Personeel Personeel I p» feenstra yLITIE Beslismedewerker vreemdelingenzorg v/m Administratief medewerker vreemdelingenzorg v/m H U NKEMÖLLER for AnyBody -IV EEN ENTHOUSIASTE DOCUMENTALIST M/V ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2000 922 Hollands Midden Politie Hollands Midden werkt aan de veiligheid en leefbaarheid in het groene hart van de Randstad, het gebied tussen de vier grootste steden van het land. Dit gebied telt 35 gemeenten met in totaal 725.000 bestaat uit een afdeling Toezicht waarin medewerkers zich actief bezighouden met de terugkeer van vreemdelingen en een afdeling Toelating waarin meer dan 10.000 aanvragen voor verblijf behandeld Bij ons korps, dat volop in beweging is, werken ongeveer 1.600 mannen worden en ruim 35.000 dosiers worden beheerd. Daarnaast zijn in Hollands Midden 4 asielzoekerscentra gevestigd waarin de politie en de korpsleiding. van het handhaven van de openbare orde actief is. Kortom een zeer Operationele Ondersteuning, is volop in ontwikkeling. De dienst richtheid en serviceverlening hoog in het vaandel heeft staan. Bij de vreemdelingendienst zijn de volgende functies vacant: Uw functie: U behandelt alle zaken rond aanvragen tot verblijfsvergunning, reisdocumenten en toetst inhoudelijk op grond van de regel geving op haalbaarheid; U adviseert en verwijst naar hulpverlenende instanties; U verstrekt informatie aan klanten van de vreemdelingendienst. Uw profiel: U beschikt over een analytisch denkvermogen; U heeft affiniteit met vreemdelingenzorg; U kunt improviseren en bent stressbestendig; U bent besluitvaardig; U heeft een klantgerichte houding en bent sociaal- en communicatief vaardig; U beheerst meerdere moderne talen, waaronder Engels; Werk- en denkniveau minimaal MBO; U bent bereid tot het volgen van functie relevante opleidingen. Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 7 BBP (minimaal 3.518,00 tot maximaal 5.276,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; In verband met het veranderingsproces binnen de vreemde lingendienst betreft het een dienstverband van voorlopig 1 jaar; Goede doorstroom- en loopbaanmogelijkheden en mogelijk heden om tijdelijk andere werkzaamheden te doen in het kader van uw loopbaan; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder kinder opvang, mogelijkheden tot deeltijdwerken, spaarverlof, studiefaciliteiten, spaarloonregeling, en aanbiedingen op verzekeringsgebied. Uw functie: U bent verantwoordelijk voor de administratieve nazorg van beschikkingen en beheert en archiveert de vreemdelingen dossiers; U verstrekt (telefonische) inlichtingen aan klanten van de vreemdelingendienst en aan externe instanties; U voert gegevens in geautomatiseerde systemen in en houdt statistische gegevens bij; U maakt afspraken en houdt de agenda bij; U draagt zorg voor de postverwerking en archivering van relevante stukken. Uw profiel: U heeft affiniteit met vreemdelingenzorg en -wetgeving; U bent in staat om accuraat te werken; U bent stressbestendig en flexibel en vindt het een uitdaging or te werken in een dynamische werkomgeving; U heeft kennis en ervaring op het gebied van werken met geautomatiseerde systemen; U heeft een klantgerichte en serviceverlenende instelling; U heeft ervaring met administratieve-, secretariële- en archief werkzaamheden; U bent sociaal en contactueel vaardig; U heeft een afgeronde opleiding op MAVO/MBO-niveau; U spreekt meerdere moderne talen, waaronder Engels; U bent bereid tot het volgen van functie relevante opleidingen Wij bieden: Voor de functie geldt salarisschaal 5 BBP (minimaal 1.693,00 tot maximaal 4.638,00) bruto per maand voor 36 uur per week. Inschaling is