Personeel Personeel Personeel fulltime administratief jd medewerk(st)er Sïursistenregistratie/Receptie edewerker u ken mv medewerker afwaskeuken m/v Projectcoördinator Intakebureau m/v Trainer J De baan op maat bestaat! IRDAG 2 SEPTEMBER 2000 emilie knappert postbus ass scholengemeenschap 2300 ar leiden ags071 - 5353355 1 P Ttlu'n, De EMILIE KNAPPERT scholengemeenschap te Leiden Sr"J School voor Middelbaar Beroepsonderwijs ■nnfaagt met ingang van zo spoedig mogelijk een -i werkzaamheden bestaan uit n iet beheren van de cursistenregistratie Lype- en receptiewerkzaamheden dij zoeken een accurate collega met een flexibele instelling, die na 4n inwerkperiode zelfstandig in ons team functioneert. nctie-eisen: diploma HAVO/MEAO ichtingen bij mevrouw L. van Harskamp, hoofd van de administra- tel 071-5353355 iorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." lariëring: functieniveau 5 met maximum 4.122,- bij een volledige betrekking. smuiu» wekenk schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 16 september a.s. sturen naar i sollicitatiecommissie op het adres van de school: !&SGFrtt)us 656, 2300 AR Leiden of faxen naar nr. 071-5353399. - Mid "p 0 De school maakt deel uit van de Wfest liaconessenhuis n is een alge- 299(< middelgroot, !27777|rn ziekenhuis, ïehuujrken ruim 1000 rerkers. Jaar boeken r i.OOO patiën- iliklinieken ongeveer mten op- Binnen onze Civiele Dienst hebben wij voor de Centrale Keuken tijdelijke plaatsingsmogelijkheden voor enthousiaste didaten in de functies van 36 uur per week vacaturenummer 129 •e werktijde f zijn bij rooster geregeld, waarbij u inzetbaar bent van m$j 'ndag t/m zondag van 06.30 uur tot 15.00 uur. Wat wij bijlen: Gevarieerde werkzaamheden, waarbij u eenvoudige kookyvèfkla am heden verricht, zoals de (voorbereiding ip"<Je nagéj^chten partie, slaatjes, rauwkost en aardappel pdrtie. U dra&cjt zorg voor het juiste gebruik van de aanwezige appjrfftuur alsmede het schoonhouden van de materialen erymiddelen in de parties. Verder assisteert u ^ij het portioneren van de voeding aan de voedingsband én wordt u ingezet voor de schoonmaak van het keukenoómplex. Tenslotte kunt u bij uitzondering worden ingezet in de broodkeuken. Het salaris is'ingedeeld in functiegroep 20 en bedraagt maximaal 3.680,- bruto per maand (op basis van een 36-urjge werkweek). Het betreft een tijdelijke functie voor lur van 1 jaar met eventueel hierna een mogelijkheid >t een vaste aanstelling. Wat wij vragen: Naast enthousiasme werkt u graag in teamverband. U beschikt over een vakgerichte opleiding op,minimaal LBO-niveau. Verder strekt enige ervaring in de praktijk opgedaan in een insteilingskeuken of horeca tot aanbeveling. Tenslotte kunt u werken volgens de hygiënecode HACCP en bent u in staat in een warme vochtige omgeving te functioneren. Beheersing van de Nederlandse taai is noodzakelijk. voor de weekends, 16 uur per 2 weken vacaturenummer 130 De werktijden zijn per 2 weken, 2 dagen in het weekend (in principe) van 07.00 tot 15.30 uur. Wat wij bieden: Afwisselende werkzaamheden, waarbij u de vaatwasmachine bedient en de daarbij behorende werkzaamheden verricht, zoals zorgdragen voor een goede kwaliteit van de gereinigde afwas en voor het juiste gebruik van de aanwezige apparatuur. U draagt zorg voor het schoonhouden van apparatuur, transportmiddelen en afwas keuken en u wordt bij uitzondering ingezet voor schoon maakwerk in de keuken. U assisteert bij het portioneren van de voeding in de keuken en zorgt voor het transport van de voedingswagen van en naar de afdeling. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 15 en bedraagt maximaal 3.463,- bruto per maand (op basis van een 36-urige werkweek). Het betreft een tijdelijke functie voor de duur van 1 jaar. Wat wij vragen: Naast uw vermogen om in teamverband te werken bent u enthousiast en kunt u in een warme, vochtige omgeving werken. Enige kennis van en/of ervaring in de praktijk strekt tot aanbeveling. Beheersing van de Nederlandse taal is noodzakelijk. Arbeidsvoorwaarden: Voor bovengenoemde functies zijn de arbeidsvoorwaarden conform de CAO Ziekenhuizen. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, on der meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij N5-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinder opvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie over beide functies is verkrijgbaar bij de heer R.K.E. Kruithof, hoofd Keuken, tel. 071 - 517 82 32. Sollicitaties: Indien u wilt reageren op een van deze vacatures, kunt u uw brief of ingevuld sollicitatieformulier (verkrijgbaar bij P&O of de heer Kruithof) - onder vermel ding van het vacaturenummer en de functie - binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de heer F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail: p&o@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Research voor Beleid Holding BV is een landelijk onderzoeksbureau met een uniek karakter. Dataverzameling is onderdeel van deze Holding en is verantwoordelijk voor de praktische uitvoering van projecten en onderzoeken. Dataverzameling is opgebouwd uit acht afdelingen: Intakebureau, Call Center, Veldwerk Kwalitatief, Veldwerk Kwantitatief, Operatorsbeheer, Fulfilment, Electronic Data Processing en Trainingen. Voor de afdeling Intakebureau zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving In deze functie werkt u in een team van 3 projectcoördinatoren. U bent samen voor de verschillende onderzoeken en projecten onder meer verantwoordelijk voor de intake, het opstellen van planningen, de dagelijkse controle op de voortgang en de uit voering, het signaleren van problemen en het formuleren van oplossingen, de rapportage en de administratieve verwerking van gegevens. U bent betrokken bij het aansturen van de overige uitvoerende afdelingen en neemt deel aan diverse vormen van overleg. Wij vragen minimaal HBO werk/denkniveau minimaal 2-3 jaar werkervaring leidinggevende capaciteiten organisatorisch vermogen sociale en communicatieve vaardigheden ervaring met Word/Excel is een pré Voor de afdeling Trainingen zijn wij op zoek naar een m/v Functieomschrijving De afdeling trainingen draagt zorg voor het opleiden/trainen van nieuwe call center medewerkers en het trainen en begeleiden van supervisoren. Als trainer bent u verantwoordelijk voor het geven van basistrainingen alsmede trainingen die specifiek gericht zijn op bepaalde projecten of vaardigheden. Wij vragen HBO werk/denkniveau didactische vaardigheden affiniteit met callcenter activiteiten ervaring met het geven van trainingen en het begeleiden van groepen is een pré ervaring met Word/Excel bij voorkeur relevante werkervaring Wij bieden goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een veelzijdige en uitdagende functie een uitstekende sfeer in een jong team een dynamisch bedrijf met een open cultuur Voor informatie over beide functies kunt u telefonisch contact opnemen met Carla Hollander, Hoofd Dataverzameling: (071)52538 46. Stuur uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae (o.v.v. de betreffende functie) naar: Dataverzameling B.V. t.a.v. Mevrouw A.B. Scheltes, Directeur Postbus 985, 2300 AZ Leiden Dataverzameling, Schipholweg 13-15 Leiden Chr. MBO KATWIJK JAN EVERTSENLAAN 2 2224 SV KATWIJK 071-4090560 Chr. MBO Katwijk school voor middelbaar beroepsonderwijs vraagt met ingang van zo spoedig mogelijk een fulltime administratief medewerk(st)er Cursistenregistratie/Receptie De werkzaamheden bestaan uit: - het beheren van de cursistenregistratie - type- en receptiewerkzaamheden De standplaats is grotendeels in Katwijk en gedeeltelijk in Leiden. Wij zoeken een accurate collega met een flexibele instelling, die na een inwerkperiode zelfstandig in ons team functioneert. Functie-eisen: diploma HAVO/MEAO Inlichtingen bij mevrouw L. van Harskamp, hoofd van de administratie, tel 071-5353355 Voorkeur: "Alle mensen worden vrij en gelijk in waardigheid en rechten geboren." Salariëring: functieniveau 5 met maximum f 4.122,- bij een volledige betrekking. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 16 september a.s. sturen naar de sollicitatiecommissie op het adres van de school: Postbus 656, 2300 AR Leiden JUlid of faxen naar nr. 071-5353399. West De school maakt deel uit van ROC de Groep Thuiszorg Grooi Rijnland levert een groot aantal diensten op het gebied van gezondheid en welzijn. Daartoe behoren onder meer: veiplcging, ver- ZQiging en schoonmaakhulp, maar ook het geven van cursussen voor aan staande ouders en de kapper-aan-huis service. We zijn letterlijk voor jong en oud (-9 maanden tot ca 100 jaar). Op dit moment bestaat onze oigani- satie uit zo'n 1600 medewerkers. We werken voor de mensen in Leiden. Alphen aan de Rijn en een groot aantal omliggende gemeenten. Thuiszorg Groot Rijnland zoekt voor de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Voorlichting en Preventie: Docenten Zwangerengymnastiek (m/v) ten behoeve van haar locaties Leiderdorp en Koudekerk a/d Rijn. Als docent Zwangerengymnastiek geeft u cursussen pré- en postnatale gymnastiek. U bent: in het bezit van een op de werkzaamheden als docent zwangeren gymnastiek gerichte opleiding/specialisatie. U heeft: bij voorkeur ervaring als docent zwangerengymnastiek. Wij bieden: collegiale samenwerking en ondersteuning een salaris en arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-thuiszorg (salarisschaal 8, min. 3718,- en max./ 5171,-) de werkzaamheden worden in beginsel verricht op basis van een flexibel contract, dat jaarlijks wordt bijgesteld Reacties: Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met Lia Bunnik, unitmanager 0KZ, tel. (0172) 50 30 26. U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 2 weken o.v.v. vacaturenummer 08-2000/6211/20/A richten aan: Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, afdeling Personeelszaken, Postbus 2254, 2301 CG Leiden. -H thuiszorg Groot Rijnland De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgproducten waaron der thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De organi satie telt ca. 1300 medewerkers, 100 vrijwilligers en via bemiddeling 700 alphahulpen. Het werkgebied van de thuiszorg beslaat de gemeenten Hillegom/De Zilk, Katwijk, Lisse, Noordwijk, Noordwijker- hout, Oegstgeest, Rijnsburg, Sassen- heim, Valkenburg, Voorhout, Warmond, Voorschoten en Wassenaar. Els Bos (huisvrouw, moeder van drie kinderen) wil graag weer een paar ochtenden per week gaan werken. Ze zoekt werk waarbij ze écht iets voor iemand anders kan betekenen. Ze heeft vroeger geen vakop leiding gehad en het lijkt haar leuk om wellicht in de toekomst een opleiding te volgen. Mildred Hoogendoorn verpleegkundigedoet overdag een opleiding en wil alleen in de weekenden werken. Bas Plug verzorgendewil een afwisselende en mobiele baan: steeds bij iemand anders thuis. Het liefst 's avonds en in de weekenden, zodat hij overdag voor zijn kinderen kan zorgen. In de thuiszorg is plaats voor: Alpha helpenden Thuishulpen A Verzorgenden B Avond- en weekendverzorgenden Avond- en weekendverpleegkundigen Schimmelpenninckstraat 10 Postbus 2039, 2220 BA Katwijk Telefoon: (071)4093333 Internet: www.thuis-en-gezond.nl Werken in de thuiszorg is afwisselend en veelzijdig! Je biedt zorg aan mensen in hun eigen vertrouwde omgeving. Je komt bij ouderen, bij gezinnen met kinderen en bij ernstig zieken. In het leven van veel mensen heb je een bijzondere plaats. Mede door jou kunnen mensen langer thuis wonen. Er is veel werk in de thuiszorg. Bij sommige functies ligt het accent vooral op huishoudelijk werk, bij andere meer op verzorgen de of verpleegkundige taken. Je profiel: Je kunt zelfstandig werken en je staat stevig in je schoenen. Bovendien vind je het een uitdaging om mensen in hun vertrouwde omgeving zorg te bieden. Wanneer je solliciteert naar een functie als verpleegkundige of verzorgende, beschik je uiteraard over de vereiste papieren. Wij kunnen je veel bieden! direct een vaste baan (met een proeftijd van twee maanden); mogelijkheden om opleidingen te volgen en je verder te specialiseren; voorzieningen die je ondersteunen bij het regelen van kinderopvang; salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO-thuiszorg. Het bruto maandsalaris bij een 36-urige werkweek bedraagt voor een: thuishulp A/B 2.493,- tot 3.612,- avond - en weekendverzorgenden 2.919,- tot 4.019,- verpleegkundige 3.304,- tot 4,648,- (excl. 0RT) Voor Alpha helpenden is een aparte regeling van toepassing. Het uurloon bedraagt voor een medewerker van 23 jaar of ouder 16,52. Meer weten of solliciteren? Voor meer informatie en/of het aanvragen van een sollicitatieformulier kun je terecht bij de afdeling Personeel Organisatie, tel. 071-4093333. Je sollicitatie kun je tot 15 september 2000 opsturen naar de Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 27