Personeel Personeel Personeel Personeel Personei van MANEN Andreas Coll; Robert-Fleury Stichting Managen van veranderingen en innovaties een uitdaging? Administrateur, m/v 0,8 fte) Als geen dag hetzelfde moetzijn, ieder probleem een uitdaging betekent, je graag met mensen werkt en steeds weer wilt scoren, Consulent v/m Research voor Beleid Holding T)e TfgrtecVlietscfjpol ZATERDAG 9 SEPTEMBER 2000 Veursestraatweg 185, 2264 EG Leidschendam, tel. 070 -444 10 00 De Robert-Fleury Stichting is een Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis. Tot de verzorgings gebieden behoren de Haagse Randgemeenten, Zoetermeer en de regio Midden-Holland. De hoofdlocatie is gevestigd in Leidschendam. De Stichting heeft voorts een Algemeen Psychiatrische Voorziening in Gouda, een Multi Functionele Eenheid in Zoetermeer (onder één dak met Circuit Verslavingszorg Parnassia) en poliklinieken in Leidschendam, Zoetermeer en Gouda. In Leidschendam wordt daarnaast specialistische zorg geboden aan patiënten met ernstige eetstoornissen en dove psychia trische patiënten, beide met een landelijke functie. Binnen de Robert-Fleury Stichting wordt behandeling aan geboden volgens het principe van de zorgvernieuwing. Zorg op maat, continuïteit van zorg en maatschappelijke integratie zijn daarbij steeds de uitgangspun ten. Op dit moment beschikt de Stichting over ongeveer 700 behandelplaatsen. Dan is de functie van Manager verpleging binnen de locatie langer- durende psychiatrische zorg van de locatie 1 te Leidschendam de nieuwe uitdaging voor jou. Recent hebben wij voor onze locatie het functieplan vastgesteld. Rehabilitatie en zorg op maat vormen hierin de kerndoelen. Wij zijn op zoek naar managers die samen met ons deze veranderingen kunnen implementeren. Wat verwachten wij: Een collega die leiding kan geven aan circa 25 personen die verantwoor delijk zijn voor de uitvoering van de zorg. Je bent verantwoordelijk voor het gehele proces van zorgverlening te weten operationeel, logistiek, beheer en de verpleegkundige aspecten. Samen met de taakgroeppsychiater lever je een belangrijke bijdrage aan de ontwikkeling en uitvoering van het beleid. Als lid van het managementteam van de locatie adviseer je het locatiemanagement. Je bent een enthousiaste en ondernemende people manager met ruime ervaring in de verzorging/verpleging, bij voorkeur bekend met de moder ne ontwikkelingen binnen de psychiatrie. Je bent kritisch en pragmatisch en in staat om in de alledaagse hectiek van werkzaamheden personeel te coachen. Sociale vaardigheden en organisatorische kwaliteiten vormen een belangrijk onderdeel van je werkgereedschap. Daarnaast is kennis van financiën en budgettering in voldoende mate aanwezig. Dit wordt onder steund door een relevante opleiding op HBO niveau. Wat kan je van ons verwachten: Een collegiaal managementteam dat samen wil bouwen aan de ver betering van de zorgverlening volgens moderne concepten. Interne en externe opleidingen die passen bij de persoonlijke ontwikkeling alsook de noodzakelijke ontwikkeling van de organisatie. Na de afronding van de implementatie van het employee benefit systeem moderne arbeids voorwaarden op maat. Een salaris conform de CAO-GGZ van maximaal 80.000,- bruto per jaar. Vragen over de functie? Neem contact op met Annemiek van Winden, manager, 070 - 444 1 000 pieper 017, of Ton van Werkhoven, locatiemanager a.i., 070 - 444 1 100. