Personeel Personet Wonen Wonei het streven de start het profiel Logistiek Administratief Luchtvrachtmedewerker m/v Medewerker Platform Transport m/v TE KOOP ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2000 3 Assistent controleurs voor het Food- en Veterinair team die initiatiefrijk zijn zondheid. Niet vanaf de zijlijn, ontwikkelingen in de gehele srheen Inspectie W&V) is van het ministerie van VWS. De Keuringsdienst van Waren Waren 5 Regionale Diensten. Noord, Oost, Zuid, Noord-West ei heeft een basis takenpakket en n speciaal t nemen. Ook mensen n In het kader van de fusie tussen BDO CampsObers en Walgemoed Accountants Adviseurs worden in het najaar twee vestigingen in Leiden samengevoegd, Beide kantoren hebben een goede reputatie en een gevestigde naam in de Leidse regio Door de integratie zullen op de nieuwe locatie in Leiden in totaal circa 70 mensen werkzaam zijn. Als je geluk kunt vinden in je baan, hoef je eigenlijk nooit meer naar je werk. Bij meer dan 40 BDO-vestigingen komen de ruim 2000 medewerk(st)ers dan ook altijd thuis. BDO Accountants Adviseurs is Nederlands marktleider voor het middenbedrijf. Wereldwijd actief in ruim 80 landen. Een solide bedrijf dus, met vele mogelijkheden. Op zichzelf niets nieuws. Tóch is er iets dat BDO daadwerkelijk uniek maakt: haar cultuur. Waarin ruim baan is voor creativiteit, zelfstandigheid, en misschien wel het belangrijkste: ambitie. Dét is BDO. Een onderneming waar je jezelf kunt zijn. In een omgeving waar werken leven wordt. Voor onze nieuwe vestiging in Leiden zijri wij op zoek Enthousiaste secretaresse -parttime of fulltime- In deze functie ben je verantwoordelijk voor een groot aantal secretariële en administratieve werkzaamheden ten behoeve van de vestigingsleiding. Hierbij werk je in.eerste instantie nauw samen met het management. Hierbij kun je denken aan agendabeheer, het behandelen van inkomende en uit gaande post, telefoneren, het beheer van relatiebestanden, het organiseren van bijeenkomsten en een aantal admi nistratieve taken. Het facilheren"en stroomlijnen van een goede dienstverlening richting de cliënten'staat centraal in de functie Kortom: een boeiende, verantwoordelijke functie met veel afwisseling: Deze brede functie wordt dan ook gehonoreerd met een goed salaris met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een goede kin deropvangregeling en een eindejaarsuitkering. Je profiel je hebt een secretariële of administratieve opleiding op minimaal MBO-niveau (MEAO, Schoevers). Ook heb je bij voorkeur ervaring en werk je probleemloos met Word en Excel. Verder kun je zelfstandig en accuraat werken, ben je stressbestendig, heb je organisatorisch vermogen en beschik je over de nodige tact en humor. Interesse? Ben jij de secretaresse die wij zoeken? Wil jij een uitdagende functie in een professionele organisatie en wil je werken in een prettige, informele sfeer? Stuur of fax dan je sollicitatie met een uitgebreid CV binnen twee weken naar: BDO Walgemoed CampsObers, afdeling P&O, t.a.v. Berendien Dondergoor, P&O-adviseur, Postbus 182, 5600 AD Eindhoven, e-mail: berendien.dondergoor@bdo.nl Wil je eerst meer informatie? Bel dan (071517 74 41 en vraag naar één van de firmanten: Eric Polak of Ron van Eijk DHA Accountants OLAkA Adviseurs Kom werken bij BDO De andere kant van de zaak www.bdo.nl U bent in de functie van Logistiek Administratief Luchtvrachtmedewerker bij de afdeling Vracht niet alleen verantwoordelijk voor het voorbereiden van uitgaande vrachtzendingen, maar u controleert en voert ook gegevens in van airwaybills van binnenkomende vrachtzendingen. U verwerkt de beladingssystemen en -gegevens ten behoeve van de facturering. Uw klantgerichte instelling komt u van pas bij de vele cont de afstemming van activiteiten met klanten en medewerkers van AG. U werkt op het Exportkantoor n team in continuedienst. Staat u met beide benen op de grond? Voor deze dynamische