Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel 'JS Side hartekamp GR0EP6BEGELE1PER OF ZORGCOÖRDINATOR A^LEO KANNER SCHOOL Fijne vakantie gehad?... en zin in een nieuwe baan? een invalkracht (m/v) Help ir randstad |AG 2 SEPTEMBER 2000 Willem van den Bergh is een christelijke organisatie jr ondersteuning en begeleiding aan mensen met een standelijke beperking. 19en-[i het adres Olifantenlaan 4 6 is een vacature ontstaan )r de functie van Groepshoofdm/v 32 uur per week Colle iging Olifantenlaan 4 wonen acht dames en vier heren in de it 7 [tijd van 53 tot 73 jaar. Er zijn twee huiskamers (4a en 4b) eiderin elke huiskamer wonen 6 cliënten. 54121 Olifantenlaan 4a wonen cliënten die allen lijden aan de ryisjcte van Alzheimer. Het stadium van het ziekteproces is >alend voor de mate van de lichamelijke en verstandelijke .jerking. Sfeer, geduld en creativiteit zijn hier sleutelwoorden. Olifantenlaan 4b woont een heterogene groep cliënten, bel qua lichamelijke als verstandelijke beperkingen. I fce cliënten zijn erg gesteld op hun eigen invulling van de dag. Olifantenlaan 6 wonen zeven dames en één heer in de J^Jtijd van 49 tot 71 jaar. Eén cliënt heeft een meervoudige lerking. De cliënten hebben een matig/licht verstandelijke lerking en zijn redelijk zelfredzaam. Huiselijkheid is een [OÏngri^kaspecc' «IS 40 'sHeerenLoo /Mo Zorggroep Willem van den Bergh maakt deel uit van de 's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Verwacht wordt van het groepshoofd dat hij/zij: beschikt over een duidelijke visie op het gebied van zorg en begeleiding aan mensen met een verstandelijke beperking (en de ziekte van Alzheimer) beschikt over het vermogen deze visie in de praktijk gestalte te geven kan samenwerken met collega's, waarbij openheid en feedback belangrijk worden gevonden in staat is op inspirerende, stimulerende en coachende wijze leiding te geven belang hecht aan een goede, prettige werksfeer met een gezonde dosis inlevingsvermogen en humor enthousiast en creatief is en open staat voor veranderingen. Wij zoeken kandidaten die in het bezit zijn van een verpleeg kundig diploma aangevuld met een gerichte management opleiding en ervaring hebben in het leidinggeven. Het salaris is conform de CAO Gehandicaptenzorg en is afhankelijk van opleiding en ervaring. De mogelijkheid tot kinderopvang wordt geboden. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mevrouw J.W. Dijkstra, assistent Personeelsconsulent Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org 3e KARWEI bouwmarkt aan de Ambachtweg n Katwijk zoekt een linistratief medewerker e verricht alle activiteiten rond de financiële n goederenadministratie en ondersteunt het panagement met diverse secretariële taken, e hebt een (administratieve) opleiding op BO+ of MBO niveau. Je bent open en lexibel, stressbestendig en hebt uitstekende ommunicatieve vaardigheden. Je kunt zorg- 'uldig en zelfstandig werken en prettig met riensen omgaan. Kennis en ervaring met Administratieve software is een pré. 'oor meer informatie kun je bellen met louwmarktmanager Jan van Bemmel op ëlefoon (071) 408 66 16. Wil je (m/v) schriftelijk reageren, stuur dan een briefje met c.v. naar KARWEI Bouwmarkt, t.a.v. de heer J. van Bemmel, Ambachtweg 19, 2222 AH Katwijk. Hessels Transport is op zoek naar u!U Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zoeken we versterking van ons team. rkzaamheden bestaan uit het trucken voor onze opdrachtgever met ferry [pleggers (tautliners met schuifdaken) in de Benelux en Duitsland, nt in dit werk de hele week van huis en uw standplaats is Vlaardingen. Het bezit van een A.D.R. diploma geniet de voorkeur. It u die allround buitenland chauffeur die wil werken voor uw geld? Voor uw reactie kunt u contact opnemen met H. C. Hessels tel.: 0255-514465 of schrijven naar: Hessels transport. Wijk aan Zeeërweg 54, 1972 NS, IJmuiden Stannah Trapliften B.V. maakt onderdeel uit van de Engelse Stannah Groep, die wereldwijd marktleider is op het gebied van trapliften. Het dochterbedrijf in Nederland