Personeel Personeel Personeel Personeel Person» \K\f\ fa U k fa Personeel Personeel Person BLOM gemeente NOORDWIJK amleid(st)er urologie t e a mleid(st)er cardiologie ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 Van Vclzcn van de Water een jonge maatschap waar 25 enthousiasre adviseurs en medewerkers werkzaam zijn. Vanuir onze kernactiviteiten, accountancy, beiastingadvisering en financiële advisering richten wij ons op ondernemers in het midden en kleinbedrijf, de agro-business en de non-profitsector. Kenmerkend is onze nuchtere en daadkrachtige werkwijze met echte interesse in onze klanten. Betrokkenheid en het leveren van kwaliteit zijn bij ons vanzelfsprekend. Als gevolg van groei zijn wij op zoek van Velzen van de Water accountants belastingadviseurs Warmonderweg 12c Postbus 7, 2170 AA Sassenheim E-mail: post@vanvelzenvandewater.nl Aangesloten bij SRA accountants belastingadviseurs Functie invoeren van administraties samenstellen van jaarrekeningen het doen van fiscale aangiften assisteren in onze controlepraktijk Wat verwachten wij van jou Je bent representatief, klantgericht en een teamspeler met gevoel voor humor die graag de handen uit de mouwen steekt. Uiteraard heb je een relevante opleiding als PD boekhouden, MEAO, MBA of HEAO. Ervaring is niet vereist wel een pre. Wat bieden wij jou een veelzijdige en afwisselende baan een informele werksfeer met korte lijnen een prima salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden volop groeikansen een uitgebreid intern opleidingsprogramma echte interesse in jou Interesse? Stuur een sollicitatiebrief naar onderstaand adres ter attentie van Henri van de Water. Voor nadere informatie kun je bellen naar (0252) 228166 vragen naar Henri van de Water of Ted van Velzen. t( Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zij klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit drie sectoren: Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, Publiek en Welzijn en Bestuur- en Managementondersteuning. Bij de sectie Belastingen van de afdeling Financiën, Planning en Control, sector Bestuur- en Managementondersteuning, is een vacature ontstaan voor de functie Administratief medewerker Belastingen v/m voor 36 uur per week Functie-eisen: - een opleiding op MBO-niveau (bij voorkeur MEAO); - bij voorkeur ervaring in een soortgelijke functie; - goed in teamverband opereren; - communicatieve en sociale vaardigheden; - een pro-actieve en klantgerichte instelling. De functie: - uitvoeren van de parkeerbelasting inclusief afhandeling bezwaarschriften; - verzorgen van de administratieve begeleiding en uitvoering van de OZB en de overige belastingen; - afhandelen van eenvoudige bezwaarschriften OZB; - assisteren bij de controle van de toeristenbelasting bij particuliere verhuurders en de campings; - verrichten van overige werkzaamheden op de afdeling van vergelijkbaar werk- en denkniveau. De kandidaat wordt in de gelegenheid gesteld om de cursus Belastingambtenaar en de workshop WOZ-registratie te volgen. Salaris: 4 Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan inschaling plaatsvinden in aanloopschaal 5, maximaal f 4.194,-- bruto per maand of functiescha 6, maximaal f 4.409,-- bruto per maand, beide bij een 36-urige werkweek. De definitieve waardering van de functie dient nog plaats te vinden. Overige informatie: Het hoofd van de afdeling Financiën, Planning en Control, de heer R. Jongerhuis, telefoon 071-3660297 of de plv. coördinator Belastingen, de heer J. Verweij, telefoon 071-3660301, zijn gaarne bereid u nadere informatie te verstrekken. Uw sollicitatiebrief (o.v.v. vacaturenummer 2000-13 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) met een CV kunt u zenden aan of inleveren! ve de afdeling Personeel en Organisatie, Voorstraat 42, 2201 HW Noordwijk. Binnen tien dagen na het verschijnen van deze advertentie dient uw brie "s in ons bezit te zijn. