Onze oudste. Een zwak hart. Op vakantie. Genoeg bezwaren. Geen twijfel. Geen nood. Alle hulp. Voor het geval dat. Zoekt u een ziektekostenverzekeraar die aandacht voor heeft, vraag dan informatie bij ons aan. U kunt kiezen uit verschillende particuliere ziektekostenverzekeringen en aanvullingen. Zo krijgt u voor een aantrekkelijke premie, precies het verzekeringspakket dat Maak de overstap Binnen een paar dagen heeft u alle informatie en een persoonlijke offerte in de bus. kijk op www.zilverenkruis.nl of stuur de bon op. Ja, graag ontvang ik binnen enkele dagen gratis informatie over de particuliere ziektekostenverzekeringen van Zilveren Kruis Achmea. Dm O Tel. overdag: Geb.datum Naam partner: Geb.datum: Mee te verzekeren kinderen: 1 Geb.datum 3 Geb.datum - Dm Qv Ik ben nu: particulier ziekenfonds verzekerd. Stuur deze bon in een envelop zonder postzegel naar Zilveren Kruis Achmea, Antwoordnummer 93000, 2200 ZA Noordwijk- Zilveren Kruis I Achmea Eerst mensen, dan regels. U verdient beter Stel dat u ver van huis onverwacht medische hulp nodig hebt, dan moet u daarop kunnen rekenen. Daarom kunt u iedere dag. elk uur en overal ter wereld vertrouwen op de alarmcentrale van Zilveren Kruis Achmea. Maar ook in Nederland maken we ons sterk voor u. Zo verkorten we wachttijden en vergoeden we een aantal preventieve trainingen om gezond te blijven, ledereen die bij ons een ziektekosten verzekering afsluit kan hiervan zonder extra kosten gebruikmaken. U kunt kiezen

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 12