ersoneel Receptionist(e)/ Administratief Medewerk(st)er (Assistent) Accountant jntzhof Gemiva-SVG Groep Activiteitenbegeleiders m/v 6 9 SEPTEMBER 2000 een kandidaat voor de functie VOEDINGSCOÖRDINATOR M/V voor 32 of 36 uur per week nformatie: Is leidinggevende zorgdragen voor de inzet en kwaliteitsontwikkeling van werkers. voorbereiden van maaltijden voor in- en extern wonende ouderen, ewaken van de kwaliteit van de voeding en de hygiëne in de keuken, anbieden van een keuzemenu aan ouderen afgestemd op het seizoen, ntwikkelen van receptuur. fficiënt en doelmatig inzetten van medewerkers, materiële en financiële CQ »len die voor de voedingsdienst ter beschikking staan, dviseren van de directie en collega's m.b.t. de beleidsontwikkeling, onform de geldende inkoopprocedure regelen van bestellingen. Zorgcentrum Lorentzhof, een verzorgingshuis op Protestants- Christelijke grondslag, is fraai gelegen aan de rand van het centrum van Leiden en biedt al meer dan 25 jaar zorg aan 97 alleenwonenden en 11 echtparen. Om haar bewoners nog be ter van dienst te kunnen zijn, maar ook om mee te kunnen gaan in het proces van extramuralisatie, ontschotting van zorg en vraaggerichte samenwerking, zal op middellange termijn een nieuw woon-zorgcentrum gebouwd worden. lisen: van consumptieve technieken, maaltijdbereiding en keukenorganisatie 0-/HBO-niveau. van de managementstijl en organisatiestructuur van het verzorgingshuis. van automatisering voor het verwerken van voedingsgegevens. Ie vaardigheid voor een effectieve omgang met medewerkers en leveran- in de dagelijkse omgang met ouderen. is, afhankelijk van ervaring, conform schaal 9 van de CAO-V&V leken wij een KEUKENASSISTENT M/V voor 30 uren per week verrichten van voorbereidende werkzaamheden voor het kookproces, het van spijzen volgens eenvoudige receptuur en het verzorgen van brood- irmatie kunt u terecht bij de directeur, mevrouw L. C. Kanbier (tel. 071- (schriftelijke) sollicitatie vóór 30 september a.s. richten aan: rum Lorentzhof, afd. Personeelszaken, t.a.v. mevrouw M. Menger of 1, 2313 GA Leiden in wij de aandacht vestigen op de advertentie glders in dit blad, waarin lid personeel wordt gevraagd. Onder de naam Activa werken samen: y Van der Wal Partners, belastingadviseurs; BB V Accountantskantoor Administratiekantoor de Bruin van der Voet. Met een team van ca. 30 medewerkers verrichten wij vanuit een tweetal vestigingen (Hoofddorp en Hellevoetsluis) werkzaamheden op administratief en fiscaal gebied. De cliëntenportefeuille bestaat buiten de vele diversiteiten in het Midden- en Kleinbedrijf ook nadrukkelijk uit agrarische relaties en vermogende particulieren. Voor onze vestiging te Hoofddorp zijn wij op zoek naar: De afdeling receptie neemt binnen de organisatie een belangrijke positie in. Tenslotte zijn zij degenen die het gezicht naar buiten van de organisatie bepalen. Samen met je directe collega's verzorg je dan ook de telefoon en post en ontvang je relaties. Maar daarmee houdt het nog niet op. De afdeling receptie verzorgt ook de bestellingen, de facturering, een gedeelte van de administratie van het kantoor en assisteert zonodig bij typewerk en het verwerken van administraties voor relaties. En dan zijn we zeker nog niet volledig. Een uitdaging dus voor een echte duizendpoot, die op zoek is naar een afwisselende baan. Wij vragen: Een klantgerichte werkhouding Opleiding op middelbaar niveau. Zo mogelijk ervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met het voeren van boekhoudingen is een pre. Parttime is eventueel bespreekbaar. Wij bieden: Een klein enthousiast team met korte lijnen en een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid, waarin voldoende ruimte is voor het ontwikkelen en ontplooien van de eigen kennis en ervaring. Een goede salariëring (primair en secundair), uiteraard afhankelijk van ervaring, kennis en opleiding. Accountantcy saai? Niet bij ons, want accoutancy is meer dan alleen maar cijfertjes. Voor onze relaties ben jij de specialist, de adviseur en vraagbaak op ieder terrein. Of het nu over belastingen, financieringen of subsidies gaat. Onze relaties komen eerst bij jou en samen met hen bekijk je via welke weg het probleem moet worden opgelost. Feitelijk treedt je op als een soort huisarts, maar dan op