IVAMtKDttlV [071] 514 5000 M m II rnDCCI/ Stationsweg 26, 2312 AV Leiden www.kamerbeek.nl TE HUUR IN LEIDEN Parmentier 4-6, Leiden Het betreft ca. 250 m2 kantoorruimte gelegen op de begane grond in het representatieve kantoorgebouw "Schutterspoort" in het zakencentrum van Leiden, op loopafstand van het NS station Leiden Centraal. "Schutterspoort" is gelegen op enkele minuten afstand van de A44 (Den Haag - A'dam) en is goed bereikbaar vanaf de A4 (R'dam - A'dam). Huurders welke reeds in het pand gevestigd zijn: Hiscom, Fintage House en Hypotheek Visie. Parkeervoorzieningen op openbare weg (betaald) alsmede in parkeergarage "Schutterspoort". Schipholweg 57 en 87, Leiden Het betreft ca. 100 m2 kantoorruimte gelegen op de begane grond en ca. 784 m2 kantoorruimte gelegen op de 6e verdieping. Parkeergelegenheid in de achtergelegen parkeergarage in het representatieve kantoorgebouw "Schutterspoort". Het NS station Leiden Centraal en de uitvalswegen richting A4 en A44 bevinden zich in de directe nabijheid. In het pand zijn onder andere gevestigd: Info Opleiders, Hiscom, Stichting Kinderpostzegels en Fintage House. Oplevering in huidige staat. Aanvaarding per 1 maart 2001 Business Center Treslong, Hillegom Het betreft nieuw gebouwde bedrijfsunits gelegen op een zichtlocatie en direct gelegen naast de nieuwe bouwmarkt van Karwei. De units zijn geschikt voor grootschalige detailhandel. Het betreft 1 unit van ca. 1100 m2 met een verdiepingsvloer van ca. 200 m2 en 1 unit van ca. 699 m2 kantoorruimte. Parkeerplaatsen op eigen terrein. De units zijn goed bereikbaar wia de N207, welke aansluit op de A4/A44. Oplevering casco. Aanvaarding per direct. Collegiaal met Mens Bedrijfsmakelaardij B.V. Kalkoenstraat 4, Voorschoten Het betreft een eenvoudige bedrijfsruimte van ca. 440 m2. De ruimte is verdeeld over de begane grond en 1e verdieping. De bedrijfsruimte is gesitueerd op een kleinschalig bedrijventerrein nabij het centrum van Voorschoten, welke zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed bereikbaar is. Parkeervoorzieningen op openbaar terrein (vrij parkeren). Oplevering in huidige staat. Aanvaarding per direct. Huurprijs f 310,- per m2 per jaar, excl. BTW Huurprijs f 325,-/f 320,- per m2 per jaar, excl. BTW Huurprijs bedrijfsruimte f 125,-/m2 per jaar, excl. BTW Huurprijs kantoorruimte f 250,-/m2 per jaar, excl. BTW Koopsom f 550.000,- k.k. TE KOOP IN LEIDEN Hoge Rijndijk 102-102a, Leiden Het betreft een winkelpand met verhuurde bovenwoning. De winkelruimte is ca. 100 m2 groot en de woning beschikt over een eigen entree. Het pand is gelegen op een zichtlocatie aan één van de uitvalswegen van Leiden. Oplevering in verhuurde staat, conform lopende huurovereenkomsten. De winkelruimte is verhuurd tot 20 oktober 2000. Uitstekende mogelijkheden voor (BELEGGING) winkel of zakelijke dienstverlening met bovendien een gunstig rendement uit de bovenwoning. Aanvaarding in overleg. Koopsom f 450.000,- k.k. TE HUUR IN LEIDERDORP II «-■Ml I TE HUUR IN LEIDERDORP LïilLHn:asi Splinterlaan 154c, Leiderdorp Het betreft een recent gerenoveerde kantooretage van ca. 115 m2 op de Ie verdieping. De kantoorruimte wordt opgeleverd inclusief vloerbedekking, systeemplafond met verlichtings armaturen, airconditioning, pantry, toilet en CV-installatie. Ruime parkeergelegenheid (vrij parkeren) en uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. Overnamesom voor aanwezige inbouwpakket. Aanvaarding in overleg. Collegiaal met: Bob Oudshoorn Makelaardij o.g. b.v. TE HUUR IN LEIDEN