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandsposities op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het bestuur van de Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel" te Nieuw-Vennep zoekt: De Stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel' waarvan het bestuur wordt gevormd door vrijwilligers voorgedragen door de scholen - beheert 6 basisscholen in haar verzorgingsgebied. Dat zijn in Nieuw-Vennep de Op Dreef school. Bommelstein en de Antoniusschool (die 2 locaties telt). In Lisserbroek De Reiger, in Zwanenburg de Meerbrug en in Halfweg de Jozefschool. Met ingang van het schooljaar 1999-2000 is een full-time bovenschools manager aangesteld. De verdeling van taken en verantwoordelijkheden tussen bestuur, bovenschools manager, locatie-directeuren en teams en medezeggenschapsraden is binnen 'De Schakel' geregeld in een direcliestatuut. Op aanvraag zenden wij u graag de informatiebrochure van het bestuur toe. de schakel voor R.K. Basisschool Op Dreef in Nieuw-Vennep een directeur (m/v) wtf 1,0000 De school De school is gehuisvest in een vriendelijk 'patio'-gebouw en telt op dit moment ongeveer 130 leerlingen verdeeld over 6 groepen. Het team bestaat uit 8 gemotiveerde (full-time en part-time) collega's. Vanuit een goed pedagogisch klimaat, waarbij enthousiaste ouders een belangrijke rol spelen' is de school op weg naar adaptief onderwijs. Goede zorgbreedte is vanzelfsprekend. De functie De nieuwe directeur dient naast de directietaken, ook taken als groepsleerkracht te verrichten. De vrouw of man die wij zoeken onderschrijft de katholieke identiteit van de school is een inspirerend aanvoerder van het schoolteam en straalt van nature gezag uit; is besluitvaardig en duidelijk richting team, medezeggenschapsraad en ouders; is op de hoogte van onderwijskundige en pedagogische ontwikkelingen en kan veranderingsprocessen op gang zetten, begeleiden en doorvoeren; kan een stabiel werkklimaat ontwikkelen; heeft gevoel voor humor, verbeeldingskracht en inlevingsvermogen; kan het ICT-beleid mede richting geven; heeft de opleiding tot schoolleider gevolgd of is daartoe bereid. Nadere informatie over bovenstaande vacature kunt u inwinnen bij: de heer P. Hoogewerf, adjunct-directeur, bereikbaar via school cf 's avonds van 19.00-20.00 uur, l0252-672125 (school). 0252-418331 (privé), of de heer P. G. M. Bronstring, bovenschools manager, 0252-621591 (tijdens kantooruren), 0252-417948 (van 19.00-20.00 uur). Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V., kunt u richten aan het bestuur van de stichting R.K. Basisonderwijs 'De Schakel', Postbus 88, 2150 AB Nieuw-Vennep. Uw sollicitatie dient uiterlijk 20 september 2000 in ons bezit te zijn. Eigentijds onderwijs in vertrouwde handen BLOM bedrijfswagens is met DAF, ISUZU Compact Trucks en FIAT bestelwagens een der grootste bedrijfswagendealers binnen de Randstad met vestigingen in Katwijk, Zoeterwoude en Gouda. Alle bedrijven brengen hun eigen product, afgestemd op de behoefte van de eigen klantenkring. Ze doen dat met één en dezelfde filosofie: Grenzeloze Service! Deze kwaliteitsfilosofie is ook terug te vinden in de producten DAF, ISUZU en FIAT. Stuk voor stuk betrouwbare en innoverende bedrijfswagens. In verband r r toenemende vraag n :rne dienstverlening, zijn wij voor onze vestiging ti Zoeterwoude op korte termijn op zoek naar eei ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) Profiel: ...als de spreekwoordelijke "Spil" tussen verkoop, magazijn en werkplaats bent u verantwoordelijk voor een scala van werkzaamheden: het afhandelen van binnenkomend telefoonverkeer, het verwerken van zgn. werkorders en facturen; het administreren van de magazijnbonnen: het bijhouden van de leveringsweken van onze produkten; het nodige kopieer en faxwerk en alle andere voorkomende ondersteunende werkzaamheden. Wij vragen: een middelbare administratieve opleiding of gelijkwaardig. Inzicht in administratieve processen. Kennis van de moderne software. U kunt zelfstandig werken, bent communicatief, accuraat; flexibel service gericht en stressbestendig. Ons aanbod: en leuke aantrekkelijke full time job (40 uur) binnen een gezellig en collegiaal maar bovenal professioneel service en verkoopteam. Een salariëring naar maat en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw reactie: uw schriftelijke reactie met CV kunt U binnen twee weken richten aan: BLOM Bedrijfswagens t.a.v. dhr. H. Kruit Postbus 3220 2220 CE Katwijk bedrijfswagens f\ Het Diaconessenhuf Leiden is een alge meen, middelgroot, jdern ziekenhuis. Er|fverken ruim 1000 dewerkers. Jaar- lijk&bezoeken meer J20.000 patiën- poliklinieken Eden ongeveer 14.50ff;j>.atiënten op- genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvri in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Voor ons verpleegkundig team zoeken wij een fulltime die er zirvin hééft om op inspirerende wijze het team te coachen en de patiëntenzorg te coördineren. Daarnaast ,vind je het aantrekkelijk om een professionele en zelfstan dige bijdrage