Personeel Personeel Personee I scala college Saton Optiek WIJ ZOEKEN MEDEWERKERS MET INCASSERINGSVERMOGEN de horst Gielissen ZATERDAG 2 SEPTEMBER 2000 consulent wvg m/v r 36 l r per week waarden. Er is permanent aandacht voor optimale structuur, cultuur en werkprocessen, waarbij klantgericht heid, kwaliteit en doelmatigheid kern issues zijn. De ambtelijke organisatie bestaat uit 3 sectoren en 2 stafbureaus, te weten Ruimtelijke Zaken, Welzijn en Burgerzaken, Middelen en de staf bureaus Bestuursonderseeuning en Personeel 6 Organisatie. Functie-inhoud: - het verzorgen van intake-werkzaamheden; - het behandelen van en adviseren over aanvragen en heronderzoeken. - het bewaken en bespreken van de voortgang van gemaakte afspraken met zorginstellingen, indicerende instellingen en leveranciers; - het verrichten van frontoffice-werkzaamheden voor het regionale indicatie-orgaan Zorgwijzer U dient minimaal te beschikken over een relevante opleiding op mbo-sd- niveau. Daarnaast heeft u -bij voorkeur- ervaring op het werkterrein, bent u aantoonbaar dienstverlenend, stressbestendig, kunt u zelfstandig en in teamverband werken en heeft u een klantgerichte en flexibele instelling. Ons aanbod: Deze functie biedt u volop de gelegenheid tot verdere ontwikkeling van uw kwaliteiten in een boeiende werkomgeving met enthousiaste collega's, waarbi) initiatief zeer op prijs wordt gesteld. Er gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeenten. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 4.831," bruto per maand bij een fulltime dienstverband (salarisschaal 7). Overige informatie: Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.F. van Beekum, hoofd bureau Sociale Zaken, telefoon (071342 81 20. Sollicitaties: Als deze functie aansluit bij uw capaciteiten en ambities, nodigen wij u van harte uit uw schriftelijke sollicitatie te zenden aan het College van burgemeester en wet houders van Rijnwoude, Postbus 115, 2394 ZG Hazerswoude-Rijndijk Sinds 1 augustus 1998 vormen het Anna van Rijn College te Nieuwegein, r.s.g. Broklede Breukelen, het Minkema College te Woerden, het Schoonhovens College en het Scala College te Alphen aid Rijn het samenwerkingsverband 5=1. Deze bestuurlijke krachtenbundeling op het terrein van personeelsbeleid en kwaliteitsbeleid is voor vier jaar aange- Het Scala College: i Actief cn goed onderwijs i Een plezierig cn ordelijk werkklimaat i 7,org en aandacht voor elke leerling i Streven naar zelfstandig leren door leerlingen i Eci) breed aanbod aan studiemogelijkheden i Tweejarige brugperiode met klassen vwo, vwo/havo, havo/mavo en mavo/vbo i Speciale sportklasscn in de brugperiode i Veel activiteiten voor leerlingen Het Scala College is een openbare scholengemeenschap met circa 141 leerlingen en 130 medewerkers. Op het Scala College ontstaan per direct de volgende vacatures: (m/v) DOCENT DUITS i FTE 2e 8, Volledige baan; ook naar een gedeelte van de vacature kan worden gesolliciteerd TECHNISCH ONDERWIJS ASSISTENT 0,5 of 1 ra (hoofdtaak scheikunde) Naar deze functie(s) kan mondeling en/of schriftelijk worden gesolliciteerd. Sollicitatiebrieven kunnen, met vermelding van de vacature, binnen 10 dagen gericht worden aan: afd. personeelszaken, Diamantstraat 31, 2403 AS Alphen aan den Rijn. Inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de voorzitter van de centrale directie dhr. A.J.M van Gils, tel.: 0172-42 37 37. Princestraat 38 Katwijk Winkelhof 4.3 Leiderdorp Saton Optiek is een regionaal opererend optiekbedrijf met vestigingen in Katwijk en Leiderdorp. Wij zijn gespecialiseerd in bet aanmeten van brillen, contactlenzen en boortoestellen. Voorts