Breestraat 12, Leiden Het betreft ca. 65 m2 gunstig gelegen winkelruimte, nabij het kruispunt Kort Rapenburg/Breestraat/Noordeinde, waar een aantal landelijk bekende uitzendbureaus.zijn gevestigd zoals Start, Content, Luba en Manpower. De Breestraat maakt prominent deel uit van het Leidse stadscentrum. Parkeervoorzieningen in de omliggende parkeergarages alsmede op de openbare weg (betaald). Oplevering in huidige staat. Aanvaarding per november 2000. Huurprijs f 29.500,- per jaar, excl. BTW Breestraat 137, Leiden Het betreft ca. 120 m2 winkelruimte gelegen in het stadscentrum van Leiden te midden van landelijk bekende winkelketens zoals Vobis, Rinck Opticiens etc. In de directe omgeving bevindt zich Vroom Dreesman, het historische stadhuis van Leiden alsmede de looproute naar de Donkersteeg en de Haarlemmerstraat. De ruimte wordt opgeleverd incl. nieuwe winkelpui, pantry, toilet, systeemplafond en afgewerkte wanden. Aanvaarding per direct. Huurprijs f 42.500,- per jaar, excl. BTW Weversbaan 27, Leiderdorp Het betreft een representatieve kantooretage in een nieuw kantoorgebouw gelegen op bedrijventerrein "De Baanderij", nabij de uitvalswegen A44 (Amsterdam - Den Haag) en A4 (Amsterdam - Rotterdam). De kantoorruimte is ca. 275 m2 en is gelegen op de 2e verdieping. De kantoorruimte wordt opgeleverd inclusief systeemplafond met verlichtingsarmaturen, vloerbedekking, kabelgoten, pantry, toilet, scheidingswanden en cv-installatie. Parkeergelegenheid op openbaar terrein. Aanvaarding in overleg. Huurprijs f 60.000,- per jaar, excl. BTW Kantoren Leiden Centraal, Leiden 'Kantoren Leiden Centraal', Professor Bargelaan te Leiden, is gesitueerd op een toplocatie binnen het Leiden Centraal Project, direct naast het NS station Leiden en aan de uitvalswegen naar de autosnelwegen A4 en A44. 'Kantoren Leiden Centraal' bestaat uit ca. 6.400 m2 kantoorruimte en heeft op de begane grond mogelijkheden tot commerciële functies. De units hebben een oppervlakte vanaf 410 m2 en hebben eigen parkeerruimte in ondergelegen parkeergarage. Collegiaal met Nadorp Makelaars B.V. Huurprijs vanaf f 325,- per m2 per jaar, excl. BTW TE HUUR IN LEIDEN TE HUUR IN ZOETERWOUDE Huurprijs f 39.000,- per jaar, excl. BTW Hoge Rijndijk 201, Zoeterwoude Het betreft ca. 635 m2 kantoorruimte gelegen aan de Hoge Rijndijk te Zoeterwoude. Op loopafstand bevindt zich "De Rijneke (meubel)boulevard". De kantoorruimte is gelegen op enkele minuten afstand van de snelweg A4 (R'dam - A'dam) alsmede de N11 (Leiden - Alphen a.d. Rijn). Parkeervoorziening op eigen terrein alsmede op de openbare weg. Oplevering in overleg. Aanvaarding per 1 november 2000. Huurprijs f 200,- per m2 per jaar, excl. BTW Breestraat 69, Leiden Het betreft ca. 70 m2 winkelruimte kleine kelderruimte. De winkel is recentelijk gerenoveerd. De winkelruimte is gesitueerd aan de Breestraat. De Breestraat maakt prominent deel uit van het Leidse stadscentrum. In de directe omgeving bevinden zich vestigingen van landelijk bekende winkelketens zoals Vroom Dreesmann, Vögele Mode, NBBS Reisbureau en Boekhandel De Slegte. Aan de overzijde bevindt zich de Leidse Stadsgehoorzaal. Kamerbeek: deskundig in heel Nederland met ruim 100 vestigingen! Regio West Nederland: Den Haag, Rotterdam, Spijkenisse, Amsterdam, Zoetermeer, Leidschendam. Regio midden Nederland: Amersfoort, Utrecht, Almere, Barneveld, Lelystad Dé specialist in taxaties van bedrijfsmatig onroerendgoed. Bel ons voor een vrijblijvend advies

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 56