afhankelijk van leeftijd, kennis en ervaring; Pensioenopbouw vindt plaats bij het ABP; Goede doorstroom- en loopbaanmogelijkheden en mogelijk heden om tijdelijk andere werkzaamheden te doen in het kader van uw loopbaan; Een goed pakket aan arbeidsvoorwaarden, waaronder kinder opvang, mogelijkheden tot deeltijdwerken, spaarverlof, studie faciliteiten, spaarloonregeling, en aanbiedingen op verzekeringsgebied. Overige informatie: Informatie voor beide functies kan worden ingewonnen bij de heer R.H. Kool, hoofd regionale vreemdelingendienst, telefoon (06)55777041 of de heer R.J.H. Zoetemelk, personeelsmanagement- adviseur, telefoon (06)50290879. Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Uw sollicitatie: Belangstellenden worden verzocht binnen 14 dagen na publicatie hun sollicitatie (inclusief curriculum vitae) te richten aan: het hoofd van de divisie operationele ondersteuning, Postbus 4240, 2350 CE Leiderdorp, s vreemdelingendienst. Deze functies zijn ook intern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid gaat de voorkeur uit naar een interne kandidaat. Aanvullende selectiemiddelen als psychologische test en assessment kunnen deel uitmaken van de selectieprocedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VISSER T HOOFT LYCEUM Het Visser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke brede scholengemeenschap met vier vestigingen te Leiden, Leiderdorp en Rijns burg. Voor de locatie Leiden-Kagerstraat zijn wij op zoek naar mannen en/of vrouwen die in de middaguren schoonmaakwerkzaamheden willen verrichten. Doordat wij de schoonmaakwerkzaamheden geheel met eigen- personeel doen is het bij ons mogelijk alle schoolvakanties vrij te zijn. SCHOONMAKERS m/v Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer F. Veldman, telefoon 071-5171661 (school) of 071-4021494 (privé). U kunt telefonisch (071-5171661of schriftelijke solliciteren bij de heer F. Veldman, Visser 't Hooft Lyceum, Kagerstraat 1, 2334 CP Leiden. Feenstra Warmte Totaal Zorg is een landelijk actief installatiebedrijf met als voor naamste activiteit het installeren en onderhouden van CV- en warmwatersystemen in woningen en utiliteitsbouw. De servicedienst verzorgt in meer dan 550.000 huis houdens in Nederland service en onderhoud voor de CV- en warmwaterinstallaties. Feenstra heeft 15 vestigingen in Nederland en ruim 1.000 medewerkers. In verband r op zoek naa t voortdurende groei zijn wij \i s vestiging in Heerhugowaard SERVICEMONTEURS i storingen en het verrichten van onderhoudswerk a ONDERHOUDSMONTEURS r het verrichten van jaarlijkse inspectie-/onderhoudsbeurten aan cv-installaties. Wij bieden u een interessante functie in een plezierige werkomgeving bij een groeiende onderneming, daarbij zijn onze arbeidsvoorwaarden uitstekend te Bent u geïnteresseerd? Bel dan met de heer D. Helder of schrijf een brief naar onderstaand adres. Feenstra Heerhugowaard, Postbus 92, 1700 AB tel. (072) 576 46 66 WARMTE TOTAAL ZORG CONGREX HOLLAND BV For one of our clients we are looking for a part time receptionist (25 hrs) for an international organisation based in The Netherlands (region Leiden). The reception service provides information to visitors and staff, is responsible for the booking of meeting rooms, co-ordinates taxi transport and supports the in-house conference bureau. Applicants should: be fluent in English, French and Dutch have good communication skills have a good typing ability and be familiar with computers (Windows 95/97) be flexible and have a natural friendly attitude towards people be service minded be prepared to'assist the in-house conference bureau when needed Applications including a recent