js verantwoordelijk voor de marketing, verkoop, installatie en service van hoge kwaliteit trapliften. Deze worden geleverd aan mensen (vooral senioren) met traploopproblemen. Stannah is een begrip op de markt en staat voor kwali teit, innovatie en een goede service. de markt naar onze producten, zoeken wij voor onze marketing verkooporgani- adm| Sales Advisor (m/v) Inkomensindicatie: 70.000 - 90.000 plus auto v/d zaak la een gedegen training (o.m. in Engeland) Stannah producten verkoopt aan particulieren/eindgebruikers en n Nederland 'e en bestaande accounts ontwikkelt is aanmaakt, trapsituaties opmeet voor het laten vervaardigen van raildelen en de communicatie onder- loudt met het Engelse moederbedrijf t.a.v. de ordervoortgang d 25-40 jaar j deze uitdagende en zelfstandige functie zoeken wij iemand die' ,-jn opleiding heeft op MB0/HB0 niveau, liefst met een technische achtergrond zjAtfiniteit heeft met senioren Een goede beheersing heeft van de Nederlandse [Affiniteit heeft met computergebruik (MS Word en Excel) peer gedrev [WINKELS IN ZITMELJBELENl vraagt voor het filiaal op de Woonboulevard „RIJNEKE" te Zoeterwoude een FILIAALHOUDER/VERKOPER m/v Onze gedachten gaan uit naar iemand van 28 jaar of ouder, die het verkopen (bij voorkeur in de meubelbranche) in z'n vingers heeft. Een belangrijk deel van de taak zal zijn het verkopen/adviseren van zitmeubelen, verder zal er leiding gegeven moeten worden aan een klein team medewerkers en het verzorgen van lichte .administratieve werkzaamheden. Bent l Schrijf dan een brief naar: Lucky Leder b.v. Postbus 134 2600 AC te Delft T.a.v. de heer C. B. v. Schip Voorschotense Openbare Schooi Openbare Basisschool De VOS zoekt: groepsleerkracht bovenbouw WTF 0,7732 De VOS: - is met ruim 400 leerlingen de grootste basis school van Voorschoten, een groen dorp tussen Leiden en Den Haag - heeft twee locaties, beide met groep 1 t/m 8 - heeft een team van ervaren leerkrachten - werkt met een combinatie van leerstofjaar- klassensysteem en adaptief onderwijs - wordt bestuurd door een zelfstandige bestuurscommissie Wij zoeken een enthousiaste nieuwe collega die: - wil lesgeven in onder- en middenbouw - collegialiteit en flexibiliteit vanzelfsprekend vindt - affiniteit heeft met openbaar onderwijs - zich verder wil ontwikkelen - vindt dat een school meer is dan een plek waar wordt lesgegeven. Word jij onze nieuwe collega? U kunt uw sollicitatie binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Openbare Basisschool De VOS t.a.v. P. A. G. der Kinderen Prinses Marijkelaan 2 2252 HH Voorschoten Voor inlichtingen kunt u bellen met Peter der Kinderen (directeur), tel. 071-5613934 of 071-5612544 (school), 071-3416275 (privé). 1 J U U UzORG-EN DIENSTVERLENING AAN GEHANDICAPTEN I Heemstede, 2 september 2000 De Hartekamp is op zoek naar een aantal collega's voor de functie van De Hartekamp is een organisatie voor zorg- en dienstverlening aan verstandelijk en meervoudig gehandicapten in Heemstede, Bennebroek, Hillegom en Heemskerk en maakt deel uit van de Hartekamp-WDD groep, Momenteel hebben wij op een aantal verschillende groepen vacatures voor e zorg coördinatoren. Als zorgcoördinator ben je In het bezit van een verpleegkundig of, afhankelijk van de zorgvraag, meer agogisch gericht diploma en heb je reeds je sporen In de gehandicaptenzorg verdiend. Naast de dagelijkse zoig ben je als zorgcoördinator verantwoordelijk voor het opstellen van deelplannen verpleging en het samenstellen van het zorgdossier van zo'n zes bewoners. Voor die bewoners ben je de spin In het web: je onderhoudt regelmatig contacten met ouders en familie en overlegt frequent met collega's van de eigen afdeling, maar ook van andere disciplines over de inhoud en vormgeving van de zorg. Voor deze functie bedraagt het minimale percentage dienstverband 60%. Als groepsbegelelder draag je een grote mate van verantwoordelijkheid voor een kwalitatief optimale uitvoering van de zoig voor de bewoners van de leefgroep. Je ondersteunt de zorgcoördinator bij de opstelling en