financieel gebied. Uiteraard zul je na indiensttreding je eerst onze werkwijze eigen moeten maken, maar afhankelijk van je kennis en ervaring zul je al snel met klanten contact hebben en verder groeien binnen de organisatie. Wellicht naar een leidinggevende functie. Wij vragen: afgeronde studie SPD of een soortgelijke opleiding, danwel in de eindfase van een dergelijke opleiding; Ervaring in een soortgelijke functie; Commerciële en enthousiaste werkhouding. Parttime is eventueel bespreekbaar. Eindejaarsstudenten AA worden uitdrukkelijk verzocht eveneens te reageren. Wij bieden: Een afwisselende, veelzijdige en zelfstandige functie, waarin afhankelijk van de eigen inzet het maximale mogelijk is. Een goede salariëring (primair en secundair), uiteraard afhankelijk van ervaring, kennis en opleiding. Uw curriculum vitae zien wij graag binnen 14 dagen na plaatsing tegemoet op ons kantoor te Hoofddorp, Wieger Bruinlaan 102, 2132 AX. Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met de heer C. van der Wal AA/FB of de heer B. Hondeveld AA/FB, telefoonnummer 023-5614787. Op korte termijn zal er binnen een aantal activiteiten- centra binnen Zoeterwoude uitbreiding van activiteiten plaatsvinden. De uitbreiding zal voornamelijk gestalte krijgen door een aantal nieuwe activiteitengroepen te starten. Daarnaast zal ook de continuïteit van de opvang vergroot worden. Uitbreiding van de dagop vang is met name gericht op de bewoners van "Swetterhage" met een ernstige verstandelijke han dicap en een aantal bewoners die, vaak ten gevolge van de verstandelijke handicap, ernstig probleemgedrag vertonen. Ten gevolge van de genoemde uitbreiding ontstaat er een groot aantal vacatures voor: (voor 34 uur per week, deeltijd is bespreekbaar) vacaturenummer 15/132 De vacatures ontstaan op de volgende locaties: Activiteitencentrum "de Blankaart". "De Blankaart" bestaat uit verschillende onderdelen. Een afdeling arbeidsmatige activiteiten, een kinderboerderij, een intensieve begeleidingsgroep (IBG) en de afdeling specifieke dienstverlening. Met name op de IBG ontstaan de vacatures. De IBG bestaat uit een aantal groepen waar deelnemers afhankelijk van de individuele hulpvraag begeleid worden. Naast een matige tot ernstige verstan delijke handicap vertonen de bezoekers van de IBG, complex gedrag (bij voorbeeld M'ï autisme). De acti- viteiten vinden zowel individueel als in kleine groepen plaats. Het is een uit dagende werk plek waar veel ruimte is voor eigen inbreng van de activi teitenbegeleiders. Doordat sommige deelnemers sterk «r- k kan veranderen, is het werken binnen de IBG zeer afwisselend en dynamisch. Hierdoor is het een werkplek waar de mogelijkheid bestaat je verder te ontwikkelen in het begeleiden van complex gedrag. Activiteitencentrum "de Miening". In het activiteitencentrum "de Miening" wordt dagopvang geboden aan ongeveer 65 deelnemers in 8 verschillende groepen. De groepen hebben alle een eigen karakter, maar kunnen grofweg onderverdeeld worden in groepen met gevarieerde activiteiten, groepen met een aangepast tempo en kindergroepen. Binnenkort wordt "de Miening" uitgebreid met een buitengroep en een tweede kindergroep. In samenwerking met kinderdagcentrum "De Walnoot" wordt binnenkort een nieuwe kinder groep gestart, waarbij structuur heel belangrijk is. De groep zal uit een klein aantal kinderen bestaan en zal begeleid worden door twee begeleiders. De uitbreiding zal in projectvorm geschieden. Het project zal een verwachte looptijd van 2 3 jaar hebben, waarna het een plaats in het bestaande aanbod zal krijgen. Gedurende het project wordt er naar gestreefd om de kinderen zodanig te begeleiden dat een minder intensieve begeleiding tot de mogelijkheden behoort. De deelnemers die van de buitengroep gebruik zullen maken, hebben een specifieke interesse in het buiten zijn en functioneren meestal in de lichaamsgebonden fase. De meeste tijd zal doorge bracht worden met wandelen, maar andere activiteiten in de buitenlucht kunnen onderdeel uitmaken van het programma, uitgaande van de behoeften en de moge lijkheden van de deelnemers. Regelmaat, structuur en veiligheid zijn belangrijke kernbegrippen. Proefondervindelijk zal moeten worden vastgesteld wat de beste wandelgebieden zijn voor de groep. Het gebruik van een