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief met C.V. voor 24 september richten aan de Robert-Fleury Stichting t.a.v. mevrouw H.J. Veldhuyzen, personeelsconsulent. Postbus 422, 2260 AK Leidschendam. onder ver melding van vacaturenummer 2000/008LI. Sollicitatiegesprekken worden gepland op vrijdag 29 september 2000. Internet: www.robert-fleury.nl, e-mail: rfs@worldonline.nl i Vlietland COLLEGE interconfessionele scholengemeenschap voor VWO-HAVO- MAVO te LEIDEN De.schoolpopulatie omvat ruim 900 leerlingen en is gehuisvest in één gebouw op de grens van Leiden, Voorschoten en Zoeterwoude. Adres: Apollolaan 262 2324 BZ Leiden tel 071-5769243 fax: 071-5323614 In verband met aanvaarding van een betrekking elders door de huidige administrateur zoekt het Vlietland College zo spoedig mogelijk een Voor een betrekkingsomvang van 32 uur/week. De functie betreft maximaal schaal 11 (f 7826,- bij 1.0 fte) Profiel: Werkt onder directe verantwoordelijkheid van de schoolleiding Geeft mede leding aan de administratie en het secretariaat. Draagt mede beleidsverantwoordelijkheid op financieel terrein v.w.b. huisvesting, financiële, personeels- en salarisadministratie en rechtspositionele zaken. Gewenst: HEAO-opleiding of daaraan gelijkgesteld denk- en werkniveau Datum indiensttreding en flexibele werktijden in overleg vast te stellen. Afspraken over een ruime inwerkperiode zijn mogelijk. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij de identiteit van de school onderschrijven. Nadere inlichtingen kunnen telefonisch bij de rector, Dr. A. W. Hendriks (0172-217167) en bij de administrateur, E. G. J. van der Enden (071-5611927) worden ingewonnen. Of op schoolnummer 071-5769243. Reacties ontvangen wij graag zo spoedig mogelijk, gericht aan de rector van Het Vlietland College, Apollolaan 262, 2324 BZ, Leiden arcfiitectenburea u Vanuit een inspirerende werkomgeving ontwerpen, begeleiden en realiseren wij, zowel voor bedrijven als particulieren, veelzijdige en uitdagende opdrachten. Als aanvulling op ons team van 35 medewerkers zoeken wij Bouwkundig tekenaars Omschrijving functie U wordt in een vroeg stadium bij diverse projecten betrokken om in samenspraak met een projectleider de bouwtechnische uitwerking en detaillering op de rit te zetten. Uw werkzaamheden bestaan uit het verrichten van al het voorkomend tekenwerk, in alle fasen van een project. Tekenervaring op de computer (AutoCAD RI4 en GB) is gewenst, doch niet vereist. Wij zoeken iemand met enkele jaren relevante werkervaring en een opleiding op minimaal MTS-bouwkunde. Daarbij geloven wij dat enthousiasme een sleutelwoord is voor succes. Spreekt deze functie u aan? Wij wachten met belangstelling uw schriftelijke reactie af. Architectenbureau Van Manen BV Architecten bna t.a.v. de heer ir. ).W.|.M. Meyer Postbus 54 2200 AB Noordwijk Telefoon (071) 361 72 00 Telefax (071) 362 06 03 Dan is de functie van consulent bij Luba Uitzend Buro voor jou een fantastische mogelijkheid om jouw mensenkennis, levenservaring en creativiteit in te zetten voor de match van vraag en aanbod op de dynamische arbeidsmarkt. Een functie die veel vraagt maar ook heel veel teruggeeft. Behalve recruiter ben je ook personeelsfunctionaris. Ten behoeve van twee partijen. Degenen die je aan werk geholpen hebt èn de bedrijven en instellingen die jouw hulp hebben ingeroepen. Je bemiddelt, geeft informatie en advies. Over de verdere carrière ontwikkeling van jouw flexwerkers maar ook over de optimale inzet van flexarbeid. Je zendt uit, detacheert, werft en selecteert en weet wanneer en hoe je de andere diensten van de Luba Groep kunt aanbieden. Èn je zorgt ervoor dat alles administratief en financieel perfect afgehandeld wordt. Zelfstandig en volop verdere mogelijkheden Als consulent werk je met een grote mate van zelfstandigheid, maar tegelijkertijd in teamverband, onder leiding van een vestigingsmanager, de lokale ondernemer. Jouw inbreng bij het maken van de vestigingsplannen