Personeel Personeel H R M Assistent Managers BOUWKUNDIG ADVISEUR (M/V) BOUWKUNDIG MEDEWERKER (M/V) ggjj METSELAAR EIDSCH Interim Audit Ambitieuze mensen opgeli Allround administrateurs (Assistent-) controllers Salarisadministrateurs ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 Hulsbos Administraties bv Wij zijn een Administratiekantoor voor het Midden- en Kleinbedrijf gevestigd in Zoeterwoude-dorp. Onze dienstverlening bestaat uit het verzorgen van administraties voor bedrijven, opstellen jaarrekeningen, advisering op het gebied van ondernemingskeuze en alle belastingzaken voor ondernemers en particulieren. Daarnaast hebben wij een snelgroeiende „Internationale" afdeling die het „Totaal-pakket", zoals rapportages, salarissen en betalingsverkeer, voor een grote groep internationale bedrijven verzorgt. Om de klanten optimaal van dienst te kunnen blijven zijn, zijn wij op zoek naar: Een ervaren Administrateur m/v (full-time) Van de kandidaten verwachten wij dat zij zelfstandig aan de slag kunnen met het opstellen van Jaarrekenin gen en Rapportages met behulp van diverse financiële pakketten en dat zij tevens de bijbehorende fiscale aangiften kunnen verzorgen. Wij vragen een financieel/administratieve opleiding op minimaal MBO-niveau, kennis van de Engelse taal en ervaring met het opstellen van Jaarrekeningen. Tevens zijn wij op zoek naar: Een Financieel Administratief Medewerker m/v (full-time) Die zich zal gaan bezighouden met het verwerken van administraties voor onze internationale cliënten met behulp van het financiële pakket „Account View". Wij vragen voor deze funktie een boekhoudkundige opleiding en kennis van de Engelse taal. Een sollicitatiebrief met C. V. kun je richten aan: Hulsbos Administraties b.v. t.a.v. de heer M. J. M. Hoogeveen of de heer D. Hulsbos. Schenkelstraat 1 2381 BD Zoeterwoude of een e-mail C. V. aan: Marcel.Hoogeveen@Hulsbos.nl of Nico.Hulsbos@Hulsbos.nl COT, Centrum voor Onderzoek en Technisch advies BV is een eigentijds onafhankelijk, landelijk opererend advies- en onderzoeksbureau met vestigingen in Haarlem, Best en Hengelo. Wij zijn ruim 60 jaar actief betrokken bij het onderhoudsproces in de bouw en industrie. De belangrijkste opdrachtgevers van de adviesafdelingen zijn WBV's, gemeentelijke instellingen en vastgoedbeheerders. Het COT beschikt over een unieke combinatie van verschillende aviesafdelingen en een eigen laboratorium. Hierdoor kunnen wij een breed pakket aan diensten bieden, waaronder: - onderhoudsmanagement - directievoeringen/-begeleiding - fysische metingen - schadeonderzoek - keuren van bouwmaterialen - conditiebepaling en duurzaamheidsonderzoek. Voor de adviesafdeling Bouwtechnologie in Haarlem zijn wü op zoek naar een enthousiaste De kandidaten die wij zoeken dienen aan het volgende te voldoen: - HBO- resp. MBO-opleiding (bouwkunde) of een door voldoende relevante werkervaring verkregen gelijkwaardig niveau. - Praktisch ingesteld en interesse voor alle soorten bouwmaterialen. - Kwaliteitsgedachte kunnen uitdragen en een integere houding t.a.v. onze opdrachtgevers hebben. - Goede uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift. - PC-vaardigheden, met name Windows. - Klantgericht, representatief en zelfstandig. - In bezit van rijbewijs B. wat kan het COT u bieden: - Een uitdagende buitendienstfunctie in een groeiende onderneming. - Uitgroeien naar eigen projectverantwoordelijkheid binnen een jong team van vakbekwame collega's. - Externe opleidingsmogelijkheden. - Goede arbeidsvoorwaarden, zoals auto van de zaak, telefoon, pensioenregeling en ADV-regeling. Voor nadere informatie met betrekking tot de bovengenoemde functies kunt u contact opnemen met de heer M. B. N. van Schaick (afdeling Bouwtechnologie, 023-5319544). Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kunt u richten aan COT B.V.t.a.v. mevrouw C. Hoogewerf, Postbus 98, 2050 AB OVERVEEN. Bastion Hotels is met 27 hotels in Nederland en 1 hotel in Düsseldorf de snelst groeiende hotelketen van Ne derland. Bastion richt zich hoofdzakelijk op de zakelijke markt in het driesterrensegment. Inmiddels hebben wij ook de eerste viersterren kamers operationeel. De hotels hebben 40, 66 of 80 kamers. Alle hotels beschikken over een grill-restaurant, een gezellige bar en een poolbiljart/dart room. Alle kamers zijn voorzien van kleuren televisie, telefoon, minibar en badkamer met douche en toilet. De gast staat bij ons centraal. Uitgangspunten daarbij zijn persoonlijke gastvrijheid, goede faciliteiten en comfort tegen een scherpe prijs. Op het gebied van reserveringen werken wij samen metTravelodge en Climat de France. Om deze groei ook in de toekomst kracht bij te zetten zoeken wij voor onze vestigingen in Leiden: De huidige organisatie omvat ca. 850 medewerkers waarvan 150 managers. De managers zijn verantwoorde lijk voor het reilen en zeilen van de hotels. Je start als Assistent Manager en kunt middels een intern oplei dingsprogramma doorgroeien naar vestigingsmanager. Deze trainingen worden gehouden in ons trainingscen trum in Doorn. Als Assistent Manager ben je operationeel en allround in o.a. front office, bar en restaurant. Tijdens je dienst heb je de verantwoording over het hotel en geef je leiding aan de parttimers. Door middel van een interne op leiding heb je als Assistent Manager uitstekende doorgroeimogelijkheden binnen onze keten. Je krijgt een uit gebreide introductietraining alvorens je aan deze uitdagende baan begint. Wij zoeken kandidaten die: Ons aanbod: - tussen 21 en 28 jaar zijn; - een succesvol groeiend bedrijf - gastvrijheid hoog in het vaandel hebben; - doorgroeimogelijkheden - flexibel zijn en de handen uit de mouwen willen steken; - uitstekend salaris - een opleiding MHS/HHS/vergelijkbare opleiding of - reiskostenvergoeding, werkervaring hebben; - secundaire arbeidsvoorwaarden zoals: - naast Engels ook Duits en/of Frans beheersen; spaarloon, pc privéregeling, tegemoetkoming in - en een rijbewijs hebben. ziektekosten, collectief verzekeringspakket, etc. Kun jij deze functie aan? Zorg dan dat je cv met je brief voor 20 september a.s. in ons bezit is. Indien je in aan merking wilt komen voor een andere vestigingsplaats, dan kun je dit in je brief aangeven. Bastion Hotels B.V., t.a.v. Marianne v.d. Sterren, Postbus 7024, 3502 KA Utrecht, e-mail: bastion@bastionhotel.nl. Internet: http://www.bastionhotel.nl BOUWBEDRIJF H PAARDEKOOPER SEDERT 1881 gevraagd: Onze metselaar gaat straks met de VUT. daarom zoeken wij een ervaren metselaar. De metselaar die wij zoeken, zal niet zo gauw duizend stenen per dag wegleggen. Wij zoeken een vakman, die het leuk vindt om restauratie, inboetwerk en renovatiewerk te doen. Natuurlijk af en toe een uitbouw of wat klein nieuwbouwwerk. Heb je interesse, neem dan contact op met: Bouwbedrijf Paardekooper Miening 41 2381 GP ZOETERWOUDE 071-5801264 of 06-53704828 (vragen naar Johan Paardekooper). E-mail: PAARDKPR@XS4ALL.NL LOONBEDRIJF B.V. gevestigd Amphoraweg 7 te Leiden zoekt op korte termijn LOONWERKER Voor inlichtingen/sollicitatie kunt u kontakt op nemen met dhr. M. Krook, telef. 06-53547162. Leidsch Loonbedrijf b.v. Amphoraweg 7 2332 ED Leiden Wij zoeken voor onze detacheringsactiviteiten nieuwe enthousiaste colle (HBO werk- en denkniveau) met relevante ervaring in een financieel-administratieve functie. Momenteel hebben wij direct plaats voor: Je komt in dienst bij IAS B.V. Je wordt voor enige tijd bij onze cliënten gedetacheerd en gaat zo van project naar project. Je doet veel nieuwe ervaringen op en wij houden rekening met jouw wen en ambities. Wij bieden afwisselend werk met moderne arbeidsvoorwaarc Voel je je aangesproken en ben je toe aan een andere job, wacht dan niet reageren. Je kunt je reactie richten aan Sabrina Klozen, IAS B.V. Wilhelminastraat 38-40. 2011 VN Haarlem, tel: 023-553330C E-mailen kan ook: info@iashaarlem.nl Je kunt natuurlijk ook online solliciteren: www.iashaarlem.nl IAS B.V., gevestigd in Haarlem, is gespecialiseerd in financieel/administratieve dienstverlening t.b.v. der( zowel op locatie als op kantoor. Haar activiteiten lopen uiteen van het verwerken van administraties ino het doen van de daarbijbehorende belastingaangiften en opstellen van de jaarrekening t/m het tijdelijk; van financiële (management-) functies middels detachering. IAS B.V. kan een groot aantal bedrijven uit zowel midden- en kleinbedrijf als internationaal opererend ti relatiekring rekenen. Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirur- gie, Orthopedie, Urologie en 'Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele cen tra, te weten het Centrum Eerste Hulp. het Opera tiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care,als mede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Vervolgopleiding Intensive Care Verpleging 200I Vac.nr 00.L.47.36.LD Het LUMC roept kandidaten op voor de vervolg opleiding Intensive Care verpleging, welke in januari 2001 van start gaat. Functie-eisen: - diploma A-verpleging/HBO-V; - bij voorkeur I jaar praktijkervaring. Informatie over de opleiding: De vervolgopleiding Intensive Care verpleging duurt 18 maanden op fulltime basis (een aanstelling voor 32 uur is mogelijk). Het theoretische gedeelte wordt verzorgd door de afdeling Specialistische Opleidingen. Na een theoretische introductieperiode beginnen praktische stages op een aantal Intensive Care afde lingen. Aan deze opleiding nemen de volgende afdelingen deel: - Intensive Care Thoraxchirurgie (THIQ/Intensive Care Heelkunde (ICHK); - Intensive Care Neurochirurgie (NEIC)/lntensive Care Inwendige Geneeskunde (ICIG). Plaatsing op één van deze afdelingen geschiedt voor de duur van de opleiding. Na diplomering kan men solliciteren naar de op dat moment bestaande vaca tures. Hoewel de afdeling Hartbewaking (WAAK) geen deel uitmaakt van de Intensive Care Organisatie, neemt deze afdeling wel deel aan de opleiding. Indien u interesse heeft voor deze afdeling kunt u dit in uw sollicitatie aangeven. Salaris: volgens LUMC-regeling. Er is een centrale selectiecommissie ingesteld, be staande uit teamleiders van de Intensive Care afde lingen en de cursusleider van de opleiding. Deze commissie zal alle sollicitatiegesprekken voeren. Het voornemen bestaat om de selectiegesprekken te plannen in de weken 41,42 en 43. Informatie: Voor informatie over de theorie-opleiding kunt u terecht bij de heer J.G.M. Warmerdam, cursusleider Specialistische Opleidingen (071 - 517 66 68). Voor informatie over de praktijkopleiding kunt u terecht bij de volgende teamleiders Intensive Care: de heer J.G. Nonkes, ICIG (071 - 526 26 90). mevrouw E.B.L. Bijl, NEIC (071 - 526 39 55). mevrouw M.Westerlaken, ICHK (071 - 526 23 39), de heer R.C.M. Vertegaal,THIC (071 - 526 23 87) en de heerW.H.C.van den Berg, WAAK (071 -526 I7 58). Vragen over arbeidsvoorwaarden kunt u stellen aan mevrouw C. van Oudshoorn, P&O-adviseur Divisie I (071 -526 36 16). Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern gepubliceerd, waarbij de interne kandidaten de voorkeur genieten. Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Klinische Oncologie Op het stafcentrum van de afdeling Klinische Onco logie werken drie professoren, een tiental specialis ten en vijf assistenten. Het secretariaat van het staf centrum bestaat uit een managementassistente en vier secretaresses, die ieder secretariële werkzaam heden verrichten voor enkele vaste stafleden. Daar naast heeft iedere secretaresse haar eigen speci fieke taken. Binnen het stafsecretariaat is een vacature ontstaan voor een: Secretaresse m/v (25 uur per week. werktijden in onderling overleg in te roosteren) Vac.nr. OOK. IO.36.LD Functie-inhoud: Uitvoeren van alle voorkomende secretarii administratieve werkzaamheden, zoals o.a.: -verzorgen correspondentie, notulen en pi ties, zowel in het Nederlands als in het Engel - telefoon- en postbehandeling; - agendabeheer; - voorbereiden vergaderingen. Functie-eisen: Iemand met goede communicatieve vaardigj en een dienstverlenende en flexibele instellii - graag in een team functioneert en na een in periode zelfstandig en nauwkeuring kan werl een soms hectische werkomgeving. - HAVO-niveau aangevuld met een secrel opleiding; -goede typevaardigheid en ervaring met h< Office-pakket, met name Word; - goede beheersing van de Nederlandse en Ei taal, zowel mondeling als schriftelijk; - kennis van de medische terminologie stre aanbeveling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.975,- brut maand bij een fulltime dienstverband. Inschal afhankelijk van leeftijd, opleiding en relevante ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie wi gaarne verstrekt door mevrouw E.M. Stoo managementassistente (071 - 526 30 57). Deze vacature verschijnt in- en extern tege De interne ronde zal eerst worden afgehandi Bij indiensttreding is het Pensioenreglement v ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vac nummer op brief en enveloppe, kunt u binnei weken na het verschijnen van deze advertenti den aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 28