busje om de actieradius te vergroten, behoort tot de mogelijkheden. Activiteitencentrum "de Geer". "De Geer" bestaat momenteel uit 6 activiteitengroe- .pen. Over enige tijd zal er uitbreiding plaatsvinden met nog twee activiteitengroepen. De groepen zullen dan bestaan uit 7 tot 8 deelnemers. Binnen dit activiteiten centrum worden met name bewoners van "Swetterhage" opgevangen met een (zeer) ernstige verstandelijke handicap. De geboden activiteiten richten zich over het algemeen op de primaire beleving van de deelnemers. Het streven van de activiteitenbegeleiders naar een sfeervolle omgeving en het aanbieden van sensorpathische activiteiten zijn daarom ook kenmerkend voor het werken binnen "de Geer". Door de uiteen lopende vragen op het gebied van activiteiten is het een boeiende en uitdagende werkplek. Voor de IBG zoeken we activiteitenbege leiders die: - een opleiding activiteitenbegeleiding, SPW, SPH of gelijkwaardig hebben afgerond; - affiniteit hebben met het werken met kwetsbare mensen; - flexibel zijn en die kunnen relativeren; - in staat zijn positief kritisch te zijn en meedenken over de ontwikkelingen binnen de dagbesteding. Voor de kindergroep van "de Miening" zoeken we activiteitenbegeleiders die: - enthousiast zijn; - overzicht kunnen houden; - organisatievermogen bezitten en initiatief nemen; - stressbestendig, kritisch en toch flexibel zijn; - goed kunnen samenwerken met collega's en ouders, goede contactuele vaardigheden hebben; - kennis en ervaring hebben met Totale Communicatie en autisme strekt tot aanbeveling. Voor de buitengroep van "de Miening" zoeken we kandidaten die: - een afgeronde MBO-opleiding hebben; - affiniteit hebben met de genoemde doelgroep; - een goede lichamelijke conditie hebben; - in staat zijn structuur, regelmaat en veiligheid te kun nen bieden; - in het bezit zijn van een rijbewijs met minimaal 1 jaar ervaring. Voor activiteitencentrum "de Geer" zoe ken we activiteitenbegeleiders die: - een opleiding activiteitenbegeleiding of gelijkwaardig hebben afgerond; - affiniteit hebben met de genoemde doelgroep; - creatief zijn in het opzetten en uitvoeren van activiteiten. Wij bieden: - actieve ondersteuning en begeleiding in de uitvoering van de functie; - gemotiveerde en kritisch meedenkende collega's; - deskundigheidsbevordering; - ondersteuning door het consulententeam (kinder groep); - arbeidsvoorwaarden en salaris volgens de CAO Gehandicaptenzorg. Op zaterdag 16 september zal er een open dag georgani seerd worden binnen "Swetterhage". Als u geïnteresseerd berrt in één van dö genoemde functies, wordt u in staat gesteld orri}kenniste maken met de drie verschillende activiteftencentra en kunt u een rondleiding door de gebou wen krijgen. De deuren staan open van 10.00 uur 's ochtends tot 16.00 uur 's middags. Sollicitatie en informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: José Ouwerkerk (locatiehoofd "de Geer"), telefoon: 071-5806233 of met Gerard Schreurs (clus termanager), telefoon: 071-5806231 of met Peter de Gier (locatiehoofd "de Blankaart"), telefoon: 071-5806178. Schriftelijke sollicitaties vóór 25 september 2000 richten aan de afdeling PO&O (regio Noord) van de Gemiva-SVG Groep, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude. Vermeld in uw brief het vacaturenummer, welke doelgroep uw interesse heeft en hoeveel uren u beschikbaar bent. Medewerkers van de Gemiva-SVG Groep worden aan gesteld per regio. Voor deze vacatures geldt een aan stelling voor regio Noord met als eerste standplaats Zoeterwoude Dorp. Do Gemiva-SVG Groep ondersteunt mensen met oen verstandelijke, lichamelijke of meervoudige handicap. Dat doen we binnen één van on2e negentig locaties in Zuid-Holland en Amsterdam, bij hen thuis of in hun werk situatie. Wij willen werken aan volwaardig burgerschap van mensen met een handi cap. Daarom hebben wij oog voor hun beperkingen, maar vooral voor hun mogelijkhe den en de eigen keuzes die 2ij maken. "Ondersteuning bieden aan mensen met een handicap is mensenwerk en vraagt om samenwerking. Welke functie je ook hebt, jij bent een belangrij ke schakel in dit geheel. Jouw verantwoordelijkheden en die van je collega's zijn groot. De ruimte die jij daarbij krijgtis dat ook."

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 29