photograph should be sent to Mrs. Annette Boogaard, Congrex Holland BV, Postbus 302, 1000 AH Amsterdam. Further information can be obtained from Mrs. Gonnie Elfering at 071-5655056. Notariskantoor Warmond (Mr W. A. C. Haverkamp) vraagt op zeer korte termijn een enthousiaste/energieke fulltime NOTARIEEL MEDEWERKER M/V of SECRETARIEEL MEDEWERKER M/V die (enige) notariële ervaring heeft, in ieder geval enthou siast is en daarnaast een cliëntgerichte instelling en goede contactuele eigenschappen bezit. Het dorp Warmond is gelegen in de Duin- en Bollen streek. De praktijk is klein en algemeen, zodat een functie met gevarieerde .werkzaamheden kan worden geboden. Zij die belangstelling hebben voor een part-time functie worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. Schriftelijke reacties, voorzien van een curriculum vitae. gelieve u binnen tien dagen te zenden aan: Notariskantoor Warmond Postbus 45 2370 AA WARMOND Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij Mr W. A. C. Haverkamp en/of de heer A. B W. H. Dee, tel. 071-3010407. Hunkemöller behoort tot de Vendex KBB Speciaalzaken B.V. Hunkemöller biedt haar klanten een collectie die bestaat uit bodyfashion (b.h.'s, damesondergoed, lingerie en foundation), nachtkleding, badkleding en beenmode. De Hunkemöller collectie bestaat voor 80% uit zelfontwikkelde en onder eigen label aangeboden artikelen. Hunkemöller zoekt voor bestaande en nieuw te openen filialen: ONDERNEMENDE FILIAALMANAGER (35 uur per week) PLAATSVERVANGEND FILIAALMANAGERS (35 uur per week) en REPRESENTATIEVE VERKOOPSTERS (Hulpkracht, Parttime en Fulltime) Ondernemend en innemend. Commercieel, tactvol en servicegericht ingesteld. U bent flexibel inzetbaar en uw leeftyd is minder van belang. W(j bieden u o.a. een 35-urige werkweek, een goed salaris en 25% korting op aankopen. Denkt u de medewerkerster te zyn die wij zoeken? Schrijf dan een korte sollicitatiebrief binnen 2 weken na datum plaatsing naar Vendex KBB Speciaalzaken B.V., Werkmaatschappij Hunkemöller, afdeling Personeel en Organisatie, Postbus 386, 1200 AJ Hilversum, t.a.v. de heer G. Hoek. E-mail: G.Hoek@vendexsg.nl Spadon Agenturen bv, gevestigd in Warmond, is een kleine organisatie die diverse Zuid-Europese tegelfabrikanten vertegenwoordigt. Het programma omvat tegels voor zowel de particuliere markt als de professionele markt (luchthavens, kantoren, hotels etc.). Ons verkoopgebied beslaat heel Nederland. Wij zoeken op korte termijn een Commercieel Medewerker (MA') (binnendienst) Voor ons kantoor zoeken wij een dynamische, klantgerichte persoonlijkheid voor een lekker afwisselende baan. .lij bent/kunt/hebt Werk- denkniveau MBO+ Kennis van Word/Excel en Internet Goede beheersing Nederlands, Engels (evt. Duits) Zelfstandig werken Groeiende verantwoordelijkheden .Ie doet/maakt Contacten onderhouden met klanten en leveranciers Offertes Orderverwerking Wij bieden Een plezierig en informeel werkklimaat met korte communicatielijnen Volop ruimte om initiatieven te ontplooien en ontwikkelen Passende salariëring en goede arbeidsvoorwaarden wel een gezond stel hersens e Reacties naar: Spadon Agenturen bv, t.a.v. Dhr. U. A. Spadon. De Geestlaan 5, 2361 XW Warmond Stichting Welzijn Ouderen Rijnsburg I Valkenburg De stichting stelt zich ten doel het bevorderen van het materiële en immateriële welzij in de breedste betekenis van het woord en de zelfstandigheid van mensen van circa 53 jaar en ouder die woonachtig zijn in de gemeenten Rijnsburg en Valkenburg. De stichting beheert twee dienstencentra, één in Rijnsburg en één in Valkenburg. Binri de dienstencentra richt men zich voornamelijk op activiteiten