job vragen wij een opleiding op MAVO/HAVO-niveau met bij voorkeur administratieve ervaring. Zeker net zo belangrijk is accuratesse en een grote dosis initiatief, stressbestendigheid en flexibiliteit. U beschikt over goede contactuele vaardigheden, bij voorkeur ook in het Engels en u kunt omgaan met computers Voor mij geen 9 tot 5 baan. Ik zoek uitdaging en vind dat iedere dag opnieuw bij AG. Een flexibele werkgever, die ervoor zorgt dat hard werken beloond wordt met flexibele vrije tijd. Voor •t hooi en daarom 'inden Bij de afdeling Platform 8c Transport is plaats voor enthousiaste medewerkers die ervoor zorgen dat de afhandeling van (vracht)vliegtuigen snel en professioneel wordt verzorgd. U zet de vracht klaar, rijdt de vrachl van en naar de vliegtuigen en u laadt en lost de vliegtuigen met behulp van o.a. loaders en transporters. Het betreft een fulltime baan in wisseldienst. Dit brengt u zeker mee Bent u een echte teamspeler? Flexibel, en bereid uw schouders er flink onder te zetten? Heeft u een opleiding op LTS/MAVO-niveau en een rijbewijs? Spreekt en verstaat u Engels en beheerst u de Nederlandse taal? Dan maken wij graag kennis met u! Geïnteresseerd? graag voor de volle 100% in. $tuur dan liefst vóór 12 september een bondige brief voorzien van c.v. aan Aero Groundservices B.V., Bij AG voel ik me dan ook Postbus 7513, 1118 ZG Luchthaven Schiphol, ter attentie van mevrouw G.A.M. Wijnker, hoofd Personeelszaken helemaal thuis!..." Voor meer informatie kunt u op werkdagen tijdens kantooruren bellen: (020) 603 23 28/603 23 80. Aero Groundservices BV, Postbus 7513,1118 ZG Luchthaven Schiphol ravelli multi supply bv Is een groothandel en productiebedrijf ii schenken, Kerst- en Themapakketten. Wij zijn ge vestigd op industrieterrein 't Heen in Katwijk. Voor onze afdeling relatiegeschenken zijn wij op zoek naar een: commercieel administratief medewerker(ster) voor hele dagen, werktijden 8.30 - 17.00 uur Een vrolijke, energieke man of vrouw met HAVO/MBO, enige kennis van werken met compu ters (Word, Excel etc.), goede beheersing van de Nederlandse taal, enige kennis van Duits en Engels en niet snel uit het veld te slaan. De sfeer op ons kantoor is informeel, maar door de aard van de werkzaamheden is snel, adequaat en accuraat handelen belangrijk. De werkzaamheden bestaan uit het assisteren van de manager van de afdeling relatiegeschenken, het verwerken van in koop- en verkooporders, het ontvangen van klanten in de showroom, correspondentie, archiveren etc. ir een kort en bondig briefje met je gegevens Postbus 3210 - 2220 CE Katwijk Betty Voortman E-mail je gegevens r BEDRIJFSHUISVESTING Hoge Rijndijk 154 te Leiden Ca. 400 m2 kantoor-/woonruimte op 1.180 m2 eigen terrein Het betreft hier een kantoor- danwel woon-/praktijkpand met ruime eigenj parkeergelegenheid. Het pand is centraal gelegen op een unieke lokatie.l direct aan het Rijn-Schiekanaal en de Hoge Rijndijk en gemakkelijk bere baar vanaf de A4. Her onroerend goed telt 2 verdiepingen met in totaal 10 kantoor-/ woonrij ten, grote archiefkluis, ruime hal. keuken, 2 inpandige bergin gen, technische en sanitaire ruimten en beschikt voorts over een tuin/buitenterrein. Het pand wordt in goede staat, turn-key en vrij van huur opge leverd, met o.a. vloerbedekking, (gedeeltelijk) systeemplafond, CV-gas, dubbele beglazing en een alarminstallatie. NVM Verkoop: middels openbare inschrijving Geplande kijkdagen: 18 en 20 oktober 2000 Verdere inlichtingen: Basis Bedrijfshuisvesting B.V. VIVH De regionale diensten van de Keuringsdienst van Waren zijn verantwoordelijk voor het uitvoeren van handhavings- en signaleringstaken. Elke regionale dienst heeft een afdeling Handhaving, een afdeling Signalering en een afdeling Beheer en Ondersteuning. De hoofdtaak van de afdeling Handhaving is het houden van toezicht, het opsporen van overtredingen en het sanctioneren van geconstateerde overtredingen. De afdeling