te leveren aan de verdere ontwikkelingen binnen de neurologische afdeling. Wat wij bieden: Een ervaren team waarin de betrokken heid bij patiënten en familie uitgangspunt is. Naast diverse interessante;projecten, zoals systematisch verpleegkundig handelen (SVH), functiedifferentiatie en familieparticipatie. it jaar f ah. patiënten van start gaj Heb je hart voor de cardiologie? Solliciteer dan néar deze hartverwarmende functie van Wij zijn een klein, zelfstandig team, gespecialiseerd op het gebied van de cardiologie (16 bedden) en zijn op zoek naar een teamleider die samen met ons team de uitdaging aan wil gaan om nieuwe ontwikkelingen vorm te geven. Wat wij bieden: Een prettige samenwerking met zowel de specialisten als de naastliggende intensive care/hart- bewaking, waar het merendeel van onze patiënten van afkomstig is. De nieuwbouw schept extra mogelijkheden om je kwaliteiten te gebruiken. Wat wij vragen: Voor beide functies geldt dat je beschikt over een diploma verpleegkundige of HBO-V en meerdere jaren gewerkt hebt als verpleegkundige. Daarnaast heb je een managementopleiding gevolgd of bent hiermee bezig. Je beschikt over leidinggevende/coachende vaardigheden en goede contactuele eigenschappen. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functie groep 50 en bedraagt maximaal 5.637,- bruto per maand (op basis van een 36-urigë werkweek). Je wordt voor een deel van de werktijd vrijgesteld voor managementtaken. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioénaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinder opvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Voor de functie van teamleid(st)er Neurologie worden graag inlichtingen verstrekt door mevrouw S.L. de Ridder, etagehoofd, telefoon 071 - 517 83 47 of 071 - 517 81 78 pieper 21105. Voor de functie van team- leid(st)er Cardiologie kunt u contact opnemen met de heer A.M. Sol, etagehoofd, telefoon 071 - 517 86 47 of 071 - 517 81 78 pieper 21101. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 325 (teamleid(st)er Neurologie) of 315 (teamleid(st)er Cardiologie), binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Locatie Het Kerspel Is een kleinschalige w handicap in Stolwijk. De locatie bestaat uit t ieder met twee woningen. Kerspel 6 bestaat uit een groep van 9 jonge, dynamische bewoners waarbij ontwikkeling de kern van de begeleiding is. Kerspel 8 bestaat uit een groep van 8 over het algemeen wat oudere bewoners, waarbij een klimaat van rust en gezelligheid voorop staat. Kerspel 10 wordt gevormd door een groep van maximaal 6 bewoners, waarbij d.m.v intensieve begeleiding structuur en duidelijkheid de belangrijkste uitgangspunten vormen. Binnen deze groep is er sprake van gedragsproblematiek/agressie. Kerspel 12 bestaat uit een groep van 8 bewoners waarbij evenals op Kerspel 8 rust en gezelligheid van belang is maar ook voor sommige bewoners eenduidigheid en structuur nodig is. Zowel op Kerspel 6 als 12 hebben we te maken met bewoners met autisme. Wij zoeken met onmiddellijke ingang: Een locatiehoofd m/v Medewerkers van Gemiva-SVG Groep worden aangesteld per regio. Voor deze functie geldt een aanstelling voor regio midden, met als eerste standplaats Het Kerspel. Wij verwachten iemand: - die in staat is te schakelen tussen zorg voor bewoners, zorg voor personeel, zorg voor locatie; - die oog heeft voor details en tevens de grote lijnen weet uit te - die betrokken is bij de directe bewonerszorg; - die vorm weet te geven aan de driehoek bewoners - ouders - medewerkers; - die ruime ervaring heeft in een leidinggevende functie; - die vertrouwd is met coachen als werkvorm; die stevig in zijn/haar schoenen staat; - die een afgeronde opleiding heeft gedaan op minimaal Hbo-nive - een gevolgde managementopleiding is een pre. Wij bieden: - een zelfstandige functie en dynamische setting; - samenwerking met collega's in cluster 1 fn de regio Midden; -werkbegeleiding; - arbeidsvoorwaarden en salaris conform CAO Gehandicapten; (voorheen Ziekenhuiswezen), FWG 55 minimaal fl. 4.649,- maximaal fl. 6.203,- Wil je solliciteren schrijf dan vóór 19 september 2000 naar de Gemiva-SVG Groep, afdeling P&O, Postbus 604,2800 AP Gouda, onder vermelding van 4 vacaturenummer 00/115. Holland en Amsterc thuis of in hun werk< len werken aan voto, cap. Daarom hebber hun beperkingen, nu.- I hun mogelijkheden keuzes die zij maker "Ondersteuning biei met een handicap

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 34