bonden wij ons, als International Sports Vision Member, bezig met bet testen en adviseren van topsporters, coaches en verenigingen. Voor onze optiekaftlcilng in Katwi|k zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de full time functie (35-40 uur) van: Administratief-Optiek medewerker 'laken Administratief-Optick medewerker: •administratieve handelingen als het beheren per computer van bestellingen, klantenbestand, mailingen, orderadministratie en voorraadbeheer. •secretaliële handelingen als het typen, correspondentie, rekeningbeheer, agenda- bewaking, in- en uitgaande post, telefoon- en faxbeheer. •commerciële handelingen als het bestellen en afleveren van contactlenzen en contactlensvloeistoffen, computertests, verkoop en advisering van zonnebrillen, brilmonturen en glazen. •lichte schoonmaak- en poetswerkzaamheden. Wij bieden een afwisselende baan met veel verantwoordelijkheid in een modern en goed geoutilleerd bedrijf, waar service, kwaliteit en vakmanschap hoog in het vaandel staan. Salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zijn uiteraard in overeenstem ming met deze functie. Profiel voor bovenstaande functie: Je past in onze cultuur als je ambitieus, een zelfstandige tcamplaver en in meerdere opzichten flexibel bent. Je hebt je HAVO/VWO of MBO-opleiding afgerond en bent bereid om diverse optiekgerichte trainingen te volgen. Ervaring in het werken met computer, goede beheersing van de Nederlandse taal en een representatief voorkomen is gewenst. Ben je in vo vitac naar: :cn nieuwe uitdaging, schrijf dan een bondige brief met curriculum Saton Optiek; t.a.v. Kees Saton. Postbus 508, 2220 AM Katwijk aan zee Wil je nog meer weten, bezoek onze website www.satonoptiek.nl of bel voor nadere informatie over de functie naar Gerard I loogduijn (07140 I6 949 of Kees Saton (071) 40 76 675. BOEDER CS GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR Boeder CS is een gerenomeerd, gerechtsdeurwaarderskantoor in Haarlem. Het bedrijf ver leent assistentie aan organisaties bij het innen van vorderingen en handelt in eigen beheer het gehele incassotraject af. Opdrachtgevers komen veelal uit het midden- en kleinbedrijf in heel Nederland. Het bedrijf heeft circa 20 medewerkers en kenmerkt zich door deskundigheid, kwaliteit en betrokken heid. In verband met sterke groei zoeken wij een (m/v) MEDEWERKER DEBITEURENBEHEER een nauwkeurig en klantgericht persoon De functie: U bent verantwoordelijk voor de behandeling van dossiers van At/mZ U werkt zelfstandig en nauwkeurig. U behandelt voor uw zaken de correspondentie en de inkomende en uitgaande telefoongesprekken. Uw profiel: Een medewerker die nauwgezet de administratie voert in zijn/haar eigen zaken. HAVO/MEAO-werk- en denkniveau. Geen ervaring vereist, wordt wel gewaardeerd. Een medewerker die actief meebouwt aan het bedrijf. U beschikt over goede communicatieve vaardigheden en werkt graag met collega's. Boeder biedt: Een solide en professionele organisatie met een goede reputatie en een sterk dienstenpakket. Een uitdagende functie met zekerheid en continuïteit, waarbij u uw kennis kunt toepassen en vergroten. Een 20 jaar jong bedrijf met enthousiaste en gemotiveerde collega's. Een interne opleiding met de mogelijkheid om na een jaar externe vakopleidingen te volgen. Uitstekende arbeidsvoorwaarden waaronder veel vrije tijd. Spreekt deze functie u aan? Stuur dan uw sollicitatie met c.v. naar Deurwaarderskantoor Boeder CS, Postbus 5035. 