Is heel belangrijk. Natuurlijk helemaal bij de uitvoering daarvan. Bij je werk kun je rekenen op de ondersteuning door je collega's en de toegespitste vestigingsautomatisering en de specialistische kennis en ervaring van de hele organisatie. Voor je aan de slag gaat krijg je een grondige opleiding en ook daarna volg je geregeld verdere trainingen en zijn er studiemogelijk heden. Om je werk goed te kunnen verrichten en om je verder te ontplooien. De organisatie biedt steeds meer nieuwe uitdagingen. HBO-niveau Om de functie goed te kunnen vervullen is een HBO denk- en werkniveau noodzakelijk. Je bent of was bij voorkeur werkzaam in de zakelijke dienst verlening. Dat mag een aantal jaren geieden zijn, als je nu maar een goede aansluiting hebt op de huidige arbeidsmarkt. Reageren De consulent-functie, waaraan goede primaire en secundaire arbeids voorwaarden verbonden zijn, is vacant in de omgeving Rotterdam en Den Haag AIS jij de uitdaging ziet, ontvangen wij jouw sollicitatiebrief met cv graag binnen 14 dagen. Je kunt die zenden naar Luba Groep, afdeling Personeelszaken, Postbus 1133, 2302 BC Leiden. Of per e-mait aan mbergkamp(§>luba.nl. Meer,informatie kun je aanvragen bij de afdeling Personeelszaken, tel: 071-513 47 44. Luba Uitzend Buro maakt, evenals de uitzendbureaus Holland, IQ, UTS, Avéès Services, P+M, Metra en TeleworX deel uit van de Luba Groep. Daartoe behoren ook Luba Intermediair, Luba Consulting, Detaccount en Delft Recruitment. Samen bieden zij een compleet dienstenpakket aan ter zake van human resource management. De Luba Groep behoort tot de 10 grootste organisaties in Nederland op dit gebied LubaSQ Uitzend UJ Luba. Mensen waar je wat aan hebt. buroj Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg ZH zoekt voor haar christelijke basisschool De Burcht zo spoedig mogelijk een Groepsleerkracht 17 tot 20 uur per week, bij voorkeur voor groep 4 De Burcht is de protestants christelijke basisschool in het gezellige dorp Valkenburg. De 260 leerlingen zijn verdeeld over 10 groepen in een klassikaal georganiseerd schoolsysteem. Binnen dit systeem proberen we zo veel mogelijk aandacht te geven aan het individuele kind. De school is onlangs volledig gerenoveerd en aangepast aan heden daagse eisen. We zijn op zoek naar een collega die bewust kiest voor het protestants christelijk onderwijs en kerkelijk meelevend is een goede leef- en werksfeer wil en kan creëren enthousiast is en gevoel voor humor heeft We bieden: een goede sfeer binnen een collegiaal team een oudergroep die enthousiast meedenkt en meewerkt een aantrekkelijk schoolgebouw met veel faciliteiten mogelijkheden tot verdere deskundigheidsontwikkeling uitzicht op een vaste benoeming Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school: Dhr. W. Glasbergen, tel. 071-4074467 (school) of 071-4020994 (privé). Uw sollicitatiebrief kunt u binnen 10 dagen richten aan: Het bestuur van de Ver. voor Christelijk Onderwijs te Valkenburg ZH, p/a Joghtlaan 13, 2235 AC Valkenburg ZH. Info: http://home.wanadoo.nI/c.b.s.deburcht Research voor Beleid Holding is de moedermaat schappij van vijf dochterondernemingen: Research voor Beleid, Research voor Beleid International, ISEO Marketing Research, SWOKA Instituut voor stra tegisch consumentenonderzoek en Key Net marketing services. De Holding telt ruim 180 medewerkers. Meer informatie is te vinden op internet: www.rvbh.nl Voor de onderzoekbedrijven van de Research voor Beleid Holding zoeken wij een management-assistent Taken: bijhouden van management-informatie administratieve ondersteuning personeelsbeleid verrichten van diverse ondersteunende secretariële werkzaamheden ten behoeve van de directie