kesteren, directeur. Telefoon tijdens schooltijden: 071-401 22 73 of 06-224 726 30. Sollicitatie: Geïnteresseerden kunnen dit kenbaar maken door hun sollicitatiebrief binnen 10 dagen te richten aan: De Leidse Buitenschool, t.a.v. dhr. M. van Kesteren, Postbus 1, 2220 AA Katwijk. UNIVERSITAIR KINDERDAGVERBLIJF „KATTEKOP" is een dagverblijf met 46 plaatsen dat opvang'bieat aan kinderen van acht weken tot vier jaar van ouders/ verzorgers die werken bij of studeren aan de Universiteit Leiden. LEIDSTER voor 24 uur per week (ma, di. do.) voor de jongste groep (8 weken - 2 jaar) Wij zoeken iemand die: een relevante opleiding heeft op minimaal MBO-niveau op een goede manier kinderen in groepsverband kan begeleiden in staat is oudercontacten te onderhouden zowel zelfstandig als in teamverband kan werken belang hecht aan het bieden van kwaliteit een flexibele werkhouding heeft Wij bieden: een plezierige werkomgeving, waar kwaliteit voorop staat rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang (minimaal 2.931,- en maximaal 3.919,- bruto per maand bij volledig dienstverband van 36 uur) Telefonische inlichtingen kunnen worden opgevraagd bij Tilly Pannebakker of Ditta Stigters, dagelijks tussen 70 00 uur en 12.00 uur, bereikbaar onder telefoonnummer 071 -5176363 Schriftelijke reacties voorzien van motivatie en curriculum vitae vóór 19 september richten aan: Kinderdagverblijf ..Kattekop", t.a.v de sollicitatiecommissie, Wassenaarseweg 8, 2333 AK Leiden Sollicitatiegesprekken worden gehouden op maandagavond 25 september en woensdagmiddag 27 september Op de Prot.Chr. Basisschool De Sleutelbloem in Leiden Zuid-West wachten per 1 oktober a.s. 18 kleuters op u (het gaat om een volledige baan) Liever eerst nog geen fulltime baan? Dan is het volgende vast iets voor uü Per 16 oktober gaat een leerkracht van een andere kleutergroep (ook 18 leerlingen) met zwangerschapsverlof (24 uur). Twijfel niet, pak de telefoon en vraag het informatiepakket aan bij: Jan Folkers (directeur) 071-5763314 (school) 071-5216247 (privé) Anja van Schagen (adjunct directeur) 071-5763314 (school) 071-5766173 (privé) FINANCIËLE PLANNING IN EMPLOYE!: BENEFITS Bridge is een innovatieve organisatie die een toonaangevende rol speelt bij de begeleiding van bedrijven werknemers op het gebied van risico's, continuïteit, arbeidsvoorwaarden en verdere personele voorzieningen. De werkwijze van Bridge typeert zich door met een brede scoop de totale onderneming onder de loep fc Uitgangspunt hierbij is om samen met de direct eindverantwoordelijken beleid te formuleren voor nsicoreducti algemeenheid en zorg te dragen voor een continue model hiervoor. Naast het in kaart brengen van dit onderdeel Bridge het volledige pakket arbeidsvoorwaarden. Een belangrijk onderdeel hierin is de pensioenvoorziening. Het a van collectieve pensioenregelingen, maar wel met een individueel karakter voor de werknemers zelf, beslaat c vijftig procent van onze activiteiten. Voor verdere uitbreiding van deze businessunit zoeken wij een zeer ervaren Hij/zij zal in staat moeten zijn om geheel zelfstandig bedrijfsrelaties te acquireren, te adviseren en te beherei communicatieve eigenschappen zijn vanzelfsprekend een must, evenals een brede vakkennis. Hij /zij moet in geheel op eigen kracht onderhandelingen te voeren met verzekeraars over de inhoud van de regelingen. De werkza; vinden plaats op feebasis zodat het belang van de klant voorop staat. Gezamenlijk met een commercieel team collega's is hij/zij verantwoordelijk voor zijn/haar eigen target binnen de totale groep Van binnenuit is administratieve ondersteuning. Naast goede arbeidsvoorwaarden zoals premievrij pensioen en winstdeling, biet een zeer uitdagende en zelfstandige functie aan die op termijn kan uitmonden in medeaandeelhouderschap. Graa wij serieus geïnteresseerden te reageren door een brief of een mail naar: Michel Verheij, Postbus 305, 2350 AH Lé Tel.: 071-5820080 en E-mail: michel.verheij@bvgroup.nl Vferken bij Kamsteeg betekent: werken bij één van de mooiste dealerbedrijven van Nederland. Maar het betekent ook: werken bij een bedrijf met ambitie, en het betekent werken in een 'club' waar mensen lang blijven of snel vertrokken zijn. Met andere woorden: je moet 'passen' in deze organisatie waar je het 'samen doet'. Kamsteeg zoekt een jonge administrateur met een 'hands-on' mentaliteit, die analyseert, 'verslaat', begroot, beheerst, signaleert, maar ook actief is in de uitvoering en daarin mensen aanstuurt. Kamsteeg Auto P Kamsteeg Auto Plaza maakt uit van de Kamsteeg Groep: m VW- en Audi-dealerbedrijven Voorschoten, Alphen a/d Rijn, Katwijk en Leiderdorp, leasing verhuur, schadeherstel en autoverzekeringen. Kortom: Kamsteeg doet 'alles met auto' met het talent, de ambitie en potentie om door te groei Naast een goede basis HEAO of MBA en studerend voor SPD) breng je vooral inzet en enthousiasme mee. Je weet inmiddels wat (hard) werken is en je kunt bij mensen iets voor elkaar krijgen. 