2000 CA Haarlem, t.a.v. de heer O. J. Boeder. Indien u vragen heeft kunt u ook telefonisch contact opnemen 023-5177 661 Secr. Varkevisserstraat 178 2225 LJ Katwijk. Tel.: 071-4016921 Het bestuur van bovengenoemde Hervormde Basisschool roept sollicitanten op voor de functie van Adjunct-directeur m/v De Oranjeschool telt ruim 360 leerlingen (verdeeld over 14 groepen) en staat in „het oude dorp" van Katwijk. De school is één van de zeven basisscholen van de Stichting Hervormde Scholen. Deze stichting heeft tot grondslag de Heilige Schrift als onfeilbaar Woord van God, vastgelegd in de Drie Formulieren van Enigheid. Functie-informatie >- Het betreft een volledige formatieplaats (1 fte). s- De vacature is onstaan per 1 -08-2000 door het vertrek van de adjunct-directeur naar elders. Wij zijn op zoek naar een collega die: Bewust kerkelijk meelevend is, bij voorkeur Nederlands Hervormd. Instemt met de doelstelling en grondslag van de school. Veel waarde hecht aan collegiale samenwerking en oudercontacten. Bereid is zich in te zetten voor buitenschoolse activiteitein. Inlichtingen bij de heer J. ter Harmsel (directeur) tel. 071-4016921 (school: di, wo, do) tel. 071-4024551 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen richten aan de secretaris van het schoolbestuur, dhr. A. A. G. Balkenende, per adres Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk aan Zee. Een unieke kans om kennis te maken met het onderwijs aan ZMOK. School De Horst, een samenwerkingsschool voor ZMOK zoekt zo spoedig mogelijk: Een taakleerkracht voor 3 dagen per week De aanstelling is in elk geval tot 1 augustus 2001. De school telt momenteel 60 leerlingen in de leeftijds categorieën 6-12 jaar. Deze leerlingen bezoeken de school vooral vanwege hun gedragsproblematiek. Functie-eisen: Wij vragen de bevoegdheid voor leraar basisonder wijs, eventueel aangevuld met aantekening Speciaal Onderwijs. Functie-inhoud: Als taakleerkracht bent u ondersteunend voor de groepsleerkrachten. U verricht didactisch werk'met kleine groepen en/of verzorgt de crisissituaties. Gedurende één dag bent u werkzaam in een vaste groep. Inlichtingen: Inlichtingen worden verstrekt door J. Adema, directeur. Telefoon tijdens schooltijden 071 - 531 15 17. Telefoon privé: 06 - 207 78 780. Sollicitatie: Sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan: School De Horst, t.a.v. de directeur, César Franckstraat 5, 2324 JM Leiden. Gevraagd per direct: secretaresse voor 32 uur leeftijd 20-25 jaar Wat moet je kunnen: Windows Office (Word/PowerPoint en enige be sturingskennis) Zo mogelijk: grafische programma's Nederlands zelfstandig correspondentie opstel len/versturen Telefoon aannemen Wat vragen wij nog meer van je? Ervaring Flexibel in tijd en werkzaamheden (soms ook hand- en spandiensten tijdens evenementen) Karakter en intelligentie; je kent de kortste weg van A naar B Beetje commercieel gevoel Accuratesse Klantgerichtheid/dienstverlenend Een tikkeltje avontuurlijk Gezellig in de omgang Betrokken bij het reilen en zeilen van onze „wereldtent" Verantwoordelijkheidsgevoel voor je taak Trots op ons bedrijf (komt vanzelf! Fountain Fantasies is hèt kenniscentrum op het ge bied van evenementenorganisaties, verzorgt trainin gen en publicaties en organiseert spraakmakende bedrijfsevenementen voor de top-100 bedrijven in Nederland. Het kantoor is t/m december gevestigd in Leiden en verhuist daarna waarschijnlijk richting Amsterdam. Stuur je sollicitatie met c.v. en pasfoto z.s.m. naar Nicoline van Straten. Postbus 2040, 2301 CA Lei den of e-mail naar nicoline@fountainfantasies.nl G5l Motorhuis Groep Bij de Motorhuis Groep werken in totaal ruim 675 mensen, verdeeld over 14 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuls Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons In dienst blijven. De zeven Opel-dealerbedrijven van de De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwa liteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor ons Opel-dealerbedrijf Het Motorhuis Leiden komen wij graag in contact met belangstellenden voor de functie van: Verkoper m/v v- -• -• 7' "4 Een resultaatgerichte -liefst ervaren- collega die zijn of haar gevoel voor commercie kan koppelen aan uitstekende communicatieve vaardigheden en een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Geheel zelfstandig advi seer je onze klanten over de aanschaf van een auto. |e bent je er daarbij voortdurend van bewust dat dat voor hen geen alledaagse zaak is. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij e hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar. Motorhuis Groep, afd. Personeel 8. Organisatie, postbus 1, 2160 AA Lisse. Of bel eeist voor meer informatie met de heer Th. Verhoeven (071-535 18 0 Het Motorhuis Leiden Gielissen Interiors Exhibitions realiseert wereldwijd spraakmakende interieur- en tentoonstellingsprojecten. Dit gebeurt vanuit moderne vestigingen in Eindhoven, Amsterdam, Helmond, Deurne, Düsseldorf en Parijs. In totaal zijn er 370 deskundige en gedreven mensen werkzaam. Gielissen heeft zowel nationaal als internationaal een klantenkring om trots op te zijn en is in haar boeiende werkgebied één van de grootste bedrijven van Europa. Voor onze vestiging in AMSTERDAM (90 medewerkers) zijn wij - in verband met onze ambitieuze groeiplannen - op zoek naar een: FINANCIEEL ADMINISTRATEUR In deze functie bent u verantwoordelijk voor een correcte financiële administratie. U gaat zich onder andere bezighouden met de debiteurenadministratie en het controleren en registreren van binnen- en buitenlandse betalingen en declaraties. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor het cashflowbeheer en de voorbereidende werkzaamheden voorde periodieke rapportages. Kortom een zeer brede financiële functie. U gaat deel uitmaken van een team van zeven medewerkers, u rapporteert rechtstreeks aan de controller en vervangt deze tijdens zijn afwezigheid. Voor deze cruciale functie verwachten wij een HBO werk - en denkniveau met hiernaast enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie in de profitsector. Een praktische instelling, gedreven heid, flexibiliteit en leergierigheid zijn eigenschappen die wij in deze functie van u verwachten. Bel voor meer informatie: Henk Noordbruis (Controller) 020 -5811411. MAGAZIJNCHEF U bent verantwoordelijk voor een optimaal magazijnbeheer en de transportplanning. U besteedt veel tijd aan het optimaliseren van processen die betrekking hebben op het ontvangen, beheren en verstrekken van goederen. Daarnaast plant en huurt u transportmiddelen (ook op beurs- locatie) en maakt hierover prijsafspraken. U geeft leiding aan vijf medewerkers. Door de sterke groei binnen Gielissen zal uw functie de komende jaren uitgebreid worden met o.a. taken op gebied van logistiek en planning. U beschikt over een opleiding op minimaal MBO-niveau en u heeft als leidinggevende enkele jaren ervaring opgedaan in het aansturen van magazijnen en transport. Bel voor meer informatie: Han Hirschman (Productiemanager) 020 - 5811411. Informatie sollicitatie Wilt u meer weten over onze onderneming of over andere vacatures? Raadpleeg dan onze website: www.gielissen.com. Indien u geïnteresseerd bent in de bovenstaande functie, dan kunt u een brief met CV sturen naar: Gielissen Interiors Exhibitions t.a.v. de afdeling P&O Condensatorweg 36 1014 AX Amsterdam

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40