Functie-eisen: minimaal opleiding op MBO-niveau computervaardig (Word en Excell) sociaal en communicatief vaardig U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan: Research voor Beleid Holding T.a.v. dhr. drs. B. Dekker Postbus 985 2300 AZ Leiden CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VBO MAVO HAVO AT Hoofd Centrale Administratie M/l in een volledige betrekking m.i.v. 1 december 2000 Functie-inhoud: Uw functie wordt een combinatie van adviserende, leidinggevende, beleldsvoorbereldende en uitvoerende taken: het geven van advies aan de centrale directie over het te voeren personeelsbeleid en financieel beleid net opzetten van schooldocumenten zoals het formatieplan, het s< en het personeelsbeleidsplan het vertalen van ontwikkelingen en overheidsmaatregelen op het personeelszaken en financiële zaken in concrete voorstellen aan <3 directie het zorgdragen voor een adequate managementinformatie het zorgdragen voor de uitvoering van het verenigingssecretariaa! het leiding geven aan het administratief personeel van de Central Administratie Functie-eisen: U heeft: een opleiding op HEAO-niveau werkervaring in soortgelijke functie kennis van geautomatiseerde systemen goede leidinggevende en organisatorische capaciteiten uitstekende sociale en communicatieve vaardigheden Functie-informatie: een hoofd van de Centrale Administratie behoort in te stemmen n grondslag van de Vereniging en de Christelijke identiteit van de sc de Centrale Administratie bestaat naast het hoofd uit medewerke afdelingen financiën, personeelszaken, directiesecretariaat en applicatiebeheer en heeft totaal 6 personeelsleden met ieder afg en zelfstandige taken de Centrale Administratie is gesitueerd op één van de locaties va alwaar ook leden van de centrale directie kantoor houden. Arbeidsvoorwaarden: Voor deze functie geldt de CAO Voortgezet Onderwijs. Afhankelijk van 1 en ervaring vindt de bezoldiging plaats in maximaal schaal 11 Sollicitaties voorzien van een C.V. binnen 10 dagen na het verschijnen advertentie te richten aan het bestuur van de VCVO Katwijk e.o.. t.a.v. de heer L.P. van der Hooft. Postbus 48. 2220 AA Katwijk. samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de Stichting Korte'Vlietschool (samenwerkingsschool) te sollicitanten op voor de full-time functie van: Groepsleerkracht (m/v) voor haar school voor Zeer Moeilijk Lerende Kinderen, Schubertlaan 131 u Onze school zoekt een leerkracht die: - enthousiast, warm en flexibel is - plezier kan maken met de leerlingen - kan werken met leerlingen die allemaal op een eigen niveau en manier bei s moeten worden - tevreden kan zijn met de kleine stappen die steeds gemaakt worden - het belangrijk vindt dat er een goede sfeer heerst op school en daar een po bijdrage aan levert - kan samenwerken met een duoleerkracht. De aanstelling is voor 20 uren (0.5425 wtf). De Korte Vhetschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, sociale vaardigl* nitieve ontwikkeling van haar leerlingen te bevorderen in de ruimste z Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en van iedere leerling afzonderlijk, vormt het uitgangspunt van de dagelijkse act nen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: - De Korte Vlietschool heeft 144 leerlingen verdeeld over 12 groepen en ee 38 personen - de vacature is voor een V.S.O.-groep van 12 leerlingen van ±14 tot 16 jaar n Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J. A. M. Ouwerkerk. Tel 071-5767532 (werk) - 5617927 (privé). Sollicitaties dienen binnen een week gestuurd te worden naar de secretaris' bestuur De heer H. Willemse p/a Schubertlaan 131 2324 CR Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 22