implementatie van de zorgplannen en begeleidt o.a. leerlingen en stagiaires. Voor deze functie heb je een verpleegkundig of ander voorde zorej relevant diploma op minimaal MBO niveau nodig. Naast boeiend en afwisselend werk en een prettig werkklimaat biedt De Hartekamp zorgcoördinstoren een salaris volgens functiegroep 45 (maximaal 4.664,- bruto/naar rato) en groepsbegeleidere een salaris volgens functiegroep 40 (maximaal 4.429,- bruto/naar rato). Heb je belangstelling voor een functie bij De Hartekamp, dan nodigen wij je uit ons een sollicitatiebrief te schrijven t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie van De Hartekamp, Herenweg 6,2105 M6 te Heemstede. In je brief kun je aangeven naar welke functie, welk type zorgvraag en welk percentage dienstverband je voorkeur uitgaat, je eerst nadere informatie over de verschillende mogelijkheden, dan kun je ons bellen vla het telefoonnummer van het secretariaat van P&O: 023-5633115. Uiteraard ben je van harte welkom op onze Informatieve dag op zaterdag 16 september a.s. Vraag ons naar het programma. Het bestuur van de stichting Prof. Dr. Leo Kannerschool, bijzonder neutrale school voor speciaal onderwijs aan Z.M.O.K., vraagt zo spoedig mogelijk: WTF l.OOO. De school heeft een SO en VSO afdeling en is centrumschool voor autisti sche leerlingen in het speciaal onderwijs. De aan te stellen leerkracht zal in eerste instantie werkzaam zijn in boven- bouwgroepen (leeftijd leerlingen 10-12 jaar). Bent u in het bezit van de vereiste bevoegdheden dan verzoeken wij u uw schriftelijke reactie te zenden aan de directie, Endegeesterstraatweg, 2342 AK Oegstgeest. Informatie over de functie: de heer Hooft, directeur; of mevrouw Sonders, adj. directeur, tel. 071-5150599. Herv. Basisschool "Pr. W. Alexander" Parsstraat 1-3, 2221 SM Katwijk Tel.: 071-4080994 Dir.: J. J. v. Gils/C. D. Quartel. fff Onze gymleraar heeft een baan bij het voortgezet onderwijs gekregen. En nu zijn wij, leerlingen van de „Pr. W. Alexanderschool", op zoek naar een meester of juf, die ons op dinsdagmorgen gymles wil geven. Wij zoeken iemand die: - een Prot. Chr. levensovertuiging heeft, - bevoegd is voor het geven van gymlessen (liefst een vakleerkracht), - op dinsdagmorgen beschikbaar is (van 8.45-12.15 uur), - zo snel mogelijk kan beginnen. Inlichtingen over deze vacature kunt u krijgen bij de directie van de school. Tel.: 071-4080994 (overdag) of 071-4031439/4026753 ('s avonds). Sollicitaties kunt u, binnen 10 dagen richten aan het bestuur van de Her vormde Scholen, Abeelplein 40, 2225 NH Katwijk. Werken bij een bank? m/v Dat kan! Voor een grote bank in Leiden zijn wij op zoek naar een assistent accountmanager. Je werkzaamheden zullen bestaan uit ondersteuning van het verkoop- of specialistenteam bij het uitbouwen van relaties en de afhandeling van de daaruit voortkomende werkzaamheden. Heb je een mbo werk- en denkniveau en ben je op zoek naar een fulltime baan voor lange tijd? Reageer dan snel! Informatie bij Anoeska Fakkel, tel. (071) 514 77 44, Leiden, Kort Rapenburg 6, administratief Administratieve medewerkers KLM m/v Voor diverse administratieve functies op Schiphol zijn wij op zoek naar gemotiveerde medewerkers mensen die van aanpakken weten. Heb jij administratieve ervaring, kun je omgaan met Word, Windows, Excel en heb je een gedegen kennis"van de Nederlandse en Engelse taal? Dan ben jij degent die wij zoeken!!! Ben je geïnteresseerd en wil je meer infor- sop. Informatie bij Daniëlle Suèr, tel. (020) 406 17 45, Schiphol, Walaardt Sacréstraat 228Geb.72 cateringmedewerker m/v Voor een aantal cateringbedrijven in Leiden en omgeving zijn wij op zoek naar cateringmedewerkers. Vind je het leuk om mensen een goede en lekkere lunch voor te schotelen en heb je een klantvriendelijke instelling? Dan ben jij de persoon die we zoeken! Ben je geïnteresseerd? Kom dan zo snel mogelijk langs voor een inschrijfgesprek. Informatie bij Frank de Zwart, tel. (071) 523 27 22, Leiden, Schuttersveld 9.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 33