t.b.v. vorming, ontwikke ling en ontspanning t.b.v. onze doelgroep, de ouderen in onze samenleving. Wegens vertrek van een huidige medewerkster zijn wij op zoek naar een opvolgster d in de functie van Ouderenwerker A (CAO Welzijn) de volgende werkzaamheden zt gaan verrichten: op basis van globale aanwijzingen uitwerken van dienstverleningsprojecten, zoals maaltijdvoorziening en persoonsalarmering; werven van vrijwilligers, het regelen van de inzet hiervan alsmede het begeleiden vrijwilligers (circa 140) bij het uitvoering van hun taken; verstrekken van algemene informatie en advies aan ouderen met betrekking tot hui vesting, hulpverlening, financiën etc. en het daarbij verwijzen naar de geëigende een op de functie afgestemde middelbare beroepsopleiding; beheersing van MS Word en Excel, gevoel voor cijfers; goede contactuele eigenschappen; accuratesse. Wij bieden u: een zelfstandige functie in een klein team; salaris volgens CAO Welzijn. Sollicitaties kunt u binnen 10 dagen richten aan: Stichting Welzijn Ouderen Rijnsburg-Valkenburg t.a.v. mw. A. van Toor Smidstraat 16 2231 EM Rijnsburg Voor inlichtingen kunt u bellen met mw. van Toor, tel. 071-402 07 36 (9.00 tot 15.00 uur). De kennismakingsgesprekken zijn gepland in week 38 (18 t/m 22 september). cremer ontwikkelt en fabriceert machines voor het tellen en verpakken van een groot aantal verschilende producten. Wij leveren wereldwijd aan bedrijven in onder andere de agrarische, farmaceutische- en de zoetwarenindustrie. Onze systemen worden naar het eisen- en wensenpakket van onze afnemers gefabriceerd, waarbij de verschillende mogelijkheden door ons worden aangegeven. Binnen de organisatie bevindt zich de afdeling engineering. Deze afdeling verzorgt het totale tekeningenpakket voor de produktie. Tevens zorgt deze afdeling voor de volledige gebruikers- en onderhoudshandleidingen voor de eindgebruiker. Deze documentatie wordt vanuit standaard tekstblokken samengesteld en indien nodig specifiek voor de ontworpen lijn aangepast. Om aan de groeiende vraag naar onze machines te voldoen willen wij de capaciteit van de afdeling engineering uitbreiden en zijn wij op zoek naar: De functie: Nadat de design engineers hebben bepaald hoe de te ontwerpen machine opgebouwd zal gaan worden, vindt er overleg plaats met de documentalist. Deze start aan de hand van de ontvangen gegevens met de opbouw van de documentatie vanuit standaard tekst- en grafische blokken. Bij nieuwe ontwerpen worden de ontbrekende blokken nieuw aangemaakt. Tijdens de afmontage van de machine/lijn controleer je of de bediening en het onderhoudsschema overeen komen met de door jouw gescl^ijven documentatie. Naast deze werkzaamheden kan het voorkomen dat je een gebruikerstraining gaat geven bij afnemers in zowel binnen- als buitenland. Wij vragen: Een creative documentalist met een technische achtergrond, die aandacht heeft voor details en kwaliteit. Een redelijke computerervaring, liefst ook met grafische pakketten. Daarnaast is een goede kennis van de Nederlandse, Engelse, Duitse en eventueel de Franse taal noodzakelijk. Wij bieden: Een zelfstandige baan in een sterk groeiend bedrijf met een informele werksfeer. Volop ruimte voor eigen inbreng en de mogelijkheid om jezelf te ontplooien. Een 38-urige werkweek (vrijdagmiddag vrij) en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur je reactie naar onderstaand adres t.a.v. Simone Turenhout. Voor meer informatie over ons bedrijf, kijk op www.c r informatie over de functie kun je tijdens kantoo i Veen op onderstaand telefoonnummer. CREMER B.V. Heereweg 5, 2161 AB Lisse tel.: 0252 419038

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44