'Ja, maar...' komt niet in je woordenboek voor; 'oké..., regel ik' is je lijfspreuk. Je geniet van verantwoordelijkheid en je baalt als het niet gaat zoals het moet. Je bent dus eigenlijk best wel ambitieus, maar je staat wel met beide benen op de grond. Herkenning? Dan ligt er voor jou (±25 jaar) een uitdaging met doorgroeimogelijkheden binnen een innovatieve, gezellige en dynamische club. Oeïnteresseerd? Schrijf sneli PE Advies BV, t.a.v. drs. Pim Postbus 274, 3440 AG Woerde Mailen mag ook: drspir Informatie? Bel 0348-433335. Het enige waar je spijt van kunt krijgen is datje niet eerder bij Kamsteeg bent komei Met ingang van het huidige schooljaar zijn in het Algemeen Bestuur van De Leidse Buitenschool door periodiek aftreden twee bestuursfuncties vacant. We zouden daarom graag in contact komen met kandidaten voor de onbezoldigde functie van: Informatie over de school: De Leidse Buitenschool (LBS) te Katwijk is een school voor Langdurig Zieke Kinderen (LZK). In het algemeen kan men stellen dat bij leerlingen die De Leidse Buitenschool bezoeken er sprake is van een integrale problematiek. Naast gezondheidspro blemen spelen ook psychische-, sociale- en leer problemen een rol. In de opvoeding van deze kinderen kan er sprake zijn van overbescherming en verwenning, maar ook wel van verwaarlozing of gebrek aan aandacht. De kinderen zijn vaak niet voldoende weerbaar en zijn door een ontwikkelingsachterstand kwetsbaar. Ze hebben weinig zelfvertrouwen en zijn sociaal erg angstig. Daardoor raken zij geïsoleerd en kunnen zich niet staande houden in een reguliere basis- schoolgroep. De Leidse Buitenschool speelt hierop in door speciaal onderwijs te bieden aan deze leer lingen in kleine groepen, waarbij de algehele gezondheidtoestand veel aandacht krijgt. Een groei end aantal leerlingen doet een beroep op deze onderwijsvoorziening. Het beleid van de overheid is erop gericht om de huidige schoolsoorten voor speciaal onderwijs door middel van clustering om te vormen tot regionale expertisecentra. De vorming van deze centra wor den thans voorbereid door middel van experimen ten, De Leidse Buitenschool neemt met andere scholen uit de regio actief deel aan de realisatie van een regionaal expertisecentrum in Zuid Holland West. Algemene informatie: Het bestuur bestaat uit zeven leden. De bestuursvorm is collegiaal en besluiten genomen op basis van consensus. Bestuursvergaderingen worden gemiddeli* keer per jaar gehouden in de avonduren. Daarnaast vergadert het bestuur twee ma v jaar met de Medezeggenschapsraad. De secretaris en de penningmeester word uitvoering van hun functies ondersteund! extern administratiekantoor. Het bestuur streeft naar evenredige vertel diging van mannen en vrouwen. De gesc) voor de functie bepaalt echter de keuze. C huidige samenstelling van het bestuur wc mannen dringend verzocht op deze oproe reflecteren. Een onkostenvergoedingsregeling is van! sing. Functie-informatie: Van de kandidaten wordt verwacht: Aantoonbare bestuurlijke ervaring. Affiniteit met het primair onderwijs in het f meen en het speciaal onderwijs in het bijitf Bereidheid om meer te doen dan alleen <jd nemen aan de bestuursvergaderingen. Uitbreiding van het schoolgebouw is noot Vergroting van de bouwkundige expertise bestuur is daarbij gewenst om een goed k e te vormen voor architect en aannemers. In van de gezochte kandidaten daar een bijdr kan leveren is dat een pre. Voor nadere informatie, indien gewenst, kun j contact opnemen met mevrouw J.A.M. Bee!*- Deze is 's avonds telefonisch bereikbaar ond£'; nummer 071 - 58 98 354. Belangstellende worden verzocht voor 25 se 2000 te schrijven naar het secretariaat van I* Bestuur van De Leidse Buitenschool, Postbu 2220 AA Katwijk.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38