Handhaving bestaat uit een aantal (buitendienst)teams, een microbiologisch en chemisch laboratorium en een bedrijfsbureau. Voor de regio Noord-West zoeken wij ter versterking van onze buitendienst van de afdeling Handhaving drie assistent-controleurs: twee voor 36 uur en één voor 24 uur per week. De functie Als assistent-controleur komt u te werken in een van de buitendienstteams. Binnen het team is teamwork essentieel, zowel met de teamleider als met de collega-controleurs. U ondersteunt de controleurs, die de wettelijke bepalingen op het gebied van levensmiddelen handhaven. Zo voert u inspecties uit en u producten; u verzorgt de administratieve afhandeling hiervan en levert een bijdrage aan de taken van het team. Het veterinair technologisch team heeft met name aandacht voor de primaire productie en industriële bedrijven. U voert naast de algemene monsternames, ook monsternames uit tijdens diverse projecten op boerderijen. Bagage U heeft een MBO werk- en denkniveau. Kennis van uitvoeringsbepalingen en inspectiemethoden en vaar digheid in het toepassen ervan is een pre. U heeft affiniteit met het nemen van monsters. Bovendien heeft u goede contactuele en communicatieve vaardig heden en bent u in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. U heeft oog voor kwaliteit, u bent leergierig en zelfstandig en u heeft ervaring met het zelfstandig plannen en uitvoeren van uw eigen werk. Daarnaast bent u in het bezit van een rijbewijs en bent u bereid om een deel van de werkzaamheden buiten kantoortijden te verrichten. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Ons aanbod Afhankelijk van uw kennis en ervaring bedraagt u salaris maximaal 4322, -bruto per maand (schaal 6 BBRA 1984) bij eei volledige werkweek (36 uur). Het vakantiegeld bedraagt 8% van I jaarsalaris. Daarnaast krijgt u v leer- en opleidingsmogelijkheden. Een auto wordt ter beschikking gesteld. Verder kunt u rekenen op een tegemoetkoming ziektekosten verzekering en bieden wij voorzieningen als ouderschapsverlof en een bedrijfsspaarregeling. Nog vragen? Voor meer informatie kunt u zich richten tot de heer J. de Bueger, teamleider food of mevrouw T. Schoenmaker, sr. productdeskundige telefoon 020-5244600. Schriftelijke sollicitaties kunt u tot uiterlijk 16 september a.s. richten aan: de Keuringsdienst van Waren Noord-West, t.a.v. mevrouw M. Rozemeijer, personeel- en organisatieadviseur. Hoogte Kadijk 401, 1018 BK Amsterdam, onder vermelding van vacaturenummer NW/00/04. Als medewerker Cargo handling bent u verantwoordelijk voor zowel het lossen en inchecken van de import goederen als het opbouwen van vliegtuigpallets met vracht bestemd voor de export. Hierbij maakt u gebruik van verzinkbare opbouwposities en heftrucks. Daarnaast wordt u ingezet bij de aanname en afgifte van goederen van expediteurs. Het spreekt voor zich dat u bij uw werkzaamheden rekening houdt met beladings- en veiligheidsvoorschriften. U werkt met een team in continudienst. Bent u enthousiast en een echte aanpakker? Voor deze afwisselende job vragen wij enige jaren voortgezet onderwijs met bij voorkeur heftruckervaring. Zeker zo belangrijk is dat u een geldig rijbewijs hebt en de Nederlandse taal beheerst. Daarnaast toont u initiatief en bent u flexibel. Schiphol, toegangspoort tot Europa, biedt een meer dan „7.iamische internationale werkomgeving. Aero Groundservices, ook actj het buitenland, vervult er een spilfunctie door voor zo'n 34 luchtvaartmaj schappijen de afhandeling van ruim 350.000 ton vracht per jaar te verzorgen. Ongeveer 500 gedreven en enthousiaste medewerkers staan 24 uur per dag garant j voor perfecte dienstverlening op maat. En dat doen we al bijna 50 jaar! Binnen onze organisatie behoort verdere doorgroei zeker tot de mogelijkheden. Wij zijn nu op zoek naar enthousiaste kandidaten, op full- en parttime basis, voor de functie

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 46